Stranica 3 od 14 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 694

Tema: Dječje predstave i kazališta?????

  1. #101

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Svarog je i ove nedjelje u tan tanu http://www.tantan-kutak.com/

  2. #102
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    Je li netko gledao Grgu Čvarka?,mi se spremamo u nedjelju.
    M&L imaju 4,5 god-neznam hoće li oni to moći pratiti :/

  3. #103
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Tigar Teo je u nedjelju pozvao na lutkarsku predstavu u Maksimiru o cvrčku i mravu i uspjela sam ga uvuč u šator,pa ju je odgledao ne trepnuvši
    Naime nije htio ni čuti o kažalištu niti predstavi zbog Pinoccia(djete si složilo u glavi da nikako nije dobro iči na predstave boji se da mu ne naraste magareči rep ili uši)
    Nadam se da smo probili led jer je prije Pin...obožavao predstave

  4. #104
    mali mrav avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    138

    Početno

    moj malac obožava "priču o kotaču" Male scene. Kratko,a interaktivno,baš za najmanje

  5. #105
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno

    jučer sam vodila djecu 7 i 10 god na predstavu Viktor Pužeković u centar za kulturu trešnjevka. Predstava je ekološka, radi se o pužiću koji spašava prijatelje životinje od ekološke katastrofe. Moji klinci su bili oduševljeni, a i mi stariji smo se lijepo nasmijali. Glumci glume životinje i stvarno su dobro napravili. Predstava je opet 17.10 i mi ćemo opet. Eto toplo preporučujem

  6. #106
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Moja Di je gledala probu i to bez kostima i smijala se cijelo vrijeme, tako da mislim da mogu i mlađi. Veselo je i drugačije, fora.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Je li itko zna da li je LET u Tkalčićevoj započeo s predstavama? Hvala.

  8. #108
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi ćemo u subotu na ježurku ježića u ZKL!

  9. #109
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Citiraj nikoliša prvotno napisa Vidi poruku
    Je li itko zna da li je LET u Tkalčićevoj započeo s predstavama? Hvala.
    Mislim da je.
    Baš sam danas prolazila Tkalčom i ako sam dobro zapamtila predstava je u 12 nedjeljom.

  10. #110
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Da li je netko vodio dvogodišnjaka na kazališnu predstavu?

    Ima li uopče u gradu Zagrebu predstava za tako malene?
    Posljednje uređivanje od borka : 10.10.2010. at 15:03

  11. #111
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ima, mala scena prica o kotacu i prica o oblaku, sad ima jos i jedna nova pogledaj na stranice.

    mi idemo sutra u dubravu na macka u cizmama

  12. #112

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Hvala na informaciji Borka. Inače za tako male su ti meni odlični LET i Tan Tan na Pantovčaku. Baš sam pisala na 1-3 kako za mene "prava" kazališta nisu za tako malu djecu već ovakva nekakva intimnija mjesta.

  13. #113
    mio-mao avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    226

    Početno

    Danas odgledali "Umišljenu mišicu". L. je na kraju vikao "bravo" da je publika skoro popadala sa stolica . Oduševili se i klinci i mi .
    Preporučujem!!!

  14. #114
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je netko vodio dvogodišnjaka na kazališnu predstavu?

    Ima li uopče u gradu Zagrebu predstava za tako malene?
    u Kazalistu Tresnja Najotmijeniji div u gradu (javila mi prijateljica tako da slijedeci posjet baki u Zg planiramo i po rasporedu te predstave L jakoo voli tu slikovnicu) jedva ceakmo

    i to je jedina predstava u Tresnji koja je 2plus

  15. #115
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    ima, mala scena prica o kotacu i prica o oblaku, sad ima jos i jedna nova pogledaj na stranice.

    mi idemo sutra u dubravu na macka u cizmama
    Meda puno ti hvala na info
    Ne mogu vjerovati kako se nisam sjetila Male scene.

    Nego imam pitanje, pošto su sve karte rezervirane, ostalo je još po 2-3 mjesta u dvorani, ali raštrkano, da li za dijete od 2 godine treba imati kartu ili je dovoljna jedna, znači sjedi mami u krilu?

    Zna li netko?

  16. #116
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Za malo veće, buduće ljubitelje opere, preporučam "Vještica Hillary ide u operu" (HNK Zagreb). Poučna predstava o operi i kazalištu, ispričana (školskoj) djeci bliskim jezikom. Prijateljica i ja smo je gledale s klincima od 3 do 6,5 godina i bili su oduševljeni. Doduše, mislim da je ipak idealna dob od recimo 6 pa na više.
    Vidim da su dodali nove izvedbe.
    (Preporučam doći ranije jer sjedala nisu numerirana, jer se predstava izvodi u foajeu na 1. katu).

  17. #117
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    Meda puno ti hvala na info
    Ne mogu vjerovati kako se nisam sjetila Male scene.

    Nego imam pitanje, pošto su sve karte rezervirane, ostalo je još po 2-3 mjesta u dvorani, ali raštrkano, da li za dijete od 2 godine treba imati kartu ili je dovoljna jedna, znači sjedi mami u krilu?

    Zna li netko?
    za ove 3 predstave treba imati kartu i roditelj i dijete, ali sjednes gdje hoces jer se sjedi na pozornici, ima cak i jastucica ispred na koje djeca sjednu ako zele sama sjedit

  18. #118
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    I ja sam dobila s više strana preporuke za ovu Vješticu u HNK, izgleda da su i sami iznenađeni navalom jer će izgleda ipak numerirati karte.

  19. #119
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam dobila s više strana preporuke za ovu Vješticu u HNK, izgleda da su i sami iznenađeni navalom jer će izgleda ipak numerirati karte.
    a ja sam baš čula sa više strana da je predstava prestrašna

  20. #120
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Eto, ja cu doznati za 20 dana, svasta smo vec odgledali pa cemo i to prezivjeti .

  21. #121
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    a ja sam baš čula sa više strana da je predstava prestrašna
    Meni (tj. nama) je bila odlična i vrlo edukativna (sam početak je malo dosadan i ne obećava, ali kad predstava jednom krene, sve dođe na svoje). Zamjeram joj jedino rječnik (glupo, budala i slični izrazi), ali činjenica je da je samo preslikan jezik tinejdžera (i mlađih) i da je jezik u funkciji predstave. Zato sam gore napisala da je možda primjerenija nešto starijoj djeci.
    Unatoč rječniku koji se meni ne sviđa (ali je većini djece, nažalost, blizak), predstava je uistinu poučna. Djeca su naučila što su arija, partitura, korepetitor, vrste muških i ženskih glasova itd. Naši su odmah po izlasku iz kazališta pitali kad ih vodimo na pravu operu. Dakle, ostvarila je cilj!

    Užasno me doduše razljutila neorganiziranost kazališta, činjenica da smo kupili i dobili numerirane karte, a na kraju trebali sjediti u posljednjim redovima iz kojih djeca baš ništa ne vide (čekali smo pred ulazom u veliku dvoranu i nitko nam nije rekao da je predstava na katu dok to nismo otkrili sami, a tada više nije bilo dobrih mjesta). Očekivala bih da u tom slučaju barem rezerviraju prve redove za djecu, ali ne - opći raspašoj. Na kraju su naša djeca sjedila na podu ispred prvog reda (iako su imala uredno kupljenu kartu!), a mi sjedile sa strane da nas mogu vidjeti, ali zato nismo vidjele cijelu pozornicu. Moja prijateljica se požalila osoblju pa su rekli da će za sljedeću izvedbu pokušati poboljšati stvar.

    Da ne kažem da je bilo razočaravajuće što nismo mogli u veliku dvoranu (kad se karte kupuju internetom, nigdje ne piše da predstava nije u dvorani. ). Moj je već bio nekoliko puta pa mi je bilo svejedno, ali vjerujem da je dijelu roditelja to bio dodatni motiv za odlazak u HNK.

  22. #122
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj MoMo prvotno napisa Vidi poruku
    i to je jedina predstava u Tresnji koja je 2plus
    mi smo u Ri na reviji lutkarskog kazalista gledali prije 3 godine "I opet Miffy" - od Tresnje. I tada je pisalo da je 1,5+ .... uglavnom , kako je to sve relativno, netko je na pocetku ove teme rekao da ne valja, a mi smo bili oduseeevljeni (tada je stariji imao 1,5 god) i plesao i pjevao sa njima..i od onda cekam da opet dodju..i zato sto ne dolaze, vodit cu ovog mladjeg u Zg da i on vidi (doduse u programu ima samo "Miffy" a ne "I opet Miffy", nadam se da je jednako dobro, zna li tko?) koliko se nama to svidjelo...

  23. #123
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Vodili smo mi, 2,5 godine, inače nemirniji tip. Najotmjeniji div u gradu - oduševila se, sjedila mirno, na kraju je demonstrativno prema meni zavapila "Još!". Doduše, mi imamo cijeli taj serijal od te autorice doma u slikovnica - Grubzonovo dijete itd. U stvari - mene to oduševljava (te slikovnice, ilustracije, predivne su mi) pa to puno čitamo.

  24. #124
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    alga slazem se sve to ovisi o djetetu i ukusu.

    ina33, L je isto veliki fan j. donaldson. imamo sve njene slikovnice izuzev na metli mjesta ima svima i sve ih zna na pamet vec. tako da sam sigurna da bi joj se i predstava svidjela iako nikad do sad nismo bili u kazalistu sugreriano mi je da ovdje ne vodim dijete u kazaliste prije 4 godine jer su tako koncipirane predstave.sad jedva cekam posijet Zagrebu. Vec sam si, ponukana ovim topikom, napravila popis sto bismo i u drugim kazalistima mogli gledati
    Posljednje uređivanje od MoMo : 12.10.2010. at 00:11

  25. #125
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Citiraj alga prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo u Ri na reviji lutkarskog kazalista gledali prije 3 godine "I opet Miffy" - od Tresnje. I tada je pisalo da je 1,5+ .... uglavnom , kako je to sve relativno, netko je na pocetku ove teme rekao da ne valja, a mi smo bili oduseeevljeni (tada je stariji imao 1,5 god) i plesao i pjevao sa njima..i od onda cekam da opet dodju..i zato sto ne dolaze, vodit cu ovog mladjeg u Zg da i on vidi (doduse u programu ima samo "Miffy" a ne "I opet Miffy", nadam se da je jednako dobro, zna li tko?) koliko se nama to svidjelo...
    Mi smo gledali Miffy kad je M. navrsio 10 mjeseci. M.-u se svidjela predstava - mirno je gledao punih sat vremena (doduse, pred kraj je malo cicao ), ali on zna sve te pjesmice zato sto smo slusali CD-e sa songovima iz predstave otkad je imao 4 mj. Scenografija i kostimi su odlicni, veselih boja... Vjerojatno cemo ici opet, sad ima 15 mj. i sigurno ce drukcije dozivjeti predstavu. A cekamo da dode i Opet Miffy...

  26. #126

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Za one koji žele znati više ovaj tjedan je Pale sam na svijetu u Tan tanu na Pantovčaku. Mogu ga gledati i najmanji, samo je jedan glumac i navodno jako puno priča s djecom.

  27. #127
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Mi smo se prije par mjeseci učlanili u knjižnicu Dubrava (i ako sad živimo bliže Sesvetama...ali srce vuće kući ) da princezica od 3,5g može posuđivati slikovnice...kako je Svarog imao predstavu o Bundevićima Dabrićima odlučila sam da je možda najbolje na prvu službenu predstavu odvesti je u knjižnicu i nismo pogriješili...možda joj nije bilo cijelo vrijeme zanimljivo, ali kad su glumci pitali tko želi biti dabar prva je potrčala, popela se na binu i stavila kostim,ha,ha....malo smo sve slikali i snimali mobitelom, tako da je doma to 100 puta preslušala i pogledala, i sada kada zna pjesmice napamet, sad bi išla ponovno....imam želju odvesti je na MIffi i rado bi bila u prvome redu...ali me zanima koliko je to glasna predstava i koliko se vidi s drugih mjesta...uglavnom je stalno rasprodana mislim da opet igra u Nedjelju...malo smo bolesni....eto dajte još malo iskustava o Miffy jer od kada sam joj obečala stalno me pili...i da šta je bolje Priča o Svijetlu ili o Kotaču za nju?????Hvala

  28. #128
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    20.11.2010. Noć kazališta u cijeloj Hrvatskoj

    28.10.10. u 18h = ZKL-Umišljena mišica
    30.10.10 u 18h i 31.10.10 u 11h = ZKL- Tri praščića

    31.10.10 u 18h = Kazalište Dubrava = Oh kako je lijepa Panama
    07.11.10 u 18h = Mačak u Čizmama
    14.11.10 u 18h = Igra
    21.11.10 u 18h = Matilda
    (Povuci potegni, Ivica i Marica i Bijeli nebeski zamak igraju u 12 mjesecu) http://www.ns-dubrava.hr/modules/dOr...id=1&pageid=-3

    Žar ptica- sve su predstave preko tjedna za vrtiće i škole te gostovanje u RIjeci na festivalu tek;
    07.11.10 u 11h Ti i ja, mali medo,..
    14.11.10. u 11h Vesela Bajkovnica
    ,21.11.10. u 11h Dnevnik pauline P,
    28.11.10. u 11h Reumatični kušobran..
    .12.12.10 u 11h= Naša je mama postala zmaj- http://www.zar-ptica.hr/hrv/program.asp

    Kazalište Trešnja 30.10.10. u 17h Miffy-rasprodana- a ja cijeli tjedan on-lin i prošli pokušavam rezervirati karte i nije mi dalo a sad kaže 0 mjesta slobodnih i više ne igra ove godine osim za vrtiće i škole- a zašto kad se tako dobro "prodaje"
    Snjeguljica i 7 patuljaka je 31.10.10 u 11h
    06.11.10. u 17h Oliver Twist
    07.11.10 u 11h Tijelo a u 17h Alisa- http://www.kazaliste-tresnja.hr/raspored-predstava

    Kazalište mala scena-tek 30.10.10 i 06.11. Priča o oblaku...dosta toga je rasprodano a i imaju i gostovanja pa si pogledajte http://www.mala-scena.hr/home/program.aspx sad igraju Padobranci i Vagon prvog razreda

    U sceni Gorica Aladin i čarobna svjetiljka 31.10.10 u 17h http://www.pouvg.hr/index.php?option...d=26&Itemid=36

  29. #129
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Miffi je dosta glasna..mala mi se na početku rasplakaka ali imala je 2 god pa možda i zato..sjedili smo u prvom redu ali mislim da je bolje biti u prvom redu na onom povišenom dijelu jer se bolje vidi predstava.

  30. #130
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    miffy nama nije bila ništa posebno glasna, sjedili smo u 1. redu, prednost 1. reda je što djeca mogu sjediti u stolici bez plastičnog povišenja na koje naš mali nije htio sjediti pa je na drugoj predstavi u nekom 6-7 redu sjedio nama u krilu, nezgodacija za roditelje je što bi se trebali što više "smanjiti" - utonuti u sjedalo da bi djeca iz sljedećeg reda bolje vidjela pa se ukočiš u tom položaju pa rađe biram sjedala uz kraj, karte za Miffy možda možeš nabaviti dan- dva prije predstave ako se javi netko tko odustaje (često se djeca razbole,...), a bed je ako ti propadne 120 kuna, a netko bi drugi volio ići,...
    karte u Trešnji se puštaju u prodaju 2 tjedna prije početka predstave tj. u ponedeljak za subotu i nedelju u idućem tjednu, tada definitivno možeš uloviti karte, već sam shvatila da se za kazalište ne možeš odlučiti ajmo danas ili sutra barem je tako za Trešnju i Malu scenu,
    mojem malom (2.5 g) se više svidio Div od Miffy i Priča o svijetlu mu se svidjela, mada je Miffy slatka predstava s puno pjevanja ,...

  31. #131

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Do koliko sati se četvrtkom 'čuvaju' rezervacije za Miffy (ili općenito) - da znam kada treba doći po eventualne karte koje nisu prodane. Hvala

  32. #132
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Do koliko sati se četvrtkom 'čuvaju' rezervacije za Miffy (ili općenito) - da znam kada treba doći po eventualne karte koje nisu prodane. Hvala
    mislim u petak

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Je li itko od vas gledao Diva Juru u izvedbi kazališta sjena SKASKA?

  34. #134
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Nije dječja predstava, ali je bajkovito. Labuđe jezero, balet. Naša cura (još nema 6) išla je sa svojom tetom pogledati i jako joj se svidjelo. Izdržala je sva 3 sata (s pauzama). Tako da mogu preporučiti. I da, bilo je dosta dječice. Rekla je da bi pogledala još neki balet pa ćemo vidjeti za Orašara (a jedino ne bi išla gledati ono kad se deru oliti operu )

  35. #135

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj nikoliša prvotno napisa Vidi poruku
    Je li itko od vas gledao Diva Juru u izvedbi kazališta sjena SKASKA?
    Samo da prijavim da smo danas odgledali ovu predstavu i pre pre oduševljeni smo! Toplo preporučam.

  36. #136
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    Mi idemo gledati Orašara u HNK i jedva cekamo.
    Kaj mislite oće curka(4)uspjet odgledati 2 i nes sata,znam da ima pauza ali zanimaju me vaša iskustva.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Upravo primila newsletter o predstavi/programu s klaunom Super Blentom www.tantan-kutak.com

  38. #138
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Rency prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo gledati Orašara u HNK i jedva cekamo.
    Kaj mislite oće curka(4)uspjet odgledati 2 i nes sata,znam da ima pauza ali zanimaju me vaša iskustva.
    mislim da postoji i topic na ovu temu.
    prosle godine smo vodili BC-a, sjedili smo u lozi s maxi i njene dvije cure. BC je bio odusevljen, ali nakon pauze i rusa odlucio je da mu je ipak malo dosta. maxi je s curama ostala, dakle njenim nije bio probelm. a i cokolada je bila u blizini i mislim da je i njena mala odlgedala bez frke.
    evo nasla sam i link na tu temu

  39. #139
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mi smo išli s 5g. i 10 mj., a A. je očarana balerinama odmalena i poznaje muziku iz Orašara (Bulaja.igra), tako da joj je svo vrijeme bilo jako napeto.

  40. #140
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Da oživim malo ovaj topic...
    Bili jučer u Trešnji na VIS Životinje. Predstava je ODLIČNA, duhovita, zabavna...ima samo jednu manu - piše da je za uzrast +7, ali ja bih rekla da je prije +12 (pa do 77). Još sam se čudila kako mladih roditelja ima, a ono mlađi srednjoškolci...
    Posljednje uređivanje od čokolada : 20.12.2010. at 12:49

  41. #141
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    je, je, i meni se svidjela

  42. #142
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Jeste bile na raznim "Djed Mraz..." predstavama ovih dana?

    Gdje i kako vam je bilo ?

  43. #143
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Teica prvotno napisa Vidi poruku
    Jeste bile na raznim "Djed Mraz..." predstavama ovih dana?

    Gdje i kako vam je bilo ?
    mi smo bili u Maloj Sceni
    nama je bilo super
    predstava "Vagon 1. razreda"
    poslije DM dijeli poklone koje roditelji pripreme ranije
    već godinama idemo kod njih na DM, moja V je tamo već kao doma

  44. #144

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Mi smo bili u TAN-TAN-u, prekrasna intimna atmosfera, prigodna predstava...oduševljeni, nadam se da će to ponoviti i iduće godine!

  45. #145
    tinnkka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo bili u Maloj Sceni
    nama je bilo super
    predstava "Vagon 1. razreda"
    poslije DM dijeli poklone koje roditelji pripreme ranije
    već godinama idemo kod njih na DM, moja V je tamo već kao doma
    Potpisujem, tamo je super!!Moj mali je stalno pljeskao i vikao "bravo", svi roditelji su se okretali i smijali, a mala je uzivala isto u pjesmicama i pitalicama!!!!
    Djed Mraz je zakon, na trenutak sam pomislila da je pravi!!

  46. #146
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    besplatne predstave u Žar ptici
    http://teatar.hr/54143/nema-zime-u-zar-ptici-3/

  47. #147

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Evo upravo sam dobila newsletter

    Dragi prijatelji male TAN-TAN scene,

    vjerujemo da ste se odmorili, nauživali, naskijali i da ste spremni za nove kazališne pustolovine.

    Pozivamo Vas da i ove nedjelje 16. 01. 2011. pogledate lutkarsku predstavu:


    Zgode i nezgode Bubija i Matka u izvedbi Matka Knešaureka.


    Matko i Bubi i ovaj su put za Vas pripremili hrpu novih dogodovština koje će Vas sigurno razveseliti i nasmijati.
    Djeci je posebice zanimljiv odnos između glumca i lutka, ali prvenstveno kretnje lutka, njegov govor, geste. Geslo pd kojim je predstava i nastala je bilo- '' Lutka i čovjek/dijete bez granica i prepreka''. Tokom predstave djeca će zaploviti u Bubijev svijet otkriti da se i druga bića lako mogu prilagoditi nama kao i mi njima, ali samo ako si mi koji kreiramo cijelu zbilju dopustimo dati mašti na volju!
    Predviđeno trajanje predstave je 30-ak minuta.

    Predstava počinje u 10:45.
    www.tantan-kutak.com

    Mi smo tamo sigurno u nedjelju, razmišljamo da ih pitamo za pretplatu

  48. #148
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ZKL
    Legenda plemena Sjevernoameričkih Indijanaca o tome kako su ljudi došli do vatre
    14. siječnja 2011. u 18h
    Nakon scenske izvedbe priče
    Pripovjednoga kazališta slijedi radionica za djecu tematski vezana uz priču.

    Ulaznice u slobodnoj prodaji po cijeni od 30 kn možete kupiti na blagajni ZKL-a utorkom i srijedom od 10-13h, četvrtkom i petkom od 15–18h te na dan održavanja programa 1h prije početka. Djeca moraju biti u pratnji odraslih. Jedna odrasla osoba uz dijete ne plaća ulaznicu. Broj djece je ograničen na 40.

    meni se ovo cini zanimljivo, al nazalost ne mozemo sutra

  49. #149

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    meda ovo uistinu zvuči super!

  50. #150

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Evo s obzirom da sam nakon prve predstave odgledane u TAN-TAN-u samoinicijativno postala njihova PR-ica (način rada me oduševio) presretna sam što su ih prepoznali i na klinfu i njihovu predstavu stavili na naslovnicu. Eto pa neka mi netko kaže da se kvaliteta ne isplati ) www.klinfo.hr

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •