Stranica 33 od 55 PrviPrvi ... 23313233343543 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #1601
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    meni je prisoners medu najboljim filmovima koje sam gledala.
    super je i changeling.

  2. #1602
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Nije mi među najboljima, ali moram priznati da me držao u napetosti i neizvjesnosti od početka do kraja. Dobar je.
    Posljednje uređivanje od palčica : 02.10.2016. at 16:02

  3. #1603
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Zaboravih i na The man who knew infinity - istinita priča o životu indisjkog matematičara Srinivasa Ramanujana. Ovo mi je ok i za tinejđere.

  4. #1604
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Ustav Republike Hrvatske
    preporuka
    glumci su genijalni
    Nebojša Glogovac je glumčina samo takva
    ali ni malo ne zaostaju ni Ksenija Marinkovic za koji bih rekla da je mozda naša najbolja glumica u ovom trenu
    ni Dejan Aćimović
    A ne smijem zaboraviti ni izvrsnog Božidara Smiljanića
    kao i kod većine knjga i tu mi je najslabiji kraj
    i jos me jedna stvar dosta smeta, al necu (jos) spojlati, tek je počeo film igrati

  5. #1605
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Gledala sam. Odlican je.
    I ja volim Kseniju. I iz ZKMa i sada u HNKu.
    I na fejsu se pojavila zagonetka gdje je sniman film. Sramim se, al nisam uspjela skuziti.
    Ima jedna greska - u Zagrebu se ne jedu njoki neg šufnudli

  6. #1606
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    Ustav Republike Hrvatske
    preporuka
    glumci su genijalni
    Nebojša Glogovac je glumčina samo takva
    ali ni malo ne zaostaju ni Ksenija Marinkovic za koji bih rekla da je mozda naša najbolja glumica u ovom trenu
    ni Dejan Aćimović
    A ne smijem zaboraviti ni izvrsnog Božidara Smiljanića
    kao i kod većine knjga i tu mi je najslabiji kraj
    i jos me jedna stvar dosta smeta, al necu (jos) spojlati, tek je počeo film igrati
    Potpis, jedino me kod Nebojše Glogovca smetao izgovor, ali možda je to bilo namjerno - jako dirljiv i uvjerljiv u ulozi transvestita.. to je prava poezija, (meni) ne baš uvjerljiv kad glumi ZG profesora s tvrdim č, mekim ć, srpskim vokalima... na tren imam flashbakove iz nekog srpskog filma ili serije pa me (iako su samo 4 lika) me zbunjivalo tko je pak on i koji je sad tu trostruki flip da je on pak ustaša, a... onda sam zaključila da je možda to namjerno... ili da ja imam pak preosjetljivo uho. Doduše, vjerojatno i naši bodu srspke uši sa svojim mekanim naglaskom (Navojec, npr., u Dobroj ženi Mirjane Karanović - to isto preporučam, igra u kinu Europa).

  7. #1607
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja mislim da je to namjerni izbor glumca

  8. #1608
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a meni se baš činilo da je super skinuo zagrebački č
    pogotovo na početku filma
    kasnije mi je više izbijao srpski iz govora
    ali u globalu mi se čini da ga je izvrsno skinuo
    valjda ja nemam tako fino uho

  9. #1609
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nemas.
    Nije bas skinuo, a ka i mislim da su namjerno odabrali glumca.
    I opet ponavljam, tesko da mu je mama radila njoke

  10. #1610
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja uopće nisam znala odkud je taj glumac, ali sam nakon 10 min pitala supruga wadafak - jer sam se pogubila koja je ono njegova priča koliko mi je uha rezalo. Možda i nije namjerno, možda je to jednostavno teško postić, možda i Meryl Streep u Premijerki reže uši rašpom Britancima, beats me.

  11. #1611
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja uopće nisam znala odkud je taj glumac, ali sam nakon 10 min pitala supruga wadafak - jer sam se pogubila koja je ono njegova priča koliko mi je uha rezalo. Možda i nije namjerno, možda je to jednostavno teško postić', možda i Meryl Streep u Premijerki reže uši rašpom Britancima, beats me. Vjerojatno im je bilo bitnije da glumac ne sklizne u karikaturu u trans dijelu, a ovaj je to maestralno napravio, pa su rekli "a neće valjda skužit", ne znam. Vezano za predanost detalju... možda Tomić ko Dalmoš (nama su njoki OK), i Grlić kao koji, ako dobro kužim, nije baš "fetivi" Zagrepčanin, nemaju tako fino uho za ZG detalje, ili su odlučili da im to nije toliko važno jer je Grlić rekao da je priča zapravo univerzalna, nije nužno zagrebačka/hrvatska, svugdje ima takvih predrasuda.

  12. #1612
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja i dalje nekak mislim da je namjerno taj izbor glumca - i iz aviona se cuje da nije tu doma.
    Ali ina33 to si dobro usporedila s engleskim.

    Kaj ja znam - ako se pogledaju interijeri, isto se kuzi da je Zagreb. Onak, u ostalim kontinebtalnim gradovima nisu tak velike zgrade, i podrumski stan je onak nesto bas tipicno za Zgb. Ne znam, jer nisam bas doma u drugim gradovima, ali i Vž na primjer - ne znam kak je tam.
    A mozda sve to nije ni bitno. Meni se film svidio ali mi i govor i njoki onak malo paraju uši

  13. #1613
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    meni se opet čini dosta dobro, ali ja nisam odrasla u zagrebu i nikad neću moć imati taj zagrebački č (nisam sigurna ni da bih htjela )
    vjerojatno je u drugom falio, ali taj č mi je postigao

    a njoke nisam skužila, meni su šufnudli jedino u balaševićevoj pjesmi

  14. #1614
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    nanoibeba, pa je li moguće da mu je mama doselila iz Dalmacije pa zato govori njoke?
    ili je kupila Dikinu kuharicu

    zainteresirale ste me za film više s tim naglascima, trenutno gledam seriju transparent pa mi je malo previše trans teme

  15. #1615
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    meni se opet čini dosta dobro, ali ja nisam odrasla u zagrebu i nikad neću moć imati taj zagrebački č (nisam sigurna ni da bih htjela )
    vjerojatno je u drugom falio, ali taj č mi je postigao

    a njoke nisam skužila, meni su šufnudli jedino u balaševićevoj pjesmi
    Baš si me prebacila na: Al se nakad dobro jelo... baš!

  16. #1616
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    hahaha i ja bih sad rezance s makom

  17. #1617
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A ja juhu s lebrknedlima.

    Film je dobar, bez obzira na njoke.
    Jedino kaj sam ja otisla u kino ne znajuci o cemu se film radi a i bez ikakvih kometara nekoga tko je gledao.

    Sudeci po maminom nakitu, ne bih rekla da je dosla iz Dalmacije

  18. #1618
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    ja sam uzivala u filmu
    sjajna je glumacka postava, sjajna
    Glogovac najbolji


    ubi me ovo cjepidlacenje, jesu sufnudli ili njoki, jel izgovorio č kad je trebalo ć i obrnuto

  19. #1619
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam uzivala u filmu
    sjajna je glumacka postava, sjajna
    Glogovac najbolji


    ubi me ovo cjepidlacenje, jesu sufnudli ili njoki, jel izgovorio č kad je trebalo ć i obrnuto
    govorio je samo č, i to odlično,
    zagrebčani nemaju č i ć , ne

  20. #1620
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    govorio je samo č, i to odlično,
    zagrebčani nemaju č i ć , ne
    Govorio je č i ć i đ i dž, od Hrvata to još samo Hercegovci imaju, Zagrepčani i Splićani nemaju č i ć dž i đ (mislim, zapravo u izgovoru nemaju) imao je one "široke" vokale. Dž i đ je imao i sprski policijac, a mislim porijeklom Bosanac (lik Ante), ali što je ZG profesor pucao č, to je bilo baš srpski, toga policijac nije imao, ali č-ovi su definitivno prarali. Da ovo Rajko Grlić čita... vjerojatno bi se rastužio . Ali ovo je više fonetski l'art pour l'art zeka-peka... ali mene je fakat dekoncentriralo i ne mogu prisopobit ZG profesora (svaki put sam se iznova par sekundi morala prisjećat da ne gledam Bolji život ili tako nešto), transvestita super mogu.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.10.2016. at 15:56

  21. #1621
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    A onda me pak, s obzirom da mi je to strugalo po ušima nemilo, dalje odvuklo u moje filozofije jel to:

    a) namjeran odabir režisera i glumca, da se poruči da je sve to besmisleno
    b) (većina) glumca(ca) to jednostavno ne može (tj. ne čuje)
    c) otpalo zajedno s njokima u prioritiziaciji budžeta i vremena (da glumac savladava ZG naglasak na neki način)

    I to mene, kao nekog jezičara/filozofa, kopka .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 18.10.2016. at 16:04

  22. #1622
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I to mene, kao nekog jezičara/filozofa, kopka .
    aaa, sad mi je jasno

  23. #1623
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mislim da je a)
    Ja sam daleko od jezicara, ali onak, ponekad sam tijekom filma pomislila da se neko zeza, onak definitivno jezik nekako skrene stvar sa teme. Onak, zbuni te.

  24. #1624
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    omg lol nisam gledala film - ali jel' taj tip glumio nekog purgera pa je govorio kao recimo gradonačelnik Bandić, pa vam to smeta, ili je pak naprosto glumio nekoga tko živi u Zagrebu?!

  25. #1625
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    omg lol nisam gledala film - ali jel' taj tip glumio nekog purgera pa je govorio kao recimo gradonačelnik Bandić, pa vam to smeta, ili je pak naprosto glumio nekoga tko živi u Zagrebu?!
    glumi purgera
    a beogradjanin

    stvarno nije nesto sto para usi ili smeta dozivljaju u glumi i djelu
    ako nisi jezicar ili sl, vec obican filmofil

    ja bih npr rekla da je izvrsno skinuo govor, i odlicno odglumio zg profesora iz stoljetne purgerske obitelji

  26. #1626
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    glumi purgera
    a beogradjanin

    stvarno nije nesto sto para usi ili smeta dozivljaju u glumi i djelu
    ako nisi jezicar ili sl, vec obican filmofil

    ja bih npr rekla da je izvrsno skinuo govor, i odlicno odglumio zg profesora iz stoljetne purgerske obitelji
    ovako bih i ja rekla

  27. #1627
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    aha, ok, on znači TREBA stvarno biti iz stoljetne purgerske obitelji. Onda su mi jasni prigovori.

  28. #1628
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    E nije. Govor mu ne stima. Nisam purgerica, niti iz 100 godisnje familije, niti jezicar. Ali bome nije dobro skinuo govor i ja mislim da je to reziser namjerno napravio, cak sam ponekad mislila da se sprda.
    Ok, to je film, mozda ne mora biti autentican, kaj ja znam. Umjetnicka sloboda

  29. #1629
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Srpska glumica u Novinama glumi novinarku, kci nekog majora JNA srbina, za vrijeme rata izbjeglih u bg. U tom kontekstu mi je naglasak ok.
    U onoj Pravoj zeni isto imamo srpsku glumicu, koja glumi onu kcer koja je u reality showu. Odrasla u zg. Od zg oca i zg majke. U tom kontekstu mi para usi mucenje s jezikom i naglaskom. Smanjuje uzivanje u radnji.
    Mislim, nemas sta uzivati u pravoj zeni, al mogu shvatiti da smeta u filmu. (Nisam gledala, samo sam htjela ove slucajeve prokomentirati).

  30. #1630
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    E nije. Govor mu ne stima. Nisam purgerica, niti iz 100 godisnje familije, niti jezicar. Ali bome nije dobro skinuo govor i ja mislim da je to reziser namjerno napravio, cak sam ponekad mislila da se sprda.
    Ok, to je film, mozda ne mora biti autentican, kaj ja znam. Umjetnicka sloboda
    X, ja sam to zamislila kao šprdanciju, nema šanse proći kao stoljetni ZG purger... mislim... OK, ako ja mogu proći kao jedna pristojna i vrlo artikulirana forumašica odmjerenih manira, a ne ko ina33 niz . Sad mi ovo neće dat mira dok ne prokomentiram s još nekim... ajmo reći kulturnjacima .

  31. #1631
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    E. (13 god) je sinoc u kinu sa drustvom pogledala Inferno, rekla je da je odlican.
    Ja sam citala knjigu (Dan Brown) i provela ju po Firenci prema njoj prije nesto vise od godinu dana. Prema onome sto sam joj ja ispricala cini joj se da su neke dijelove preskocili, ali sve u svemu, daje mu peticu.

  32. #1632
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    E. (13 god) je sinoc u kinu sa drustvom pogledala Inferno, rekla je da je odlican.
    Ja sam citala knjigu (Dan Brown) i provela ju po Firenci prema njoj prije nesto vise od godinu dana. Prema onome sto sam joj ja ispricala cini joj se da su neke dijelove preskocili, ali sve u svemu, daje mu peticu.

  33. #1633
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Begin Again (2013). O mladoj pjevacici i autorici pjesama koja nakon prekida veze, slucajno upoznaje producenta u problemima. Zajedno snime album. U filmu par pjesama pjeva Keira Knightley. Iznenadila sam se kako dobro pjeva.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 19.10.2016. at 13:45

  34. #1634
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Begin Again (2013). O mladoj pjevacici i autorici pjesama koja nakon prekida veze, slucajno upoznaje producenta u problemima. Zajedno snime album. U filmu par pjesama pjeva Keira Knightley. Iznenadila sam se kako dobro pjeva.
    To mi je super film... Nedavno bio na nekom kabelskom programu. Baš sam se bila raznježila.

  35. #1635
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    i ja sam ga ulovila tamo, mislim da je bio program KinoTV. Sad sam pogledala prikazuje se i u subotu popodne na istom tom programu. Prijevod naslova je Pjesma koja zivot znaci.
    I jos dodatak da se i mladjim svidja radi Maroon 5.

  36. #1636
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ne znam jeste spominjali, jučer sam slučajno na filmoviti gledala film captain fantastic. s viggo mortensenom. skroz dobar film. o tati koji sa šestero svoje djece živi u šumi, homeskula ih i onda, nakon godina takvog života, su prisiljeni izaći iz izolacije.
    zanimljivo.
    sjetilo me rozagroze, tko zna što je s njima :D

  37. #1637
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    gledala sam samo trailer za taj film, no odlučila da ga možda radije ne bih gledala. isključivo iz razloga što mislim da bih pala u komu poslije jer bi mi sve to bilo preteško (vigo mortensen je moja ljubav velika inače)
    e sad ne želim spojlati pa neću pitati kako završava, ali moj dojam je bio da je tužan kraj :/

    a što se rozegroze tiče, mislim da su oni odustali od off grida
    Posljednje uređivanje od Angie75 : 20.10.2016. at 10:53

  38. #1638
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ma nee, ni ja ne volim te teške koji te ukomiraju. ali skroz krivi dojam imaš. uopće nije težak film, a niti ne završava tužno. happy end je skroz i film je, onako, razuman i životan i nije sad neki genijalan film, ali je fora. baš suprotno od tvog dojma, ono feel good film
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 20.10.2016. at 11:11

  39. #1639
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Šta da? Super onda! Idem gledati i guštati u svojoj simpatiji

  40. #1640
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Trazim preporuku za neki prikladni film za Halloween, ne u kinu nego bi pogledali na DVD-u, da je prikladan za 13-godisnjake.
    Gledali su vec The Corpse Bride, Sleepy Hollow, Woman in Black, jos neke od Tima Burtona cijih naslova se sad ne mogu sjetiti....
    Mislila sam Strah u Ulici brijestova, na pise da je zabranjen za one ispod 14 godina...

    Prijedlozi?

  41. #1641
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ovdje je trenutačno jako popularan neki Dom za čudnovatu djecu gospođice Pelegrin, navodno je malo strašan, moj stariji ga je gledao već dvaput u kinu a mlađi je pobjegao van.

  42. #1642
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Trazim preporuku za neki prikladni film za Halloween, ne u kinu nego bi pogledali na DVD-u, da je prikladan za 13-godisnjake.
    Gledali su vec The Corpse Bride, Sleepy Hollow, Woman in Black, jos neke od Tima Burtona cijih naslova se sad ne mogu sjetiti....
    Mislila sam Strah u Ulici brijestova, na pise da je zabranjen za one ispod 14 godina...

    Prijedlozi?
    Beetlejuice? https://en.wikipedia.org/wiki/Beetlejuice

    Doduše, ne znam za koliko je to godina, ali to je zabavno i ne odviše duboko, pa vjerujem da bi bilo prikladno za tu dob.

    Za ostalo moram svog mlađeg sina pitati, taj zna sve filmove koji postoje, ufff...

  43. #1643
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    A serija Stranger things?

  44. #1644
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje je trenutačno jako popularan neki Dom za čudnovatu djecu gospođice Pelegrin, navodno je malo strašan, moj stariji ga je gledao već dvaput u kinu a mlađi je pobjegao van.
    angie, angie cccc
    Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu
    kakva pelegrin, dobro da nisi rekla pelerina
    mislim stvarno
    od jednog takvog čitača to nisam očekivala

  45. #1645
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovdje je trenutačno jako popularan neki Dom za čudnovatu djecu gospođice Pelegrin, navodno je malo strašan, moj stariji ga je gledao već dvaput u kinu a mlađi je pobjegao van.
    Jel' to too much za dijete od 8 godina?

  46. #1646
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    angie, angie cccc
    Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu
    kakva pelegrin, dobro da nisi rekla pelerina
    mislim stvarno
    od jednog takvog čitača to nisam očekivala
    Ajme, a ja dijete nisam vodila da ga gleda, a sve 3 knjige je pročitao.

    Lako šta sam ja zaboravila, nego je i on. Ajme nama tako rastresenima

  47. #1647

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Jeste gledali Gremline?
    Ili mozda Coraline (ima i jos nekih horor crtica, ali nisam gledala)?

  48. #1648
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    angie, angie cccc
    Dom gospođice Peregrine za čudnovatu djecu
    kakva pelegrin, dobro da nisi rekla pelerina
    mislim stvarno
    od jednog takvog čitača to nisam očekivala

    hahaha nisam ni znala da postoji ta knjiga

  49. #1649
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ajme Coraline je meni fantastična

  50. #1650
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ups sad sam išla guglati pa vidim da je to bio neki bestseller

    a šta'š, ne možeš stići sve

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •