Stranica 49 od 55 PrviPrvi ... 394748495051 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,450 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #2401
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Irishman je i meni dosadan, dosla sam do pola i cao, necu.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  2. #2402
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Inače ne mogu smisliti hrvatske filmove, ali evo gledam Dnevnik Diane Budisavljevic. Nadam se da me neće pokositi tugom.

  3. #2403

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Ne pišem na ovoj temi, slabo pratim nove filmove i ne gledam ih često (osim hrvatskih ), ali imam potrebu zabilježiti film na koji sam neki dan slučajno naletjela na HTV3 i koji me iskreno fascinirao. Do te mjere da sam ga danas ponovo pogledala na snimalici od početka do kraja. Francuski film R. Bressona iz 1956., Osuđenik na smrt je pobjegao.
    Tako minimalistički snimljen, sve je u igri svjetla i sjene, dijaloga je minimalno, veći dio teksta je unutarnji monolog glavnog lika, a najčešće scene su nijeme, bez teksta, samo s ambijentalnim zvukovima (škripa, kuckanje, udaranje ključa po željeznoj ogradi), s diskretno doziranom Mozartovom glazbom koja sjajno potcrtava atmosferu. Svaki kadar je bitan, svaki detalj, ne pamtim kad sam zadnji put imala tu razinu koncentracije kod gledanja nekog filma. Genijalno

  4. #2404

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Ogledala waiting for anya i svidio mi se, a priroda u filmu mi je tako fino legla https://m.imdb.com/title/tt7095476/ evo opis.

  5. #2405

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    291

    Početno

    Citiraj Mala88 prvotno napisa Vidi poruku
    Ogledala waiting for anya i svidio mi se, a priroda u filmu mi je tako fino legla https://m.imdb.com/title/tt7095476/ evo opis.
    Iako film je sam po sebi veoma tezak.

  6. #2406
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    13th - dokumentarac o 13. amandmanu americkog ustava (amandman kojim je robovima dana sloboda). Zapravo dokumentarac o sustavnom rasizmu i novim oblicima modernog ropstva isprican kroz povijesnu prizmu.Tajming dokumentarca je nevjerojatan, ako se itko misli jesu li potrebni bas nasilni protesti u Americi, nek pogleda dokumentarac.
    Meni je bio bas potresan.
    Edit: dostupan na Netflixu!
    Posljednje uređivanje od betty blue : 07.06.2020. at 16:30

  7. #2407
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Uncut gems
    dugo sam se odupirala znatiželji i jučer sam konačno popustila
    nisam ljubitelj Adama Sandlera, ali moram reći da je briljirao u ovoj krimi-drami ili bolje rečeno kockarskoj drami. Glumi njujorškog draguljara ogrezlog u klađenju, koji premješta dugove, zalaže tuđi nakit da bi pokrio postojeće dugove, upada u nove dugove, a čim se domogne nekog novca ponovno se kladi. Ovisan je o survivors rush-u, a oko njega se sve raspada, od poslovnog do privatnog života. On je glasan, nepodnošljiv, grozna osoba koja radi grozne životne izbore. Film je izniman zato što uspije prenijeti sav kaos njegovog života. Film je upravo isti kao i glavni lik - gotovo nepodnošljivo anksiozan, iritantan, besmislen izuzev presjeka jednog tjedna u životu jedne osobe, a upravo kao što je i glavni lik van doticaja s realitetom, toliko je i soundtrack filma izvan realiteta filmske radnje; naime, glazba bi prije pristajala Blade Runneru ili nekom sličnom retro-SF filmu. Taj glazbeni kontrapunkt baš pojačava dojam neusklađenosti "junakovog" doživljaja stvarnosti sa zbiljom.
    Ovo je ili genijalan film ili najgori film ikad snimljen. Mislim da nema sredine. Ili će potpuno uvući gledatelja u taj anksiozni kaos ili će ga potpuno odbiti. Meni je film genijalan ali ga ne želim ikad više pogledati. Užasan je!

  8. #2408
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Joj, meni je grozan bio. Grozan. I još sam ga gledala kasno, umorna, nakon trećine sam se pitala wtf?
    Nisam ga odgledala do kraja, zaspala sam zadnjih cca 15 minuta. Ne fali mi.

  9. #2409
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ne znam kako si mogla zaspat
    meni je tlak skočio na 200 dok sam ga gledala

  10. #2410
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Slomljena krila na 1.programu HRT za 15min pa tko stigne. Triler/drama/kriminalistički napet do kraja...

    https://mojtv.hr/m2/film.aspx?id=903...m_id=103539014
    Posljednje uređivanje od mašnica : 18.07.2020. at 23:04

  11. #2411
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Palm Springs - jako zabavno i iznenađujuće pametan film. A obzirom da koristi jedan od izlizanijih zapleta (beskrajan dan), rekla bih da je čak iznimno zabavan. Osvojilo me kad su na samom kraju pustili meni omiljenu pjesmu Kate Bush.

  12. #2412
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    gledala mater veceras. meni se svidio, iako mi je tema i prebliska, samo nije mater vec baka u pitanju. zanimljiv film, kamera, autenticni dijalozi, ko da svoju obitelj cujem ...

  13. #2413
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Jel ko gledao Corpus Christi i kakvi su dojmovi?

  14. #2414

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Slučajno naletjela večeras pa pogledala Posljednjeg Srbina u Hrvatskoj.
    Interesantno kako je taj film s pandemijom dobio dodatnu dimenziju, a u prvi mah besmislena groteska odjednom je dobila viši smisao

  15. #2415
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Slučajno naletjela večeras pa pogledala Posljednjeg Srbina u Hrvatskoj.
    Interesantno kako je taj film s pandemijom dobio dodatnu dimenziju, a u prvi mah besmislena groteska odjednom je dobila viši smisao
    Jao, moram to napokon pogledati - probili su mi sinovi uši (imaju pajdaše u snimateljskoj ekipi), a nešto od toga je snimano na lokaciji mog posla na Borongaju. Stariji sin je rekao "vidi se vaša porta", ali meni se nije sviđala tema, pa sam to zaobilazila. Sad možda ipak pogledam....

  16. #2416
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    gledala mater veceras. meni se svidio, iako mi je tema i prebliska, samo nije mater vec baka u pitanju. zanimljiv film, kamera, autenticni dijalozi, ko da svoju obitelj cujem ...
    Upravo čekam frendicu, idemo gledat "Mater". Ljetna je terasa, uz goste redatelja Pavlovica i Nevu Rošic. Film je inače sniman u mom rodnom kraju, poznam čak lokalne glumce amatere iz filma. A i mater iz filma se zove kao moja mama...

  17. #2417
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    A Dariu Lorenci volim kao glumicu.

  18. #2418
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Upravo pogledala The Social Dilemma. Ajme koji horor

  19. #2419
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo čekam frendicu, idemo gledat "Mater". Ljetna je terasa, uz goste redatelja Pavlovica i Nevu Rošic. Film je inače sniman u mom rodnom kraju, poznam čak lokalne glumce amatere iz filma. A i mater iz filma se zove kao moja mama...
    Mater mi je odlična bila, i to baš ta gluma glumaca amatera. Kamera je malo čudna jedino.
    ne mogu se sjetit kad sam zadnji put gledala naš film gdje je govor tako autentičan, ja nisam znala di je snimano, ali kako je tu negdje i moj kraj, isto sam lako odredila meridijane i paralele

    Ponesi maramice svakako

  20. #2420
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo pogledala The Social Dilemma. Ajme koji horor
    Da li ga ima za skinuti?


    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  21. #2421
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ne znam, gledala sam ga na Netflixu

  22. #2422
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo pogledala The Social Dilemma. Ajme koji horor
    Ja se pripremam. Je li za djecu (15 i 10 godina)?

  23. #2423
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    15 da, za mlađeg uz mnogo objašnjavanja, ali bit će mu dosadno. Radije nek stariji brat pogleda pa poslije utječe na mlađeg

  24. #2424
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, gledala sam ga na Netflixu
    Hvala na preporuci, zvuči baš zanimljivo!

  25. #2425
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Mater mi je odlična bila, i to baš ta gluma glumaca amatera. Kamera je malo čudna jedino.
    ne mogu se sjetit kad sam zadnji put gledala naš film gdje je govor tako autentičan, ja nisam znala di je snimano, ali kako je tu negdje i moj kraj, isto sam lako odredila meridijane i paralele

    Ponesi maramice svakako
    Hej Tang, odličan film!

  26. #2426
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Kćer i ja smo gledale film "Enola Holmes". Nije nas oduševio, ali bih ga svejedno preporučila - usputno otkriva kako su se žene borile za svoja prava, što naša djeca uglavnom prihvaćaju kao se događalo prije 1000 a ne 100 godina

  27. #2427
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Htjel bih klincima pustiti Pipi Dugu Čarapu s nasim prijevodom, jel postoji negdje link ako mozete pomoci, ja ne nalazim?

  28. #2428
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Htjel bih klincima pustiti Pipi Dugu Čarapu s nasim prijevodom, jel postoji negdje link ako mozete pomoci, ja ne nalazim?
    https://staricrtani.blogspot.com/201...tski-pipi.html

  29. #2429
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Jeeej hvala puno Peterlin!

  30. #2430
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    skupila sam hrabrost i nagovorila muža da sa mnom gleda Midsommar

    mislim da ga je najbolje gledati isključivo na simboličkoj razini i da se na taj način dobije najviše od filma
    u tom smislu, govori o tome što znači žalovati, kako se nosimo s tugom, što znači podrška okoline u trenucima žalovanja

    vizualno prekrasan! priroda, cvijeće, beskrajni sunčani dani, halucinogeni efekti (cvijeće koje diše, doslovno stapanje s prirodom)...
    istovremeno sadrži dosta eksplicitnih scena nasilja (zapravo ne tako puno, većina nasilja se događa off-screen, ali ono što je na ekranu je baš mučno), pa izaziva potpuno podvojene osjećaje.
    Iznimno dojmljiv! Priča/scenarij je mogao biti bolji i na trenutke je bio preprespor, ali sve u svemu pamtljiv i atmosferičan film, više psihološki triler (s eksplicitnim scenama) nego horor.

  31. #2431
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Sinoć sam na ZFF (mislim online) pogledala španjolski film Madre. Još sam pod dojmom. Možda je radnja malo prespora, odnosno mogli su ga malo skratit. Al tema ne stvarno dirnula i baš ne prestajem o njemu razmišljat.

  32. #2432
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    kako funkcionira taj online festival, ako kupiš ulaznicu za neki film možeš ga gledat samo tada, ili možeš i nekad kasnije?

  33. #2433
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Mozes kroz 24h! Mi jucer pogledali Terezu 37. Sjajan film, sjajna, maestralna Lana Baric. Malo atmosferom vuce na Ne gledaj mi u pjat. Precizan prikaz depresije i paradoksa o kojem je Baric govorila kroz svoje intervjue- a to je da su u Dalmaciji po mentalitetu medjuljudski odnosi intenzivni, a po sadrzaju cesto prazni, ljudi se zapravo medjusobno jako slabo vide.
    Sjajno je prikazan polozaj zene, preuzimanje tradicionalnih i naucenih obrazaca, atmosfera je tegobna i u potpunoj suprotnosti sa silnim suncem koje nas oblijeva sa ekrana. Za svaku preporuku.

  34. #2434
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ajme saša, budući da sam gledala Ne gledaj mi u pijat, odrasla u Dalmaciji i život mi je prožet time o čemu pišeš istovremeno bi ga rado pogledala i ne bi. Još ću razmisliti.

  35. #2435
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Da da, unutar 24 sata. Istina je da mi je Španjolska ambasada na fejsu poklonila ulaznicu.
    Tema je strašna, žena, majka je izgubila sina jad je on imao 6 godina. Tako film počinje, a glavina radnje se zbiva 10 godina kasnije.

  36. #2436
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme saša, budući da sam gledala Ne gledaj mi u pijat, odrasla u Dalmaciji i život mi je prožet time o čemu pišeš istovremeno bi ga rado pogledala i ne bi. Još ću razmisliti.
    Jao, tako i ja. Ja gledam Mater na ZFF-u, odgledala sam i Ne gledaj mi u pijat ranije, ne znam hocu li i Terezu, al mw isto vuce. Mater nisam stigla do kraja, veceras cu. Impresioniraju me super prirodni dijalozi i sva sila super prirodnih glumaca s anti HNK dikcijom...na trenutke se doima ko dokumentarac.

  37. #2437
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Istekla mi Mater, prosla 24 h. Bi li mi netko na pp napisao sta je bilo od onpg cupanja kupusa kad kcer vice na susjese do kraja ?

  38. #2438
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Jao, tako i ja. Ja gledam Mater na ZFF-u, odgledala sam i Ne gledaj mi u pijat ranije, ne znam hocu li i Terezu, al mw isto vuce. Mater nisam stigla do kraja, veceras cu. Impresioniraju me super prirodni dijalozi i sva sila super prirodnih glumaca s anti HNK dikcijom...na trenutke se doima ko dokumentarac.
    To je stvarno najbolji dio filma. Mislim da mi je netko lokalan rekao da je angažirana hrpa tamošnjih ljudi za te male uloge, pretpostavljam da su to svi oni koji se praktički ne vide, a zvuče ko netko koga poznaješ. Moj favorit je ona žena od njenog prijatelja iz škole, cijela ta scena gdje one njega dižu u nebesa jer je ogulio krumpire.
    Čak i doslovno znam jednog "advokata Barbira iz Ploča"

  39. #2439
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Zainteresirale ste me za film. Jos ga mogu pogledati?

  40. #2440
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    To je stvarno najbolji dio filma. Mislim da mi je netko lokalan rekao da je angažirana hrpa tamošnjih ljudi za te male uloge, pretpostavljam da su to svi oni koji se praktički ne vide, a zvuče ko netko koga poznaješ. Moj favorit je ona žena od njenog prijatelja iz škole, cijela ta scena gdje one njega dižu u nebesa jer je ogulio krumpire.
    Čak i doslovno znam jednog "advokata Barbira iz Ploča"
    Pokusavajuci guglat sinopsis sam naisla na podatak da su svi naturscici - advokat jest advokat, fizijatar jest fizijatar. To ti je taj advokat.

  41. #2441
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Hoces mi pla napisat sta je bilo dalje, istekla karta na zff-u, a ne mogu vise kupit. Ne moras detalje .

  42. #2442
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    a nije ovo taj moj, možda imaju dva

  43. #2443

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Odgledala jučer Sviličićev film "Glas" (u kinu mi je promakao, sad sam ga dočekala na tv). Jako dobra ideja, ali na žalost, nedorečen scenarij i diskutabilni neki momenti čine film slabijim nego što je mogao biti.
    Ipak, mislim da je poticajan za tinejdžere i za razgovor s njima na temu uklapanja u grupu, vjerske tolerancije i sl. (bogatstvo tema za tu dob). Sin ga je najprije pogledavao s pola koncentracije, a kako je film odmicao, tako se sve više udubljivao u radnju, a usput se i propisno iznervirao

  44. #2444
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Odgledala franc. film Slalom na ZFF-u, tema, seksualno nasilje trenera prema skijasici. Vrlo suptilno prikazan taj njihov odnos, bez obz sto je tema 'vjecna' nazalost. Preporuka!

  45. #2445
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ajde da tu probam...

    Dobila sam u zadatak pogledati neke filmove, ali ne mogu ih nigdje naći ... Pa ako netko ima ideju, bila bih zahvalna .

    Ovo https://kinoeuropa.hr/film/ulica-u-palermu/

  46. #2446
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    I ovo od Viscontija
    http://kinotuskanac.hr/schedules

  47. #2447
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    A da odeš u kino?

    Btw, Viscontija treba gledati, ja sam sve njegove filmove odgledala davno, ne bi mi loše došlo ponavljanje

  48. #2448
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    A da odeš u kino?

    Btw, Viscontija treba gledati, ja sam sve njegove filmove odgledala davno, ne bi mi loše došlo ponavljanje
    U kino ne idem za sad, hvala .

    Morat ću se snaći ovako. Dobro je što nemam rok, a olakotna okolnost u trazenju što ne treba imati titlove, čak je poželjno da nema

  49. #2449

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mogu reći da mi je baš dobro sjeo ovaj ZFF online, jer svake godine ne mogu nikako naći vremena za otići u kino, a još se ZFF uvijek poklopi s Interliberom. Ove godine nema Interlibera, ali zato bar mogu gledati filmove iz radne sobe. Mali problem mi je samo u tome što je toliko filmova koncentrirano na tih 6 dana, da ne stignem pogledati sve što bi me zanimalo. Nadam se da će kino Europa nešto od toga staviti kasnije na svoju platformu, ovaj sistem gledanja preko Vimea mi se baš sviđa.

    Jučer pogledala "Mare" - Marija Škaričić mi je odlična, iako sadržajem malo vuče na "konavosku madame Bovary" ali kako smo nekoliko puta zadnjih godina boravili u tom kraju, sve mi je jako poznato, i ona okolica aerodroma u Čilipima, i ona šuma kroz koju ona hoda navečer, i one kamene stijene gdje se djeca kupaju, i Pemo "u kojeg svi kupuju". Fantastično mi je i kako je Goran Navojec skinuo dubrovački naglasak

    Danas sam odgledala "Mater" - e taj film me stvarno oborio s nogu, genijalan je. Kako netko reče, na mahove se stvarno doima kao dokumentarac. Ako mi je Marija Škaričić u prethodnom filmu bila odlična, onda mi je Daria Lorenzi u ovom filmu fenomenalna. Kako s minimalno riječi dočarati cijeli spektar osjećaja.
    I mislim da danas neću više imati mentalne energije za još neki film, ali imam još cijeli sutrašnji dan za "Oca" kojeg sam još prije planirala.

  50. #2450
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    I meni je Mater izvrsna. Je li netko gledao ovaj talijanski film Najljepše godine?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •