Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: dojenje i zutilo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zvornik,BiH
    Postovi
    56

    Početno dojenje i zutilo

    drage moje nemam vremena listati po temama,a imam prijateljicu koja se prije mjesec dana porodila i malcu nikako da spadne zutilo,a ona je negativna a malac pozitivna krvna grupa i kao to je razlog zasto ce ga izgleda prestati dojiti,a doji ga od prvog dana i sve super funkcionise,doktori su joj rekli da razlika u krvnim grupama se prenosi dojenjem i zbog toga mu ne spada zutilo ni nakon mjesec dana.Ako negdje ima slicna tema,molim vas uputite me.Veliki pozdrav

  2. #2
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno Re: dojenje i zutilo

    Citiraj sole prvotno napisa
    drage moje nemam vremena listati po temama,a imam prijateljicu koja se prije mjesec dana porodila i malcu nikako da spadne zutilo,a ona je negativna a malac pozitivna krvna grupa i kao to je razlog zasto ce ga izgleda prestati dojiti,a doji ga od prvog dana i sve super funkcionise,doktori su joj rekli da razlika u krvnim grupama se prenosi dojenjem i zbog toga mu ne spada zutilo ni nakon mjesec dana.Ako negdje ima slicna tema,molim vas uputite me.Veliki pozdrav
    moram priznati da ovo boldano ne razumijem :/
    moj je bio žut skoro puna dva mjeseca, ne žut nego narančast, normalno je dojio i nitko nam nije savjetovao takve nebuloze.

  3. #3
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    I mi smo bili žuti dva mjeseca i samo smo se dojili...sunčali kraj prozora i postepeno je samo prošlo. Preporučam ti da se još s nekim savjetuješ prije nego odustaneš dojiti!!!

  4. #4
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    i moj je bio zut i rekli su sto vise dojenja.

  5. #5
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    evo, ti tin ima 2 mjeseca sutra i ima žuticu još uvijek. to je od mog mlijeka. tako da tu savjet o sunčanju pada u vodu. mora se provjeriti s pedijatrom da nije od mlijeka, što je i moj slučaj. nama se pokazalo to kad sam u dogovoru s pedijatricom za vikend izdajala mlijeko, grijala ga desetak minuta na 60 stupnjeva. žutilo je palo. sad svaki tjedan vadimo krv, provjeravamo bilirubin i dojimo. rečeno mi je da nema frke za dojenje, u mlijeku ima nešto što veže bilirubin i on ne pada tek tako. to zna potrajati. ako je žutica obična to je već druga priča.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zvornik,BiH
    Postovi
    56

    Početno

    ja vec aktivno dojim godinu i dva mjeseca,ali ne mogu da vjerujem da joj mogu reci da prekine dojenje,pa sam morala cuti jos necije misljenje.Zbilja ona je a negativna a on je b pozitivna krvna grupa i doktori misle da mu zbog toga ne spada zutilo.hvala svima

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Kolike su vrijednosti bilirubina i da li te vrijednosti postepeno opadaju?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    113

    Početno

    I E je imala dva mjeseca žuticu od mog mlijeka i bilirubini su joj bili baš visoki, ali dok je rekao neka samo dojim. A ako me to jako zabrinjava da mogu prestati na par dana da prođe brže iako on ne vidi svrhu pošto ona dobro napreduje.

    Nismo prestali, njoj je žutica nestala i svi sretni. :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •