Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 156 od 156

Tema: Veza između 14 i 23-godišnjaka?

  1. #151
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Višnja, mislite da bi on to mogao zabraniti?

  2. #152
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Ne znam što bih rekla :/
    Moj suprug je bio u sličnoj situaciji...kćerka tad 16 godina, dečko 26. Ipak malo više nego u ovom slučaju, ali ipak dijete u pitanju. A i dečko stariji. Nikako mu se to nije sviđalo (ni meni, ali ja nemam pravo glasa). Prvo je s njom razgovarao, jer je zbog njega počela zanemarivati školu, prestala se baviti odbojkom (a super joj je išlo). Živjela je s nama pa je koristila priliku da ide k mami a to joj je bio samo izgovor da bi bila s dečkom. MM se malo raspitao o njemu, otišao lijepo k njima doma, porazgovarao s njim i s njegovom mamom da ona je premlada i da joj treba škola biti na prvom mjestu...naravno da je ona na to sve pošizila, ali se dečko ipak nakon toga ohladio...tko treba tatu za vratom
    E sad da li je bilo seksa...tad je tvrdila da nije ali tko će ga znati

  3. #153
    ribica tina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    ja bi rekla dvije situaciju....
    ona-moja bivša frendica imala 14,on je imao 29!!!
    ljubakali se po šumici i sjenicima dok njeni roditelji nisu otkrili,nju je mama odvela na drugi kraj države.......

    nakon dosta godina....
    ona imala 2 djece,10g braka,prekrasnog brižnog supruga,sigurne financije... i ugledala "staru ljubav" koji joj je onda napunio glavu da su suđeni jedno drugom....ala romeo i julija....rastavljeni na silu....sudbina ih srela...blabla....
    ona(35) ostavila djecu(5 i 8g) rastala se i otišla kod sijedog,suhog,bolesnog starkelje(koji izgleda ko da ima 80g jer je 20g bio alkoholičar) i njegove mame u sobičak....


    druga situacija....
    lik,uspješan poslovan čovjek(42),vila, restoran, žena, 2 djece od 15 i 18g.....zaljubio se i sve ostavio ženi i živi sa studenticom od 19g u stanu kod njenih roditelja




    meni je oboje bljak....
    pa bolje da se ispucaju sa 14-15-16,nego da rade ovakva sranja kasnije

  4. #154

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    da se nadovezem na temu
    http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/t...la-samoubistvo


    pratim ovu temu i sokirah se kad vidjeh da se sex sa 14-godisnjakinjom ne smatra kaznjivim djelom.

    meni je to pre, pre prerano.. :? :? :? a ovo sa 12 mi je prestrano. jos strasniji su mi komentari po forumima, koji opravdavaju djecaka, jer zaboga curica je dobrovoljno pristala na sex :shock: :shock:

    nisam ni ja mlada, ali nisam ni mumija. sjecam se da sam prvi poljubac imala sa 15 godina. i to poslije izvjesnog vremena mi momak kaze "Pa dobro sad, je li bi mogli filmski", a ja "Sta ti je filmski"
    meni je sve to tako prerano :/

  5. #155

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    pardo, ne DJECAKA vec MOMKA od 20,21
    pogresno sam napisala

  6. #156

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    88

    Početno

    eh,da ja velim svoje iskustvo. sa 15 godina imala dečka od 26g i nakon "prijedloga" za sex ja velim ne. on meni - ili to ili nemamo kaj više raditi skupa (jer kao "svi parovi se sexaju ako se vole. a ja tebe volim..bla bla.."). i kaj sad,pitam se ja.. :? pa ako me voli..
    nebi mi dao taj ultimatum,ne?!
    sljedeći dan sam ga napucala. koje li face..jedna balavica napucala 25-godišnjaka.. 8)
    šalu na stranu jer ovo fakat nije smješno.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •