Stranica 38 od 55 PrviPrvi ... 28363738394048 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,851 do 1,900 od 2739

Tema: A što gledate? (zanimljivi filmovi za preporuku)

  1. #1851
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    I ja (za Wind River)! Za one koji vole nešto drugačije - mađarski film, upravo je u kinima: Tijelo i duša. Odličan. Malo po nekim bizarnostima daje na Jastoga, ali je drugačija vrst filma. Više o filmu:

    http://www.kinoeuropa.hr/program/tijelo-i-dusa-115403
    https://www.theguardian.com/film/201...-ildiko-enyedi
    Posljednje uređivanje od ina33 : 02.11.2017. at 08:11

  2. #1852
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja (za Wind River)! Za one koji vole nešto drugačije - mađarski film, upravo je u kinima: Tijelo i duša. Odličan. Malo po nekim bizarnostima daje na Jastoga, ali je drugačija vrst filma.
    Baš sam si jučer zabilježila taj film, moram ga pogledati što prije

    Btw, pogledala Djevojku iz vlaka, s podosta očekivanja, međutim, nisam se oduševila.
    Čak mogu reći da mi je prvi dio (koji je svima beskrajno dosadan i ide na živce) bio zanimljiv (nisam čitala knjigu) i nekako mističan.
    No, kad se sve rasplelo, ispalo je da je film ništa više od prosječnog trilerića, s vrlo mršavom pričom.
    Emily Blunt mi je vrlo "preglumljena", čak toliko da me pomalo iritirala.
    Poslije sam vidjela da film uspoređuju s "Gone girl", da sam na taj podatak ranije naletjela, možda ga ne bih ni počela gledati ...

  3. #1853
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Wind River (Tragovi u snijegu), premda turoban i brutalan, još uvijek jako dobar... preporuka
    jel igralo ovo u kinima?
    sjecam se da sam gledala foršpan, i da me je zaintrigirao ...

  4. #1854
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Mislim da su vec na odlasku. ja ga nisam gledala, a zeljela bih.

    prosli vikend sam gledala Thora meni je super zabavan. a isla sam se zabaviti.

  5. #1855
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da su vec na odlasku. ja ga nisam gledala, a zeljela bih.

    prosli vikend sam gledala Thora meni je super zabavan. a isla sam se zabaviti.
    jao, pa kako?
    neki dan smo išli u kino, i ništa nije bilo zadovoljavajuće svima četvero, pa smo na kraju pogledali Geostorm (koji je ispao bolji nego sto sam očekivala :niskaočekivanja: )

  6. #1856
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Je li netko gledao Snjegovića snimljenog po Nesbovom romanu?

  7. #1857
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko gledao Snjegovića snimljenog po Nesbovom romanu?
    jesam

    roman je neusporedivo bolji
    jako mi fali napetosti u filmu, ono - uopće je nema

    Fassbender kao Harry - nit smrdi nit miriši
    Gainsbourg kao Rakel - bezveze

  8. #1858
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Wind River (Tragovi u snijegu), premda turoban i brutalan, još uvijek jako dobar... preporuka
    X

  9. #1859
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Emily hvala ti. Htjela sam ga pogledati, ali rijetko kad mi film bude i blizu romana.
    Larssonova trilogija mi je bila odlična i u filmskoj varijanti, nadala sam se nekako da bi i ovo moglo.

  10. #1860
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Jučer sam pogledala The light between oceans. Oduševio me. Možda zato što sam se potpuno uživjela u ulogu Isabel jer razumijem kad žena doživi nekoliko spontanih i koliko silno želi dijete.

  11. #1861
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Me before you, preveden kao Tu sam pred tobom, svrstan je u romanse, međutim to je iznimno lijep i tužan film istovremeno.
    No, zahvaljujući predivnoj glavnoj glumici, film je dobio onu dozu simpatičnosti bez koje bi ostao tek "obična" romansa.
    Meni je sjeo fenomenalno, nadam se da će i vama .

  12. #1862
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Me before you, preveden kao Tu sam pred tobom, svrstan je u romanse, međutim to je iznimno lijep i tužan film istovremeno.
    No, zahvaljujući predivnoj glavnoj glumici, film je dobio onu dozu simpatičnosti bez koje bi ostao tek "obična" romansa.
    Meni je sjeo fenomenalno, nadam se da će i vama .
    ja sam upravo dobila tu knjigu, mislila sam da je ljubić. znači, isplatilo bi se i pročitati?

  13. #1863
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam upravo dobila tu knjigu, mislila sam da je ljubić. znači, isplatilo bi se i pročitati?
    Eh, nisam ti sigurna za knjigu...
    Knjiga bi fakat mogla biti njanja

  14. #1864
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    U tom filmu su me jako dojmile odjevne kombinacije glumice. Dzemperi i cipele. Pobekad mi je zao sto ja nisam tako hrabra. Vec sam uvijek u dosadnim sportksim kombinacijama.
    A one bumbar strample bi i ja tako radooooo.

  15. #1865
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    U tom filmu su me jako dojmile odjevne kombinacije glumice. Dzemperi i cipele. Pobekad mi je zao sto ja nisam tako hrabra. Vec sam uvijek u dosadnim sportksim kombinacijama.
    A one bumbar strample bi i ja tako radooooo.
    Da, da, njene odjevne kombinacije i neka vedrina kojom zrači...

  16. #1866
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ne znam da li je već spomenut na temi, film Maudie http://m.imdb.com/title/tt3721954/?ref=m_nv_sr_1, Kanadsko-Irska koprodukcija, Ethan Hawke u neuobičajenoj ulozi i odlična Sally Hawkins.
    Meni je predivan

  17. #1867
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Me before you, preveden kao Tu sam pred tobom, svrstan je u romanse, međutim to je iznimno lijep i tužan film istovremeno.
    No, zahvaljujući predivnoj glavnoj glumici, film je dobio onu dozu simpatičnosti bez koje bi ostao tek "obična" romansa.
    Meni je sjeo fenomenalno, nadam se da će i vama .
    X na sve, pogotovo na komentar o glavnoj glumici.

  18. #1868

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Za one koji vole nešto drugačije - mađarski film, upravo je u kinima: Tijelo i duša. Odličan. Malo po nekim bizarnostima daje na Jastoga, ali je drugačija vrst filma. Više o filmu:

    http://www.kinoeuropa.hr/program/tijelo-i-dusa-115403
    https://www.theguardian.com/film/201...-ildiko-enyedi
    Zaista, drugaciji film. Takve volim. Hvala za preporuku.

  19. #1869

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    U Art kinu Rijeka, u sklopu tjedna ceskog filma, pogledala sam film Podnevkinja. Film je jezivi horor. Horor filmove ne volim. Ili bih sada mozda trebala reci kako ne volim americke horore. Ovaj ceski film ima neke prepoznatljive elemente obicnog horora, ali je zapravo vrlo uvjerljiv i moguc. Vise kao psiholoska drama. Jako jeziv. Ne znam bih li ga preporucivala zbog te jezivosti i horora, ali za one koji vole tako zastrasujuce stvari, svakako. Ili za neke druge, ako ima jos takvih osim mene, koji razmisljaju o jezivim stvarima kao necem mogucem sto se moze desiti i njima samima.

  20. #1870
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    The Hunt (Jagten) mučni danski film.
    Ne znam zašto sam to uopće krenula gledati, a još mi je manje jasno zašto sam ga gledala do kraja.
    Silno me nanervirao.
    Ukratko, mrzim filmove i situacije u kojima vlada i pobjeđuje nepravda, a ovo je jedan od takvih.
    Jest da otvara niz pitanja, i priznajem da je gluma dobra, ali nije to za mene.
    Tema je optužba za pedofiliju.

  21. #1871
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    To je onaj kad mala optuzi prijatelja svojih roditelja a njenog striceka iz vrtica?
    Je mucan je film. Al sta na kraju ipak ne biva sve OK? Gledala sam ga poodavno.
    Ja zelim gledati The glass castle pa sad citam knjigu. Jel netko pogledao film?

  22. #1872
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    To je onaj kad mala optuzi prijatelja svojih roditelja a njenog striceka iz vrtica?
    Je mucan je film. Al sta na kraju ipak ne biva sve OK? Gledala sam ga poodavno.
    Ja zelim gledati The glass castle pa sad citam knjigu. Jel netko pogledao film?
    Je, to je taj film, nisam htjela spojlati...
    A što se tiče kraja, mislim da je samo naizgled bilo sve ok, to ok je relativno, on ostaje etiketiran zauvijek... Evo, Lucas, ovakav će biti tvoj život. Uvijek će svi sumnjati, nikad ti više nitko neće vjerovati, nikad neće zaboraviti. Premda nisi kriv... Pa ti vidi je l' to ok...

  23. #1873
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    100 metara - divan film o teškoj temi. Snimljen prema istinitoj priči o Ramóna Arroyoa-i. Obolio je od multiple skleroze u 30tim, no počeo trenirati. Postao je maratonac, triatlonac, ironman. U filmu pratimo njegovu borbu i sudjelovanje u Ironman triatlonu: 42 km trčanja, 3,8 km plivanja i 180 km bicikliranja.

  24. #1874
    Marco18 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Moglie e marito (2017)

    Italijanska komedija. Komedija godine i jedan od najboljih filmova iz ove godine.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xBGxF3XfRVo[/youtube]

  25. #1875
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Zanimljivo zvuci bozanski poredak na zff-u-svic kandidat za oscara za ovu god ako sam dobro skuzila.

  26. #1876
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Još jedan koji je bio na ZFF-u, a sigurno će se vrtit po Europi i ostalim alter kinima - Call Me By Your Name ili mislim na hrv Skrivena ljubav, odličan, priča odlična, scenarij pisao James Ivory koji je i producirao, vizualno bogat, odlični glumci, posebno briljira onaj u glavnoj ulozi:

    https://www.rottentomatoes.com/m/call_me_by_your_name/

  27. #1877
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo zvuci bozanski poredak na zff-u-svic kandidat za oscara za ovu god ako sam dobro skuzila.
    frendica je gledala, veli da je odličan

  28. #1878
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    frendica je gledala, veli da je odličan
    Odgledala u međuvremenu i ja - super je, nimalo "pamfletski", tako životan, glavna glumica je super - tako je nekako nježna i jaka istodobno, odlično je prikazano to da je stav "što ja imam s politikom" duboko naivan i kako ona to polako shvaća jer je "političko osobno" - shvaća u trenutku kad joj za prijavit se na posao (što želi napraviti) muž po zakonu treba dati odobrenje.

    Odgledala sa ZFF-a slo film "Družinica" / "Sasvim obična obitelj" - zanimljiva priča, zanimljiv uvod, dobri glumci, ali kadrovi neki koma predugi i ne znaš zašto su tu, a muzika... e, ona me pak ozbiljno smetala, to mi je bio najgori dio filma. Nepreporuk - mislim, nije strava, meni je bilo simpa već gledat slovenski film malo - naučila sam značenje riječi "sploh" i "sicer" konačno ), ali ništa posebno.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 16.11.2017. at 09:02

  29. #1879
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Evo jednoga, možda mi je ovaj najbolji što sam uspjela zasad pogledati sa ZFF-a:

    http://www.kinoeuropa.hr/program/skrivena-ljubav-117808

  30. #1880
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Jos jedan dobar sa zff-a sto se vrti u kinu europa, ruski 'bez ljubavi', preporuka.

  31. #1881
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Medvjedić Paddington 2 - baš je dobar, Hugh Grant odličan u ulozi negativca, zabava za cijelu obitelj, a nije Disney ili Pixar pa je... sth completely different, osvježavajuće.

  32. #1882

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam pogledala The light between oceans. Oduševio me. Možda zato što sam se potpuno uživjela u ulogu Isabel jer razumijem kad žena doživi nekoliko spontanih i koliko silno želi dijete.
    Ja sam ga pogledala 12.11. ove godine...nakon 4 dana imala spontani. Pamtit ću ga cijeli život. Inače, film je odličan. Posebno mi se svidjela moralna dilema koja se proteže kroz dio filma... Baš sam uživala. Sve preporuke!

  33. #1883

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Lion, divan film, slažem se
    (ne znam zašto sam zamišljala dječji film, nešto sam prebrikala, uglavnom, film je predobar)
    Također preporučam Lion-a

  34. #1884

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Potpisujem za Larssonovu trilogiju (filmovi), Get out, Wind river. Preporučam La cara oculta aka Hidden face... španjolski triler. Super, supeeeer!
    Od starijih preporučam The score (Robert de Niro, Edward Norton), The prestige...

  35. #1885

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    Contratiempo (The Invisible Guest), španjolski,triler, izvrstan, jedan od boljih koji sam gledala, svakako pogledajte...
    ODLIČAN, vrhunski!!

  36. #1886

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Me before you, preveden kao Tu sam pred tobom, svrstan je u romanse, međutim to je iznimno lijep i tužan film istovremeno.
    No, zahvaljujući predivnoj glavnoj glumici, film je dobio onu dozu simpatičnosti bez koje bi ostao tek "obična" romansa.
    Meni je sjeo fenomenalno, nadam se da će i vama .
    Predivan <3

  37. #1887
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    The grand seduction preporucam za zabaviti se. opustajuci film, koji sam ja gledala s mojim klincima i svi smo se nasmijali. trenuto je u videoteci za 1 kn (Vip i B-net za max ne znam)

  38. #1888
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Hvala na preporuci, ako tko ima još kakvu preporuku za film pogodan za gledanje s osjetljivom 13 godišnjakinjom a da ga ima po videotekama neka dojavi.

  39. #1889
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Madam. u Cinestaru. Baš film po mom ukusu. Glumačka ekipa predobra. počevši od uvijek odlične Rossy de Palma.

  40. #1890
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na preporuci, ako tko ima još kakvu preporuku za film pogodan za gledanje s osjetljivom 13 godišnjakinjom a da ga ima po videotekama neka dojavi.

    Mima jeste gledali Gifted
    imas ga isto u videoteci

  41. #1891
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Me before you, preveden kao Tu sam pred tobom, svrstan je u romanse, međutim to je iznimno lijep i tužan film istovremeno.
    No, zahvaljujući predivnoj glavnoj glumici, film je dobio onu dozu simpatičnosti bez koje bi ostao tek "obična" romansa.
    Meni je sjeo fenomenalno, nadam se da će i vama .
    I meni je, baš.

  42. #1892
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Najveci Showman. Prelijepe boje su u filmu. 10godisnjakinji se jako svidjelo.

  43. #1893
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super, ništa nismo gledali, samo SF i romantične komedije! Danas planiramo Loganov bijeg!

  44. #1894
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Madam. u Cinestaru. Baš film po mom ukusu. Glumačka ekipa predobra. počevši od uvijek odlične Rossy de Palma.
    X

  45. #1895
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Super, ništa nismo gledali, samo SF i romantične komedije! Danas planiramo Loganov bijeg!
    Jedan od mojih all-time favoritesa . Gledali smo Showman-a - jako lijep, ali nekako...dojam je meni bio kratkotrajan.

  46. #1896
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Mi ovih dana (ponovo) gledamo neke filmove koje je razred dobio za "zadacu" preko praznika od profesora matematike: "Interstellar", "The Theory of Everything", "The Imitation Game", "Good Will Hunting". Danas biramo izmedju "A Beautiful Mind" i "Mission to Mars".

  47. #1897
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Mi ovih dana (ponovo) gledamo neke filmove koje je razred dobio za "zadacu" preko praznika od profesora matematike: "Interstellar", "The Theory of Everything", "The Imitation Game", "Good Will Hunting". Danas biramo izmedju "A Beautiful Mind" i "Mission to Mars".
    Nadam se da ćete odabrati "A Beautiful Mind"

  48. #1898
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da ćete odabrati "A Beautiful Mind"
    Pa naravno, mama bira

    Prije par dana smo gledali (po vlastitom izboru) od starijih "Stargate" (njoj se dopao), a od novijih "Dunkirk" - odlican.

  49. #1899
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Fala vam za preporuku za Contratiempo, stvarno je dobar triler.

  50. #1900
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Get out mi je ajme i kuku. Koma.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •