Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Roditelji ovisnici - bebino zdravlje?

  1. #1

    Početno Roditelji ovisnici - bebino zdravlje?

    Drage moje! Rado čitam vaše postove, i konačno sam se i registrirala.
    Molim vas ukoliko imate kakvih iskustava ili savjeta u vezi beba čiji su roditelji ovisnici da napišete. Naime, prije par tjedana u gradiću oko 300 km od moga rodila mi se nećakinja. Ona je i dan danas još u bolnici...tata joj je narkoman, evidentirani, a nakon poroda je uočeno da je i majka sklona opijatima. Roditelji, oboje neodgovorni, svaki dan mi ponavljaju jedno te isto, beba će sutra, krajem ili početkom tjedna kući. Kad nazovem u bolnicu ne žele mi ništa reći, kažu nek pitam mamu i tatu. Za sada nije imala nikakvih ispada, nadam se da i neće i da će izrasti u zdravu osobu...

  2. #2
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    hop

  3. #3
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Narkomanima rođenje djeteta nije baš nikakav motiv za promijeniti ploču.
    Ocu djeteta, a očito i majci, potrebna je pažnja, ljubav, odobravanje njihovih najbližih.
    Budući da je ovo opaka tema gdje se mora voditi računa o toliko toga, predlažem da savjetuješ roditeljima da se jave u neki rehabilitacijski centar.
    Njihovo dijete neće imati kvalitetno djetinjstvo ukoliko se roditelji stubokom ne promijene.
    Po ovome što pišeš nisam sigurna žele li oni uopće bebu. Vjerujem da bi i beba puno bolje prošla ako bi se za nju brinula neka odgovorna osoba, bila ona iz prave ili posvojiteljske obitelji.

    I ne razumijem kad kažeš da "do sada nije imala nikakvih ispada". Tko to? Beba? Ili majka? I kakvih to ispada?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •