Stranica 1 od 14 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 694

Tema: Dječje predstave i kazališta?????

  1. #1
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno Dječje predstave i kazališta?????

    Evo hvala Bogu Rujan je na vratima i dječije predstave su nam se vratile u Zagreb.
    Imamo 2 godine i 5 mjeseci.
    Drage tete Rode na koju predstavu i koje kazalište da me mama odvede za prvi put?
    Razmišljamo o; Priča o oblaku-kazalište Mala scena, Priča o kotaču-Mala scena,
    Pčelica Maja-Žar ptica....kazalište lutaka nam je malo daleko i skupo, a kazalište Dubrava još nema predstave.....

    Kakva su vaša iskustva s kazalištima za djecu?
    Jeste li gledali koju od ovih predstava i možete li mi preporučiti koju ili koja je po vama bolja?
    Čini mi se da je gledalište Žar ptice dosta nepregledno za malu djecu ili se varam, imaju li možda povišenu pozornicu?
    Sve savjete prihvaćam...Hvala

  2. #2
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    kazalište trešnja-miffy!

  3. #3
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Evo ovdje malo linkova na kazališta i predstave;


    http://www.mala-scena.hr/hrv/program.asp?p=s
    http://www.mala-scena.hr/hrv/predsta...a_o_kotacu.asp
    http://www.mala-scena.hr/hrv/predsta...a_o_oblaku.asp
    Priča o oblaku

    Režirao i izvodi Ivica Šimić
    Scenu i lutke izradili: Dunja Niemčić, Anina Lasta i Robert Budor
    Fotografkinja: Irena Sinković


    Na svome putu svijetom, oblak susreće dječaka koji se igra na livadi. Polako ga obujmi, podigne u zrak i povede na put...





    Ovom poetičnom pričom o oblaku koji putuje i svojim putovanjem djeci pokazuje svijet pokušat ćemo još jednom pokazati svu snagu umjetničkoga kazališta. U pet "kofera" smjestit ćemo cijeli svijet - pustinje i prašume, livade i gorja, mora i rijeke. Donijet ćemo ga u vaš vrtić i ispričati djeci jednu veliku priču o životu koji nas okružuje, bez i malo namjere za dociranjem, predavanjem i naučavanjem, čistom igrom i vizualnim senzacijama.

    Sigurni smo da ćemo tako djeci najmanje dobi učiniti prvi susret s kazalištem nezaboravnim.

    Predstava je namijenjena djeci od 2 do 5 godina.
    Izvodi se isključivo u dječjim vrtićima i prostorima gdje djeca i inače borave, za skupine od 30 do 50 djece.

    Predstava traje 35 minuta.
    http://www.zar-ptica.hr/hrv/program.asp- besplatna predstava za prvoškolce.....
    http://www.kazaliste-tresnja.hr/hrv/...predstava.aspx
    http://www.kazaliste-tresnja.hr/hrv/...predstava.aspx
    4. 9. --- Petak

    17:00 sati - PIF

    4. 9. --- Petak

    18:00 sati - PIF

    4. 9. --- Petak

    19:00 sati - PIF

    4. 9. --- Petak

    20:30 sati - PIF
    ZVIJEZDA


    --------------------------------------------------------------------------------

    U DVOJE JE LAKŠE


    --------------------------------------------------------------------------------

    PODJELA NAGRADA


    --------------------------------------------------------------------------------

    KONCERT



  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    MIFFY je bila prva predstava mojih cura, zara ju je pogledala s 18 mjeseci, a margita s točno 2 godine

  5. #5
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa
    kazalište trešnja-miffy!
    mislim da je karta 50 kn po osobi a drugim kazalištima 35kn ja sam isto o tome razmišljala, ali sumnjam da će muž htjet potrošiti 150 kn, a ona možda ne pogleda predstavu do kraja.....no ti tvrdiš da je dobra...vjerujem ti...možda odemo mala i ja same :D

    „I opet…Miffy“ je nastavak dječjeg mjuzikla „Miffy“. Ova predstava na vrlo jednostavan i djeci blizak način govori o problemima s kojima se u djetinjstvu susreću kao što su: dolazak brata na svijet, opasnost vatre u domu, sklapanje prijateljstava, prvi susret sa zimom i snijegom, pripreme za početak školovanja, učenje slova i brojki...

    Priče o Miffy svojom spontanošću i jednostavnošću osvajaju dječja srca diljem svijeta.

    Trajanje predstave: 60 minuta
    je li joj to možda predugo? ne igra ovaj mjesec na žalost :/
    http://www.kazaliste-tresnja.hr/hrv/...predstava.aspx

  6. #6
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    baš tu "I opet Miffy" je Margita pogledala prije 6 mjeseci

  7. #7
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    MIFFY je bila prva predstava mojih cura, zara ju je pogledala s 18 mjeseci, a margita s točno 2 godine
    cure jel to ista ta predstava koju ste vi gledale? Ovdje piše da je to nastavak mjuzikla?
    Ima li tko pojma hoće li zaigrati u Listopadu?
    Što ste još gledale s svojim princezama i prinčevima?

  8. #8
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Miffy je gledala zara s 18 mjeseci
    I opet Miffy su gledale Margita s 2 godine i Zara s 5,5 godina

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Mi smo Andreja dosta vodili u Lutkarsko kazalište u toj dobi (2-3 godine), gledali smo više predstava i uvijek bi sve odgledao do kraja. Što se karte tiče, nismo je plaćali jer je ionako sjedio u krilu.
    Samo, bojim se da kazalište Trešnja nije tako tolerantno (mislim da oni inzistiraju da dijete plati kartu :/ ).

  10. #10
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Jana je sa 2 god probala pogledati Miffy. Bili unutra cca 2 minute jer joj je bilo tako preglasno da se uplašila.
    Ove godine zna sve songove napamet, probat cemo ponovo samo cemo sjesti malo vise otraga.

  11. #11

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Pčelica Maja u žar ptici me razočarala, nemoj ni pokušavat s tak malim djetetom to gledati. Uopće nije klasična maja,nego neka futuristička izvedba, i mom 4-godišnjaku je bilo dosadno, a i nama
    Ako ide u žar pticu, uzmi prvi red balkona i ne moraš kupovat posebno kartu za djete ako ti sjedi u krilu.

  13. #13
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa
    Pčelica Maja u žar ptici me razočarala, nemoj ni pokušavat s tak malim djetetom to gledati. Uopće nije klasična maja,nego neka futuristička izvedba, i mom 4-godišnjaku je bilo dosadno, a i nama
    Ako ide u žar pticu, uzmi prvi red balkona i ne moraš kupovat posebno kartu za djete ako ti sjedi u krilu.
    Punoooooo hvala curke!!!!!!!

  14. #14
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa
    Ako ide u žar pticu, uzmi prvi red balkona i ne moraš kupovat posebno kartu za djete ako ti sjedi u krilu.
    jel trebam "švercati" dijete ili stvarno ništa ne pitaju. Moja L. je tri godine

  15. #15
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Mi smo Andreja dosta vodili u Lutkarsko kazalište u toj dobi (2-3 godine), gledali smo više predstava i uvijek bi sve odgledao do kraja. Što se karte tiče, nismo je plaćali jer je ionako sjedio u krilu.
    Samo, bojim se da kazalište Trešnja nije tako tolerantno (mislim da oni inzistiraju da dijete plati kartu :/ ).
    Ovako i mi.
    U lutkarsko smo išli nas 4 na 2 karte Jedna je 25 kuna.

    Predstava u ZKL traje otprilike 35 minuta.

    A i Miffy im je bila odlična.

  16. #16
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    U Žaru ptica ove nedjelje igra Reumatični kišobran

    ima još dosta slobodnih mjesta

    http://www.ulaznice.com.hr/paganini/priredbe.jsp?t=24

  17. #17
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    evo upravo sam u potrazi za predstavom i vidim da su sve većinom ujutro, a roditelji rade do 17h popodne, rijetko koja predstava je oko 18h i to obično vikendom....ne mogu je odvesti danas ni u kino na crtić ni na predstavu u kazalište jer evo u ovo dob ništa ne igra,.....idemo do parka, malo odspavati u kolicima i pograti se a onda ako stignemo so ZOO vrta dok je još ovako lijepo vrijeme.......

  18. #18
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa
    U Žaru ptica ove nedjelje igra Reumatični kišobran

    ima još dosta slobodnih mjesta

    http://www.ulaznice.com.hr/paganini/priredbe.jsp?t=24
    kakva je predstava?

  19. #19
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Željka Horvat-Vukelja
    "REUMATIČNI KIŠOBRAN"

    Režija: Lawrence Kiiru
    Igraju: Gorana Vrdoljak, Žana Bumber, Ana Marija Bokor, Drago Utješanović i Šime Bubica.

    Veseli glazbeni igrokaz ili mjuzikl za djecu od 3-10 godina u kome jedan usamljeni Kišobran uz pomoć svojih prijatelja-žutog, bijelog i plavog Cvijeta, postaje Suncobran.

    U ovoj šarenoj igri još se pojavljuju, pjevaju i plešu Pas, Mačka, dvije Ptice, dva Oblaka, neizbježno Sunce i nemirni Vjetar.
    http://www.zar-ptica.hr/hrv/predstava_reumaticni_kisobran.asp

    i mene zanima je li tko bio

  20. #20

  21. #21
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mi smo gledali prije cca dvije godine
    nije nas se nešto posebno dojmila :/

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ovih dana smo odgledali Snjeguljicu i Maloga čarobnjaka, a spremamo se na Blizanke i Panamu

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ovih dana smo odgledali Snjeguljicu i Maloga čarobnjaka, a spremamo se na Blizanke i Panamu
    Kakva vam je Snjeguljica?
    Mi smo kupili karte on line za 18.10, ali po svemu sudeći nećemo moći ići pa ako netko želi stavit ću ih na burzu maybe..

  24. #24
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Mi smo bili na Snjeguljici i mališa je gledao u strop, pa ležao meni u krilu, pa mu se piškilo (15min akcije) pa je bio žedan/gladan/aaaaaah tako da definitivno nije bilo za 3+ , moja procjena je 5+.

    A kazalište Trešnja, svaki put kad dođem kupiti karte netko se osorno izderava na mene, obično izađem od tamao ono :shock: grozni su.
    Pa one tete hitler jugend koje stoje kraj sjedala i paze da neko ne bi - što???? Pa to je dječje kazalište?!?!

    A do sad sve što smo gledali bilo je bez veze i neprimjereno godinama koje su napisali uz predstavu... A to se pogotovo odnosi na I opet Miffy koja je za 4+ valjda, a mi smo je gledali s 2+ i stvarno umirali od dosade, kao i ostatk kazališta koje je bilo prepuno beba poput nas...

    A sve isto sam već napisala na http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...=asc&start=450 gdje se nalazi ista ova tema.

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    EvaP- koliko ti je star maleni?

  26. #26
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Sad na Snjeguljici 3 godine i mjesec dana.
    Na I opet Miffy smo bili s 2 godine i nešto sitno.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Citiraj EvaP prvotno napisa
    Sad na Snjeguljici 3 godine i mjesec dana.
    Na I opet Miffy smo bili s 2 godine i nešto sitno.
    mi ćemo slijedeći wk na Snjeguljicu 2 god i 10 mjeseci
    I opet Miffy smo gledali kad je imala 2 god i dijete je odusevljeno pratilo cijelu predstavu, ja sam rekla ajde da probamo pa ako joj se ne svidi otići ćemo, međutim ona je bila oduševljena i sada kada smo kupili karte za Snjeguljicu svaki dan pita kad idemo.
    Ne znam, vjerojatno ovisi o djetetu.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Preporucam lutkarsku scenu Ivana Brlic Mazuranic u Travnom. Najnovija predstava im je "Jaje". Predstave traju do 35 minuta i svaka koju smo gledali mome sinu se svidjela (a i meni). Preporucam: Mackicu Vau i Psica Mjau, Stop semafor, Slonic kratkonosic, Prica iz djungle (tako nesto- o maloh tigru koji se svega bojao)... cijena ulaznice je 15 kuna, a predstave su nedjeljom u 11. u Travnom. Mi smo iz Velike Gorice, cesto njihove predstave gostuju kod nas u "Galzenici" tako smo ih i upoznali - nedjeljom u 17.00 sati.

  29. #29
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    za pohvalu je i "Reumatični kišobran" u kazalištu Žar ptica
    za 3-6 godina, karta samo 25 kn!

  30. #30
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ih, apri rekla da ne valja.

    mi se ovu nedjelju igrali u parkiću taman prije predstave... ništa, pričekat ćemo sljedeću.

    (rezervirala sam u međuvremenu pčelicu maju)

  31. #31
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    mi smo jučer gledali "Reumatični kišobran" i baš mi nije nešto ... ali kao u svemu ukusi su različiti

    i mojoj djeci nije bilo ništa posebno, bilo im je dosadno, sreća da dugo ne traje jer mlađa je zadnjih par minuta rekla da joj je dosta

    malo je bilo preglasno, pa drugi tren nismo ništa čuli, čak mi je bilo i dosta nerazumljivo, što je bitno jer djeca ne mogu dobro shvatiti poantu priče

    frendica je poslije komentirala da predstave u Trešnji jesu skuplje, ali kvaliteta scene i općenito predstava (nekih) je ipak osjetno bolja

  32. #32
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    ih, apri rekla da ne valja.
    laži i objede!
    rekla sam da nas se nije dojmilo.
    nit smrdi, nit miriši.

    a tako reče i mamaduda, molim lijepo.

    mi u nedjelju idemo na Blizanke, u NS Dubrava.
    sljedeće nedjelje na Panamu :D

  33. #33
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    "nedojmljenje" mi je dovoljno da ne odemo.

    probat ćemo maju. a vama će se panama svidjeti, vjerujem.

    javi kakve su blizanke (pa da pročitamo knjigu na vrijeme).

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    mi planiramo ovu jesen/zimu odgledati:

    robinson uči plesati - ZKL
    svarožić - ZKL
    oliver twist - Trešnja
    čokolada - Trešnja
    trnoružica - HNK /balet...idemo opet, predivan je/

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Koliko traje Snjeguljica?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    16

    Početno Za Ivicu i Maricu

    Vodila sam svoju malenu koja ima 20 mj. na Ivicu i Maricu i mislim da to može biti predstava za tako male. Naravno, nije mogla razumjeti sve elemente radnje, no dio je "uhvatila", osobito songove i tko je dobar, a tko zao. A u priči je zgodno modificirano da mama i tata ne odvode djecu u šumu jer su siromašni (kakva li užasa u izvorniku!!!), nego djeca budu neposlušna pa pobjegnu od kuće, a vještica je sasvim malo strašna, a više je lik koji je smiješan.
    Bile smo i na PIF-u na Crvenkapici na bakin način, no ta se predstava više ne može vidjeti u Hrvatskoj.
    Spremamo se u Malu scenu na Oblak, za koji sam čula da je primjeren tako malima, u Kazalište lutaka na Tri praščića i u Trešnju na Snjeguljicu. A i ponavljanja će doći na red - toga mojoj starijoj nikad nije bilo dosta (Tri praščića smo davne 1994 i 1995. gledale nekih šest-sedam puta).
    O cijenama: skupo je sve, no za dobru predstavu mi nije nikada bilo teško dati. Ako se u kazalište ide jednom mjesečno (u prosjeku), to košta oko 40 + 40 kn, a tih 80 kuna ne čini mi se tako strašno. Ima i besplatnih predstava i besplatnih događanja - u Zagrebu pratite što daje ZKM od 4. do 6. mjeseca (Produkcije Učilišta ZKM-a) - bude zgodnih predstava, Cest is the Best, predstave tijekom PIF-a na otvorenom i dr. Predstava dječjih kazališta (gdje su djeca izvođači) ima i u Puli, Varaždinu, Šibeniku, Splitu i drugdje i one su najčešće besplatne ili simboličnih cijena ulaznica.

  37. #37
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Bubica27 - ne sjećam se točno, ali mislim da je Snjeguljica trajala preko sat vremena...

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Odgledali smo Snjeguljicu, traje sat vremena (ako nekome još bude trebala informacija)

  39. #39
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    sljedeće nedjelje na Panamu :D
    vidimo se


    I stavljam potpis na VG mamu o sceni IBM u Travnom.
    Mi smo često tamo. Petkom i nedjeljom su osim IBM scene i predstave ZKL-a, subotom ujutro su najčešće različita gostujuća kazališta.
    Ima boljih i lošijih predstava, nikada nije gužva, meni su (a i mališi) posebno drage te predstave subotom koje su u jednoj maloj dvorani pa nakon predstave može popričati sa glumcima, vidjeti lutke...
    Uglavnom, jeftino i odlično potrošeno vrijeme dok tata obavlja plac

  40. #40
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    ih, apri rekla da ne valja.
    laži i objede!
    rekla sam da nas se nije dojmilo.
    nit smrdi, nit miriši.

    a tako reče i mamaduda, molim lijepo.

    mi u nedjelju idemo na Blizanke, u NS Dubrava.
    sljedeće nedjelje na Panamu :D

  41. #41

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Molim iskustva vas koji ste s 1.5godišnjacima gledali predstavu Priča o oblaku.
    Predstava se daje i ovaj vikend pa bi možda otišli, ako procijenimo da je dobro prihvaćena. Hvala.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Moji su gledali Oblak u toj dobi i jako im se svidjelo. Predstava je baš napravljena za male, sjede na pozornici, mogu sve dirati i opipati. Traje kratko. Ako ulovite karte, svakako pogledajte.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    Mi se baš spremamo za predstavu sad u 11 sati u Centru za kulturu u Remetinečkom gaju: "Djevojčica u ulozi detektiva".
    U sezoni su predstave subotom i karta se plaća samo za dijete (20 kn). Nikad nije gužva.
    Pretprošle subote smo gledali "Avijonko se ženi" -nije tipfeler-! i bilo je super, a prošle su bile maškare i isto smo se lijepo zabavili.

  44. #44
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Priča o oblaku je super.
    A mene zanima ovo kazalište u Travnom. Ima li predstava za naš uzrast - 2,5? Je li prebučno?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    Ove subote 27.2. je u Centru za kulturu u Remetinečkom gaju (Trg narodne zaštite) će biti predstava za predškolce "Čudesna baka". Plaća se samo za dijete 2o kn, odrasli besplatno. Evo link:

    http://www.medus.hr/svarog/?p=47

  46. #46
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Konačno smo nakon dugo vremena bili u kazalištu. Gledali smo Oh, kako je lijepa Panama i jako nam se svidjelo, Lea je uživala. Predstava traje 40-ak minuta i mislim da je primjerena i za vrlo malu djecu. Karte nisu skupe - 25 kuna.

  47. #47
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Koliko traje Pepeljuga u HNK? Da li previše za 4-godišnjakinju? Orašara je odgledala cijelog bez problema...

  48. #48
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    onda može i Pepeljugu

    moji su jučer bili na Mačku u čizmama, u Žar ptici.
    obojma se jako dopalo, i velikoj (7,5) i malenome (23 mj)

    danas je Orka s tatom išla na VIS Životinje u Trešnju; njoj je bilo "prihvatljivo", njemu odlično.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    201

    Početno

    Ove nedjelje su Tikvići u malom malom kazalištu na Pantovčaku, www.tantan-kutak.com. Dosad smo kod njih pogledali Svarogove predstave i bilo nam je super, a sad se posebno veselimo Tikvićima, jer ih je dječarac gledao u vrtiću i bio je oduševljen.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Da li je predstava prikladna za dob od 1.5 god.

Stranica 1 od 14 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •