Stranica 50 od 55 PrviPrvi ... 404849505152 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,451 do 2,500 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #2451
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja sam jos od zff-a odgledala 'Influencericu', poljski, odlican mi je bio. Ja sam i Interliber odradila online, sad su popusti u svim knjizarama pa sam obavila online ono za sto se inace probijam po guzvama. Zapravo mi vise fali osjecaj kina, za interliber bih potpisala da ovako ide i nemam osjecaj nekog velikog gubitka (ja na il ugl ne idem na predstavljanja knjiga, nego u shopping).
    Posljednje uređivanje od ina33 : 15.11.2020. at 11:38

  2. #2452
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni je Mater razočaranje. Otac mi je mrvu bolju ali samo zahvaljujući dobroj glumi Bogdana.
    Ali me film Danila Šerbedžije, Tereza37 ugodno iznenadio. Lana Barić odlična u ulozi žene koja ne može zatrudnjeti pa u tom očaju odluči odbaciti doslovce sve sa sebe i ogoliti se do kraja,kako u svojoj psihi, tako i u fizičkom smislu.

  3. #2453

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jos od zff-a odgledala 'Influencericu', poljski, odlican mi je bio. Ja sam i Interliber odradila online, sad su popusti u svim knjizarama pa sam obavila online ono za sto se inace probijam po guzvama. Zapravo mi vise fali osjecaj kina, za interliber bih potpisala da ovako ide i nemam osjecaj nekog velikog gubitka (ja na il ugl ne idem na predstavljanja knjiga, nego u shopping).
    Meni obrnuto. Za ZFF mi je sasvim ok da ide i dalje ovako, a Interliber mi fali - ne volim knjige kupovati online.
    Ali ovo je tema o filmovima, pa da je ne odvlačim dalje prema knjigama...

    U svakom slučaju, puno je filmova koje bi vrijedilo pogledati na ZFF, pa se nadam da će platforma Kino Europa (nakon što su ih izbacili iz Varšavske) staviti nešto od toga u svoj program i nakon završetka festivala.

  4. #2454
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je i jedno i drugo draže offline! i općenito jedan od najdražih vikenda u godini mi je kad trčimo sa Interlibera na ZFF!

    Uz to su vezane drage uspomene kao kilometarski red za WC u Avenue Mallu

    Ovako online sa ZFF nisam pogledala ništa, možda bude na kinoeuropa, a kupila sam sebi i kćeri po jednu knjigu online, radi tradicije.

    I evo, krasno, sad sam se sjetila da su na HTV3 bila predstavljanja raznih knjiga i sve sam to zaboravila gledati.

  5. #2455
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Odgledala terezu37, ne mogu bit objektivna kad tu pricu dijelim, a film je sniman gdje sam odrastala, doslovno ulice mog djetinjstva. Jako me raznijezio, zasad mi je najbolji od odgledanog na zff-u.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 16.11.2020. at 00:07

  6. #2456
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    My octopus teacher, Netflixov dokumentarac o prijateljstvu covjeka i hobotnice, preporuka.

  7. #2457
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Meni je i Mare totalno razočarenje.
    Gledam Slom na HBO-u, seriju, pa mi to dođe kao utjeha. Nikad mi nije "sjeo" Hugh Grant ali ovdje sjajno glumi. Nicole je previše botoksirana ali neka ga, dobra je glumica pa opraštam.
    Posljednje uređivanje od andream : 24.11.2020. at 13:51

  8. #2458
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš se pitam bi li dobila ulogu da je stara u faci kao Hugh.

  9. #2459
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nekad mi je Hugh bio arogantno derište, sada mi je top Nije Hugh star u faci, bar meni, ha ha...

  10. #2460
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jučer na nekom od onih kabelskih programa pogledala Child 44. Ne znam kad sam ovako loše spavala kao poslije tog filma...

  11. #2461

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    U subotu navečer smo pogledali prekrasan indijski film, Dangal, o nekadašnjem državnom prvaku Indije u hrvanju, koji silom prilika prestaje s karijerom jer treba donositi novac u kuću.
    Silno razočaran, odustaje od sportske karijere, zaposli se, oženi te sanja o tome kako će svoju ljubav prema hrvanju prenijeti na svoga sina.
    No, sina niotkuda, postaje ocem četiriju djevojčica. I sve nade se rasplinu dok jednog dana u kuću ne dođe bijesan susjed, otac dvaju dječaka koje su istukle dvije najstarije kćerke glavnog lika, i tad mu se upali lampica u glavi i shvati da se hrvanjem mogu baviti i djevojčice...
    Nastavak slijedi, film traje gotovo tri sata, prema istinitom događaju.
    Jako zabavan, daje općenito dobru sliku indijskog društva, baš onak za cijelu familiju..
    Preporuka!

  12. #2462
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Gledam frozen drugi dio, je*emu, meni to nije crtić za malu djecu. Ma ni prvi dio. Sve te pretjerane grimase. Brr.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 03.12.2020. at 22:45

  13. #2463
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Gledam frozen drugi dio, je*emu, meni to nije crtić za malu djecu. Ma ni prvi dio. Sve te pretjerane grimase. Brr.
    Dobro zapažanje....

    MM je jednom pitao zašto klinci od susjeda toliko kriješte kad se igraju pred kućom. Kažem ja njemu - okreni kanal s crtićima, užasno se glasaju i krevelje. Bome, imali smo razloga da ih tome izlažemo što manje.

  14. #2464
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Meni su oba Frozena super (ok, znamo da ljudi nemaju oci preko pola lica) al sam zbog krijestanja i prenemaganja svojedobno makla putem roditeljske kontrole neki od kanala na kojem idu nrke teen serije, neki popularan, zaboravila sam kako se zove kad ga nemam vise, ti krijestavi zenski glasovi su bili nepodnosljivi. Za prenemaganje nam je sad fora Barbie u Parizu, boze sacuvaj, brings back memories, sad ga gledamo za 'prenemaganje smijadu', pudlice koje prate modu, pa vile pruzaju modnu inspiraciju itd. Sad ga gledamo ko dragi trash.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 04.12.2020. at 11:06

  15. #2465
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Nickelodeon. Taj kanal u meni pobudjuje agresiju.

  16. #2466
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Meni su isto Frozen super, i nisu mi neko prenemaganje, jedino mi se čini da ciljna publika nije dovoljno zrela za shvatit o čemu se radi u drugom dijelu

    meni su nepodnošljivi anime crtići, iako nisu nužno ni glupi ni banalni, ali to urlanje i efekti.. moja djeca i muž gledaju neki Naruto, moram izać iz prostorije tad

  17. #2467
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Jučer sam opet gledala "Bijeg iz gulaga" i plakala. I mislila oko čega mi sad tu dramimo, što ne možemo u kafiće i moramo nositi masku....

  18. #2468
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Nickelodeon. Taj kanal u meni pobudjuje agresiju.
    E, da, taj - i u meni, strojnica vrsta agresije, al vidis kako lijepo zavrsi u recycle binu.

  19. #2469
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sinoć smo MM i ja neletjeli na film Enough said na HRT-u. Baš je bio dobar i osvježavajući. Odlični glumci: James Gandolfini, Julia Louis-Dreyfus, Toni Colette...

  20. #2470
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć smo MM i ja neletjeli na film Enough said na HRT-u. Baš je bio dobar i osvježavajući. Odlični glumci: James Gandolfini, Julia Louis-Dreyfus, Toni Colette...
    gledala sam ga davno, sjetila sam se kad sam ga isla pogledat na imdb, i meni je bio bas dobar

  21. #2471
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I ja sam ga davno gledala, zapravo je malo reči da je dobar, ODLIČAN je.

  22. #2472
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam ga davno gledala, zapravo je malo reči da je dobar, ODLIČAN je.
    Ma i meni je odličan :D

  23. #2473
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sad vidim da je ista redateljica/scenaristica napravila Friends with money. Meni je i to dobar film, gledala sam ga barem dvaput, a vidim da ima nisku ocjenu na imdb. Moj ukus se često razilazi s tamošnjim ocjenama...

  24. #2474

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć smo MM i ja neletjeli na film Enough said na HRT-u. Baš je bio dobar i osvježavajući. Odlični glumci: James Gandolfini, Julia Louis-Dreyfus, Toni Colette...
    preporučila sam taj film na ovoj temi (na 29. stranici)

    to je jedan od rijetkih filmova koji me totalno oduševio - prekrasan film, a James i Julia su odglumili maestralno!
    Njemu je to bio zadnji film, nije nažalost doživio prvo prikazivanje. Njemu su ga posvetili .

  25. #2475
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Sonja i bik večeras na HRT2 u 21h. Kažu da je dobar?! Nisam ga uspjela pogledati

  26. #2476

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Sonja i bik večeras na HRT2 u 21h. Kažu da je dobar?! Nisam ga uspjela pogledati
    Dobar je. Isplati se pogledat.

  27. #2477
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Meni je bio odličan, jako dobra gluma. Bik je isto vrhunski odradio posao.

  28. #2478
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Sinoc smo gledali danski film Another round. O skupini srednjoskolskih profesora koji odluce biti kontinuirano na 0.5 promila alkohola u krvi kako bi poboljsali opce stanje i funkcionalnost. U sustini, radi se o cesto obradjivanoj temi depresije i krize srednjih godina, no sjajno prikazanoj. Mads Mikelssen je bas sjajan i ne cudi me da je za ulogu dobio europskog Oskara. Nakon proslogodisnje danse Kraljice srca i norveskog Beware of children, moram reci da su mi Skandinavci trenutno najdrazi filmadzije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #2479
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Mi smo nedavno pogledali Another Round, odlican.

    Jucer Good Liar, isto odlican.

  30. #2480
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Huh... Mads. Ak je on u filmu to moram gledat. A i radnja zvuči zanimljivo.

  31. #2481
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Jučer na Netflixu pogledali jedan prekrasanturski film:

    A MIRACLE IN CELL No7
    A story of love between a mentally-ill father who was wrongly accused of murder and his lovely six years old daughter.
    The prison would be their home.

  32. #2482
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    pepi, jel težak film? tako mi zvuči tematika, a ovih dana bih samo nešto light.

  33. #2483

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoc smo gledali danski film Another round. O skupini srednjoskolskih profesora koji odluce biti kontinuirano na 0.5 promila alkohola u krvi kako bi poboljsali opce stanje i funkcionalnost. U sustini, radi se o cesto obradjivanoj temi depresije i krize srednjih godina, no sjajno prikazanoj. Mads Mikelssen je bas sjajan i ne cudi me da je za ulogu dobio europskog Oskara. Nakon proslogodisnje danse Kraljice srca i norveskog Beware of children, moram reci da su mi Skandinavci trenutno najdrazi filmadzije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    je l na netflixu?

  34. #2484
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    pepi, jel težak film? tako mi zvuči tematika, a ovih dana bih samo nešto light.
    Nije, uopće. Za cijelu obitelj

  35. #2485
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    hvalaa pepi.

  36. #2486

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Neki dan je na HTV emitiran izvrstan slovenski film iz 2013., Razredni neprijatelj. O odnosu srednjoškolskog razreda i novog profesora.
    Film je fenomenalan, prije svega jer otvara hrpu pitanja, ne nudi gotove odgovore, ali jako je uvjerljiv, kako u prikazu srednjoškolske generacije, tako i u prikazu odnosa unutar zbornice.
    U filmu profesionalni glumci glume samo profesore, sve ostale uloge (učenici, roditelji) glume naturščici. Tinejdžeri u filmu su izvrsni, a nose praktički cijeli film.

  37. #2487
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Neki dan je na HTV emitiran izvrstan slovenski film iz 2013., Razredni neprijatelj. O odnosu srednjoškolskog razreda i novog profesora.
    Film je fenomenalan, prije svega jer otvara hrpu pitanja, ne nudi gotove odgovore, ali jako je uvjerljiv, kako u prikazu srednjoškolske generacije, tako i u prikazu odnosa unutar zbornice.
    U filmu profesionalni glumci glume samo profesore, sve ostale uloge (učenici, roditelji) glume naturščici. Tinejdžeri u filmu su izvrsni, a nose praktički cijeli film.
    Zvuči zanimljivo...

  38. #2488
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ja sam prekjučer slučajno na televiziji nabasala na film Skrivene junakinje https://mojtv.hr/m2/film.aspx?id=44423

    Baš mi se dopalo...

    Trebalo je više od 50 godina da netko u Americi progovori o značajnoj ulozi žena pripadnica crnačke manjine u NASA programima... Takvi filmovi bacaju bitno drugačije svjetlo na SAD kao oazu demokracije i slobode.

  39. #2489
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam prekjučer slučajno na televiziji nabasala na film Skrivene junakinje https://mojtv.hr/m2/film.aspx?id=44423

    Baš mi se dopalo...

    Trebalo je više od 50 godina da netko u Americi progovori o značajnoj ulozi žena pripadnica crnačke manjine u NASA programima... Takvi filmovi bacaju bitno drugačije svjetlo na SAD kao oazu demokracije i slobode.
    Ja sam ga drugi puta gledala sa istim oduševljenjem.

  40. #2490
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Animirani film Duša - preporučam, lijepa priča o tome što život čini vrijednim življenja

    Čak bih rekla da je više za odrasle, ali je napravljen tako da i djecu zabavi

  41. #2491
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Slatki miris uspjeha. Na jednoj trećini sam. Još ne razumijem što to gledam. Haha Ima li netko da mu je to dobar film?

  42. #2492
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Slatki miris uspjeha. Na jednoj trećini sam. Još ne razumijem što to gledam. Haha Ima li netko da mu je to dobar film?
    Stari film iz pedesetih?

  43. #2493
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Animirani film Duša - preporučam, lijepa priča o tome što život čini vrijednim življenja

    Čak bih rekla da je više za odrasle, ali je napravljen tako da i djecu zabavi
    jucer pogledali u kinu, slazem se

    za vikend smo pogledali the princess bride
    dugo to citam kao klasik i u listama mnogih ljudi kao omiljen film, ali nikad mu eto nisam dala sansu
    bas nas je zabavio

    i klaus, crtic sa netflixa, takodjer zabava za cijelu obitelj

  44. #2494
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    jucer pogledali u kinu, slazem se

    za vikend smo pogledali the princess bride
    dugo to citam kao klasik i u listama mnogih ljudi kao omiljen film, ali nikad mu eto nisam dala sansu
    bas nas je zabavio
    Onaj sa Robin Wright?
    Obožavam taj film! Sestra i ja smo ga slučajno uhvatile na TVu kao klinke, i kasnije još jednom - dvaput. Imamo i knjigu, tj mislim da je kod nje, jako je duhovita i nekako i za djecu i za odrasle

  45. #2495
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    da, bas taj
    mi smo se naglas smijali, a jedva sam sestru i djecu nagovorila da mu daju sansu

  46. #2496
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Joj super preporuke za ove filmove s djecom, puno vam hvala curke.

    Ja sam sinoć potpuno unlike me rad.danom ostala budna do 1:00h zbog filma Clouds. Tematika je teška, ali film svejedno nosi jednu snažnu životnu poruku. Zaista ga vrijedi pogledati. Neću previše otkrivati.
    Uglavnom nemojte ga gledati kad trebate nešto light za opuštanje.

  47. #2497
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Sinoć sam pogledala Pieces of a Woman, odličan, prilično potresan film, sa više nego izvrsnom glumom Vanesse Kirby, a ni Shia LeBeouf ne zaostaje, sjajno odigrano...
    Meni je malo too much i predugačka bila uvodna scena poroda, redateljski je sve skupa malo pretenciozno, ali zato je gluma savršena!

  48. #2498
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Tang, hvala na preporuci za Soul animirani, bas je poseban

  49. #2499
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Sinoć sam pogledala Pieces of a Woman, odličan, prilično potresan film, sa više nego izvrsnom glumom Vanesse Kirby, a ni Shia LeBeouf ne zaostaje, sjajno odigrano...
    Meni je malo too much i predugačka bila uvodna scena poroda, redateljski je sve skupa malo pretenciozno, ali zato je gluma savršena!
    joj meni je ta scena poroda bila genijalna!
    nevjerojatno da je sve u jednom kadru snimljeno
    inače obožavam te duge kadrove, zaslužuje divljenje ako ništa drugo, onda u organizacijskom smislu, još kad gluma to sve skupa oplemeni...
    meni je bio baš upečatljiv trenutak kada primalja nakon poroda nakratko osjeti olakšanje, kao i ostatak koji uslijedi
    i ono kad se vidi da nakon poroda nosi one gaće s uloškom (ide mi u rang s I may destroy you i scenu sa period sexom), rijetko imamo priliku vidjeti i normalizirati i demistificirati sve te uobičajene nuspojave poroda.
    i most mi je super simbolika.
    film ne bih preporučila trudnicama ni mladim majkama!

    (ja Shiu LeBoufa ne volim. Mislim da je zaista dobar glumac, al kad god glumi šupke, mislim da zapravo ne glumi)
    Posljednje uređivanje od betty blue : 16.01.2021. at 23:05

  50. #2500
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Ma, betty blue, slažem se s tobom u svemu, ali kako sam ja užasna kukavica, a poroda me bilo strah kao valjda ničeg (prije) u životu, meni je i ovo bilo muka gledati, mislim, scena traje 25 minuta !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •