Stranica 11 od 55 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #501
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    Alica u zemlji čudesa- Tim Burton, jako dobar, tjera na razmišljanje, a nije pretežak
    Vizualno je super!

  2. #502
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    dobra mi je i glumačka postava..!

  3. #503
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Vizualno je super!
    Je, i nama je "Alisa u Zemlji cudesa" bila odlicna kad smo ju otisli pogledati prosle godine. Glumacka postava odlicna!


    Mi pak ovih dana, po zelji E., gledamo sve Harry Potter filmove, i tako se pripremamo za zadnji dio u kinu u srpnju, i kraj sage.

    Nedavno sam ponovo, nakon dugo godina, pogledala "Fight Club" - i jos uvijek mi je jednako dobar, stoga: preporuke!

    U subotu idem na "Kraljev govor" - ima, vidim, jako puno preporuka, pa pretpostavljam da se necu razocarati.

  4. #504
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    U subotu idem na "Kraljev govor" - ima, vidim, jako puno preporuka, pa pretpostavljam da se necu razocarati.
    Mislim da se nećeš razočarati. Meni je film bio baš zanimljiv i nekako topao

  5. #505
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Mi smo se zadnjih dana (tj. noći) bacili na ponavljanje gradiva, tj. na klasike.

    The Usual Suspects

    Casablanca

    Izvrsni filmovi.

  6. #506
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    I još malo klasika...

    The Getaway - film Waltera Hilla, u glavnim ulogama Steve McQueen i Ali MacGraw. Poslastica!


    I jedan koji nije klasik, ali svidjet će se svima koji vole crni humor i parodije na račun loših holivudskih filmova - Kingpin, s odličnim Woodyjem Harrelsonom i još boljim Billom Murrayjem (kojeg inače baš ne ljubim, ali ovdje je napravio izvrstan posao).

  7. #507
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Gledala film (prvi u režiji Dragana Bjelogrlića) Montevideo, bog te video... Fantastična i produkcijski nevjerojatno dobra komedija o odlasku YU (tj srpske) repke na nogomento prvenstvo 1930. godine....

  8. #508
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Sinoć sam pogledala "Put oslobođenja" (Revolutionary Road) s Kate Winslet i Leonardom di Capriom. Odličan film o bračnom paru kojem se ne sviđa u što se pretvorio njihov život. I dok se muž snalazi uobičajeno (ljubavnica na poslu), žena ne može pobjeći iz svoje kože. Ma baš me potresao.

  9. #509
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Burtonova Alisa je i meni predobar film (kao i svi Burtonovi).
    I potpis na Angie za Revolutionary Road.

    Ja sam nedavno pogledala Becoming Jane, svidio mi se.

  10. #510
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć sam pogledala "Put oslobođenja" (Revolutionary Road) s Kate Winslet i Leonardom di Capriom. Odličan film o bračnom paru kojem se ne sviđa u što se pretvorio njihov život. I dok se muž snalazi uobičajeno (ljubavnica na poslu), žena ne može pobjeći iz svoje kože. Ma baš me potresao.
    Kako je mene taj film uzrujao, užasno. Još sam bila trudna sa Š kad sam ga gledala, ne sječam se da me ikad neki film tako iznerviro. Naravno objektivno bi ga preporučila jer je dobar, ali ga mrzim, baš je potresan.

  11. #511

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć sam pogledala "Put oslobođenja" (Revolutionary Road) s Kate Winslet i Leonardom di Capriom. Odličan film o bračnom paru kojem se ne sviđa u što se pretvorio njihov život. I dok se muž snalazi uobičajeno (ljubavnica na poslu), žena ne može pobjeći iz svoje kože. Ma baš me potresao.
    e baš je dobar film, meni se svidio. ustvari provocira na diskusiju. koliko se sjećam, i na forumu se vrtila tema koja se nekako vezala i uz taj film - pobačaji s trećim djetetom. iako je njena odluka bila više rezultat njihovog narušenog odnosa i neostvarenih očekivanja, negoli broja djece koju su imali.

  12. #512
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    The Royal Tenenbaums - film je kategoriziran kao komedija i drama, no po mom mišljenju više je drama; riječ je o utjecaju emotivno, a kasnije i fizički distanciranog oca na njegovo troje djece. Izvrsni glumci, ali film bi mogao biti i bolji.

  13. #513
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    neki dan sam pogledala film Secretariat: http://www.filmski.net/filmovi/5486/secretariat

    Lijep, topao, obiteljski filmić

  14. #514
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    http://www.imdb.com/title/tt1161864/
    Obred ili The rite s Anthony Hopkinsom, snimljen prema istinitim događajima o svećeniku - istjerivaču zloduha iliti đavola. Ne volim inače filmove s takvom tematikom ali eto pogledala u dahu, A. Hopkins kao i uvijek - odličan.

  15. #515
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Moja lažna žena, ok komedija, ako se želite nasmijati i odmoriti

  16. #516
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    batoru rowaiaru ilitiga battle royale

    http://www.imdb.com/title/tt0266308/

    obavezno odstranite djecu iz prostorije ak to mislite gledat. odličan.

  17. #517
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    imam dva filma za preporuku

    Woody Allenov Upoznat ćeš visokog tamnog stranca - smiješan, histeričan, životan; vjerujem da će se svidjeti svima koji vole W. Allena

    i Samac - prelijepa poetska drama o tuzi i nadi s Colinom Firthom, koji je odlično odglumio homoseksualnog sveučilišnog profesora književnosti koji se ne može nositi sa smrću svojeg dugogodišnjeg partnera

  18. #518

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Woody je super, slazem se s laumi!

  19. #519
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Ne volim baš Woodya i njegove filmove, ali ovaj mi je i više no gledljiv i čisto ok...

  20. #520
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa Vidi poruku
    e baš je dobar film, meni se svidio. ustvari provocira na diskusiju. koliko se sjećam, i na forumu se vrtila tema koja se nekako vezala i uz taj film - pobačaji s trećim djetetom. iako je njena odluka bila više rezultat njihovog narušenog odnosa i neostvarenih očekivanja, negoli broja djece koju su imali.
    Moze li malo pazljivije sa sadrzajem? Cisto da jos uvijek ima smisla gledati neodgledano. :/

    Pokusala gledati Samca neki dan; zaspala na pola. Presporo.

  21. #521
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Cure, ne znam jeste li gledale na Uskrs i jučer seriju u 2 nastavka "Sveti Augustin"?

    Jako mi se svidjela, smirujuće djeluje, baš takve stvari mi pašu u trudnoći

  22. #522

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Moze li malo pazljivije sa sadrzajem? Cisto da jos uvijek ima smisla gledati neodgledano. :/

    Pokusala gledati Samca neki dan; zaspala na pola. Presporo.
    pardon, zaletila se

  23. #523
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    The game of thrones, bajkovita priča u stilu Gospodara prstenova (serijal HBO-a). Za sada dvije epizode. Odlično!
    http://www.imdb.com/title/tt0944947/

  24. #524
    Sunshine Shoot avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    249

    Početno

    Nama se kino svelo na cca jednom mjesečno zbog bebića, ali kupujemo one filmove za 19,90kn i ima ih zbilja simpatičnih..

    Preporučujem francusku komediju Srcolomac, svidjet će se svima koji vole francuske filmove, komedije i ljubiće.. Vrlo opuštajuće.

  25. #525
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Potpisujem za Srcolomca, odlična komedija a glavni lik je .... hmmm, baš po mom ukusu

  26. #526
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    The game of thrones, bajkovita priča u stilu Gospodara prstenova (serijal HBO-a). Za sada dvije epizode. Odlično!
    http://www.imdb.com/title/tt0944947/
    odlična!
    kad smo kod serija, gledam i camelot. mislim da ime sve govori

  27. #527
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Jucer pogledali 2 epizode "Spartacus blood and sand". Serija potpuno neprimjerena djeci, dakle gledati u kasnijim vecernjim satima zbog i muske i zenske golotinje a i krvi. Mislim, vec po imenu vam moze bit jasno da je rijec o Rimljanima, gladijatorima i sl. tematici.
    Meni odlicna, jedva cekam da malac ode veceras spavat da pogledamo jos koju epizodu.

  28. #528
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Rio, super
    jedan od boljih crtića

  29. #529
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Koksy, serija je fantastična, samo gledati što dalje od djece. Kao i novu HBO-ovu Game of thrones. Ili Breaking bed (tata od Malcolma u sredini glumi i nije uopće to taj lik na koji smo navikli). True blood isto djeci zabranjeno!

    Gledala Fightera sa Christianom Baleom i Mark Wahlbergom... wow koja filmčina!

  30. #530
    Baby Boy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Primorje - Istra
    Postovi
    57

    Početno

    Uf moji gledaju Spirit, Fantasija 2004, Legenda o Medvjedu, U potrazi za Nemom, Aladin,Pocahontas.....

  31. #531
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala Fightera sa Christianom Baleom i Mark Wahlbergom... wow koja filmčina!
    Da, da, davno sam ja to rekla!

  32. #532

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Bili smo čak 2x u kinu prošli tjedan (živio godišnji!):

    Rio
    Voda za slonove

    Rio mi je OK za opuštanje, sladak je crtić, ali je crtić :D

    A Voda za slonove mi se svidio, čak je i bolji nego što sam očekivala, svi su super odglumili, pogotovo austrijanac :D

  33. #533
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    A Voda za slonove mi se svidio, čak je i bolji nego što sam očekivala, svi su super odglumili, pogotovo austrijanac :D
    Ako nisi procitala, a film ti se svidio, najtoplije preporucujem knjigu (spisateljica Sara Gruen).

    "Kraljev govor" odgledan - odlican, odlican!

    "The Safety of Objects" - jako dobar, odlicno obradjena tema obitelji, kajanja i iskupljenja.

    "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" - ne znam sto bih rekla. Mozda zato sto organski ne podnosim Jima Carreyja, film me nije odusevio. Medjutim, Kate Winslet je dobra kao i uvijek; tema je zanimljiva, no u jednom dijelu toliko dosadno da sam zaspala, a pred kraj (kad sam se probudila ) mi se svidio. Zaista, ne znam sto bih rekla.

  34. #534
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Game of Thrones je snimljen po knjigama od George R.R. Martina serijal The song of ice and fire. i moram dodat, kao osoba koja po ne znam koliko godina ceka da Martin konacno izda knjigu i to vise puta, da to nije ni slicno Gospodaru prstenova. ovo je zbilja igra oko prestolja.
    uf sad kad sam to napisala sad mi je lakse.
    pogledala sam prve dvije epizode. s obzirom da mi je balerina dobila po omiljenom mi liku ime, zadovljna sam castingom.
    i ja cu naglastiti kao i dosta serija HBO i ova ima nasilja, ali i knjiga je puna takvih stvari, pa takodjer pazite na vvrijeme gledanja.

    Lutonjica je svojevremeno pisala da jedva ceka izlazak serije, nadam se da je ispunila i njena ocekivanja.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 05.05.2011. at 14:30

  35. #535
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    The Rite i Season Of The Witch palčevi gore za oba filma

    Ria planiramo gledati ovaj tjedan pošto su taj crtani radili isti ljudi koji su radili ledeno doba ne sumnjam da čemo se oduševiti

  36. #536

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Gledali ovaj vikend "Surogati" http://mojtv.hr/film/9770/surogati.aspx - preporučam - poslije sam si baš zamišljala život da imam surogata

  37. #537

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Jučer gledala Ondine i krasan je.
    Preporučila bih i Into the wild i Jedi, moli,voli

  38. #538
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Game of Thrones je snimljen po knjigama od George R.R. Martina serijal The song of ice and fire. i moram dodat, kao osoba koja po ne znam koliko godina ceka da Martin konacno izda knjigu i to vise puta, da to nije ni slicno Gospodaru prstenova. ovo je zbilja igra oko prestolja.
    uf sad kad sam to napisala sad mi je lakse.
    pogledala sam prve dvije epizode. s obzirom da mi je balerina dobila po omiljenom mi liku ime, zadovljna sam castingom.
    i ja cu naglastiti kao i dosta serija HBO i ova ima nasilja, ali i knjiga je puna takvih stvari, pa takodjer pazite na vvrijeme gledanja.

    Lutonjica je svojevremeno pisala da jedva ceka izlazak serije, nadam se da je ispunila i njena ocekivanja.

    Serija je izvrsna, casting mi je odličan, prava uživancija je gledati...

    Prijevod pete knjige izlazi u rujnu, kako sam čula..

    Pgledajte kako se snimala serija:
    http://www.online.hr/gledaj/kako-se-...a-prijestolja/

    winter is coming...

  39. #539
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Gledala sam ga čim je snimljen i nedavno obnovila gradivo - The Truman Show. Odličan film; iako ne volim Carreyja, moram priznati da je u ovom filmu stvarno dobar

  40. #540
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj klu. prvotno napisa Vidi poruku
    Black Swan. ajme. skroz te uvuče. vizualno fantastičan. pod dojmom sam već 2 dana.
    Potpisujem; sinoc sam ga konacno pogledala u kinu, i zaista je odlican. Ne bih ga preporucila jedino onima sa slabim zivcima.
    Jako dobra gluma, vizualno spektakularan, paralela obradjena zaista zanimljivo.

    I ponavljam preporuke i drugih forumasica za "The Curious Case of Benjamin Button".
    Neobicna prica, vrlo dojmljiva, odlicna gluma, fotografija, vrlo dirljiv!
    Radnja samo djelomicno prati originalnu pricu (autor F. Scott Fitzgerald), likovi su drukciji, radnja tece drukcije, no cini mi se da ju je uspio nadmasiti, kapa dolje!

    "Monster-In-Law" - slobodno preskocite!
    Jane Fonda je OK kada se zaboravi, pa ne glumata, no sve u svemu, lose...

  41. #541
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Trilogija Millenium-prava poslastica nakon pročitanih knjiga.
    Jedva čekam pogledati Crnog labuda nakon vaših preporuka ovdje.

  42. #542
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Za sve kojima je potrebna zabavna i lagana komedija, preporučam The Birdcage.

    Iako ima ponešto stereotipa i predvidljivosti, film je stvarno, stvarno duhovit. Gene Hackman je izvrstan, a jedino što si ne mogu objasniti jest zašto su za ulogu osamnaestogodišnjakinje odabrali Calistu Flockhart, koja je u vrijeme snimanja već debelo prošla tridesetu.

  43. #543
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    mislim da nisam spomenula mrtav ladan? e ak to niste gledali... odmah! ODMAH! svako toliko me uhvati pa ga gledam, ovaj tjedan sam ga pogledala dvaput i još me bole trbušni mišići od smijanja. nisam ni znala da ih imam uopće.

    the najepičnija scena evaaaaar: http://youtu.be/1ckpQCUh3a8

  44. #544
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ajmeee Radovan, zaboravila sam na taj film...al sam se nasmijala.
    Jučer odgledala Šuma summarum, meni odličan.

  45. #545
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Šuma je totalno uvrnut film, ali ono, za ne očekivati nikakve logičnosti i mogao bi biti dobar.
    Pogledala The resident s H. Swank, dakle triler za zaboraviti isti tren. Šteta.

  46. #546
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    "P.S. I Love You" - vec odgledan, no ovih dana ponovo, i ponovno, preporucujem.
    Jedan od onih filmova koji ne gubi nista od knjige (a to je jedina Ahernina knjiga koja mi je zaista dobra).

  47. #547

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno

    "Brothers" ("Zakon braće" - koji glup prijevod!) s Natalie Portman. Dobar film, preporučam. Izvrsni, fantastični glumci. Ne lovite se na priču o ljubavnom trokutu, jer to nije tema (mada kužim zašto su udarili marketing filma na tu stranu - seks prodaje). A sama tema (otuđenost) je, po meni, sjajno odrađena.
    http://www.imdb.com/title/tt0765010/

  48. #548
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    "Memoirs of a Geisha" - pogledala sam ga zato sto sam procitala knjigu, koja me se nije narocito dojmila, pa me je zanimalo pogledati i film.
    Film je skracena verzija knjige, dosta toga je izbaceno, nesto je i promijenjeno, no ukratko prati knjigu.
    S obzirom na to da ipak nedostaju neki detalji, bio mi je losiji od knjige sto se same price tice.
    No, vizualno je spektakularan - fotografija je fantasticna.
    Trivia: u filmu glumice koje glume gejse su - Kineskinje.

  49. #549
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Shrek Forever After - prepredobar.

  50. #550
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Požuda oprez-film Ang Leeja. Oduševljena sam,odličan film,odlična gluma,vrhunski odabrani glumci.Film dugo traje(oko 2,5h) ali ja sam ga odgledala u jednom dahu. Preporučam ljubiteljima kako bi to mm rekao drametina.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •