Stranica 12 od 55 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #551
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Voda za slonovo i očajno mi je loš.
    Crni labud-fantastičan!!!Baš po mom guštu.

  2. #552
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    neki dan gledala "MAMURLUK 2",al mi je jedinica bolja .

  3. #553
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj anitak prvotno napisa Vidi poruku
    neki dan gledala "MAMURLUK 2",al mi je jedinica bolja .
    i meni

  4. #554

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Biutiful = izvrsna gluma, teška priča, baš prava životna...ali je jako težak film, potiče na razmišljanje i barem par dana ga nećete moć izbacit iz glave...

    Link:

    http://www.imdb.com/title/tt1164999/

  5. #555
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Requiem for a dream-još jedan film režisera Crnog labuda ali malo starijeg datuma. Odličan,težak,šokantan-gluma savršena,odlična glazba. Ne bi ga međutim preporučila onima tanjih živaca i slabijeg želuca.

  6. #556
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Mi smo zadnjih tjedana odgledali sve epizode serije Parenthood (mislim da se u Hr prikazuje pod nazivom "Roditelji i djeca") i ne mogu dočekati da počnu snimati iduću sezonu. Izvrsna je.

    A ljubiteljima špijunskih trilera preporučam Unknown - jako dobri Liam Neeson, January Jones i Diane Kruger plus prekrasan Berlin.

  7. #557
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    "Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides" - Johnny Depp vec standardno odlican Jack Sparrow, dobar CGI, inace... onak.

  8. #558
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Blue Valentine-odlična psihološka drama ali ogoljena i bez imalo poetičnosti.Prikaz odnosa u obitelji je tako brutalno realan da je u pojedinim dijelovima gotovo dokumentaristički prikazan. Gluma je fenomenalna-zaslužuju Oscara pogotovo Ryan Gosling koji mi je drag još otkako odgledah Notebook.Kraj je pomalo nedorečen kao i još neke stvari u filmu ali to mu ne umanjuje vrijednost.Odjavna špica jedna od najboljih koje sam do sada vidjela. Ono što mi je minus je jednostavna činjenica da je film naptosto predepresivan. Iako sam veliki fan psiholoških drama,kao što sam gore napisala fali mi bar malo poetičnosti. Baš sam bila tužna kada sam ga pogledala-ostavlja gorak okus u ustima. Možda baš zato što je jednostavno prerealan.

  9. #559

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Rekvijem za snove je klasik. Genijalan.

    Ne znam jesam li spomenula Kuću pijeska i magle, meni je Jennifer Connely odlična.

  10. #560

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Tko voli Peter Weira, evo preporuke:
    http://www.imdb.com/title/tt1023114/

  11. #561

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Tko voli Peter Weira, evo preporuke:
    http://www.imdb.com/title/tt1023114/
    aaaa, obozavam Weira, The way back mi je super

  12. #562
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nisam dugo čitala ovaj topik ali dođoh potpisati i poboldati spajalicu:

    game of thrones nit je u stilu niti ima ikakve veze s gospodarom prstenova. to su dva toliko različita pristupa i stila da ne kužim kak to nekom može biti slično? LOTR je bajka, GOT je život.
    btw, meni serija nekako nije baš u potpunosti ispunila očekivanja. ne znam, prespora mi je, nešto mi fali, nemam pojma. ali svejedno jedva čekam iduću sezonu (iako mislim da ću prije gledanja još jednom pročitati drugu knjigu ha ha). mm-u koji nije nikad čitao niti zna išta o GOT je serija dosadnjikava, odnosno postalo mu napeto i zanimljivo tek u predzadnjoj epizodi.

    e da, konačno dočekah i novu sezonu True Blooda, iako tek večeras počinjem s gledanjem. koja vam je najbolja sezona do sad? meni druga, najluđa mi je nekako.

    e da, obožavam i Fringe, s tim da mi je prva sezona, ona koja je išla i na htv-u, blago bezvezna, a ove iduće s paralelnim svemirom, walternatom i ekipom su mi zakon.

  13. #563
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    u boljem svijetu, odlican danski film, igra u kinima....

  14. #564
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    e da, obožavam i Fringe, s tim da mi je prva sezona, ona koja je išla i na htv-u, blago bezvezna, a ove iduće s paralelnim svemirom, walternatom i ekipom su mi zakon.
    Fringe je super, odgledala sam cijelu seriju do kraja. Na žalost, u kasnijim epizodama je scenaristima popustila koncentracija, pa su napravili nekoliko grešaka, ali dobro... Serija je u globalu odlična.


    Mi smo neki dan s priličnim zakašnjenjem pogledali Rane i zapravo ne znam što bih o tom filmu mislila.

    Ali zato totalna preporuka za Wall Street: Money Never Sleeps. Iako se može gledati kao samostalan film, ipak bi bilo dobro najprije pogledati prvi dio, jer se dio radnje naslanja na prethodne događaje.

  15. #565
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Rekvijem za snove je klasik. Genijalan.

    Ne znam jesam li spomenula Kuću pijeska i magle, meni je Jennifer Connely odlična.
    Kuća pijeska i magle je isto odličan film-pogledala ga daaavno,davno. Slažem se za J.Connely,odlična glumica,a u Requiemu još i tako jako mlada i prelijepa. Dobra mi je bila i u Genijalnom umu.

  16. #566
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    nisam dugo čitala ovaj topik ali dođoh potpisati i poboldati spajalicu:

    game of thrones nit je u stilu niti ima ikakve veze s gospodarom prstenova. to su dva toliko različita pristupa i stila da ne kužim kak to nekom može biti slično? LOTR je bajka, GOT je život.
    btw, meni serija nekako nije baš u potpunosti ispunila očekivanja. ne znam, prespora mi je, nešto mi fali, nemam pojma. ali svejedno jedva čekam iduću sezonu (iako mislim da ću prije gledanja još jednom pročitati drugu knjigu ha ha). mm-u koji nije nikad čitao niti zna išta o GOT je serija dosadnjikava, odnosno postalo mu napeto i zanimljivo tek u predzadnjoj epizodi.

    e da, konačno dočekah i novu sezonu True Blooda, iako tek večeras počinjem s gledanjem. koja vam je najbolja sezona do sad? meni druga, najluđa mi je ne
    Uh True Blood mi je pregenijalna serija. Koji ludi pomaknuti likovi,humor,glazba(uvodna špica fantastična)-savršena je.Druga sezona je stvarno bila odlična kao i prva. Treća tek za nijansu zaostaje.Čitala sam i knjige koje su mi za divno čudo puno lošije od serije iako se režija u svakoj sezoni sve više odmiče od originalnog predloška knjige.
    Zato me strašno zanima što će se sada događati u četvrtoj sezoni ali zarekla sam se da neću gledati jednu po jednu jer mi to kvari gušt. Koliko je uopće snimljeno epizoda?
    GOT mi se čini da bi mi se mogla jako svidjeti ali želim prvo pročitati knjige,a nikako da ih se dočepam u knjižnici.

  17. #567

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Jedna tužna tužna drama, Reservation Road:
    http://www.imdb.com/title/tt0831884/

  18. #568
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Koliko je uopće snimljeno epizoda?
    4
    knjige nisam ni pokušavala čitati, čine mi se kao zadnje smeće, još kad sam vidjela babu autoricu ha ha ha. ali zato je serija vrhunska

    a GOT imam na engleskom, počela sam to čitat davno prije hrvatskog prijevoda
    Posljednje uređivanje od Lutonjica : 13.07.2011. at 19:24

  19. #569
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    meni u GOT fale strahovukovi, fali mi arya, ali meni je izbora glumaca super. nisam procitala knjiga jos jednom ikao sam mislila. mozda ovo ljeto procitam jos jednom sve. sad ste me podsjetile da idem napasti MM da li je doletio Dance with dragons na kindle.

    inace bas sam dosla iz kina, pogledala zadnjeg potera. glumici su bas izrasli, nekako kad sam citala knjige nisu mi tako u mojoj glavi narasli. dojmove josnisam slozila.
    a na kraju mi se pojavilo pitanje odlaska djece u boarding school-a. no to je OT.

  20. #570
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    inace bas sam dosla iz kina, pogledala zadnjeg potera. glumici su bas izrasli, nekako kad sam citala knjige nisu mi tako u mojoj glavi narasli. dojmove josnisam slozila.
    I mi ga jucer odgledali.
    Prvo sam se nervirala jer su neke stvari izbacene, onda zato sto su neke stvari promijenjene, no pred kraj, bitka za Hogwarts.. wow, odlicno napravljeno, oprostis im sve sto su skratili ili promijenili...
    Glumci, pogotovo (manje-vise) sporedni: izvrsni!
    I tuzni smo sto je kraj.

  21. #571
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    meni u GOT fale strahovukovi, fali mi arya, ali meni je izbora glumaca super. nisam procitala knjiga jos jednom ikao sam mislila. mozda ovo ljeto procitam jos jednom sve. sad ste me podsjetile da idem napasti MM da li je doletio Dance with dragons na kindle.
    a meni fali Bran (planirala tako nazvati sina ali nije prošlo ha ha)
    danas sam počela ponovo čitati drugu knjigu ...

  22. #572
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Ja pročitala sve GOT ne Kindleu . za koji dan stiže Ples sa zmajevima u Algoritam, Za tjedan dana i prijevod!

  23. #573

  24. #574
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    Uh True Blood mi je pregenijalna serija. Koji ludi pomaknuti likovi,humor,glazba(uvodna špica fantastična)-savršena je.Druga sezona je stvarno bila odlična kao i prva. Treća tek za nijansu zaostaje.Čitala sam i knjige koje su mi za divno čudo puno lošije od serije iako se režija u svakoj sezoni sve više odmiče od originalnog predloška knjige.
    Zato me strašno zanima što će se sada događati u četvrtoj sezoni ali zarekla sam se da neću gledati jednu po jednu jer mi to kvari gušt. Koliko je uopće snimljeno epizoda?
    GOT mi se čini da bi mi se mogla jako svidjeti ali želim prvo pročitati knjige,a nikako da ih se dočepam u knjižnici.
    Obožavam True blood!! Jedva sam dočekala 4 sezonu.
    Knjige su pre, prestrašne, ali serija je WOW!!
    Posljednje uređivanje od TinaB : 18.07.2011. at 14:06

  25. #575
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    "Djeveruše". Frendica i ja se upiškile od smijeha. To bi trebao biti nešto kao ženski "mamurluk"..al stvarno je film zakon

  26. #576
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Memento - jako dobar krimić o čovjeku koji je izgubio kratkotrajno sjećanje, a pokušava riješiti slučaj ubojstva svoje supruge.

    It's Complicated - komedija/limunadica, odlična za tople ljetne večeri. Super ekipa, odlična Meryl Streep i ooooodličan Alec Baldwin.

  27. #577

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    The Tree of Life = ne gledati, ni pod razno. Po prvi put mi se desilo da sam izašla iz kina.

  28. #578
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Kraljev govor gledali s klinicma i svi 4 oduševljeni. Di kaže da joj je to najbolji film koji je gledala, osim jackie chana
    Ima 30 sekundi psovanja, ali je smješno prikazano tako da smo gledali potpuno necenzurirano - velika stvar kod nas.

  29. #579
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Paris ekspress u kinu, jako duhovito, fora, ali zapravo u osnovi koko u parizu. mi gledali s hrpom osmaša na feriju.

  30. #580
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Eat Pray Love - početak (New York i Rim) je dosadan i razvučen, ali kasniji dijelovi (Indija i Bali) su skroz ok. No, film je u globalu predugačak.

  31. #581
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi gledali Male fockere s klincima. zgodno.

  32. #582
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    P.S. I Love You - nedavno sam pročitala knjigu kojom nisam bila previše oduševljena, a film mi je još bezvezniji. Naime, promijenili su ili izbacili sve što mi se u knjizi sviđalo ili mi je bilo zabavno (velika i, hm, slikovita obitelj glavna junakinje, njezin prisan odnos s majkom, predivni opisi Dublina - radnja filma je, naime, prebačena u New York - dokumentarac koji je snimao njezin brat, prilično drugačiji odnosi među likovima i tako dalje...). Još jedna holivudska limunadica, baš bez veze.

  33. #583
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    kako su mišljenja različita meni je recimo P.S. I Love You odličan kao i mnogima s kojima sam pričala o filmu...no dobro o ukusima se ne raspravlja kažu.
    Meni je recimo bila dobra komedija "Something borrowed" od novijih

  34. #584
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    kako su mišljenja različita meni je recimo P.S. I Love You odličan kao i mnogima s kojima sam pričala o filmu...no dobro o ukusima se ne raspravlja kažu.
    Možda bi i meni bio dobar da nisam čitala knjigu i očekivala da će više poštovati književni predložak. Nemam pojma.

  35. #585
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Crni labud - izbjegavati: bljutavo/ljigavo/naglo roza preseravanje s predvidljivim/neuvjerljivim/očajno režiranim linearnim tijekom radnje. "Bijeg" je mila majka u odnosu na tu limunadu.

  36. #586
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    P.S. I Love You - nedavno sam pročitala knjigu kojom nisam bila previše oduševljena, a film mi je još bezvezniji. Naime, promijenili su ili izbacili sve što mi se u knjizi sviđalo ili mi je bilo zabavno (velika i, hm, slikovita obitelj glavna junakinje, njezin prisan odnos s majkom, predivni opisi Dublina - radnja filma je, naime, prebačena u New York - dokumentarac koji je snimao njezin brat, prilično drugačiji odnosi među likovima i tako dalje...). Još jedna holivudska limunadica, baš bez veze.
    x
    upravo si mislim kako jako dugo nisam pogledala dobar film

  37. #587
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    "Swept from the Sea" - prva polovica filma dobra, zanimljiva, no druga polovica filma ocajna. Ukupni efekt: izbjeci!
    Dobra fotografija doduse, a i sporedni cast je dobar.

  38. #588
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Odličan triler s isto takvom glumačkom ekipom - Unknown (2011). Liamu N. savršeno "leže" takve uloge.

  39. #589
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    pogledali Zakon braće, nije loše, ali očekivala sam više

  40. #590
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Gledali Štrumfove sa klincima, zaaaaaakon su, nadmašili očekivano, dugo se nisam tako dobro nasmijala, 3D izvrstan

  41. #591
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    T je bio sam šogorom i šogoricom, kaže da je bilo štrumfastično

  42. #592
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Love and other impossible pursuits
    sama sam otisla u kino i svidio mi se. natali portman je i ovdje dobra.

    Bridesmaids
    nije mi se svidio, ne znam. najvise mi dojmo cupcake koji je napravila

    Strumfovi su OK, Gargamel mi je pogodjen maskom jako dobro, ali osobno su mi drazi nacrtani strumfovi, ovi su mi kao lutkice. oni nacrtani su mi uvijek izgledali dobrocudnije. no to je nesto sto mi je ostalo jos od kad samklinka bila pa se ne osvrcite na taj dio

    KOnferencija zivotinja su svidjela svima u obitelji.

  43. #593
    Iva78 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13

    Početno

    Inspiracija: K-PAX i Pay it forward. Obadva se s Kevinom Spacy-em. Super filmovi!

  44. #594
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Dabar s odličnom ekipom Foster - Gibson, ona je i režirala taj film. Očekivala sam više, da nema njih kao glavnih glumaca bio bi puno lošiji.http://www.filmski.net/filmovi/uskoro/5633/dabar

  45. #595
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    muskarci koji mrze zene - man som hatar kvinnor - svidio mi se i bio mi napet iako sam knjigu dvaput procitala
    sad nas cekaju nastavci

    true grit, the book of eli - oba su mi odlicna

  46. #596
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    pogledala sam u ljetnom kinu dva odlična izraelska filma - Walk on Water i Noodle.

    sviđa mi se kako nepretenciozno spajaju dramu i elemente humora i uvijek mi je drago pogledati uratke drugih kinematografija u ovoj poplavi hollywoodskih filmova.

  47. #597
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    I mi smo gledali Strumfove i bili su nam super!
    Planet majmuna takoder je bio jako dobar.
    Zlocesta uciteljica...hm...na mjestima dobar i zanimljiv, kraj nekako cudan. Mozda sam ja malo vise ocekivala.

  48. #598
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Inception - odličan, napet od prve do posljednje minute. Pohvala i preporuka!

  49. #599

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Ja sam na čuvanju trudnoće pa sam nakon 2 godine opet nešto uspjela pogledati
    Npr. Cure biraju (Leap year) mi je bio jako zabavan ali kad bolje promislim o njemu zapravo je vrlo predvidiv i šablonski. Nema veze, trebalo mi je nešto žensko.
    Onda "Precious", film je od prije par godina, o jednoj zapuštenoj tinejdžerki crkinji u getu, prilično strašna priča. Jako uznemirujući za gledati, ali kraj ipak daje neku zadovoljštinu.

  50. #600
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Sinoć pogledali You Will Meet a Tall Dark Stranger, odličan je. Hvala svima na preporukama!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •