Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 201

Tema: sto ocekivati od pravnog & psiholoskog savjetovanja?

  1. #151
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ovo postaje sve gore i gore...strašno...
    a odgovor komore - i mislila sam si da će štititi svoje... ma zbljuv

  2. #152
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    ne vidim da je organizirana psihološka pomoć ljudima koji prolaze životne tragedije, moraju sami tražiti i snalaziti se...a kako će Obiteljski centri imati vremena za svoj stvarni posao-pomaganje obiteljima s različitim problemima ako imaju vremena nametati po 5 seansi ili testove ljudima kojima ta pomoć nije potrebna niti željena nego zakonski nametnuta?

  3. #153
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Drage moje Rode koje ste u Slavonskom Brodu ili okolici a trebate ići na pravno i psihološko savjetovanje...u SB ima privatni psihijatar (savjet 200kn) i odvjetnik (savjet 200kn) kod kojih možete dobiti potvrde za 5 min i već imaju iskustva u pisanju istih.
    Ako kome treba nek mi se javi na PP.

  4. #154
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Tko izdaje ove potvrde?
    Da li može izdati bilo koji pravnik koji ima svoju kancelariju?
    Da li vrijedi potvrda jedne naše prijateljice koja radi kao psihologinja u srednjoj školi?

  5. #155
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Milivoj evo baš danas idem u Obiteljski centar u Splitu, (postoji u svim većim gradovima) navodno bi oni mogli izdat potvrde. Naravno besplatno. Javim vam sutra. Danas idem kod pravnika, a sutra u psihologa.

    Mislim da potvrdu može izdati bilo koji pravnik i bilo koji psiholog ili psihijatar. Vjerujem da moraju imat pečat.

  6. #156
    tini avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    262

    Početno

    Kod nas u Ri je to organizirano u bolnici i to psiholog na jednu uputnicu za oba partnera,a pravnik besplatno i bez uputnice samo se naruči za termin na odjelu humane reprodukcije...

  7. #157
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Mene zanima da li se potvrde mogu dobiti u obiteljskom centru koji se nalazi u gradu? Konkretno ako ima netko iz Varaždian za takvu inf.? i još jedno pitanje. Ja ću sada u 3. mj prvi puta na VV pa me zanima da li mogu ja već sad ići po te potvrde?

  8. #158
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bila sam danas u obitejskom centru u Splitu kod pravnice. Jako ljubazna gospođa, malo smo popričali o svemu naravno najviše o apsurdnom novom zakonu,.. Njima je jasno da su ovo loše odredbe zakona,.. da ne duljim. Ja sam joj bila unaprijed telefonskim putem već objasnila problematiku (pošto smo prvi koji su se javili u ST) i ono šta mi treba, rekla sam joj da se raspita u drugim centrima jer su u Dubrovniku i Zagrebu već izdavali potvrde. Rekla je da su kontaktirali ministarstvo i da su dobili odobrenje da mogu i oni izdavati te potvrde. Malo nam je pojasnila pravnu stranu cijele priče i to je to. Sutra idemo kod psihologice, pa će nam dati obe potvrde.
    Rekla je da su tu za sve parove koji trebaju potvrde, da žele pomoći u već teškoj situaciji !!!

    HVALA IM!

    TRG FRANJE TUĐMANA 3. (Na Rivi kraj Sv.Frane, ulaz između mjenjačnice i trgovine vinima) 3.kat
    tel.021 384 364
    Gđa. pravnica Marina Pokrajac (četvrtkom popodne je u centru)
    Posljednje uređivanje od bublica3 : 11.03.2010. at 21:29

  9. #159
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Danas sam bila na pravno savjetovanje u obiteljskom centru. Pričali smo sigurno sat ipo s psihologicom. Upoznali smo je s našim problemom, ovo je njima sve novo,..
    Zaključak je da će oni izdavati ove potvrde, ali da ne žele postati ustanova koja će pečatirat i potpisivat potvrde već želi obaviti pravno i psihološko savjetovanje u par sastanaka. Slažu se da je odredba stavljena na krive noge, žele pomoći ali i obavit svoj posao kako oni misle da je najbolje.

  10. #160
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ajoj...... ma mislim, očito su se konzultirali s kolegama u Zagrebu koji svoje klijente naručuju čini mi se 5x na savjetovanje i tek onda parovi dobivaju potvrdu o psihološkom savjetovanju. Rijeka čak radi višesatno testiranje, ma mislim..... MI SMO GENERACIJA POKUSNIH KUNIĆA, juppi

    Sorry Bublice, ali mi je više stvarno pun kufer svih koji se pitaju u ovom okruženju novoga zakona. Jadna nam majka ako ovo postane standard u HR, da svi moramo dolaziti po nekoliko puta kako bismo dobili potvrdu o savjetovanju psycho..... Divno, baš me zanima hoće li mi izdati i potvrdu na poslu zbog odsutnosti jer sjedim kod njih 2x na savjetovanju...
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 12.03.2010. at 18:13

  11. #161
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Ma imaš ti pravo, oni se samo uče na nama.... riječi su suvišne.

  12. #162
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    meni nije jasno jeli moramo i mi na savjetovanje iako imamo dijete i smrznute embrije već???da riješavam to na vrijeme jer ću FET čekati onda duggggggggggggggoooooooooo

  13. #163
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Tema se zove: što očekivati od pp savjetovanja? A odgovori se pretvaraju u: sve i svašta; očito ide samo na gore, a jednom će i tome doći kraj, samo kad?

  14. #164
    Nene2 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,044

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    meni nije jasno jeli moramo i mi na savjetovanje iako imamo dijete i smrznute embrije već???da riješavam to na vrijeme jer ću FET čekati onda duggggggggggggggoooooooooo
    Ja sam bila na VV u 11mj i nije mi trebalo ništa. Doduše nisam niti pitala treba li mi. U budućnosti (ako ikada budem išla na nekakav postupak u RH) neću postavljati to pitanje niti ću donositi te potvrde doslovno do trenutka dok me dr ne vrati kući jer ih nisam donijela.

  15. #165
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    u varaždinu obavljeno P&P,koje je naravno besplatno i došla sam samo jedanput i dobila potvrde psihologa i pravnika...brzo i jednostavno,gotovo za 20 min..Varaždinke i sve ostale kojima nije bed doći u VŽ možete obaviti P&P tamo..

  16. #166
    Maybe baby avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Postovi
    258

    Početno

    Kiara 79 možeš mi molim te reći gdje je u Varaždinu obiteljski centar i da li moramo prvo nazvati ili možemo samo doći?

  17. #167
    miška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    165

    Početno

    Evo drage moje,danas sam bila u centru i mogu vam reći da sam bila ugodno iznenađena.Ne moram ići pet puta na "seanse" radi potvrde,dapače potvrdu ću dobiti preksutra kad obavim i pravnicu.Psihologica je bila jako susretljiva i dobro upućena u sve naše probleme ,ali ako sam je dobro shvatila,na one spomenute seanse će možda morati oni parovi koji su novi odnosno koji će po prvi put u postupke.Evo,valjda sam nekome pomogla

  18. #168

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    85

    Početno

    ja sam iz Splita i neki dan smo muž i ja obavili psihološko i pravno savjetovanje. nismo platili ništa, jer je sve organizirano u krugu bolnice, i sve smo obavili u sat-dva. Pravnica nam je rekla da te potvrde vrijede 6 mjeseci, što znači da ćemo po isteku 6 mj. trebati ponovo obaviti savjetovanja, ali da nije 100% sigurna. Možda se drugačije izorganiziraju. Prvo mi je sve to bilo smiješno, ali kad sam malo stala i promislila, moram reći da sam poludila. Ta savjetovanja su stvarno totalno degradirajuća, smiješna, uvredljiva i ne znam koji izraz još da upotrijebim. Neugodno je za doktore/pravnike, jer šta da vam suvislo kažu, a za nas je gubitak vremena (kao da i ovako ne izostajemo stalno s posla) i sve ono što sam gore navela. Umjesto da nam omoguće psihološka savjetovanja, stekla sam dojam da bi se postavilo pitanje da li možemo na slijedeću umjetnu ako vas nađu da posjećujete psihijatra. Dobro je jedna cura prije napisala, di su kad ležimo uplakane... Ljudi, naravno da ćemo obaviti sve njihove nebulozne zahtjeve, ali ovo je stvarno, ali stvarno bez veze!!!!

  19. #169
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Natica, nije samo sest mjeseci. Uopce ne pise u zakonu koliko vrijede, i stvarno bi bilo suludo jos i tako trositi vrijeme i novac.

    Hvala ti na ovom postu jer ja mislim da je ovo prvi put da se javio netko tko je zapravo bio na tim savjetovanjima i zakljucio ovo sto si ti zakljucila (a i mi ostali, ali eto, nekima od nas to ne treba) i to izrekao bas onako kako treba.

    Da li mozes napisati tko je obavio psiholosko savjetovanje, koliko je dugo trajalo i kako su izgledala pitanja?

  20. #170

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa Vidi poruku
    Natica, nije samo sest mjeseci. Uopce ne pise u zakonu koliko vrijede, i stvarno bi bilo suludo jos i tako trositi vrijeme i novac.

    Hvala ti na ovom postu jer ja mislim da je ovo prvi put da se javio netko tko je zapravo bio na tim savjetovanjima i zakljucio ovo sto si ti zakljucila (a i mi ostali, ali eto, nekima od nas to ne treba) i to izrekao bas onako kako treba.

    Da li mozes napisati tko je obavio psiholosko savjetovanje, koliko je dugo trajalo i kako su izgledala pitanja?
    Hvala na podršći. Drago mi je da još netko misli kao ja. Dođe mi da i našem ministru Milinoviću uputim jedan dopis (premda znam da od toga nema puno koristi...). Ja sam, radi svog mira, pisala i Marijani Petir i HSS-u kad je imala one svoje istupe u Saboru. Od HSS-a sam čak dobila i nekakav mail obrazloženja. Nije upitno da ćemo mi otići na sve šta god oni izmisle, ali...
    Ovako, na psihološko savjetovanje smo otišli u bolnicu, kod doktora koji je taj dan bio u ambulanti. Znači, u splitskoj bolnici svi doktori provode savjetovanje. Muž i ja smo donijeli svako svoju uputnicu (on od doktora opće prakse, a ja od svog ginekologa). Sve skupa je trajalo 10-15 min. Doktor nam se kao prvo izvinio što uopće moramo doći i prolaziti kroz to, jer na psihijatriji sigurno ima ljudi koji ne bi trebali imati djecu, ali ako nemaju problema s neplodnošću, nitko ih ništa ne pita. Pitao nas je da li smo već bili kod psihijatra, ali da će on svakako napisat da nismo. Ne znam šta bi značilo da jesmo... Kako nam nije prvi put da idemo na umjetnu, dr. je zaključio da nema puno toga što nam on može reći a da mi već ne znamo i to je bilo to. Stisak ruke i puno sreće.
    Što se tiče onih 6. mj. nisam sigurna, jer vjenčani list ne smije bit stariji od 6. mjeseci, a i pravnica nam je rekla da misli da će prije svakog postupka trebat sve ponavljat, ali još nije sasviim sigurna. Za vjenčani list znam da su tražili da ne smije bit stariji od 6. mjeseci. Ali to o tom-potom, stvari će se već iskristalizirat.

  21. #171
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    dali ja mogu ici na ta pp savjetovanja u split ako cu raditi u zg ivf??

  22. #172
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    dali ja mogu ici na ta pp savjetovanja u split ako cu raditi u zg ivf??
    Mozes. ima ih koji su radili u dubrovniku zadru ili puli a postupak je bio u ZG.

  23. #173
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pino hvala ti na takvom brzom odgovoru.....ja sam cula da se onda placa??
    sad ne znam koga da pitam gdje ici u split....ako neko zna da se javi.....koga nazvati ,
    meni je dr. ovako napisao na papir....preporuka glede ulaska u program ivf------jel to ta potvrda pravnika....?

  24. #174

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    meni je dr. ovako napisao na papir....preporuka glede ulaska u program ivf------jel to ta potvrda pravnika....?
    Hm, sto se ovog tice, meni se cini da bi se to prije moglo odnositi na drugo misljenja, nego na potvrdu pravnika.

  25. #175
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pa izgleda tako......ali ja sad ne kuzim...danas sam bila kod dr. vidio je moje nalaze....imam misljenje drugo od dr. Šparca, gdje pise ovako" ako ovaj AIH ne uspije, indicirano je pristupit izvantjelesnoj oplodnji" ....zar to nije to?

  26. #176

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    pa izgleda tako......ali ja sad ne kuzim...danas sam bila kod dr. vidio je moje nalaze....imam misljenje drugo od dr. Šparca, gdje pise ovako" ako ovaj AIH ne uspije, indicirano je pristupit izvantjelesnoj oplodnji" ....zar to nije to?
    To bi onda trebalo biti to! Mozda dr. nije dovoljno pazljivo pogledao taj nalaz ili ti je jednostavno dao cijeli spisak pretraga koje trebas napraviti. U svakom slucaju, osim drugog misljenja trebas svakako jos i potvrdu pravnika kao i potvrdu psiholoskog savjetovanja.

  27. #177
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    pravno i psiholosko savjetovanje mozes napraviti besplatno i bez uputnice u obiteljskom centru u splitu. ovdje imas kartu s brojevima tel. i adresom
    http://potpomognutaoplodnja.info/ind...ursi&Itemid=63
    bilo je vec iskustava od tamo. prvo su rekli da moraju ljudi dvaput dolazit na psih. savjetovanje, ali ne daj se zbunit jer ti vjerojatno vec sad znas vise od psihologinje o neplodnosti - samo pitaj a zasto moras dolazit dva puta, sto ti ima rec sta ti vec ne znas (naravno, lijepo uctivo fino). Druga mogucnost je ici po uputnice (ti i TM odvojeno) pa onda na firule kod njihovog psihologa - vidi gore iskustvo od Natice.

  28. #178
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pino hvala puno...nazvat cu taj obit. centar u spliitu i dogovorit termine.....znaci te potvrde kod njih ce vrijedit?

  29. #179
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mislila sam poslati upit MZSS-u, ali možda i netko od vas zna!
    da li dipl. pravnici moraju ići na pravno savjetovanje prije MPO postupka?

  30. #180
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    ja bi u tom slucaju sama sebi napisala potvrdu jer nikakvo dalje objasnjenje osim toga da potvrdu i savjetovanje mora obaviti pravnik NE POSTOJI, dakle zašto ne savjetovati sam sebe
    doktora ne zanima tko je potvrdu potpisao i štambiljao, glavno da potvrda postoji
    u najgorem slučaju - ne baš vjerojatnom - ode kod nekog drugog
    bilo je dosta slučajeva kad su potvrde izdavali prijatelji ili kolege pravnici - pravno savjetovanje nema zadanu formu

  31. #181
    drndalica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    455

    Početno

    ja bi u tom slucaju sama sebi napisala potvrdu jer nikakvo dalje objasnjenje osim toga da potvrdu i savjetovanje mora obaviti pravnik NE POSTOJI, dakle zašto ne savjetovati sam sebe


  32. #182
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Mi odradili potvrde, a na kraju nam ih nitko nije tražio

  33. #183
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    Mi odradili potvrde, a na kraju nam ih nitko nije tražio
    gdje ste ih odradili? (može i na pp)
    mi zvali obiteljski centar i teta nam je rekla da ćemo morati dolaziti više puta i to u nekim prijepodnevnim terminima (što je nama dosta nezgodno zbog posla), tako da ćemo na kraju vjerojatno obaviti to negdje privatno!

  34. #184
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    da, u zagrebačkom obiteljskom centru je tako...već smo pisali protiv toga

    možete li to obaviti u samoj klinici, dosta klinika to ima organizirano...ne znam jeste li se raspitali o tome?

  35. #185
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    bucka, oni tako kažu da poplaše ljude... koliko sam shvatila to je u najgorem slučaju više puta ukoliko ljudi ne znaju što ih čeka. Jedina osoba s foruma koja je bila u OC, bila je samo jednom iako joj se prijetilo s više puta. Ja bi svejedno probala... ipak 500kn nije malo iskeširati za oba savjetovanja. Druga mogućnost su i uputnice.

  36. #186
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    gdje ste ih odradili? (može i na pp)
    mi zvali obiteljski centar i teta nam je rekla da ćemo morati dolaziti više puta i to u nekim prijepodnevnim terminima (što je nama dosta nezgodno zbog posla), tako da ćemo na kraju vjerojatno obaviti to negdje privatno!
    Mi smo išli u Obiteljski centar 2x - jednom pravno, jednom psihološko, termini su bili u 16 i 17 sati, tako da...

  37. #187
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    gdje ste ih odradili? (može i na pp)
    mi zvali obiteljski centar i teta nam je rekla da ćemo morati dolaziti više puta i to u nekim prijepodnevnim terminima (što je nama dosta nezgodno zbog posla), tako da ćemo na kraju vjerojatno obaviti to negdje privatno!
    Odradili smo ih u Obiteljskom centru, ali u Dbk. Išli smo jednom - obavili pravnika pa s pauzom od sat vremena psihologa i odmah dobili potvrde. Ne vidim smisao u odlasku više puta kad nam ni ovaj jedini put ništa pametno nisu rekli.

  38. #188
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Natica prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro je jedna cura prije napisala, di su kad ležimo uplakane...
    Upravo sam ja nešto slično pokušavala objasniti psihologu govoreći mu da bi mi imalo smisla kada bi u krugu klinika u kojima se obavljaju postupci postojali psiholozi kojima bi se onaj tko to želi (naglasak na želi) mogao obratiti, na primjer u trenutku kada iz laboratorija izađu i kažu vam 'Ništa od transfera', a vi se pred svima raspadnete u komadiće. Na to mi je rekao: 'Ali nama se uvijek možete obratiti kada mislite da vam pomoć treba'. A dok ja dođem do njega iz Zg već sam na nogama i idem dalje.

  39. #189
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo išli u Obiteljski centar 2x - jednom pravno, jednom psihološko, termini su bili u 16 i 17 sati, tako da...
    i ja kazem jer sam ih pitala da li imaju popodnevne termine jer radimo do cca 16h, pa je teta rekla da nazalost nemaju!
    Posljednje uređivanje od bucka : 02.06.2010. at 13:58

  40. #190

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    67

    Početno

    Mi bili u 4 mj. na pravnom savjetovanju u OC na Borovju, termin u 14, rekli su da rade do 18h.

    Psihološko smo obavili na Šalati uz uputnicu, tako nam je najviše odgovaralo, psihološko na Borovju smo trebali imat tjedan dana nakon pravnog
    a to nam je bilo predugo čekati.

    Poslije sam negdje pročitala da sad i na Šalati imaju pravnika, mi smo tada bili prvi par na savjetovanju.
    U bolnici nas nitko nije tražio ni jednu potvrdu, čak ni nalaze testa na hiv i hepatitis.

  41. #191
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    i ja kazem jer sam ih pitala da li imaju popodnevne termine jer radimo do cca 16h, pa je teta rekla da nazalost nemaju!
    Pa stvarno mi nije jasno. Mi smo išli u Borovje, ne znam da li je drugačije na Cvjetnom, ali definitivno imaju popodnevne termine.

  42. #192
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja ni ne znam za OC u Borovju i na Cvjetnom!
    na netu našla onaj u Gajnicama i njih sam zvala!

  43. #193
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ups, sorry!
    ja sam mislila da je ulica grada Chicaga u Gajnicama, a zapravo je u Borovju i njih sam kontaktirala!
    probat ću opet njih i ove u Preobraženskoj!

  44. #194
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    http://potpomognutaoplodnja.info/ind...ursi&Itemid=63
    tu je link na google mapu s lokacijama svih obiteljskih centara
    ne znam koji bi to bio u gajnicama, zbilja

  45. #195
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    ups, sorry!
    ja sam mislila da je ulica grada Chicaga u Gajnicama, a zapravo je u Borovju i njih sam kontaktirala!
    probat ću opet njih i ove u Preobraženskoj!
    Pa u Borovju definitivno imaju popodnevne termine, tako da mi nije jasno zašto ti je rekla da nemaju.

  46. #196
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ma meni se pobrkale adrese!
    bila sam 100% uvjerena da je ulica grada chicaga u gajnicama!
    nemam pojma otkud mi to!

  47. #197
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Pa u Borovju definitivno imaju popodnevne termine, tako da mi nije jasno zašto ti je rekla da nemaju.
    zovem ih u petak onda opet i lijepo cu ih zamolit da nam daju popodnevni termin!

  48. #198
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Obiteljski centar Karlovačke županije obavijestio nas je je, a mi tu obavijest prenosimo vama...

    U Obiteljskom centru Karlovačke županije može se vrlo brzo, unutar tjedan dana, bez ikakve naknade, dobiti uslugu pravnog i psihološkog savjetovanja koje je zakon propisao prije MPO-a.

    Kod njih to možete obaviti bez obzira na vaše prebivalište (znači ne morate biti iz Karlovačke županije), te o obavljenom MPO savjetovanju dobiti odgovarajuću potvrdu.

    Uz navedeno, podršku nude i kasnije, kad god želite i za tim imate potrebu, a osobito tijekom i nakon MPO postupka.

    http://www.oc-karlovac.hr

  49. #199
    eni30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Jim prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje Rode koje ste u Slavonskom Brodu ili okolici a trebate ići na pravno i psihološko savjetovanje...u SB ima privatni psihijatar (savjet 200kn) i odvjetnik (savjet 200kn) kod kojih možete dobiti potvrde za 5 min i već imaju iskustva u pisanju istih.
    Ako kome treba nek mi se javi na PP.
    hej jim,pošto sam nova korisnica ne mogu poslati pp,da li bi mi mogla podatak poslati na mail:3008.anita@gmail.com

  50. #200
    tanjam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    98

    Početno

    Imam i ja jedno pitanje. Sa MPO postupcima sam počela 2008. na VV-znači prije novog zakona. Nakon donošenja novog zakona sam obavila još 2 postupka u istoj ustanovi (VV) i nisu me tražili potvrde o p&p savjetovanju. Sad u 2011. idem na 4. postupak u drugu ustanovu (SD). Da li ću trebati obaviti p&p savjetovanje ?????

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •