Stranica 51 od 55 PrviPrvi ... 414950515253 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #2501
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Uf onda to nije ni za mene....

  2. #2502
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Mi smo sinoc pogledali Never, Rarely, Sometimes, Always.
    https://www.rottentomatoes.com/m/nev...metimes_always
    To je najbolji film iz 2020., kojeg sam gledala.
    Prica o djevojci od 17 godina koja iz neke pensilvanijske zabiti odlazi u NYC uraditi pobacaj. Divan, njezan, dirljiv film o tome kroz sto zene prolaze i s cim se suocavaju. Voljela bih da ga svi pogledaju, a pogotovo oni koji se abortusu zestoko protive. Redateljica je film snimila bas majstorski, a mlade glumice su nevjerojatno vjerne u prijenosu tegobnih emocija.

  3. #2503
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ja sam sinoć počela film Pieces of a Woman.
    Jako je dobar, ali mi je bio pretužan pa nisam mogla..
    Isto gledamo Pretend it's a City, a jedva čekam novu sezonu After Life.
    Shameless pratim i dalje, 11. sezona, čisto iz sentimentalnih razloga jer su se, zapravo, jako pokvarili. Ali svejedno ih volim, kaj mogu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2504
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Pieces of a woman pogledala...malo mi je prerazvucen neke scene traju i traju. Ali film je ok. Da, svakako nije za trudnice i mlade majke. Ja sam tek otkrila netflix pa dobacite još prijedloga...trenutno gledam Queen's gambit, na pola sam, a onda Bridgerton svi hvale...

  5. #2505
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo sinoc pogledali Never, Rarely, Sometimes, Always.
    https://www.rottentomatoes.com/m/nev...metimes_always
    To je najbolji film iz 2020., kojeg sam gledala.
    Prica o djevojci od 17 godina koja iz neke pensilvanijske zabiti odlazi u NYC uraditi pobacaj. Divan, njezan, dirljiv film o tome kroz sto zene prolaze i s cim se suocavaju. Voljela bih da ga svi pogledaju, a pogotovo oni koji se abortusu zestoko protive. Redateljica je film snimila bas majstorski, a mlade glumice su nevjerojatno vjerne u prijenosu tegobnih emocija.
    Hvala, bacila sam oko na taj!

  6. #2506
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Upravo gledala Enola Holmes, prekinuse mi zbog tekme, al nastavljam poslije
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.01.2021. at 19:11

  7. #2507
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Togo, tužno o psu. Ono, sve je super završilo, al mene tuga uhvatila. Piše da su neki psi iza te trke za serum poslije završili loše i zanemareno.

  8. #2508
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Togo, tužno o psu. Ono, sve je super završilo, al mene tuga uhvatila. Piše da su neki psi iza te trke za serum poslije završili loše i zanemareno.
    Moji dečki su obožavatelji takvih filmova... Tvoji su još mali, ali kad smo već kod pasa i Disneyevih produkcija - ponudi im Lady and the Tramp, ako već nisi. To mi je palo na pamet jer je to prvi dugometražni film/crtić koji su moji uspjeli pogledati do kraja. Ja baš nisam ljubitelj filmova, ali sam s djecom znala pogledati poneki film s cuckima i konjima...

    Sigurno toga ima još (nisam ekspert) ali na brzinu iz glave - za djecu:
    - Crtići: 101 dalmatiner + nastavci
    - Beethoven + nastavci
    - Lassie - razno

    Za malo starije:
    - Rin Tin Tin
    - Marley

    Za još starije/odrasle
    - Ostavljeni na Antarktici
    - Crveni pas
    - Hachiko
    - Turner & Hooch
    - Smisao života jednog psa

  9. #2509
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Ja sam u zadnje vrijeme pogledala dosta filmova (pokušavam izbjegavat serije), al brzo zaboravim nazive filmova.

  10. #2510
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Peterlin i bih, ali gdje imaju taj zaplet, vrhunac (obično tužan do bola) i rasplet, nariču da si mislim da se desilo ne znam što, a onda shvatim da je film u tužnom dijelu, tak da im ne puštam to. I preporuka tvojim dečkima, ako nisu gledali https://www.imdb.com/title/tt0758758/

    Lili, ja ne zapamtim ni naslov ni sadržaj, ni filmova koji su mi okej.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 02.02.2021. at 22:17

  11. #2511
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u zadnje vrijeme pogledala dosta filmova (pokušavam izbjegavat serije), al brzo zaboravim nazive filmova.
    Pa je l' te se barem neki dojmio? :O

  12. #2512
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Da

    Al samo preletim brzinski sadrzaj i ako mi se cini ok pogledam ga. Naslov skoro ni ne gledam

    Morat cu odmah nakon gledanja, tu napisat koji je film, inace mozak bye bye....

  13. #2513
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Da

    Al samo preletim brzinski sadrzaj i ako mi se cini ok pogledam ga. Naslov skoro ni ne gledam

    Morat cu odmah nakon gledanja, tu napisat koji je film, inace mozak bye bye....
    ti si otprilike kao MM - nikad nema pojma koji film gleda (btw, on ih gleda nekoliko paralelno, meni je to )

  14. #2514
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam pogledala nedavno Nomadland, sa Frances Mcdormand, film o ljudima koji žive u kombijima/kamp kućicama i voze se po Americi. Malo mi je čemeran bio, očekivala sam atmosferu ala Into the wild, ali dobar je film.

  15. #2515

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Bas sam se i ja tome nadala, varijaciji na Supertrampa , a Nomadland mi je ok, i vise od ok, samo sto ne daje kompletnu sliku.
    Svi su u filmu tako krasni i dobri, nigdje ni jednog alkosa u citavom trailer naselju.
    Frances je uvijek super, ali ovdje se bas primjeti da odskace od naturscika kojima je okruzena, na filmu konstantno ima smjesak simpatije/postovanja/no-ipak-nepripadanja zajednici.

  16. #2516

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Preporuke za vec spominjane Never, Rarely, Sometimes, Alway, Another round i crtice ​Soul i Onward.

  17. #2517
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja zaboravim imena i knjiga i filmova i serija, a glumce znam do 1992., poslije nemam pojma. Čak i kad se trudim zapamtiti. Evo baš nedavno sam gledala Normal people, zbilja se trudim da ne zaboravim kako se zove, a Roditeljske muke sam sad išla pogledati kako se ono zove. Za mene mora biti simple - Stjuardesa, to ne zaboravim.

  18. #2518
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Forka, bome ne mogu nadmasit TM

    Evo pogledala sam The little things, dobar film, za preporuku.
    D.Washington, R.Malek, J.Leto.

  19. #2519
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Pisala sam sto prije da ne zaboravim naslov jer za 2-3dana bye bye

  20. #2520
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Moji dečki su obožavatelji takvih filmova... Tvoji su još mali, ali kad smo već kod pasa i Disneyevih produkcija - ponudi im Lady and the Tramp, ako već nisi. To mi je palo na pamet jer je to prvi dugometražni film/crtić koji su moji uspjeli pogledati do kraja. Ja baš nisam ljubitelj filmova, ali sam s djecom znala pogledati poneki film s cuckima i konjima...

    Sigurno toga ima još (nisam ekspert) ali na brzinu iz glave - za djecu:
    - Crtići: 101 dalmatiner + nastavci
    - Beethoven + nastavci
    - Lassie - razno

    Za malo starije:
    - Rin Tin Tin
    - Marley

    Za još starije/odrasle
    - Ostavljeni na Antarktici
    - Crveni pas
    - Hachiko
    - Turner & Hooch
    - Smisao života jednog psa
    A Balto i nastavci?

    Mom sinu on i Bambi najdraži.

  21. #2521

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    The water diviner s R. Crowe je meni najljepši film u dugo vremena

  22. #2522
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Kakav je to zanr Andiko? Ukratko tema filma? Nije turobno?

    Jucer pogledala Tully, odlicna drama, al meni zapravo turobna. Trenutno mi se gledaju samo light filmovi, za mozak na pasu.

    Preporucam za mame male djece pogledati, jako dobro ulazi u glavu majke rastrzane svim obvezama po kuci, oko male djecice, uz supruga koji nije ni svjestan koliki teret nosi njegova supruga.

  23. #2523
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    i mi smo konačno pogledali Soul, baš nam je bio krasan
    Možda ne tako zabavan kao neki drugi Pixarovi, ali tema je krajnje ozbiljna (život i smrt) pa nije čudno
    Pete Docter stvarno radi divne filmove, mislim da mu po odabiru tema pariraju samo nezavisni (animirani) filmaši, tako da je zaista pohvalno da se jedan tako veliki studio bavi ozbiljnim temama
    Zasad mi je Inside out još uvijek bolji, ali možda mi treba još koje gledanje Duše da se izjednače

    animacija je odlična, kakav napredak u zadnjih 20 godina!

    Al poruka o "jednom običnom životu" je baš

  24. #2524
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Onaj sa Robin Wright?
    Obožavam taj film! Sestra i ja smo ga slučajno uhvatile na TVu kao klinke, i kasnije još jednom - dvaput. Imamo i knjigu, tj mislim da je kod nje, jako je duhovita i nekako i za djecu i za odrasle
    Mi smo isto prije par mjeseci gledali Princess bride, djeca su bila oduševljena
    Film je produkcijski jako sirov u usporedbi s današnjim bakanalijama od produkcije, al njima (a ni meni) nije smetalo, jer je priča turbo zabavna
    Ista stvar i sa Gooniesima

  25. #2525
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Pogledala nedavno Trauma Center s Bruce Willisom, ajme pa on koma glumi, kao da nikad nije glumio. Prvo što mi je upalo u oči je njegova jako loša gluma.

    Film Anon (Clive Owen), nije loš, al isto nije me nešto posebno oduševio. Malo je drugačiji film i bolji mi je u drugom dijelu. U svakom slučaju bolji od Trauma Center.

  26. #2526
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Nedavno smo gledali neki jako simpatican francuski film s djecom i bas smo se nasmijali.
    Jako duhovit.
    Moram samo naci kako se zvao, naziv je bio dugačak. Preporucam.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.02.2021. at 19:14

  27. #2527
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno


    Lili ti bas znas preporuciti film

  28. #2528
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno


    Totalna sam katastrofa, a sad znam da osim cijena nikako ne mogu zapamtit ni naslov filma

    Al zato sam se sad potrudila i nasla ga,evo punog naziva s mog IPTV-a:

    Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu serial (bad) weddings 2 (2019).

    Uglavnom radnja se dogadja u jednoj multikulturalnoj franc.obitelji gdje su muzevi od 4 kcerke: Izraelac, Kinez, Alzirac i 1 Afrikanac (hebiga sad sam zaboravila koja drzava neka usred Afrike, ovaj zet je pak katolik). Sve dogodovstine koje prolaze su bas fora, nama je film bio bas zanimljiv.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.02.2021. at 20:17

  29. #2529
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Mogu si to zamisliti u uobičajenoj našoj verziji
    Nijemac, Mađar,Francuz i Bosanac

  30. #2530
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Totalna sam katastrofa, a sad znam da osim cijena nikako ne mogu zapamtit ni naslov filma

    Al zato sam se sad potrudila i nasla ga,evo punog naziva s mog IPTV-a:

    Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu serial (bad) weddings 2 (2019).

    Uglavnom radnja se dogadja u jednoj multikulturalnoj franc.obitelji gdje su muzevi od 4 kcerke: Izraelac, Kinez, Alzirac i 1 Afrikanac (hebiga sad sam zaboravila koja drzava neka usred Afrike, ovaj zet je pak katolik). Sve dogodovstine koje prolaze su bas fora, nama je film bio bas zanimljiv.
    gledala dva puta, svi četvero rikavali od smijeha...slučajno nabasali na hrt-u

  31. #2531
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Kosjenka, ajde bas mi je drago, znaci da je film fakat duhovit i za preporuku.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.03.2021. at 08:20

  32. #2532

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

  33. #2533
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Joj Vrijeska bas ti hvala, jedva cekam vikend da pogledamo

  34. #2534
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kosjenka, ajde bas mi je drago, znaci da je film fakat duhovit i za preporuku.
    Izvrstan!

    Ima još jedan,

    "Ibiza", sredovječan par, ona ima dvoje djece iz prvog braka, sin je loš u školi, a njen partner predlaže joj da ukoliko popravi ocjene, sin može odabrati gdje će svi skupa na ljetovanje. On naravno odabire Ibizu

    https://www.imdb.com/title/tt7942936...=nm_flmg_act_8

  35. #2535
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    hvalaaaa

  36. #2536
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pogledala sam prvi put Diva (Giant) s Elisabeth Taylor, Rock Hudsonom i James Deanom. Odličan film. Ja volim stare filmove, ali ovaj me nekako iznenadio. Dobre uloge, dobri dijalozi, nije samo o jednoj eri, i nije samo bogatašima i siromasima Texasa, nego i o životu svakoga od nas. Nisam znala da traje preko tri sata, mislim skoro tri i po, pogledala sam ga u nastvcima.
    Još smo gledali i In the heart of the sea, puno poznatih glumaca (šta superheroja, šta Peaky Blindera) - dobar je bio. O događajima koji su djelomično bili inspiracija Melvillu za Moby Dicka. Kitolov, more, preživljavanje, 19. stoljeće...Počne vrlo mračno (doslovno tamno), ali se diže to sivilo kako film ide dalje. Bolje, jer ne volim te vizualno mračne filmove, kad gledam u ekranu refleksiju svog dnevnog umjesto filma.

  37. #2537

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    14

    Početno

    http://www.sadrzaj.net/2021/02/najbo...-pogledat.html odlicne komedije, koje vrijedi pogledati.

  38. #2538
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Još smo gledali i In the heart of the sea, puno poznatih glumaca (šta superheroja, šta Peaky Blindera) - dobar je bio. O događajima koji su djelomično bili inspiracija Melvillu za Moby Dicka. Kitolov, more, preživljavanje, 19. stoljeće...Počne vrlo mračno (doslovno tamno), ali se diže to sivilo kako film ide dalje. Bolje, jer ne volim te vizualno mračne filmove, kad gledam u ekranu refleksiju svog dnevnog umjesto filma.[/QUOTE]

    Bome, ovo nesto za mene mozda, ja sam pisala diplomski na temu Moby Dicka, a i isto ne volim u ekranu refleksiju dnevnog, super si to opisala i nasmijala me .

  39. #2539

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Rijetko pišem na ovoj temi jer filmove slabo pratim, nekako mi promaknu i oni koje bih htjela pogledati.

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sinoc pogledal Pazi na djecu na ZFFu. Jako mi se svidio.
    https://www.jutarnji.hr/kultura/film...zff-a/9591454/
    evo Pavicicevog osvrta
    O ovom filmu ste već pisale prije godinu i pol, kad je igrao na ZFF, ja sam ga tek neki dan uspjela pogledati jer se pojavio na HBO. Dakle, film je genijalan!
    Neuobičajeno dug, ali ni u jednom trenutku dosadan, od onih za koje imaš dojam da ne prikazuju filmsku priču, nego sasvim realnu životnu situaciju. Dijalozi, intonacije, kadrovi, sve je to u funkciji situacije koja se dešava, i odlično je ukomponirano u cjelinu. Baš sam uživala gledajući.

    Zanimljivo mi je da se praktički svi u filmu međusobno oslovljavaju s "ti" - roditelji međusobno, roditelji i učitelj, čak i je i dijete s učiteljem na "ti". Ipak, u jednoj sceni kad učitelj dolazi u posjet roditelju s kojim je na nekoj većoj distanci, međusobno si persiraju.
    Nisam uspjela toliko pohvatati originalnog jezika da bih znala je li to samo do prijevoda ili se radi o stilu u komunikaciji, ali bio mi je zanimljiv detalj (naravno, MM je to odmah povezao s Ikeinim reklamama koje se potencijalnim kupcima obraćaju s "ti" i s kojima se u tom smislu redovito sprdamo ).

  40. #2540
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo mi je da se praktički svi u filmu međusobno oslovljavaju s "ti" - roditelji međusobno, roditelji i učitelj, čak i je i dijete s učiteljem na "ti". Ipak, u jednoj sceni kad učitelj dolazi u posjet roditelju s kojim je na nekoj većoj distanci, međusobno si persiraju.
    Nisam uspjela toliko pohvatati originalnog jezika da bih znala je li to samo do prijevoda ili se radi o stilu u komunikaciji, ali bio mi je zanimljiv detalj (naravno, MM je to odmah povezao s Ikeinim reklamama koje se potencijalnim kupcima obraćaju s "ti" i s kojima se u tom smislu redovito sprdamo ).
    Tanja, nije do prijevoda, to je (u i izvan hrv) generacijska stvar, a sigurno i stvar sektora. U korporacijama je 'hej' i 'ti' sve uobicajenije, barem u obracanju prema zaposlenicima i zaposlenici medjusobno, znali se ili ne. Tako da...sprdali se mi ili ne, sig. se mladji svijet sprda s nama, a 'hej, ti'! je here to stay.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 17.05.2021. at 14:52

  41. #2541
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    I to ti se bas dobro veze na kapovicevu knjigu, moram bacit oko..

  42. #2542

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Ma to je više onako, usputno zapažanje, nebitno za film.
    Film me, sam po sebi, oduševio. Ono kad znam da dugo traje, a opet ne želim propustiti nijednu gestu na licu glumca jer mi se svaki detalj čini bitnim.

  43. #2543
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Jučer sam pratila izbornu noć, pa sam nakon dugo vremena šaltala kanale na TV-u. I naletim na neki program (cinestar, cine nešto) s tako vizualno lijepom scenom da sam se morala zaustaviti. Scena prikazuje mladu lijepu ženu koja netremice promatra nešto u kuhinji (u nestvarno lijepoj kući!). Nakon dužeg promatranja, ustaje, i uzima predmet (špenadl/pribadaču) i proguta ga.
    Čitam sadržaj i nastavljam gledati.
    Film se zove Swallow i odličan je!
    Piše da je horror/mistery, ali nije ni jedno ni drugo (ja se jako bojim horrora, tako da 100% nije horor!) nego psihološka studija s podtemema patrijarhata i female agency-a.

  44. #2544
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Dokumentarni Maiden, o prvoj zenskoj jedrilicarskoj posadi na utrci oko svijeta na jedrilici tog naziva. Odlican, dirljiv, meni zanimljiv jer volim te ekstemne situacije. Bile su ismijavane, a ispalo sasvim drugacije, da ne spoilam. Ja se toga cak sjecam, novinskih natpisa o tome. Preporuka!

  45. #2545
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    U redu je ne biti u redu, it's ok not to be ok, na netflixu, ne znam je li japansko ili korejsko, ali odlično mi sjela serija.

  46. #2546
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Proruka i za Another Round s Mads Mikkelsenom, dobitnik Oscara za ajbolji strani prosle god mislim.

  47. #2547
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jako dobar. Mads je preeeezgodan u svakom filmu.

  48. #2548
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Gledala Murinu, meni odlican! Glavna glumica mi je senzacija, lucev izvrstan.

  49. #2549

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Mi smo pogledali The father sa Anthony-jem Hopkinsom.
    Film je izvrstan, trebao bi ga pogledati apsolutno svatko.
    A Anthony? Fenomenalan na n-tu!!!
    Svakako preporučam..

    Uz ovaj film, ostao mi je u sjećanju nedavno odgledani Ms. Sloan sa Jessicom Chestain, jako dobar..

  50. #2550

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Gledate li feelgood božićne filmove? Napravili su popis najboljih https://www.musicmagpie.co.uk/ultima...eclaire.co.uk?
    "Divan život" mi uvijek paše, nekad davno je obavezno bio na HTV-u u ovo doba godine, kao i "Kosa" za NG.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •