Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: sterilizacija u studenstkoj poliklinici ?????

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno sterilizacija u studenstkoj poliklinici ?????

    Cula sam trac da imaju problema sa sterilizacijskim materijalom.
    Da li itko zna sto o tome?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja sam tamo prijavljena (ako misliš na Zagreb), ali nakon dva pregleda i metalnog lavora punog prljavih "onih metalnih s čime se vadi ono za papa-test" otišla sam kod privatnika.
    I nemam namjeru tamo uskoro. Strašno.
    No mislim da je tako svugdje u državnim ambulanatama, nemaju novaca ni za osnove.

  3. #3
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ko je pustio trac? netko unutar poliklinike? ili pacijentice?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    tako sam vjerovatno i zaradila bolescuru od HPV-a,
    i jako sam ljuta , pa to je osnovno za napraviti a oni tako!!!

  5. #5

    Početno

    Ne znam, i ja i frendica koja treba rodit u svibnju smo tamo prijavljene...Ja nisam ništa primijetila, a mogu bit sigurna da nije ni ona jer nema dlake na jeziku i sigurna sam da bi njima digla frku a meni popila krv na slamčicu jer sam joj ja preporučila doktora...

  6. #6
    mišica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    318

    Početno

    :shock: :shock: :shock: :shock: Di ste to čule?????? Premda nisam više student, još idem tamo. I danas sam bila :shock: .... Kaj je to bilo negdje u novinama, ili ste čule??

  7. #7
    mišica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    318

    Početno

    Kaj se tu smiju tračati doktori?? Izmjenjivati iskustva?? :D Htjela sam pitati kojeg si joj to dr preporučila, jer je ovaj moj :? :? :?

  8. #8

    Početno

    Topalovića, meni je on zakon i ona je lagano oduševljena...malo zna bit hladan, ali to mi je svejedno, obavi svoj posao kako treba...

    I ne znam sad kako se zove dr. koji mu radi na zamjeni, onaj s bradom, on je isto super...

    Jedina zamjerka koju imam na račun poliklinike je da su oni koji su raspoređivali prostorije idioti ...zubare su stavili u prizemlje, a ginekologiju na 2. i 4. kat...tako da smo se ja i brdo drugih cura s trbuhom do zuba hodočastile svako malo po stepenicama i dušu ostavljale na njima...A naravno da me zadnji mjesec, kad se ide svaki tjedan na pregled, zahvatio kad su bile najgore vrućine... Biseri...

  9. #9
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Cure stvarno ne znam detalje osim da potice iz medicinskih krugova, i zato tretirajte ovo kao pravi trac, nigdje u vijestima nema nista o tome. Mrzm traceve, ali ovo me ipak malo zabrinulo pa sam morala pitati.

    Inace, za Topalovica i Curica sam cula samo najbolje iz prve ruke.

    Obratite paznju kad idete tamo i javite dojmove.

  10. #10
    mišica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    318

    Početno

    Taj sa bradom... :shock: :shock: Kad sam došla prije mjesec dana imao je širom otvorene prozore :shock: a mi ko od majke... I cijeli mi je "pa šta ja znam" - to mu je omiljena rečenica (makar samnom). Nekako previše toga ostavlja da ja odlučim...npr. o vrsti tableta. Jučer dođem a on... kao da je taj čas ustao iz kreveta. A jeste mu obratili pažnju na nokte??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Fini lagani sloj crnila :shock: :shock: :shock: kao da je maločas imao lopatu u ruci... Možda sam ja cjepidlaka, i možda je to bilo samo taj put, ali sad svaki put kad dođem trudim se ne gledati. Jer što manje gledam manje znam... A kad sam išla na ultrazvuk da ne spominjem ŠIROM otvorena vrata u susjednu prostoriju koja vodi u sobu gdje je sestra koja prima pacijente... :shock: Čim bude opet promjena dr. odoh ja.

  11. #11

    Početno

    Taj sa bradom je Ćurić...

    Mišice ne znam, valjda si ga pogodila u krivo vrijeme...ali ja stvarno nemam nikakvih primjedbi na njih dva...da imam znali bi, ipak sam sitničava Djevica po horoskopu

  12. #12
    mišica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    318

    Početno

    i ja cjepidlačim kad se radi o takvim stvarima. Još kad bi mogla nekako srediti da ima povez na očima dok sam ja na stolu... :wink: :D hehehe sve bih drugo oprostila :wink:

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    372

    Početno

    Ja sam inače kod dr. Ćurića, i nisam nikada ništa primjetila. Doduše, nije me nikad gledao, sve radi Šimunić u Petrovoj, ali ne bi čovjek imao 6000 pacjentica da je stvarno tako???

  14. #14
    mišica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    318

    Početno

    E pa ne znam. Ja samo kažem ono što sam vidjela. A sve studentice moraju izabrati jednog od 2 dr. iz studentske poliklinike na početku studiranja (ako su iz drugog grada). Možda ta činjenica pridonosi brojčanom stanju kartona koje on ima... Osobno, on je svojim ponašanjem i izjavama ostavio jako loš dojam na mene. Možda se i popravi, ali bila sam kod njega u mjesec dana 4 puta :shock: . Ili je svaki put ustao čovjek na lijevu nogu... Ko će ga znat...... 8)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •