Ovim putem bih htjela javno pohvaliti Gospicku bolnicu i osobito djecji odjel.

Ja sam naime jedna od mnogih osoba koja je imala negativne predrasude o Gospickoj bolnici. Prije pet dana smo ja i moja mlada kcer zavrsile u bolnici sa pocetnom upalom pluca. Bila sam prestravljena. Sve sestre i svi doktori i cijelo osoblje bolnice od doktora, sestara, tehnicara i cistacica su bili FENOMENALNI.

Anja i ja smo dobile apartman u bolnici koji je bio opremljen bolje od mnogih hotelskih sobe sa 4 ili pet zvjezdica na Jadranu. Doktori i sestre su bile izuzetno ohrabrujuce sto se tice dojenja (Anja je na preporuku doktorice iskljucivo dojila jer je dobila proljev zbog antibiotika), platnenih pelena i opcenito Attachment Parentinga. Sestre su bile jako brizne i apsolutno nista nisu Anji radili bez da mi detaljno objasne sto se desava i ja sam sudjelovala uz strucno vodstvo sestara i doktora u svakom pogledu terapije. Rendgen Anji nisu radili na moj zahtjev i nitko nije kolutao ocima i drzao prodike nego su doktorice me ohrabrile i rekla da ako u nekom trenutku budu smatrale da je to neophodno da ce mi se ponovo obratiti.

Vecina bolnica u Zagrebu bi mogle puno nauciti od doktora i sestara u Gospicu. Definitivno zasluzuju naziv Bolncia Prijatelj Djece. Mogla bih nastaviti ih hvaliti ali ne zelim duljiti. U svakom slucaju ja sam svoju lekciju naucila: ne treba unaprijed osudivati nikoga i nista.

HVALA SVIM DOKTORICAMA I DOKTORIMA I SESTRAMA I TEHNICARIMA I CISTACIMA STO SU BILE TOLIKO PUNE LJUBAVI I RAZUMIJEVANJA I BRIZNOSTI PREMA MENI I MOJOJ ANJI.