Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: zgb holding-računi

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno zgb holding-računi

    prošle godine i dio ove su mi stalno slali neka dugovanja i ja to redovno plaćala. ove godine nisam platila niti jedan njihov račun od 6 mjeseca (otpad i kom naknade,uređenje voda) i na računu sa 25.10.2012. imam samo 20 kn duga. nisam htjela plaćati jer sam si na kraju ispala glupa jer sam sve plaćala a ko zna čemu. njihovi telefoni me izluđuju........ sada čekam račun za 11 mjesec da vidim jel ima duga ili ne. ne znam da li imaju neke 3mjesečne ili 6 mjesečne obračune. da li me mogu blokirat ako mi na zadnjem računu stoji dug samo 20,00 kn?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    151

    Početno

    Nemam odgovor, ali ista stvar kod nas.stalno su prisutna neka dugovanja a uredno placamo racune.i. Svaki mjesec ili je umanjen dug ili povecan...pratila sam sve placene potvrde unazad i ne kuzim o cemu se radi.samo s njima imam takav slucaj...planiram otici osobno do njih jer se zbilja ne mogu dobiti na tel...bar ja nisam uspjela.. :/

  3. #3
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Ista stvar..mi bili kod njih tri puta, žene su ljubazne, sve podmirili i onda opet nanovo...ne kužim više...

  4. #4
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Kako to? Jel vi živite u kući ili u stanu?

  5. #5
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ja ne razumijem.
    ako uredno placam racune i svaki put mi bude dugovanje: 0 kuna i onda odjednom dođe dugovanje 300 kuna, pa nisam luda da cu platiti, a da ne znam o cemu se radi.

    jedino se moze dogoditi da se racun plati, njima novac ne sjedne do trenutka novog obracuna pa nemaju biljezenu uplatu i onda se vidi to fiktivno dugovanje, ali onda znas da je rijec o tome jer je dugovanje isto kao i iznos prethodnog racuna.

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    meni jučer stigao račun za vodu
    potrošnja 0kubika (jer nisu očitavali 3 mjeseca, nego slali neko njihovo napamet stanje itd.). Račun cca 19kn (to je neka fiksna naknada bez obzira na potrošnju)

    i onda dolje, na dnu piše: iznos preplate 300kn

    Mislim, preplatili smo jer su krivo očitavali, i sada mi šalju račun na 19kn iako ONI NAMA duguju 300kn?!?!
    aaaaaaaaaaaaaaa
    ako ne platim, idući mjesec će poslat račun sa zateznim kamatama

    znači, šta, moram otići do njih. jupiiiii i onako nemam pametnijeg posla nego provesti jutro čekajući u redu i natezajući se s nekim na šalteru

  7. #7
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    ista stvar kao i kod tebe puntica. Sve smo platili i evo računa na 18.96 kn, ma molim te.

  8. #8
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj miki2302 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam odgovor, ali ista stvar kod nas.stalno su prisutna neka dugovanja a uredno placamo racune.i. Svaki mjesec ili je umanjen dug ili povecan...pratila sam sve placene potvrde unazad i ne kuzim o cemu se radi.samo s njima imam takav slucaj...planiram otici osobno do njih jer se zbilja ne mogu dobiti na tel...bar ja nisam uspjela.. :/
    Ja sam ih jednom uspjela dobiti, prije možda 2-3 godine, jer neprestano isto tako vučemo neki dug.
    Ja sam locirala točan račun preko iznosa duga i vidjela da sam uplatila, pa sam nazvala tetu (nakon puno pokušaja), koja mi je rekla neka to zanemarim.
    I tako ja to sada zanemarujem godinama, a dug još uvijek stoji uredno napisan na dnu svakog računa.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    ja još nisam dobila za 11 mj. baš me zanima jel ima duga

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj gugolina prvotno napisa Vidi poruku
    Kako to? Jel vi živite u kući ili u stanu?
    ja u kući

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj willow_tree prvotno napisa Vidi poruku
    prošle godine i dio ove su mi stalno slali neka dugovanja i ja to redovno plaćala. ove godine nisam platila niti jedan njihov račun od 6 mjeseca (otpad i kom naknade,uređenje voda) i na računu sa 25.10.2012. imam samo 20 kn duga. nisam htjela plaćati jer sam si na kraju ispala glupa jer sam sve plaćala a ko zna čemu. njihovi telefoni me izluđuju........ sada čekam račun za 11 mjesec da vidim jel ima duga ili ne. ne znam da li imaju neke 3mjesečne ili 6 mjesečne obračune. da li me mogu blokirat ako mi na zadnjem računu stoji dug samo 20,00 kn?

    meni se tako skupilo oko 900 kn njihovih računa i prije par dana sam pisala mail na njihv centar za korisnike i izračun mi je da sam dužna 348 kn!!!! napisali mi poziv na broj i to je to. oni mi poslali 900 kn računa, a ja dužna 348....svašta!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •