Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 63

Tema: "stara baba"

  1. #1
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno "stara baba"

    joooj, alen mi se na vrh glave popeo sa ružnim rječima koje pokupi u vrtiću!
    taman malo mira bilo preko ljeta, i evo ga, već sa prvim danom među djecom krenuli "guzica", "stara baba" i "kakanje" u svim varijacijama
    jel vi imate takvih iskustava ili je moje dijete karakteristično? :/
    mislim, mogu ga ja ignorirati ili ga opominjati ili ne znam što, ali to im je glavna fora u vrtiću i svi "glavni dečki" tak govore...a dijete mora biti u toku
    kad to prestane?! ne mogu ga više slušati. ne mogu goste zvati jer će svi pomisliti da je stara baba ekskluzivno za njih

    i kada se upristoji i hoće biti dobar,čujem ga kako u sobi mantra sebi u brk dok se igra :?

  2. #2
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ooooo da, moj trenutno nije u vrtiću pa svejedno usisa sve što ne valja
    neki dan u liftu, ulazi gospođa i lupi staklenom bocom u vrata koja su se zatvarala, a moj frajer se onako smrkne i bubne -kakva je to buka i galama ništarijo jedna.
    dobila sam poprilično prijekoran pogled za citat iz šegrta hlapića

  3. #3
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Da, da, citati iz crtića - idiot, ništarija, kreten, glupan, smrdljivac, budala ... i tako unedogled, unatoč i usprkos!

    Nažalost, i moja djeca "guguću" slično, uz stalne opomene, ali vjerujem da će prestati s tim, kao i sve faze koje dolaze i prolaze.

    Pogoršava se jedino ako grmim i sijevam zbog toga, a najbolje je pokazati vlastitim primjerom i ne koristiti takav riječnik.

    Nitko nije idealan. Ipak, možemo bez psovke.

  4. #4
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    ooooo da, moj trenutno nije u vrtiću pa svejedno usisa sve što ne valja
    neki dan u liftu, ulazi gospođa i lupi staklenom bocom u vrata koja su se zatvarala, a moj frajer se onako smrkne i bubne -kakva je to buka i galama ništarijo jedna.
    dobila sam poprilično prijekoran pogled za citat iz šegrta hlapića

  5. #5
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Da, tu smo. Doduše, otkako baš ne ide u vrtić, čini mi se da se malo smanjilo (prije bih rekla da su se poklopile okolnosti i da je smanjio sam od sebe nego da je zbog neodlaska u vrtić prestao).

    Doduše, prisutni su drugi načini živciranja npr. ''Mama!'' (izgovoreno kenjkavim glasom barem 5-6 puta u nizu, mijenjajući intonaciju i tepajući ).

    Voli i spominjati pozadinu i njen produkt, te je posebno oduševljen ispuštanjem plinova

    Mantram si da je to faza i da će proći. :? :/

  6. #6
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa
    Voli i spominjati pozadinu i njen produkt, te je posebno oduševljen ispuštanjem plinova


    ali, on ima 6 godina, majko moja, a moj 4

  7. #7
    Dora06 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    Tashunica nasmijala si me do suza

    I moja zna provalit koji foru pokupljenu iz crtića, no zasada one nisu baš neprimjerene.
    Sve me čudi kako zna pogodit trenutak pa ispali nekaj ko iz topa.
    Sve je to samo jedna od faza

  8. #8
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    ooooo da, moj trenutno nije u vrtiću pa svejedno usisa sve što ne valja
    neki dan u liftu, ulazi gospođa i lupi staklenom bocom u vrata koja su se zatvarala, a moj frajer se onako smrkne i bubne -kakva je to buka i galama ništarijo jedna.
    dobila sam poprilično prijekoran pogled za citat iz šegrta hlapića
    Jel su to one nove epizode Hlapica?

    U tim novima ima poprilicno nebuloza i rijeci koe po mojem misljenju ne pripadaju u crtice.
    Ne mislim na ovaj tvoj citat gore, ima h puno gorih.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Voli i spominjati pozadinu i njen produkt
    Ovako isto i moj T.

  10. #10
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    O, da, crtići su posebna priča...
    Najgore što je pokupila iz njih je bilo kad je danima ponavljala "Oči su joj crrrvene kao krrrv!" iz Winx-ica. Inače, to je bio prvi i zadnji put da ih je gledala. Užas! :shock:

    Dobro da uvijek crtiće gledam s njom inače fakat ne bi znala o čemu priča jer je poprilično gadno zvučalo u razno raznim varijantama crvenog kao krv. Već je i baka počela u panici ispitivati zašto je toliko opsjednuta krvlju.

    Iz vrtića uglavnom dođe s raznim varijantama dreka, kakice i sl

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Moj od rujna kreć u vrtić i pretpostavljam da će se od anđelka pretvoriti u vražićka. Tak je moja kćer bila. Dolazila mi doma sa vrlo sočnim psovkama.
    Malom je sad najveća uvreda "Ti baba jedna". Ne znam otkud mu to :?

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    236

    Početno Re: "stara baba"

    Citiraj ivy prvotno napisa
    joooj, alen mi se na vrh glave popeo sa ružnim rječima koje pokupi u vrtiću!
    taman malo mira bilo preko ljeta, i evo ga, već sa prvim danom među djecom krenuli "guzica", "stara baba" i "kakanje" u svim varijacijama
    jel vi imate takvih iskustava ili je moje dijete karakteristično? :/
    mislim, mogu ga ja ignorirati ili ga opominjati ili ne znam što, ali to im je glavna fora u vrtiću i svi "glavni dečki" tak govore...a dijete mora biti u toku
    kad to prestane?! ne mogu ga više slušati. ne mogu goste zvati jer će svi pomisliti da je stara baba ekskluzivno za njih

    i kada se upristoji i hoće biti dobar,čujem ga kako u sobi mantra sebi u brk dok se igra :?
    i moj ima 4 godine i iste "omiljene" riječi, svaki mu dan pričam zašto ne želim da te riječi koristi, i pomaci su vrlo skromni ali primjetni. Prije nešto više od godinu dana, kada je bio ljut, vikao je iz sveg glasa "guzica", još nisam dokučila kakve veze imaju guzica i ljutnja

  13. #13
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Moja fina, pristojna djevojčica zadovoljava svoju potrebu da govori ono što (očito zna da) na bi trebala tako da kaže "mama, znaš li šta je danas rekao taj-i-taj, ..." ili "znaš li šta je ružno govoriti, ..." Onda se mi nad tim "zgražamo", ali dok svi u bližoj i široj familiji ne saznaju za nemile riječi nema odustajanja

  14. #14
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Moja curka (3god.) zasad samo cinka kaj je tko rekao, i veli da je npr. tata nešto ružno rekao al da neće ponovit kaj jer je to jaako ružno.

    Mene muči stav prema dečkima, veli pa neću to i to jer ću onda bit prljavi ružni dečko bljak :? .

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    o daaaaaaaa, mi imamo cijeli repetuar mogla bi abecednim redom za svaku od nekih napisat...i ne prestaje nikako pod nikakvom prijetnjom, ljubaznopšću lijepim obješnjenjem..ničimmmmmmmm .........a osim gospodične pozadine i njenih produkata najgore je već danim a:Ubit ću se! a zna mu pobjeć i ubit ću te.......HA...šta kažete na to....svaki put kad to čujem diže mi se kosa na glavi i ljutaaa sam..obijasnila sam m da je to strašno ružno i najružnije na svijetu, ali izgleda da je zato još slađe, ponekad me i rastuži kad sve to govori, a ja mu ne mogu stat na kraj ....

    a u parku je bio jedan njegov prijetelj iz vrtića i počne se ljutit i ljuti se identično kao i moj mali :shock: , identično, kao da njega gledam......

  16. #16
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    To je očito u svim vrtićima. Priča mi danas teta (žena od 60ak godina) kako je prolazila s prijateljicom pored vrrtića i klinci su odmah graknuli:"Gle, stare babe!" One su reagirale zdravorazumski i od srca se nasmijale na taj dječji komentar.
    Očito su takvi izrazi in u svim vrtićima. Nažalost.

  17. #17
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Mene muči stav prema dečkima, veli pa neću to i to jer ću onda bit prljavi ružni dečko bljak :? .
    To je normalna faza, fuj cure ili fuj dečki.

    A ove "teške" riječi padaju zato jer su klincima zanimljive jer su ili nove ili izazivaju reakcije zgražanja. Treba im pristojno objasniti da to nije lijepo govoriti i nadati se da će faza proći čim prije.

  18. #18
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja sam ispalila na "staru babu i staru babicu" muka mi je od toga.

    al mi je lakše kad vidim da nije jedini


    a ružne riječi i vrtić nisu isključivo povezani. klinci kupe gdje stignu. moj je ovo ljeto skupio od starijih dečkića takve gluposti da mi se smrači kad ga čujem.
    od "glupo i glupost" do "papak", "budala", "drekec" isl.


    a ovo s fazama - mene to više ne tješi. nakon jedne dolazi druga. pa treća i td.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    He he he... moj stariji (inače izraziti nepsovač i ranije i danas) donio je u dobi od oko 4 godine iz vrtića fakat gadnu psovku od nekoliko riječi...

    Pitamo ga - gdje si to čuo, tko je to rekao?

    Odgovor je bio - Striček domar je rekao, kad je postavljao ljuljačku pa mu je ispala bušilica i razbila se.

  20. #20
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    ja sam ispalila na "staru babu i staru babicu" muka mi je od toga.
    I mi u fazi "stara baba" i razni drugi "lijepi" izrazi koje pokupi od starijih. Faza .

  21. #21
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    K. je nekoliko puta opsovala, gramatički nepravilno , i ja joj kažem; Nema psovanja u ovoj kući. A ona na to odgovara: A, vani?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    marko je od mene čuo više prostota nego u vrtiću .

    čim počne dnevnik , odmah mijenja kanal. spriječava verbalni proljev .

    i jako se dobro kontrolira, za razliku od mene, kad mu dođe da nešto skreše, veli sad bih ti nešto rekao , znaš već što ali neću, rekla mi je baba da nije pristojno da učiteljičin sin prostači .


  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    75

    Početno

    ufff, to je sve normalno...kupe i iz vrtića i od druge djece ...moja je sad u fazi "glupane/glupanko" "ubit ću te" :shock: , "ideš mi u živce" i sl.
    Ali ne brinem se previše jer sam sve to prošla sa starijim, pa znam da će proći ...i doći nova faza

  24. #24
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    ja sam ispalila na "staru babu i staru babicu" muka mi je od toga.
    ...........od "glupo i glupost" do "papak", "budala", "drekec" isl.
    čitam i ne vjerujem
    kao da nam djeca idu u isti vrtić, dapače u istu grupu
    iste riječi.... isti komentari.... isti odgovori
    možda se zaraza širi zrakom?

    prekjučer: prekrasna subota, sunčani parkić, majstor savladao tehniku održavanja ravnoteže na rolama od prve i uči se odgurivati, pada i diže se, uporan je, ne da si pomoći - kaže ne treba ja ću sam, i u tom dižem/padam deliriju prolazi pored klupe sa dobronamjernim bakicama koje su, ajoj nesreće, našle za shodno komentirati kako se šef ne da, kako je uporan i... najveći AJOJ.... kako "slatko pada na guzu".... a šef prođe 1/2 metra od njih i glasno si promrmlja u bradu (i susjedna zgrada bi ga čula ): DOSADNE STARE BABICE KAJ NEMAJU PAMETNIJEG POSLA NEGO GLEDATI MOJU RIT?!

    ne gospođo, on nije naš, našli smo ga u parku
    zemljo otvori se

  25. #25
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno



    Mi smo još dobri, kod nas je zasad najveća uvreda: "Ti si mala beba".

  26. #26
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Mi smo još dobri, kod nas je zasad najveća uvreda: "Ti si mala beba".
    to je soft verzija 8)

  27. #27
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    izgleda da je ovo "stara baba" trenutno popularan u svim vrtićima :shock:
    baš smo pretprošli tjedan imali poduži razgovor na tu temu...

  28. #28
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    sad mi je lakše da vas ima još

  29. #29
    ivorka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb-zapad
    Postovi
    212

    Početno

    [quote="Maya&Leon"]
    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    ja sam ispalila na "staru babu i staru babicu" muka mi je od toga.
    ...........od "glupo i glupost" do "papak", "budala", "drekec" isl.
    čitam i ne vjerujem
    kao da nam djeca idu u isti vrtić, dapače u istu grupu
    iste riječi.... isti komentari.... isti odgovori
    možda se zaraza širi zrakom?


    Evo još jednog iz iste grupe - s naglaskom na "stara baba" - tko to koristi kod kuće i za koga?
    Mi neki dan na moru i s malog mola skače starija gospođa - a moj 4,5 godišnjak - "evo ide stara baba" tako glasno da su ga svi čuli (i gospođa, naravno). Ja sam mislila u zemlju propasti - naravno da sam se naljutila na njega i zašpotala ga svojski i nisam mu dala da skoči u more dok se gospođa ne vrati i ne izađe iz mora (a baš se odlučila na dugo plivanje) i bilo je suza i "neću više", ali - tek do sljedeće prilike.
    Ne znam - taj vrtički rječnik - kako im to izbaciti iz vokabulara (a moj, fala bogu ima stvarno bogat rječnik, pa šta će mu te ružne riječi?) :?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Mom bratiću je u dobi od 4 godine najbolji prijatelj bio jedan Hari koji je imao "bogat rječnik". Pošto nikakve psovke nisu prolazile u kući, bratić se domislio kako bi i on mogao svašta reći bez posljedica.
    "Mama, Hari je danas rekao j... ti pas mater."
    -mama se prigodno zgrozi.
    "A jelda se ne smije reći j... ti pas mater?"
    -mama potvrdi.
    "A Hari je rekao j... ti pas mater."

  31. #31
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Moja još nije u fazi pričanja hrvatskim jezikom (sad je trenutno na kineskom ) pa još uvijek nemam s tim "problema".

    Ali sjećam se svoje nećakinje u toj fazi. Mama joj je valjda čitala Ivicu i Maricu pa joj se "baba vještica" urezala u glavu. I idemo nas dvije njihovom ulicom do trgovine, i koju god smo baku sreli, ona se dere "Baba vestica!". Propadala sam u zemlju Ali to je malo dijete i svaka faza pa i ta su normalne i prođu s vremenom.

  32. #32
    Banned
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    396

    Početno

    hahhahahahahhahaha kak su vam klinci zakon jaaao

  33. #33
    LIMA avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    997

    Početno

    Joj, znam prema svojim nećacima pa sam bila spremna na tu fazu. Psovke (puj, puj!) I. još uvijek nema gdje čuti ali mu je glavna riječ guzica.

    Najomiljenija pjesma s baby tv-a mu je: 1,2,3,4,5, once I caught a fish alive...

    Dolazi nam nedavno i pjeva: 1,2,3,4,5, once I caught a guzicaaaa....

    Ne opravdavamo takve riječi ali na to kako je slučajno ubo staviti pravu riječ na pravo mjesto popadali smo od smijeha

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    I kod nas su điru citati iz crtića. A dok je išao u vrtić riječ guzica je bila upotrebljavana skoro u svakoj rečenici. Sad je malo s tim stao, dok opet ne krene u vrtić. A što je još gore sad prelazi u veću skupinu, tako da se mogu nadati i gorih izraza od guzice. I da često kad čuje neku psovku onda ju ponovi i kaže kako je taj i taj rekao ružno, a ne on

  35. #35
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    da, u biti ispada da moramo njegovati "guzicu" i "staru baba" da ne bude nešto još gore

  36. #36
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ma dajte, žene, pa zar je guzica ružna riječ?
    Pa to je kao i guza, samo s -ica 8)

  37. #37
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj LIMA prvotno napisa
    Joj, znam prema svojim nećacima pa sam bila spremna na tu fazu. Psovke (puj, puj!) I. još uvijek nema gdje čuti ali mu je glavna riječ guzica.

    Najomiljenija pjesma s baby tv-a mu je: 1,2,3,4,5, once I caught a fish alive...

    Dolazi nam nedavno i pjeva: 1,2,3,4,5, once I caught a guzicaaaa....

    Ne opravdavamo takve riječi ali na to kako je slučajno ubo staviti pravu riječ na pravo mjesto popadali smo od smijeha
    i čak je i član ostavio!

  38. #38
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Ma dajte, žene, pa zar je guzica ružna riječ?
    Pa to je kao i guza, samo s -ica 8)
    bi ja tebe vidjela da te netko budi sa guzica i šapće ti guzica za laku noć!

  39. #39
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    M. ne ide u vrtić, ali svejedno ima svoju "čarobnu" riječ. "Gono" (govno). To uvijek kaže kad ne zna odgovor ili joj netko dosađuje s pitanjima. A kako je sad svi stalno pitaju što će joj mama roditi, ona uredno sa smješkom odgovara "gono".

    I, nevjerojatno, ali i ona se zna zezat i govorit "baba", "babo jedna" i sl.
    A ponavljam, ne ide u vrtić i živi cca 650 km južnije od vaše djece. Očito je "baba" jako popularna riječ među najmanjima. Iako, meni to i nije gruba riječ.

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Ma dajte, žene, pa zar je guzica ružna riječ?
    Pa to je kao i guza, samo s -ica 8)
    bi ja tebe vidjela da te netko budi sa guzica i šapće ti guzica za laku noć!
    ovo mi je za krepati od smijeha

  41. #41
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    upravo polako izlazimo iz faze guzica, drekeca i kakanaca.
    aleluja.

  42. #42
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Sirius Black prvotno napisa
    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Ma dajte, žene, pa zar je guzica ružna riječ?
    Pa to je kao i guza, samo s -ica 8)
    bi ja tebe vidjela da te netko budi sa guzica i šapće ti guzica za laku noć!
    ovo mi je za krepati od smijeha
    Slažem se...

    Dok sam bila stara 3-4 godine, i ja sam mislila da je guzica mala guza, tj. da je to deminutiv odnosno tepanje! Ruka-ručica, guza-guzica!

  43. #43
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Prijavljujem novost :
    "stara baba vještica, fuj, bljak, odvratno!"

    Naravno, na sav glas, pokraj osobe o kojoj se radi.

  44. #44
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    jučer smo nazvali gospođu u tramvaju "stara debela baka", ovo baka je da kao pokaže meni kak je pristojan i nije rekao baba

    gospođa me tješila da i ona ima unuka od 5 godina
    pošto smo se skupa vozili prek pol grada, na svaki njegov pokušaj da bilo što progovori (u strahu da ne bude opet debela baka), ja bih ga prekidala sa _Vidi, nebodera, ajme, još jedan tramvaj...ili mu gurala štapiće u usta...patetično.

  45. #45
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj mislava prvotno napisa
    upravo polako izlazimo iz faze guzica, drekeca i kakanaca.
    aleluja.
    koje dijete? jel ovo iz 96'?

  46. #46
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa
    Citiraj mislava prvotno napisa
    upravo polako izlazimo iz faze guzica, drekeca i kakanaca.
    aleluja.
    koje dijete? jel ovo iz 96'?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    moja je neki dan u busu podigla svoju haljinu i rekla cičavim, zvonkim i jasnim glasom-mamaaaaaa,gle ja imam pipicuuu,a jel i ti imaš pipicu?-te se okrenula susjedu koji je do nas stajao i rekla-gleeeeeee!-ne znam šta joj je došlo,bus se smijao a mene bilo sraaaaam

  48. #48
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj sandra23 prvotno napisa
    moja je neki dan u busu podigla svoju haljinu i rekla cičavim, zvonkim i jasnim glasom-mamaaaaaa,gle ja imam pipicuuu,a jel i ti imaš pipicu?-te se okrenula susjedu koji je do nas stajao i rekla-gleeeeeee!-ne znam šta joj je došlo,bus se smijao a mene bilo sraaaaam

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    a pričanje o nusproduktima pozadine da ne spominjem-ali moram reć da je to pobrala od bake koje se (ne znam zašto :? ) stalno čudi njenoj stolici te mala neminovno nakon svake nužde ima potrebu rasčlaniti miris,konzistenciju,što je obavila te količinu obavljenog. ignoriranjem moram reći da se smanjilo.ali sutra krećemo u vrtić..... :/

  50. #50
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    da se malo nadopunim, dijete je već dva tjedna na moru s bakom i sirota mi svaki dan šapće u telefon što je rekao (finim gospođama, teti u dućanu...)
    a hvalila se kako će ga dovesti u red...da, da...

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •