Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: HITNO TREBAM POMOC

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    38

    Početno HITNO TREBAM POMOC

    Bok svima,
    curica mi je tri i pol godine i pukle su joj donje usne kod vagine, pece ju i ne da bas mazati. U apoteci su mi dali Bepanten mast za koju mi ona kaze da je ne pece ali svejedno je borba da uopce vidim u kakvom je stanju. Ne znam da li si je sto gurala pa se porezala ili si je nokticem ogrebla jer vidi sina od godinu i pol kako si pimpaca gura stalno unutra. Da li je netko imao slicno iskustvo, sa cim da joj jos mazem i kako da joj pomognem da joj sto prije zacijeli, hvala svima

  2. #2
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    mislim da je cim prije trebas voditi pedijatru

  3. #3
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Citiraj BP prvotno napisa
    mislim da je cim prije trebas voditi pedijatru
    X

  4. #4
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Mi smo imali takav događaj s A., dva dana zaredom je vozila bicikl sigurno po 3 sata u tankom ljetnom šorcu. Otišli smo na dežurnu pedijatriju ne povezujući to s biciklom...dokica nas je dugo sumnjičavo ispitivala, samo što muža nije optužila za zlostavljanje djeteta :shock: . Srećom je med. sestra, vidjevši nas šokirane, uletjela s pitanjem je li mala vozila bicikl tih dana. Uglavnom dobili smo Garamicin, prošlo je za par dana.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    38

    Početno

    Jucer sam bila u apoteci u folnegovicevom (sve rijeci hvale djelatnicima te apoteke), i dale su mi bepanten mast garamicin bi bio preagresivan za ovo sto se njoj desilo a popodne sam igrom slucaja bila u drustvu doktora koji je ravnatelj toj apoteci (sto nisam znala) i doktorice, i pitala sam ih za savjet potvrdili je ono sto su mi apoteci rekli i rekli je da ako za 3-4 dana to ne prodje da idem pedijatru i isto su pitali da li je vozila bicikl a i moguce kako je gola trckarala da se negdje na travicu porezala. Hvala na pomoci svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •