Stranica 4 od 14 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 694

Tema: Dječje predstave i kazališta?????

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Vodila bih nemirnu zvjerčicu u Malu scenu na Priču o ... (...o čemu ulovim )
    Je li bio tko s malim djetetom, koja je dobra predstava, Priča o oblaku, svjetlu ili kotaču?
    Posljednje uređivanje od Mrvna : 27.01.2011. at 15:33

  2. #152
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    mi smo na priči o oblaku bili s manje od 2 godine. meni se jako svidjela, pogotovo je super sto poslije dodu na scenu i pregledaju sve rekvizite. mm je bio na prici o kotacu, i kaze da nije bilo bas nesto, puno bucnije i agresivnije, i akze da D nije bio bas nesto odusevljen. na svjetlu nismo bili.

    prosli tjedan smo isli gledati pale sam na svijetu isto u maloj sceni. D je bio s frendom unutra na predstavi, ja vani cekala.

    nadam se da cemo otici na ove dabrice i bundevise u nedjelju, vec neko vrijeme pikiram tu predstavu, nikako da uhvatimo povoljan termin i lokaciju, a ovo mi je bas ok
    Posljednje uređivanje od meda : 27.01.2011. at 15:40

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Tata je vodio princezu na dabriće i bundeviće u ovo malo kazaliste na pantovcaku i mislim da znam koji nam kostim ne gine za ovaj fašnik Žurili su kući zbog dogovora s mamom no izgleda da su se djeca poslije ostala igrati, znate možda da li se to može uvijek ili se jednostavno nakon ovakve vesele predstave stvorila i vesela atmosfera poslije?

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Citiraj jgrizan prvotno napisa Vidi poruku
    Tata je vodio princezu na dabriće i bundeviće u ovo malo kazaliste na pantovcaku i mislim da znam koji nam kostim ne gine za ovaj fašnik Žurili su kući zbog dogovora s mamom no izgleda da su se djeca poslije ostala igrati, znate možda da li se to može uvijek ili se jednostavno nakon ovakve vesele predstave stvorila i vesela atmosfera poslije?
    Nazvala sam ih, ljubazna ženskica mi je rekla da nakon svake nedjelje dječica ostaju na igri....Jupi!!!

  5. #155
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    za koju dob su dabrići i bundevići?

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Za predškolce, s tim da mi kaže muž da je bilo i jako malih. E sad većina njih je uživala jer ima dosta pjesme ali par njih se rasplakalo jer su se prepali dabra.

  7. #157
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    mi gledali Snjeguljicu i 7 patuljaka u Trešnji i baš nam je bila super!
    ali nije za manju djecu (ima "strašnih" scena)!!
    Ovaj vikend smo gledali Snjeguljicu i nije nam se svidjela...
    Preglasna je, pretamna (pogotovo kod kraljičinog čaranja i pretvaranja u on staricu) i to nas je plašilo.

    Nedavno smo gledali u Žar ptici predstavu Malen si malen kao maljušak i to nam je bilo ok.

  8. #158
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Jeste li gledali predstave Kraljević i prosjak, i Mali Princ kazališta Merlin? Kakvo je to? Za koju dječju dob?
    I znate li kakva je predstava Radio Tesla?

  9. #159
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Mi smo gledali Ne'prijatelj. I predstava je odlična (a to sam i očekivala od režisera Medvešeka). I stoji da je za djecu 7+ ( i mame)

  10. #160

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Je li itko gledao predstavu Crnci u Zagrebu od Matka Knešaureka (valjda sam dobro napisala). Vidim da je lutkarska predstava (www.tantan-kutak.com/kazaliste.html), ali nikad čula niti za predstavu niti za glumca. Malo sam proguglala pa sam skužila da glumi još u maloj sceni i hnk, odnosno da radi sa Zijahom Sokolovićem ali za ovu predstavu nisam našla ništa.

  11. #161

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Vodila bih nemirnu zvjerčicu u Malu scenu na Priču o ... (...o čemu ulovim )
    Je li bio tko s malim djetetom, koja je dobra predstava, Priča o oblaku, svjetlu ili kotaču?
    Mi bili prošli tjedan, manja curica mi je 19 mjeseci. Ona je bila najmlađa, ostala djeca su bila - od 6 meseci pa nadalje starija od nje. Bilo je dobro, priča je nježna, glumac u nekoliko navrata tijekom predstave prinosi djeci oblak da ga pipnu ...
    Mojoj curici su se dopale malene stolice (takve ima u vrtiću), pipkanje oblaka i gledanje predstave uz sisanje.
    Prije toga smo bili na par predstava za veću djecu, jer joj je seka starija, a svuda idemo skupa i njih je recimo odgledala bez problema (i bez sisanja) u cugu - ali to su predstave sa puno glazbe i kretanja i gestakuliranja na sceni.

    Sve u svemu - dopalo nam se.

  12. #162

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj jgrizan prvotno napisa Vidi poruku
    Je li itko gledao predstavu Crnci u Zagrebu od Matka Knešaureka (valjda sam dobro napisala). Vidim da je lutkarska predstava (www.tantan-kutak.com/kazaliste.html), ali nikad čula niti za predstavu niti za glumca. Malo sam proguglala pa sam skužila da glumi još u maloj sceni i hnk, odnosno da radi sa Zijahom Sokolovićem ali za ovu predstavu nisam našla ništa.
    Nisamo gledali točno ovu predstavu ali gledali smo Matka Knešaureka par puta u TAN TANu. Tada je imao predstave s lutkom koji se zove Bubi. Djeci je bio super jer je dosta komunicirao s njima, čak im je pri kraju predstave svima znao i imena. Ja više volim predstave s "pravim" glumcima ali mom sinu je Bubi bio zakon.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Citiraj nikoliša prvotno napisa Vidi poruku
    Nisamo gledali točno ovu predstavu ali gledali smo Matka Knešaureka par puta u TAN TANu. Tada je imao predstave s lutkom koji se zove Bubi. Djeci je bio super jer je dosta komunicirao s njima, čak im je pri kraju predstave svima znao i imena. Ja više volim predstave s "pravim" glumcima ali mom sinu je Bubi bio zakon.
    Pogledali Crnce u Zagrebu, frajer je izvrstan!!! Naše preporuke za predstavu.

  14. #164
    Bilbo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    Glumac Matko Knešaurek ima tople priče za najmanje, a i za veće...tako jednostavno, a tako toplo ispričano... na priču o prijateljstvu sam imala suzu u oku...nadam se da će ih imati još i jedva čekam da odvedem svog malca na jednu od njegovih predstava...

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Bilbo sigurno će još biti predstava s ovim glumcem jer rekli su mi da je on jedan od "stalne postave" u tantan sceni. Mi smo se predbilježili na njihov newsletter i dobili smo obavijest za ovu nedjelju pa me zanima ako je tko gledao kakva je ova predstava www.tantan-kutak.com/kazaliste.html

  16. #166
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ima li taj TAN-TAN parking? Karte se kupuju prije početka predstave ili se rezerviraju unaprijed?

  17. #167
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Neki dan:

    -Dobar dan. Može li se u Trešnji kupiti 1 karta za sebe i trogodišnje dijete u krilu?
    -Ne može. Svako pa i najmanje dijete mora imati kartu, ne može biti u krilu.
    -Ali čemu služi karta za dijete kad ne želi sjediti samo, a ako i proba, ne vidi ništa zbog lošeg nagiba dvorane i previsokih naslona?
    -Imate podizače. Kad bi svi tako kao i vi, imali bismo uvijek polupraznu dvoranu.
    -Podizači su preniski pa čak ni moja 7-godišnjakinja ne vidi pozornicu ako ne ulovimo 1. red.
    -Onda na vrijeme kupite 1. red.

    Mislim da nećemo više tamo ići. Stvarno, kajgod! U drugim kazalištima mogu malo dijete staviti sebi u krilo besplatno.
    Mislim, svatko kreira svoje propise, ali da me obiteljski izlazak dođe 160kn i da mi oboje djece cendraju jer ništa ne vide (i da mi BTW bude uvijek zima) ...

  18. #168

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Vidim na stranici Male scene da imaju malo sjedala i uvijek su prva 3 reda rezervirana (i oni pred binom i oni postrance) - hoćemo li vidjeti išta ako sjedimo iza? Kako je to uopće uređeno kad ideš s ovako malima, jer oni bi čas sjedili sami, čas na tebi, pa bi išli vidjeti tamo nešto....

  19. #169

  20. #170

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Kao prvo upravo zbog situacije koju je opisala čokolada nikada nisam bila s djetetom u Trešnji. Malo mi je žao jer vjerujem da imaju i prekrasnih predstava ali radi se isključivo o principu!


    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li taj TAN-TAN parking? Karte se kupuju prije početka predstave ili se rezerviraju unaprijed?
    TAN-TAN ti je zapravo jedan skroz mali prostor, ali upravo iz tog razloga je intiman i meni jako drag. Parking imaju za par automobila (ali tu gotovo nikad nema mjesta) no svi se parkraju na rinzol i vjeruj mi nema nikakvog problema za to jer ima dosta mjesta za pješake. Karte se ne kupuju unprijed već kod njih. No sve ti je to tamo nekako ležerno, jer se ne radi o nikakvom tipičnom kazalištu, prvo je kafić a onda ulaziš u prostor gdje su predstave. Uglavnom u kafiću prije ulaska uzimaš kartu (20kn za dijete i tebe bez obzira sjedite li skupa ili odvojeno-nema nikakvih brojeva na sjedalicama ili kartama).
    Bilbo sigurno će još biti predstava s ovim glumcem jer rekli su mi da je on jedan od "stalne postave" u tantan sceni. Mi smo se predbilježili na njihov newsletter i dobili smo obavijest za ovu nedjelju pa me zanima ako je tko gledao kakva je ova predstava www.tantan-kutak.com/kazaliste.html
    Mi smo gledali tu predstavu (pretpostavljam da misliš na Čudesnu baku) prošle godine, meni je osrednja a mom djetetu bila odlična
    Posljednje uređivanje od nikoliša : 10.02.2011. at 12:53 Razlog: tipfeler

  21. #171
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    i mene to smeta u trešnji, nismo još nikad bile upravo zbog toga, ako nijedno kazalište ne naplaćuje djetetu do 2 godine koje sjedi roditelju u krilu, e pa neće mi ni oni to naplatit
    mi smo si rezervirali priču o kotaču (ostale priče su bile zauzete), a planiramo otići i na boje duge i u tan-tan (bili smo zauzeti u zadnje vrijeme, iako već dogo planiramo ići pa nismo stigli, ali sad na proljeće to mislimo nadoknaditi, a i mrvica će imati koji mjesec više i bit ćemo taman za kazalište)

  22. #172
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim na stranici Male scene da imaju malo sjedala i uvijek su prva 3 reda rezervirana (i oni pred binom i oni postrance) - hoćemo li vidjeti išta ako sjedimo iza? Kako je to uopće uređeno kad ideš s ovako malima, jer oni bi čas sjedili sami, čas na tebi, pa bi išli vidjeti tamo nešto....
    ako misliš za predstave PRIČA O ... to nije stavrni prikaz jer su sjedala pomaknuta (i ima ih manje nego obično oko 40-tak karata) i oko pozornice su jastučići i male stolice za djecu te iza njih stolice za roditelje, sjedala nisu numerirana , može i djete sjediti u krilu, ali se za ove predstave kao i u Trešnji moraju platiti karte za djecu.

  23. #173
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja imam skroz pozitivna iskustva sa Trešnjom.
    Doduše nikad nismo ni pitali da li nam dijete može sjediti u krilu, tj. da platimo samo jednu kartu!

  24. #174
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    i mene to smeta u trešnji, nismo još nikad bile upravo zbog toga, ako nijedno kazalište ne naplaćuje djetetu do 2 godine koje sjedi roditelju u krilu, e pa neće mi ni oni to naplatit
    mi smo si rezervirali priču o kotaču (ostale priče su bile zauzete), a planiramo otići i na boje duge i u tan-tan (bili smo zauzeti u zadnje vrijeme, iako već dogo planiramo ići pa nismo stigli, ali sad na proljeće to mislimo nadoknaditi, a i mrvica će imati koji mjesec više i bit ćemo taman za kazalište)
    Tina55 u Maloj sceni se naplaćuje karta i roditelju i djetetu, bez obzira gdje sjedi.
    Ja sam malca vodila kada je imao godinu i 10 mjeseci i platila sam dvije karte.

  25. #175
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    Tina55 u Maloj sceni se naplaćuje karta i roditelju i djetetu, bez obzira gdje sjedi.
    Ja sam malca vodila kada je imao godinu i 10 mjeseci i platila sam dvije karte.
    a dobro onda ćemo kupiti i za malenu, iako sam negdje čitala da ne naplaćuju do 2 godine, možda onda to ne vrijedi za ove predstave priča o...

  26. #176
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim na stranici Male scene da imaju malo sjedala i uvijek su prva 3 reda rezervirana (i oni pred binom i oni postrance) - hoćemo li vidjeti išta ako sjedimo iza? Kako je to uopće uređeno kad ideš s ovako malima, jer oni bi čas sjedili sami, čas na tebi, pa bi išli vidjeti tamo nešto....
    Mi danas bili u maloj sceni, na ovci za cijeli život, napokon smo se pokrenuli..

    Mala scena je zaista mala, prva tri reda su za djecu, mi smo imali mjesto u trećem redu sa strane i 2 mjesta u četvrtom, na koja su nam sjeli neki drugi ljudi pa smo mi sjeli u treći red.. Bilo je djece u prva dva reda, a sva ostala djeca su sa roditeljima sjedila na povišenom dijelu iza i sigurna sam da su bolje vidjeli.. zapravo, vidi se sa svih strana.. meni se baš svidjelo i kazalište i predstava, baš je onako prijateljska atmosfera..

    Što se trešnje tiče, bome neće ni nas vidjeti.. Poslala sam mail da pitam koja je dobna granica za karte jer smo mislili i mlađu povesti (1 godina) i naravno da bi mi sjedila u krilu, odgovorili su mi da dobne granice nema..

    Sljedeće na što idemo su Boje duge u kazalištu Dubrava, jedva čekam!

  27. #177
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ela (3,5 godine) jučer na Ovci nije htjela u prvi red, a i neki su se klinci preplašili vuka pa su pobjegli nazad roditeljima. I u Maloj sceni i Trešnji uzmem 4,5,6 red i super se vidi, a nije preblizu. Ali mi uvijek sjedi u krilu

  28. #178
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    i mi bili jučer na ovci, očito s cijelom forumskom populacijom

  29. #179
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    za voji je uzrast Avijonko se ženi, često se hvali ta predstava, ali piše da je za stariju djecu, da li je za 3-godišnjaska?

  30. #180

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Citiraj Bilbo prvotno napisa Vidi poruku
    Glumac Matko Knešaurek ima tople priče za najmanje, a i za veće...tako jednostavno, a tako toplo ispričano... na priču o prijateljstvu sam imala suzu u oku...nadam se da će ih imati još i jedva čekam da odvedem svog malca na jednu od njegovih predstava...
    Dobila mail, i ovu nedjelju su Crnci u Zagrebu, ali izgleda s nekom novom pričom, evo imaš i tu www. tantan-kutak.com/kazaliste.html

  32. #182

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Je li netko gledao predstavu Ivica i Marica u Trešnji.
    Ne da mi se plaćati 120 kn za karte ako je predstava bezveze...

  33. #183

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Evo stavljam i tu, meni zvuči odlično i što nije malo bitno povoljno,MALA ŠKOLA LUTKARSTVA www.tantan-kutak.com/kazaliste.html

  34. #184
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj angelina_2004 prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko gledao predstavu Ivica i Marica u Trešnji.
    Ne da mi se plaćati 120 kn za karte ako je predstava bezveze...
    meni je slatka. Traje nekih 40 min. 120 kn je jako puno

  35. #185
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj nikoliša prvotno napisa Vidi poruku
    Evo stavljam i tu, meni zvuči odlično i što nije malo bitno povoljno,MALA ŠKOLA LUTKARSTVA www.tantan-kutak.com/kazaliste.html
    ovo je super, možda bude takva radionica i za kojih 2,5 godine kad napunimo 4
    i 50 kn je odlična cijena za tako nešto

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    meni je slatka. Traje nekih 40 min. 120 kn je jako puno
    Nas tri x 40,00 kn

  37. #187
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ma znam- mene izluđuju cijene ulaznica za kazalište i kino. Svaki put "bankrotiram"

  38. #188

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Jel netko gledao predstavu "Blago" u Tvornici lutaka??
    jel bi se to svidjelo trogodišnjaku?
    dobila sam ulaznice na nagradnoj pa zato pitam.....

  39. #189

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    10

    Početno

    hm...neznam baš ...

  40. #190
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    sutra u Profilu u Bogovićevoj u 12h je Maca papučarica

  41. #191
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    http://www.uhvatival.hr/ponuda/150/o
    karte po 12,50kn Tvornica lutaka, Blago
    požurite jer je ostalo još samo 8 karata, kasno sam vidjela
    mi ne idemo jer mi se čini da smo još ipak premali za tu predstavu

  42. #192
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Gledali smo danas "Najotmjeniji div u gradu" u Trešnji.
    Svima nam se jako dopala predstava, i velikima i malima.
    Traje 40min., možda i koju minutu kraće, odlična tema (ili se veli scenarij?), dobri glumci koji i odlično pjevaju/sviraju.
    Uglavnom, palac gore.

  43. #193
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    moji danas u Žar ptici gledali Naša je mama postala zmaj. dopalo se i malom i velikoj, a i ocu im.
    samo je stvarno prekratko trajalo, pola sata!

  44. #194
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Boje duge u DK Dubrava, vrlo dobra predstava za manji uzrast, doduše meni za nijansu lošija izvedba nego bilo koja Priča o ...u MS, ali to mojem malom nije smetalo, draži nam je intimniji ambijent u MS, ali su ovdje karte povoljnije -25 kn, preporučam

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    111

    Početno

    Svetlana Patafta, autorica Boje duge, je ove nedjelje u tan tanu s novom predstavom Biberče. Koliko sam shvatila prvo će biti predstava, a onda klinci ostaju na likovnoj radionici na temu predstave. I kako bi rekli na topshopu "I sve to za samo 20kn"
    www.tantan-kutak.com/kazaliste.html

  46. #196

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    ovo za trešnju i njihov bezobrazluk potvrđujem, ali nama su blizu i često odemo tamo, ali se i ja pravim bezobrazna, kupim 2 karte i lijepo ušetamo nas 3 unutra i sjedi meni u krilu, pa ako hoće nek me tjeraju van, još nisu

  47. #197
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Boje duge u DK Dubrava, vrlo dobra predstava za manji uzrast, doduše meni za nijansu lošija izvedba nego bilo koja Priča o ...u MS, ali to mojem malom nije smetalo, draži nam je intimniji ambijent u MS, ali su ovdje karte povoljnije -25 kn, preporučam
    Mi smo trebali u nedjelju ić gledat Boje duge, ali su se cure razbolile pa ćemo ići na neku od idućih izvedbi, jedva čekam !
    Posljednje uređivanje od klaudija : 04.03.2011. at 00:04

  48. #198
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo trebali u nedjelju ić gledat Boje duge, ali su se cure razbolile pa ćemo ići na neku od idućih izvedbi, jedva čekam !
    za boje duge karte kupiš na blagajni prije same predstave ili ranije?

  49. #199
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    za boje duge karte kupiš na blagajni prije same predstave ili ranije?
    možeš ih rezervirat, ali se podižu, odnosno plate prije predstave, blagajna počinje radit sat vremena prije. Ako sam dobro shvatila, rezervirane ulaznice se moraju preuzeti u prvih 15 minuta..

  50. #200
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Najkasnije pola sata prije početka predstave se mogu podići tj. platiti rezervirane ulaznice

Stranica 4 od 14 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •