Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Bolnica u Gospicu (odjel pedijatrije)

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    svizac avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Samobor/Zagreb
    Postovi
    382

    Početno Bolnica u Gospicu (odjel pedijatrije)

    Ovim putem bih htjela javno pohvaliti Gospicku bolnicu i osobito djecji odjel.

    Ja sam naime jedna od mnogih osoba koja je imala negativne predrasude o Gospickoj bolnici. Prije pet dana smo ja i moja mlada kcer zavrsile u bolnici sa pocetnom upalom pluca. Bila sam prestravljena. Sve sestre i svi doktori i cijelo osoblje bolnice od doktora, sestara, tehnicara i cistacica su bili FENOMENALNI.

    Anja i ja smo dobile apartman u bolnici koji je bio opremljen bolje od mnogih hotelskih sobe sa 4 ili pet zvjezdica na Jadranu. Doktori i sestre su bile izuzetno ohrabrujuce sto se tice dojenja (Anja je na preporuku doktorice iskljucivo dojila jer je dobila proljev zbog antibiotika), platnenih pelena i opcenito Attachment Parentinga. Sestre su bile jako brizne i apsolutno nista nisu Anji radili bez da mi detaljno objasne sto se desava i ja sam sudjelovala uz strucno vodstvo sestara i doktora u svakom pogledu terapije. Rendgen Anji nisu radili na moj zahtjev i nitko nije kolutao ocima i drzao prodike nego su doktorice me ohrabrile i rekla da ako u nekom trenutku budu smatrale da je to neophodno da ce mi se ponovo obratiti.

    Vecina bolnica u Zagrebu bi mogle puno nauciti od doktora i sestara u Gospicu. Definitivno zasluzuju naziv Bolncia Prijatelj Djece. Mogla bih nastaviti ih hvaliti ali ne zelim duljiti. U svakom slucaju ja sam svoju lekciju naucila: ne treba unaprijed osudivati nikoga i nista.

    HVALA SVIM DOKTORICAMA I DOKTORIMA I SESTRAMA I TEHNICARIMA I CISTACIMA STO SU BILE TOLIKO PUNE LJUBAVI I RAZUMIJEVANJA I BRIZNOSTI PREMA MENI I MOJOJ ANJI.

  2. #2
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Ohraburujuće. Često kad idemo na put, usputne bolnice doživljavam kao terru incongnitu i vjerojatno bih radije produžila za Zagreb. Hvala što si ovo napisala.

  3. #3
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Baš je lijepo je kad se tu i tamo napišu i pozitivna iskustva. Sigurna sam da bi osoblje bolnice jako razveselilo kad bi ovo isto faksirala i njima i njihovom ravnatelju. Nadam se da je Anja već skroz ozdravila

  4. #4
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    I ja imam jako lijepo iskustvo s gospićkom bolnicom

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Bravo za Gospić. Bilo bi jako lijepo kada bi i druge bolnice djelovale na takav način.

  6. #6
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    I ja imam samo pohvale za Gospičku bolnicu.Ja sam s otoka Raba i mi ovdje rađe idemo u Gospičku bolnicu nego u Riječku.U Gospičkoj bolnici su svi ugodni i sve što ti mogu pomoći i napraviti brzo to naprave.Moj svekar je samo spomenuo sestri dali možda imaju frizera a frizerka se stvorila u kratko vrijeme iako je poslije rekla da je imala slobodan dan.On je bio kratko u bolnici i nije mu bio potreban frizer.Same pohvale

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •