Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Boli pubicna kost

  1. #1
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno Boli pubicna kost

    sad sam na 34+3
    Vec tjedan dana me uzasno boli valjda pubicna kost, ne znam kako drugacije opisati (tocno ispod venerinog brezuljka), narocito kad promijenim polozaj iz lezeceg u stojeci ili kad sjednem.
    Bas me boli da onda jedva hodam.
    Pa onda nakon nekog vremena prestane.
    Ima netko slicno iskustvo? Sto bi to moglo biti?

  2. #2
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Mene je boljelo od 8.tjedna i to u svima kombinacijama: hodanje, prevratnje tijekom spavanja, dizanje iz kreveta...

    Ima čak neki stručni naziv za to tu negdje na nekoj temi o geganju u trudnoći pa malo potraži, uglavnom uslijed hormona olabave ligamenti i pririskaju zdjelicu. Osim navedenog, može biti da ti se bebica već malo spustila tako da ti radi pritisak na zdjelicu i od tud bol.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Strmec
    Postovi
    444

    Početno

    oooooooooooo, boljelo je, itekako je boljelo...
    da, ni ja nisam mogla hodati - najgore bi bilo kad bih sjedila duze od 3 minute, pa ti onda kreni.
    no, nije to nista strasno, trudnicki hormoni pripremaju tijelo za porod i olabavljuju ligamentne veze (citaj: pomalo se rasklimavas).
    salu na stranu, meni je proslo dan-dva po porodu oba puta.
    ne brini i sretno dalje!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    boli i mene od 36 nedelje, ali moram napomenuti da posle evo 2 nedelje bol i dalje stoji ali se dosta stisao.
    ili sam se dovoljno rasklimala ili sam se navikla na bol, mislim da je ovo prvo jer je tako bilo i kod moje drugarice.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •