Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 238

Tema: Đačke iskaznice za ZET

  1. #51
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Koliko sam ja culamna radiju, al racunajte da ja nisam pouzdan slusac, one koji su u bazi mogu produziti pokaz bez dodatnih papira. Vjerujem da postoji obavijest na zet stranicama.

  2. #52
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Moj je prošle godine samo nastavio punit mjesečno na tisku. Bez papira i pitanja. OŠ.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #54
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Ovo je korisno. No ja to nisam procitala nego sam isla ovdje
    http://www.zet.hr/preuzimanja/zahtje...je-statusa/262

    I kad se otvori za đake ne piše da ne treba nova potvrda skole nego samo da ne treba fotografija na zahtjevu.
    No dobro, junior se malo prosetao do skole a ja sam danas u ZETu doznala ovo kaj je spajalica linkala

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Ok produljene statusa se ne radi na Tisku nego samo u zetu

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Vidis, a neni je u ZETu tam u Margaretakoj rekla da moze na Tisku. Ni oni pojma nemaju

  7. #57
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    mogu prodati kartu , ali ne mogu produljiti status - pitala bar tak vele u Španskom

  8. #58
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    To ima logike.
    Nema logike ovo kaj je ZETovka rekla. A pitala sam ju dvaput

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    imala sam i papir danas ga je klinac potvrdio

    sad mogu platiti 9 mjesec ko mjesecnu pa onda od 1.10.17-30.09.18 ko godišnju, jel tako?

  10. #60
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    A ne znam. Ja sam odmah uzela godisnju. Tak da su onda dva mjeseca gratis. Moj stalno treba pokaz.
    Skuplje ti je sad platiti mjesec, pa onda godisnju.
    Godisnji je 960 kn . Po ovom tvom ces jos dodat 100 kn

  11. #61
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    je ali njemu pokaz vredi do danas godišnji ( jer sam i prošle godine 1.9. napravila godišnji), uvijek imam rupu od mjesec dana

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    jel ko koristio http://www.zet.hr/preuzimanja/e-ispricnica/334 u moje doba je znalo biti nešto slično popularno za putnike

  13. #63
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Od koje se godine uopce treba imati pokaz?ili razreda osnovne skole?

  14. #64
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    U principu ak se vozi s prevozom od škole tj. Sedam godina. Ali.....

  15. #65
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Školska djeca plaćaju tramvajsku kartu. Ovisno o tome koliko koriste javni prijevoz ptocijenis treba li imati pokaz ili je dovoljno plaćati pojedinačne karte

  16. #66
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    je ali njemu pokaz vredi do danas godišnji ( jer sam i prošle godine 1.9. napravila godišnji), uvijek imam rupu od mjesec dana
    Jelena, ja tebe ne kužim. Sutra je 1.9.
    Kako imaš rupu ako kupuješ godišnji pokaz?
    Godina ima 12 mjeseci i za tih 12 mjeseci platiš godišnji pokaz. Gdje je rupa?

  17. #67
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Hahaha...
    Ove rupe me baš nasmijaše.

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    da ali možeš platti godišnju od 1.9., a i od 1.10

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    A koliko kosta jedan, a koliko drugi?

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Oba su jednogodišnja. Uostalom kaj nije tvoj kupio prvo jedan mjesec osnovnoškolski pa posle srednjoškolke godišnje?

  21. #71
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Jelena, odustajem. Ne razumijem te i gotovo.

    Ubi me ali kakve su to dvije vrste godisnjeg pokaza- jedan koji traje 11 mjeseci i drugi 12 mjeseci.
    Koliko si platila tog koji vrijedi 11 mjeseci?

  22. #72
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    fakat jelena, ako mu danas ne vrijedi godisnji zasto mu ne uzmes od 1.9.? osim toga ne znam niti jednu osnovnu ni srednju skolu koja pocinje 1.10.

  23. #73
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    joj spajka, drago mi je da si se uključila.

    Jelena, daj pliz pročitaj kaj si sve napisala na ovoj temi

  24. #74
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Po potvrde u školu u principu trebaju ići samo oni koji upisuju prvu godinu faksa ili srednje škole.

    Zato je i ZET ostavio vrijeme da se statusi mogu produžiti do 30.09.

    Zet je povezan sa e-maticom (ovaj tjedan još nije bio) i oni koji imaju pretplatnu karticu samo dođu s njom, produže status i plate godišnju ili mjesečnu kartu.

  25. #75
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    meni je impresivno kako je ZET to objavio - ja npr nisam nit čula nit vidjela, čak ni na njihovim stranicama jer sam odmah išla na izradu pokaza, 5 minuta do 12.

    Moj se stalno vozi tramvajem, a kako znate konrtrole su najčešće prvih par dana mjeseca i zato sam se požurila produžiti pokaz i tako napravila višak radnji. Godišnji se nama isplati zato kaj je dva mjeseca gratis, a da ne velim da tako prek godine ne moram misliti i jesam li platila ili ne.

    Impresivna mi je ionako bila ta cijela papirologija potrebna ZETu. Za pokaz koji i nije baš jeftin

  26. #76
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Nano ja ti slusam na sljemenu vijesti kad se vracam s posla. pa onda cujem i takve obavijesti. svasta se moze cuti tamo.
    i jos mi je bilo zanimljivo kako pocinjemo zivjeti u e-dobu.

  27. #77
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    I moja ima godišnji pokaz.

    Čini mi se, ne sjećam se baš, da su još prošle godine produživali statuse preko e-matice.

    Ali, oni ovise o ažuriranju e-matica, a rijetko koja škola to napravi prije 01.09.

  28. #78
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    znam, imala sma na poslu cimra koji je stalno slušao Sljeme - tada sam sve znala . Sad cimeru smeta, a i meni, pa niš ne znam. Ma nije niš strašno ovo za pokaz, samo komentiram

    kaj bi obavijestili o novom načinu kad su tramvaji cijelo ljeto vzili tko zna kud koji bez ikakvih pisanih obavijesti na tramvajskim stanicama, ili nedaj bože korištenja razglasa u tramvaju

  29. #79
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    no, mene i dalje zanima jelenin pokaz u trajanju od 11 mjeseci. Kolika je njegova cijena?

  30. #80
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    no, mene i dalje zanima jelenin pokaz u trajanju od 11 mjeseci. Kolika je njegova cijena?
    to i ja nisam dokučila

  31. #81
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Joj kak volim kad neki ne čitaju, nisam rekla da je 11mjeseci,nego ako platiš krajem rujna ili početkom listopada onda ti pokaz važi do kraja rujna. Nema onda trčanja da se sve sredi.
    Ali
    Ipak smo danas uspjeli složiti produženje statusa i uplatili godišnju kartu do kraja kolovoza 2018

  32. #82
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Joj kak volim kad neki ne čitaju, nisam rekla da je 11mjeseci,nego ako platiš krajem rujna ili početkom listopada onda ti pokaz važi do kraja rujna. Nema onda trčanja da se sve sredi.
    Ali
    Ipak smo danas uspjeli složiti produženje statusa i uplatili godišnju kartu do kraja kolovoza 2018
    Jelena, koliko su stare vaše iskaznice? Moram napraviti pokaz a slike su stare nekih 4-5 godina na iskaznicama koje imam. Od onda ih nismo koristili.

  33. #83
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    jelena tri osobe ne kuze, ili bar dijelove ne kuze. a cesto se zna dogoditi da tvoje postove par ljudi ne razumije. i mi svi citamo povrsno ili ti napises da ni dubinska analiza tvojih postova ne pomaze.

    recimo ja sam shvatila da tvoji pokazi traju godinu dana, al ti rupu nisam ulovila. pokaz vrijedi do 31.8. produljis ga 1.9. rupa od mjesec dana je meni nejasna jednako kao i fizika gravitacijskih valova crne rupe.

  34. #84
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Od mojeg je iskaznica stara osam godina, sad nismo našli sliku koju bi stavili, a i on se baš nije izmjeni u faci, tak da ide stara slika i dalje. Budemo u toku godine probali napraviti novu iskaznicu, jer i ona se čeka najmanje dva tjedna

  35. #85
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Od mojeg je iskaznica stara osam godina, sad nismo našli sliku koju bi stavili, a i on se baš nije izmjeni u faci, tak da ide stara slika i dalje. Budemo u toku godine probali napraviti novu iskaznicu, jer i ona se čeka najmanje dva tjedna
    Hvala.

  36. #86
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    . rupa od mjesec dana je meni nejasna jednako kao i fizika gravitacijskih valova crne rupe.

  37. #87
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    nakon svega, meni je drago da su ZETovci pojednostavili proceduru . Znači, jučer sam ušetala u ZET u Margaretskoj i platila godišnji pokaz. Papir od škole sam imala, ali mi nije trebalo.

    još sam pitala znači lo to da mi pamte dijete barem još dvije godine i tu sam dobila potvrdan odgovor.

    Godišnja karta se može platiti na rate - i meni je stvarno najjednostavnije kupiti takvu kartu i biti mirna do sljedeće ŠG. I još si mislim, ak slučajno zaboravi pokaz, ulovi ga kontrola - valjda ZET negdje ima evidentirano da ima godišnju kartu. dobije i ta dva mjeseca gratis, jer se bome on dosta vozika i ljeti

  38. #88
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    I lani je funkcionirala povezanost e- matice sa zetovom bazom podataka.
    Ali nisu sve ßkole bile obuhvaćene. Mioc je.
    Ove godine su valjda sve škole uključili.
    Spajka; ovo za rupu mi je zakon

  39. #89
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    nakon svega, meni je drago da su ZETovci pojednostavili proceduru . Znači, jučer sam ušetala u ZET u Margaretskoj i platila godišnji pokaz. Papir od škole sam imala, ali mi nije trebalo.

    još sam pitala znači lo to da mi pamte dijete barem još dvije godine i tu sam dobila potvrdan odgovor.

    Godišnja karta se može platiti na rate - i meni je stvarno najjednostavnije kupiti takvu kartu i biti mirna do sljedeće ŠG. I još si mislim, ak slučajno zaboravi pokaz, ulovi ga kontrola - valjda ZET negdje ima evidentirano da ima godišnju kartu. dobije i ta dva mjeseca gratis, jer se bome on dosta vozika i ljeti
    Tak i kod nas.
    A od iduće godine još jedna srednjoškolka.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Pa i ja sam napisala da smo prošle godine samo nastavili puniti na tisku bez papira ikakvog i bez ijedne rijeci. OŠ i to OŠ koja nema e-imenik (navodno stiže ove godine).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #91
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    i meni je smješno



    planirala sam raditi onui varijantu koju sam rekla prije a toa je : pošto mu je status učenika do 30.9.2017. a pokaz do 31.8.2017. da mu stavim jedan mjesec plačanja na staru iskaznicu, taman se napravi nova za 2-4 tjedna ( prije 2) i onda mu krajem mjeseca uplatim godišnju koja bi vrijedila do 30.9.2018., do kad ima i status školarca po osnovi da ide u školu. e tada nema trčanja u danima između 28.8 i 1.9. da se nekaj napravi s pokazom. nadam se da sad neko vidi rupu.

  42. #92
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    jučer u ZETu nije bilo nikog osim mene.

    Jelena, ja i dalje ne kužim. recimo ak je dijete maturant i ima godišnji pokaz. kak on još uvijek ima đački status 30.9. , ak je maturirao na ljeto? Do 30.9 je ili upisao faks ili nije, ali đak više nije. Ova rasprava je otišla u nedogled da sam već htjela nazvati ZET i pitati.

    Ali nekako sumnjam da imaju telefon za informacije, a jučer od tete u poslovnici nisam dobila baš neki suvisli odgovor.

    A i tebi bih savjetovala da se možda ćešće služiš telefonom i guglom, jer mi ovdje nismo od pomoći. Nisam ja jedina koja ne razumije što ti pitaš

  43. #93
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku

    Ali nekako sumnjam da imaju telefon za informacije, a jučer od tete u poslovnici nisam dobila baš neki suvisli odgovor.
    imaju telefon za informacije, ja sam bas danas zvala. biras 2 za javni prijevoz
    072 500 400

    http://www.zet.hr/kontakti-276/276
    Posljednje uređivanje od emily : 01.09.2017. at 13:34

  44. #94
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    jučer u ZETu nije bilo nikog osim mene.

    Jelena, ja i dalje ne kužim. recimo ak je dijete maturant i ima godišnji pokaz. kak on još uvijek ima đački status 30.9. , ak je maturirao na ljeto? Do 30.9 je ili upisao faks ili nije, ali đak više nije. Ova rasprava je otišla u nedogled da sam već htjela nazvati ZET i pitati.

    Ali nekako sumnjam da imaju telefon za informacije, a jučer od tete u poslovnici nisam dobila baš neki suvisli odgovor.
    ima status baš do toga datuma, a kad bi po tvojem trebao on prestati?a kaj s onima koji su upisali faks, kad status studenata može početi tek od 1.10.

    naravno da imaju telefon, to je telefon od holdinga jedinstven za sve pa biraš koga treba, na svakom drugom tramvaju je reklama u stilu imamo telefon za sva vaša pitanja
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.09.2017. at 14:00

  45. #95
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    jesi pitala što znači godišnji đački pokaz? 12 mjeseci školske godine ili 12 mjeseci od dana kupovanja iste. Npr kupiš u svibnju pa vrijedi do sljedećeg svibnja?

  46. #96
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku

    naravno da imaju telefon, to je telefon od holdinga jedinstven za sve pa biraš koga treba, na svakom drugom tramvaju je reklama u stilu imamo telefon za sva vaša pitanja

    odlično, a zakaj onda nisi nazvala i pitala njih ono što si pitala nas a stalno smo pisale da te ne razumijemo


    Jelena, đak postane student kad upiše faks a ne kad počnu predavanja. Barem ja tak mislim. Prošle godine sam kupila godišnju đačku kartu 1.9. znači prije početka škole
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 01.09.2017. at 14:04

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    pitala sam dal je neko radio tu varijantu

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    jesi pitala što znači godišnji đački pokaz? 12 mjeseci školske godine ili 12 mjeseci od dana kupovanja iste. Npr kupiš u svibnju pa vrijedi do sljedećeg svibnja?
    a ne to ne , možeš ti i teoretski kupiti u svibnju godišnji pokaz, ali ti on vredi onda samo do 30.9. te godine. Znači ovo kaj se piše školski/studenstki može se kupiti samo u rujnu-listopadu tj. i koji dan ranije i kasnije, ali ne mjesec sim tam, jer je vezan za školsku/akademskku godinu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 01.09.2017. at 14:07

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    odlično, a zakaj onda nisi nazvala i pitala njih ono što si pitala nas a stalno smo pisale da te ne razumijemo


    Jelena, đak postane student kad upiše faks a ne kad počnu predavanja. Barem ja tak mislim. Prošle godine sam kupila godišnju đačku kartu 1.9. znači prije početka škole
    po zetovim kriterijima ne http://www.zet.hr/aktualnosti/vijest...sku-godinu/499

  50. #100
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Da li prolaze veće slike? Samo te imam.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •