Stranica 5 od 14 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 694

Tema: Dječje predstave i kazališta?????

  1. #201
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Jel itko išao u nedjelju na Biberče? Mi smo mislili ali nismo mogli i fašnik u Samoboru i to..Uglavnom zanima me kakva je predstava i jel primjerena za dijete od 3-4 g?

  2. #202
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    ZKL- krava na mjesecu, jako dobra scena, priča... kakav je i crtić, reakcije mog skoro 4-godišnjaka :puno smijeha, malo straha-više napetosti i razočaranje što ne traje duže, meni se čini za one od 3 na gore pun pogodak

  3. #203
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    http://hr.kolektiva.net/zagreb-ii/70...m_medium=email

    ovo je jako dobra Trešnjina predstava za teenagere (rekla bih + 11,12 g.) a zanimljiva i odraslima.

  4. #204
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mi smo u subotu gledali Najotmjeniji div u gradu u Trešnji.
    Predstava je za dosta male, ali Leina grupa u vrtiću je radila predstavu po toj slikovnici, pa je ona htjela vidjeti tko je bolji.
    Sve u svemu, nije loše - kratko i zabavno, meni je to jako dobra slikovnica, tj. tekst je dobar.
    Jedino što je u publici bilo stvarno puno jako male djece koja su na glas plakala, pa je buka bila takva da se povremeno nije čulo glumce. Čini mi se da je bilo prigovora na to da u Trešnji upozoravaju bučne 'goste' - očito su prestali s tom praksom.

  5. #205
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo u subotu gledali Najotmjeniji div u gradu u Trešnji.
    Predstava je za dosta male, ali Leina grupa u vrtiću je radila predstavu po toj slikovnici, pa je ona htjela vidjeti tko je bolji.
    Sve u svemu, nije loše - kratko i zabavno, meni je to jako dobra slikovnica, tj. tekst je dobar.
    Jedino što je u publici bilo stvarno puno jako male djece koja su na glas plakala, pa je buka bila takva da se povremeno nije čulo glumce. Čini mi se da je bilo prigovora na to da u Trešnji upozoravaju bučne 'goste' - očito su prestali s tom praksom.
    i mi smo bili u subotu na Najotmjenijem divu u gradu, pogledali smo ju cijelu bez problema, iako je predstava 2+, a mi imamo tek godinu i pol
    ali meni se baš i nije svidjela
    priča je lijepa, ali mi nije uspješno pretočena u predstavu
    istina je da je bilo dosta bučno, ali to je predstava 2+
    u trešnji mi je koma uvaljivanje djeci svega i svačega nakon predstave: svjetlećih štapova, kokica??
    na šta je spalo kazalište?

  6. #206
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    http://hr.kolektiva.net/zagreb-ii/70...m_medium=email

    ovo je jako dobra Trešnjina predstava za teenagere (rekla bih + 11,12 g.) a zanimljiva i odraslima.
    Gledali smo taj VIS prije ponešto vremena i mali je bio oduševljen (mislim da je tad taman napunio 10 god), a gledao je i on s razredom neki dan http://www.kazaliste-tresnja.hr/pred...ijatelj/?id=13 i ostao oduševljen, tako da isto preporučujem za predpubertetsku (a čini mi se i pubertetsku) dob!

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Reumatični kišobran (Žar ptica)

  8. #208

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    A igra i Ti i ja mali medo (Žar ptica- odani smo im...)

  9. #209

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Inače u Žar ptici je dovoljno kupiti jednu ulaznicu za sebe i manej dijete koje sjedi u krilu sto je u Trešnji nemoguće (i bebama naplaćuju)

  10. #210
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj josipal prvotno napisa Vidi poruku
    Inače u Žar ptici je dovoljno kupiti jednu ulaznicu za sebe i manej dijete koje sjedi u krilu sto je u Trešnji nemoguće (i bebama naplaćuju)
    da, da
    mi ne preferiramo trešnju, no nekako mi je najzgodniji parking
    Posljednje uređivanje od tina55 : 21.03.2011. at 12:27

  11. #211
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    U Sesvetama u Narodnom sveučilištu bude mjesečno jedna predstava za djecu i jedna za odrasle

  12. #212
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    a koje dječje kazalište još ima dobre mogućnosti za parking?

  13. #213
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Mi želimo pohvaliti predstavu Dječjeg kazališta Dubrava -Oh, kako je lijepa Panama koju smo gledali u Pionircu ili Gradu mladih.
    Predstava je bila u sklopu obilježavanja 60 godina Pionirca, u koji sam kao klinka jako puno išla sa školom i jedino mi je žao što to, bar se meni čini, nije bilo malo više oglašeno. Pjevali su Mališani, Kikići, Lana Jučević, Zec, bile su predstave, radionice...super!

  14. #214
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    "panama" je prekrasna predstava , meni najbolja dječja predstava dosad.

    "ti i ja, mali medo" je dobra - iako se meni slikovnica više sviđa.

    od nedavno pogledanog preporučam "ovcu za cijeli život" u maloj sceni.

    a na "najotmjenijeg diva" se spremamo s malim malcem (svi volimo slikovnice j. donaldson), ali ne sviđa mi se ovo što čitam gore.

  15. #215

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa Vidi poruku
    "panama" je prekrasna predstava , meni najbolja dječja predstava dosad.

    "ti i ja, mali medo" je dobra - iako se meni slikovnica više sviđa.

    od nedavno pogledanog preporučam "ovcu za cijeli život" u maloj sceni.

    a na "najotmjenijeg diva" se spremamo s malim malcem (svi volimo slikovnice j. donaldson), ali ne sviđa mi se ovo što čitam gore.
    Mi smo gledali "Diva" jesenas i predstava nije loša - jest da je više za mlađu djecu, ali i mojem šestogodišnjaku se dopalo.
    Pripazite samo na nagaznu minu nakon predstave - lijepi, šareni štand sa slikovnicama Ibis grafike

    Od novijih predstava, nikako ne preporučujem "Družbu Pere Kvržice" u Žar-ptici - meni osobno nešto najgore što sam ikad gledala u kazalištu.

  16. #216
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Meni isto taj Div uopće nije loš, a Lea je iskreno uživala. Ona je doduše prilično bebasta.
    "Panama" mi je isto jedna od najboljih (ako ne i najbolja) predstava za djecu koju sam uopće gledala.
    Ove kokice i svijetleći štapići se prodaju ispred kazališta, ne znam koliko kazalište ima s tim veze, ali sjetila sam se da je bio i štand sa kokicama ispred ZKL-a zadnji put i to prije predstave, i da su ljudi kupovali djeci kokice, no sad se nikako ne mogu sjetiti jesu li baš unosili kokice na predstavu.

  17. #217
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    pa nitko ne može prodavat na štandu pred kazališem bez dopuštenja dotičnog kazališta
    mi nemamo problema s time, moju to ne zanima, ali meni to ružno izgleda isped kazališta i ispada kao da im nije cilj dati djeci dobru predstavu, nego uvaliti koješta roditeljima

  18. #218
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pripazite samo na nagaznu minu nakon predstave - lijepi, šareni štand sa slikovnicama Ibis grafike

    Od novijih predstava, nikako ne preporučujem "Družbu Pere Kvržice" u Žar-ptici - meni osobno nešto najgore što sam ikad gledala u kazalištu.
    hvala na upozorenju

    prošlu jesen smo isposuđivali sve što su imali u knjižnici pa ćemo štand ignorirati.

    a "peru kvržicu" smo htjeli pogledati, baš šteta da je loša.

  19. #219
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    i mi smo "pali" na prodavače i došli doma sa još jednom vjetrenjačom.

    baš mi je drago što čitam da se i drugima dopala Panama.

    ajmo sad svi: tigar i medo, prijatelja dva, a sa njima i patkica

  20. #220

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Ibili prvotno napisa Vidi poruku
    baš mi je drago što čitam da se i drugima dopala Panama.

    ajmo sad svi: tigar i medo, prijatelja dva, a sa njima i patkica
    Sad si me podsjetila, nedugo nakon što smo gledali Panamu, Andrej je upao u neku suludu fazu u kojoj smo mu morali pričati priče o Odiseju koji je zajedno s mamutom, sabljozubim tigrom i mravojedom opsjedao Troju
    Negdje upola priče, MM i ja smo zajednički zapjevali "Odisej i mamut, prijatelja dva, a s njima - patkica"
    Andrej se na to, naravno, uvrijedio i odonda je ta pjesmica prešutno zabranjena u našoj kući

  21. #221
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno



    kod nas je pjesmica još uvijek omiljena.

  22. #222

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno

    Jel itko išao u nedjelju na Biberče? Mi smo mislili ali nismo mogli i fašnik u Samoboru i to..Uglavnom zanima me kakva je predstava i jel primjerena za dijete od 3-4 g?
    Ne znam koliko kasnim ali eto... Mi smo pogledali Biberče na premijeri. Moja cura je bila zainteresirana, ali dečko i ne previše. Predstava je zapravo monodrama (ako to tako mogu nazvati) - samo pripovjedačica priča/prezentira priču, koja je za mog malog bila prekomplicirana da bi je mogao s razumijevanjem pratiti. On je imao 3.9 godine.
    Ono što jest fora je kostim koji prezenterica nosi (a koji je osmislila i sašila moja frendica, hehehe), koji je pun pretinaca i nekih gadgeta, pa je bitan dio prezentiranja priče. Sama priča je arhaična, o junaku i zmaju i princezi i svašta nešto, s borbama i krvi i odsjecanjem glava i tako...ono, klasična priča za djecu.

  23. #223
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Onda nećemo još na Biberče. Čini mi se da sam negdje pročitala da je kostim od a.h., e sad ako je to a.h. koju ja znam( akademija, okolica zg) onda se možda i mi znamo

  24. #224
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    26.03.2011. „CRVENKAPICA“ – Braća Grimm u 11 h – na Sceni „Travno“ – ulaznice u slobodnoj prodaji

  25. #225

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    dovoljno blizu
    Postovi
    162

    Početno

    Onda nećemo još na Biberče. Čini mi se da sam negdje pročitala da je kostim od a.h., e sad ako je to a.h. koju ja znam( akademija, okolica zg) onda se možda i mi znamo
    je, je. skroz moguće da se znamo...
    Ana i ja smo frendice iz srednje škole...neko vrijeme bile nerazdvojne. i sad smo bliske.

    sorry zbog privatiziranja teme, nebumvišemajkemi.

  26. #226
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Evo, mi smo ovu sezonu počeli sa Ježevom kućicom u ZKL-u, super je scena napravljena, puno pjesme na što klinci oduševljeno plješću...palac gore

  27. #227

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, mi smo ovu sezonu počeli sa Ježevom kućicom u ZKL-u, super je scena napravljena, puno pjesme na što klinci oduševljeno plješću...palac gore
    za koju dob ti se čini primjerena? koliko traje? tnx

  28. #228
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Pa mislim da sa 4 godine mogu uloviti poantu priče a mlađima su fora lutke, pjevanje, glazba i isto mogu uživati, traje cca 40 min

  29. #229
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    E super vida da si digla ovaj topic!

    Trebali smo ovu nedjelju ići na Mamu zmaj u Žar ptica, nažalost nismo mogli. Iduće mi je u planu Panama u Dubravi, ili Matovilka tjedan dana prije.

    Dajte pucajte ideje, po mogućnosti gdje su karte manje od 30 kn. Ovo je strašno kako je većina kazališta poskupila. To je jedini razlog zašto već dugo nismo nigdje bili.

  30. #230
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    mi bi otisli danas na Ruzno pace u ZKM, jel bio netko?

  31. #231
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi smo išli i na ivicu i maricu u trešnji i izašli na početku jer je predstava po mom mišljenju prestrašna za malu djecu
    nije mi se uopće svidjela

  32. #232
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

  33. #233

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    122

    Početno

    Citiraj vida prvotno napisa Vidi poruku
    Pa mislim da sa 4 godine mogu uloviti poantu priče a mlađima su fora lutke, pjevanje, glazba i isto mogu uživati, traje cca 40 min
    sad vidim da su uglavnom na gostovanjima ovaj mjesec. bumo čekali ..

    a jeftinije ulaznice su u tvornici lutaka, mi gledali komadić (isto 12,5 kn preko neke kolektive) - meni simpatična i jednostavna, al čini mi se da klince (ne samo moje) nije previše "dotaknula"

  34. #234
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    U Dječjem kazalištu Dubrava imaju novu predstavu Tata Lav i njegova sretna djeca, za djecu iznad 3 godine. Moje dijete danas gleda s vrtićem, a u nedjelju idemo skupa pogledat. Čini mi se zanimljivo.

  35. #235
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo išli i na ivicu i maricu u trešnji i izašli na početku jer je predstava po mom mišljenju prestrašna za malu djecu
    nije mi se uopće svidjela
    nije za 2009. godište definitivno, ali mojoj se starijoj (2007.) jako svidjela

  36. #236
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj klaudija prvotno napisa Vidi poruku
    U Dječjem kazalištu Dubrava imaju novu predstavu Tata Lav i njegova sretna djeca, za djecu iznad 3 godine. Moje dijete danas gleda s vrtićem, a u nedjelju idemo skupa pogledat. Čini mi se zanimljivo.
    Ajde pliz, pliz javi kako je bilo. Ja sam naime prije pola godine čitala tu knjigu i ostala užasnuta dijelovima o pišanju kroz prozor kao stvari koju djeci treba omogućiti da rade jer to je sve dječja igra i to je dopušteno.

    Poanta priče je odlična, djeca su djeca i treba im pružiti sve da to ostanu dugo. Ali ne APSOLUTNO sve. Ne pišanje kroz prozor. Komentirala sam to s knjižničarkom u našem kvartu i ona je bila isto tako neugodno iznenađena. S tim da pišanje nije jedina grozna stvar, bilo je toga još, samo se više ne sjećam.

  37. #237
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    U trešnji Čudnovate zgode šegerta hlapića inače za 6+,meni sasvim luda ( pozitivno) , bilo masa klinaca do 3 godine, moji bili skoro najstariji


    prepoooruka ++++++++++++++++++++

  38. #238
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    E super vida da si digla ovaj topic!

    Trebali smo ovu nedjelju ići na Mamu zmaj u Žar ptica, nažalost nismo mogli. Iduće mi je u planu Panama u Dubravi, ili Matovilka tjedan dana prije.

    Dajte pucajte ideje, po mogućnosti gdje su karte manje od 30 kn. Ovo je strašno kako je većina kazališta poskupila. To je jedini razlog zašto već dugo nismo nigdje bili.
    Mamu zmaj ili kako se već zove smo gledali sa cca 3 g, nakon 15 min igranja moje dijete je nimalo tiho reklo : Kako je ovo glupa priča! Dva reda ispred nas su se okrenula prema nama, uopće nisam znala što reći.
    Mislim da je ipak za recimo 4-5+

  39. #239
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja uopće ne sumnjam da će se Mari svidjeti. Na svemu što je do sada bila buljila je maltene bez treptaja, s nepunih 2g.

  40. #240
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    danas čarobna frula u zkl-u, a prije toga http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/r...taka/1/7909/1/

  41. #241
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Jel' netko gledao ja tata! u Exitu? (bez djece naravno )
    Posljednje uređivanje od pikula : 13.10.2011. at 15:55

  42. #242

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde pliz, pliz javi kako je bilo. Ja sam naime prije pola godine čitala tu knjigu i ostala užasnuta dijelovima o pišanju kroz prozor kao stvari koju djeci treba omogućiti da rade jer to je sve dječja igra i to je dopušteno.

    Poanta priče je odlična, djeca su djeca i treba im pružiti sve da to ostanu dugo. Ali ne APSOLUTNO sve. Ne pišanje kroz prozor. Komentirala sam to s knjižničarkom u našem kvartu i ona je bila isto tako neugodno iznenađena. S tim da pišanje nije jedina grozna stvar, bilo je toga još, samo se više ne sjećam.
    Već smo komentirali negdje na forumu tu knjigu, pa je zajednički zaključak bio da Janosch mora da je bio napušen dok ju je pisao

  43. #243
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Jel ima neka predstava za djecu od 1,5g...i dali ste vodili tako malu djecu...meni se čini da bi Janu to zanimalo jer ju sve zanima i jako je znatiželjna, ali nisam sigurna.

  44. #244
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    E super vida da si digla ovaj topic!

    Trebali smo ovu nedjelju ići na Mamu zmaj u Žar ptica, nažalost nismo mogli. Iduće mi je u planu Panama u Dubravi, ili Matovilka tjedan dana prije.

    Dajte pucajte ideje, po mogućnosti gdje su karte manje od 30 kn. Ovo je strašno kako je većina kazališta poskupila. To je jedini razlog zašto već dugo nismo nigdje bili.
    vodite i nas sl.put?

  45. #245
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima neka predstava za djecu od 1,5g...i dali ste vodili tako malu djecu...meni se čini da bi Janu to zanimalo jer ju sve zanima i jako je znatiželjna, ali nisam sigurna.
    imas u maloj sceni one 'price o...' . D je to bilo zanimljivo, djeca u principu sjede na pozornici, al mogu i mami u krilu na stolicama.

    mislim da moze svaka predstava s puno pjesme i plesa biti zanimljiva tako maloj djeci. i da po mogucnosti ima i mjesto za plesanje.

    ZKL nikako ne bih preporucila jer se djeca mogu jako uplasiti tih lutaka i nisu im zanimljive jer su to mrtve stvari, nema gestikulacije kao kod ljudi pa su im i dosadne. Mi smo s 2 bili na operi Ivica i Marica, to mu je super bilo. To zna biti u Dubravi, mislim da je svake godine. Opcenito mi tamo imaju dobrih predstava.

  46. #246
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    vodite i nas sl.put?
    Reci koju, draga, i naši ste!

  47. #247

  48. #248
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Meda, pa tikvići su lutke pa ih jasličari obožavaju meni se čini sa njihove lutke imaju izražajnije lice od nekih glumaca
    Posljednje uređivanje od pikula : 15.10.2011. at 17:56

  49. #249

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Da li je netko bio u ZOO na Čarobnoj priči? Molim iskustva

  50. #250
    Nataša T. avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Lijepi pozdrav,
    u Rijeci će se uskoro održati Revija lutkarskih kazališta na kojoj gostuju mnoga kazališta.
    Ima dosta toga, a ulaznice su dosta skupe i prilično nam je teško odabrati predstavu koja bi bila adekvatna za jednog dječaka starog 2,5 godine i jednog starog 6,5 godina.
    Ukoliko ste gledali neku od ovih predstava, molim za vaše mišljenje, kako bih lakše mogla odabrati.
    Mislim da je za ove malecke bitnije da se puno pjeva i pleše, a ni ovaj stariji ne voli baš mračne predstave, makar imale sretan kraj.

    Evo popisa predstava koje dolaze u obzir:

    Pinokio, Gradsko kazalište Scena Gorica
    U potrazi za čudovištima, Umjetnička akademija u Osijeku
    Snjeguljica, Zagrebačko kazalište lutaka
    Mali dinosaur, Kazalište lutaka Zadar
    Kresivo, Lutkarsko kazalište Ljubljana
    Bajka o raspjevanom stablu, Gradsko kazalište lutaka Split
    Trnoružica, Lutkarska scena I.B. Mažuranić
    Naša je mama postala zmaj, Gradsko kazalište Žar ptica, Zagreb

    Inače, za one koji su u Rijeci ili okolici, Revija se održava početkom 11. mjeseca, http://www.gkl-rijeka.hr/revija/16/.

Stranica 5 od 14 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •