Pokazuje rezultate 1 do 46 od 46

Tema: Kako biti mama i sexy žena?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno Kako biti mama i sexy žena?

    Jel to uopće moguće?
    Kako se vi nosite s tim?
    Jesu li se izlasci s mužem prorijedili, imate li uopće vremena jedno za drugo, ima li romantike išta...ili ipak biti mama zahtjeva puno više odricanja nego smo mislile?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    ooo pa kako ne,
    mi izlazimo dosta često sami,
    odemo na večeru, dal sami s prijateljima,
    na koncerte i tako,
    a za takve se prigode onda i mama uredi..... :D

    ajde imamo baka servis X 2 pa nam je lakše, jer su bake sretne kad nam mogu pričuvat klince,
    a da toga nema, hm sjedili bi doma sigurno...

  3. #3
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    :?
    naslov me bas zatekao.
    nisam nikad ni pomislila da bi se to dvoje (mama i sexi zena; tata i sexi muskarac) trebalo iskljucivati.

    zasto mislis da to nije moguce?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno

    ja sam sexy svaki dan, hi, hi

    mi ne izlazimo sami, nikad nikud bez njega (nekoliko svatova u par godina, meni to nije izlazak nego mučenje...), jako smo sretni kad navečer ranije zaspi pa možemo malo pričati, a nitko nas ne ušutkava, ne upada u riječ...

  5. #5
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    meni nije problem kombinirati majcinstvo i 'nemajcinstvo' , i to nema veze s mojim suprugom , nego samnom, volim se lijepo obuci i privlacno izgledati...

  6. #6
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj majoslava prvotno napisa
    meni nije problem kombinirati majcinstvo i 'nemajcinstvo' , i to nema veze s mojim suprugom , nego samnom, volim se lijepo obuci i privlacno izgledati...
    Potpuno isto

  7. #7
    majoslava avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    sthlm
    Postovi
    654

    Početno

    u stvari postoji nekakva slika koju ljudi imaju u glavi kako zena s 4 djece i ranim 40-tim treba izgledati, i mene privlaci pobit predrasudu, he he

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj ASTRA prvotno napisa
    ja sam sexy svaki dan, hi, hi
    Potpisujem. 8)

    A izlazim jednom godišnje, nemam muža, dečka ni prijatelja suprotnog spola...

    Daklem, to sam u svojoj glavi.

  9. #9
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Lovorka prvotno napisa
    Daklem, to sam u svojoj glavi.
    Ovo itekako stoji....ionako je sve u glavi.

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    far away
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa
    :?
    naslov me bas zatekao.
    nisam nikad ni pomislila da bi se to dvoje (mama i sexi zena; tata i sexi muskarac) trebalo iskljucivati.
    naravno da se ne isključuje...
    no život mama s malom djecom,neimanje bilo kakvog vremena za sebe(pisalo se tu između ostalog i na ovom topicu http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=81886) dovodi do toga da se većina nas ne osjeća....seksi,već....umorno.

    Ne znam,iako se generalno gledajući dobro osjećam u svojoj koži,nekako se ne osjećam poželjno i zadovoljno nedepilirana,s izrastom,masne kose,itd itd

  11. #11
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Jednostavno je sve stvar osjećaja i osobnog shavćanja.

    Težim optimizmu, a u to uključujem raspoloženje, osjećaje, izgled ...

    Nije uvijek moguće, i seksi boginje osjećaju umor, zar ne?

  12. #12
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    imam svojih dana kad kučom hodam u staro trenirki,kosom zavezanom na brzinu..ali ima i onih dana kada se zrihtam...pa me mm pita ...kamo idem....a zna da ipak se redim radi sebe..jer se i taj dan osječam puno bolje....ali potpisujem :sve je to u glavi...

    mm me voli takva kakva jesam raskuštrana ne našminkana ili obrnuto...svaki dan sam ja njemu a i sama sebi sexy.... 8)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj majoslava prvotno napisa
    u stvari postoji nekakva slika koju ljudi imaju u glavi kako zena s 4 djece i ranim 40-tim treba izgledati, i mene privlaci pobit predrasudu, he he
    upravo tako je kod mene, tj nas.....
    ali ponajviše radim sve zbog sebe i našeg zadovoljstav....

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj ASTRA prvotno napisa
    ja sam sexy svaki dan, hi, hi
    A ja se tješila da ne smijem biti sexy na poslu

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Citiraj ASTRA prvotno napisa
    ja sam sexy svaki dan, hi, hi
    A ja se tješila da ne smijem biti sexy na poslu
    Sad smiješ!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno


  17. #17
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj daisy may prvotno napisa
    Citiraj majoslava prvotno napisa
    u stvari postoji nekakva slika koju ljudi imaju u glavi kako zena s 4 djece i ranim 40-tim treba izgledati, i mene privlaci pobit predrasudu, he he
    upravo tako je kod mene, tj nas.....
    ali ponajviše radim sve zbog sebe i našeg zadovoljstav....
    Ovako nekako i ja, s trecim na putu.
    Kod mm-a i mene nije zgasnuo taj plamen, tako da strasti ima, a bogami i ideja, cesto i dovoljno...
    Naravno, budemo nekad umorni, samo se pogledamo, konstatujemo da "imamo nagon, a nemamo pogon" i zaspimo zagrljeni...
    Nedavno smo pregrmeli bracnu krizicu i posle toga obecali jedno drugom da cemo se jos vise truditi oko nas...internet cesce zamenimo razgovorom ili spavacom sobom, kad smo umorni ne kuvam, vec narucimo rucak, kucni poslovi ostanu na stendbaju dok ne skupimo volje...kad namirimo decu, ostajemo mi...za sad funkcionise.

  18. #18
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    ja se moram "pohvaliti" da mi je moj šestdeseto i nešto godišnji susjed nedavno snimio cd sa muzikom...sve neke ljubavne..za krepat
    mislim, njemu možda nije smiješno.

    čovjek lijepo vidi kako mi djeca trče po dvorištu, kako mi je muž lijep i dobar , što u stvari očekuje :?
    u svakom slučaju simpatično

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Curke, bez uvrede al sve je krenulo u neku sprdačinu i mislim da ovakvim odgovorima ne pomažemo Yuni.

    Pobogu pa ne bi žena stavila ovaj topic da misli samo na to da se ne sređuje, zasigurno je mislila (nek me ispravi ako griješim) puno šire pod ovim topicom:
    tipa provodite li dovoljno vremena sa suprugom na kvalitetan način, imate li snage, energije i strasti nakon iscrpljujućeg dana za nježan, ili strastven odnos sa suprugom, kako sve to organizacijski i tehnički izvesti da su djeca zadovolj(e)na ali i njihovi roditelji, ako da, kako, kako to neke od vas rade,neke korisne informacije i savjete...i sl.

    Draga Yuna s obzirom da sam friška mama nažalost nemam puno savjeta, beba mi je danas napunila tek 4 mj., al već sad vidim kako nama dvoma ostaje manje vremena jer ga uglavnom posvećujemo našem malom smotuljku koji smo čekali 3 god., uz to i isključivo dojim pa je ne možemo baš ni ostaviti nekom drugom osim na sat-dva. Jedini put kad smo bili bez nje je kad smo otišli u Baby centar u Brežice i na koncert od U2. Zasad se ne žalimo, uživamo u svakom trenutku s njom ali vjerujem da bi s vremenom moglo doći do toga da si postavim upravo ovo pitanje koje si ti postavila.

    Meni nije problem biti sređena što ja i jesam, al mislim da to nije bila poanta tvog topica.

    Nadam se da će netko iskreno podijelit svoje iskustvo (ne mislim da ova dosad nisu bila iskrena al mislim da su otišla u krivom smjeru) i vjerujem da je kod većine parova došlo do takve ili lsične situacije pa su je nastojali rješavati na ovaj ili onaj način,javit će se već netko s objašnejnjem "svog načina".

  20. #20
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    sad vidim da je Vishnja dala konkretne savjete.

  21. #21
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    sve je krenulo u neku sprdačinu

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj Vishnja prvotno napisa
    Citiraj daisy may prvotno napisa
    Citiraj majoslava prvotno napisa
    u stvari postoji nekakva slika koju ljudi imaju u glavi kako zena s 4 djece i ranim 40-tim treba izgledati, i mene privlaci pobit predrasudu, he he
    upravo tako je kod mene, tj nas.....
    ali ponajviše radim sve zbog sebe i našeg zadovoljstav....
    Ovako nekako i ja, s trecim na putu.
    Kod mm-a i mene nije zgasnuo taj plamen, tako da strasti ima, a bogami i ideja, cesto i dovoljno...
    Naravno, budemo nekad umorni, samo se pogledamo, konstatujemo da "imamo nagon, a nemamo pogon" i zaspimo zagrljeni...
    Nedavno smo pregrmeli bracnu krizicu i posle toga obecali jedno drugom da cemo se jos vise truditi oko nas...internet cesce zamenimo razgovorom ili spavacom sobom, kad smo umorni ne kuvam, vec narucimo rucak, kucni poslovi ostanu na stendbaju dok ne skupimo volje...kad namirimo decu, ostajemo mi...za sad funkcionise.
    isto je i kod nas, samo bez trećeg (još, )
    nas jedino ovaj internet malo zeza, jer ja većinom zasjednem i nikako da se skinem, :/

    ja baš imam potrebu sredit se i izać bez djece, pošto sam s njima 24/7 sama, mm puno radi pa da malo napim baterije,

  23. #23
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj daisy may prvotno napisa
    nas jedino ovaj internet malo zeza, jer ja većinom zasjednem i nikako da se skinem, :/
    Ponekad je i ovo u pitanju (što se ne bi reklo po broju poslanih postova!), ali komentar MM-a je da stalno visim po forumima.
    To nije istinaaaaa!
    Ali da volim čitati, čitati ... eh, što jest, jest.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    Curke, bez uvrede al sve je krenulo u neku sprdačinu i mislim da ovakvim odgovorima ne pomažemo Yuni.

    Pobogu pa ne bi žena stavila ovaj topic da misli samo na to da se ne sređuje, zasigurno je mislila (nek me ispravi ako griješim) puno šire pod ovim topicom:
    tipa provodite li dovoljno vremena sa suprugom na kvalitetan način, imate li snage, energije i strasti nakon iscrpljujućeg dana za nježan, ili strastven odnos sa suprugom, kako sve to organizacijski i tehnički izvesti da su djeca zadovolj(e)na ali i njihovi roditelji, ako da, kako, kako to neke od vas rade,neke korisne informacije i savjete...i sl.

    Draga Yuna s obzirom da sam friška mama nažalost nemam puno savjeta, beba mi je danas napunila tek 4 mj., al već sad vidim kako nama dvoma ostaje manje vremena jer ga uglavnom posvećujemo našem malom smotuljku koji smo čekali 3 god., uz to i isključivo dojim pa je ne možemo baš ni ostaviti nekom drugom osim na sat-dva. Jedini put kad smo bili bez nje je kad smo otišli u Baby centar u Brežice i na koncert od U2. Zasad se ne žalimo, uživamo u svakom trenutku s njom ali vjerujem da bi s vremenom moglo doći do toga da si postavim upravo ovo pitanje koje si ti postavila.

    Meni nije problem biti sređena što ja i jesam, al mislim da to nije bila poanta tvog topica.

    Nadam se da će netko iskreno podijelit svoje iskustvo (ne mislim da ova dosad nisu bila iskrena al mislim da su otišla u krivom smjeru) i vjerujem da je kod većine parova došlo do takve ili lsične situacije pa su je nastojali rješavati na ovaj ili onaj način,javit će se već netko s objašnejnjem "svog načina".
    Da, baš na to sam i mislila.
    Čini mi se da uopće nemamo vremena jedno za drugo. Sve se vrti oko djeteta. Pogotovo jer je većinom s nama. Baka ga pričuva ponekad, ali to je kad ja moram obavljati neke poslove.

    Sređivanje je još najmanji problem. Nekad se sredim, a nekad ne. Kad idem van većinom sam ok sređena iako štikle nosim puno rjeđe nego prije jer nisu baš za trčkaranje za djetetom, a pogotovo sad kad trbuh raste iz dana u dan.

  25. #25
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Našla je prava kukati da nije sređena
    Ajde, ajde, pa nisi očekivala da ćemo kao prije pet godina

    Ja se zaista ne sjećam kad sam se zadnji put sredila u smislu da nosim nešto seksi. Sređivanje za posao ne ubrajam jer mi je to dress code.
    Da ne spominjem da je moj siroti muž valjda zaboravio kako izgledaju tange ili halteri u živo.


    A što se našeg zajedničkog vremena tiče - L je često (1x tj) kod bake. Evo i ovaj vikend smo išli na "romantični" izlet. Jedino što sada radimo različite stvari na takvim izletima. Nekada smo "spavali", sad samo spavamo.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Da ne spominjem da je moj siroti muž valjda zaboravio kako izgledaju tange ili halteri u živo.

    i moj isto, siroti.....
    ali ne zato jer ih nemam kad obući,
    već mi nije to više tako udobno za nosit kao nekad.... 8)

  27. #27

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    49

    Početno

    uz pravog muža-lako! poslje poroda se nisam osjećala nešto sexy iako se nisam udebljala,al ono strije, obješene cice...al zato je tu moj dragi koji me stalno štipka, ljubi, govori da sam ljepa...i evo nakon godinu dana mene pune samopouzdana...

  28. #28
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Prvo da naglasim da sam trudna, a u ovoj, jednako kao i u prošloj trudnoći, se osjećam lijepo, ženstveno, sexi, moćno...
    Što se tiče sređivanja (na koje je tema odmah krenula) - nikad nisam bila u fazi da se barem malo ne uredim za vanka. Ustvari, volim i doma ličit na nešto, barem se počešljati, staviti kap pudera, eventualno malo rumenila... To traje par minuta, a znači puno.

    A muž i ja...
    Izlazimo, ali ne kao prije. Svaki dan šetamo sa svojom malenom. Noćni izlasci su prave rijetkosti i meni, iskreno, niti malo ne fale. Valjda sam se naizlazila i previše dok sam bila mlađa. Evo, muž jučer bio na proslavi rođenja djeteta našeg prijatelja, ja sam ostala s malenom, mogli smo organizirati čuvanje, ali nije mi se dalo.
    Vrijeme, eee... toga fali. Ne samo jedno za drugo, nego općenito mi fali vremena. Za spremanje, za posao, za kave s prijateljicama... da i za muža. Ali opet, puno vremena provodimo s malenom i sada je to naše glavno druženje. I da, meni je i to jako romantično i ne fali mi neka romantika za dvoje. Jer sad nas je troje-četvoro.

    Život nam se promijenio, ali meni je to normalno. Prije smo izlazili, tulumarili, bili romantični Sada uživamo u nečem drugom, u druženju s našom malenom (ona svugdje ide s nama), u obiteljskom životu. I lijepo nam je.

    Ne znam Yuna koliko ti imaš godina, ja sam već u tridesetima i to je to što sam željela. Nikako ne bi voljela još uvijek izlaziti i tulumariti, toga sam se zasitila (a u mom kraju i nemaš baš gdje izaći, a da nisi okružen dječicom).

    Napisala sam ti dugi post, a nisam dala nijedan savjet. Ustvari, htjela sam ti samo reći da obiteljski život može biti jako lijep. I da, možeš biti mama i biti sexi... nadam se da ćeš vrlo skoro naći način kako to izvesti

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    hm...sexy i mama...naravno,zašto ne?pa nismo više u 1920.i ne živimo životom žene sa 15 djece koja ima kuću i njivu na brizi.danas se od žene i očekuje da što prije izgleda dobro-bez obzira na kuću i njivu(to se doduše i malo previše i prerano očekuje.)

    pa nije da odjeća nema veze sa tima.ima dosta.i može meni mm govoriti da sam mu sexy dok ne promukne ako se ja tako ne osjećam.

    npr. kad sam rodila prvi put bila sam si odvratna.curim gore,curim dolje,strijava,obješna,debela,blijeda,umorna,podo čnjaci do brade,brada do cica,cice do pupka,pupak u krilu,gaće i steznici od koljena do pazuha,izgledala sam go ona uskršnja kuhana šunka ugurana u premalu mrežicu pa sve bježi van. samopouzdanje na nuli,naravno nervozna i sumnjičava zbog toga.inače sam tip osobe čije samopouzdanje proizlazi iz introspektivnog promatranjaa, a ne komentara okoline,makar naravno okolina može utjecati.

    i onda imam tu frendicu koja mrak izgleda,kad je rodila kao da i nije,uvijek neka zgodna oblekica,čak i ako je trenirka nije svekrvina 4 broja veća već mladenačka i pripijenija i tak,uvijek frizurica,makar samo pletenica i bar malo maskare i rumenila,žena je baš dobro izgledala. i odosmo mi jedan dan u šoping,kupujem ja grudnjak,opet gledam neki bapski i ona me odvuče u stranu, isčupa mi to iz ruke i veli"ajde nisi stara baba,mlada si cura,ostavi to,bolje ćeš se osjećati u nečem sexy" i zaista! kao da mi je otkrila toplu vodu meni se samo nije dalo.

    tange više ne nosim jer mi nisu udobne :/ nekad samo za muža,ali rijetko mi se da ali postoji sexy bokserice,to mi je NO.1 zatim trenirke mi nisu više vrećaste već ženstvenije i veselih boja, a ne plave i crne,smršavila sam(trebalo je 2g ali jesam),donji veš je uvijek sexy,nosim haljine više,pokažem noge i dekolte,dam si truda i po doma si složim kosu i malo se namažem pa ne izgledam blijedo i ispijeno i zaista se bolje osjećam.
    poanta-ne treba se zapustiti zato što smo mame i sve se stigne uz malo truda,a čovjek se zaista bolje osjeća,sexualni život nam je živnuo i ja sam raspoloženija,samopouzdanje se vratilo.(ja doduše nemam novaca za nokte i frizure svaki tjedan i robe ne znam koliko)
    sve se može makar razumijem svaku mamu kojoj se ne da.jednostavno ti se ne da i tako jedan dan,drugi i izgledaš i osjećaš se bezveze.isto je bilo i sa mnom.

  30. #30
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    čini mi se da su se pomiješale dvije teme:
    1. kako kvalitetno provoditi vrijeme s mužem (uz malo dijete/djecu) i
    2. kako se ne dovesti do izgleda "zapuštene kućanice" (uz malo dijete/ djecu)

    naglašavam malu djecu jer nije svejedno imate li 1 ili više djece odnosno koliki su. uz školarca se sasvim fino može organizirati i izdvojiti vrijeme za odlazak u teretanu/pilates/whatever. uz sisavca do godine dana je to malo teže.


    Elem, ovo prvo prakticiram svakodnevno, i to kad prinčevi zaspu. Nema kuhanja, čišćenja, pranja... nego se ljubljeni i ja posvećujemo jedan drugome-jel to pričanje, igranje (da, da, još se igramo ), maženje ili bilo što da nas ispunjava u tom trenu.

    Eee, a ovo drugo traži puno više mog truda...
    Kroz razdoblje iza druge trudnoće i poroda shvatila sam da moje (ne)samopouzdanje (ono žensko) direktno proizilazi iz (ne)zadovoljstva fizičkim izgledom. Sad, neke stvari se ne mogu promijeniti (vjerovatno neću spontano dobiti grčki profil) a neke bogami mogu (kilogrami mogu dolje ako se JA potrudim).

    Jedini problem u tome svemu što se meni često nee daaaa, budem toliko umorna da ni pod tuš ne mogu...
    Al' vjerujem da će se to promijeniti kako gospoda budu rasla.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    jedno isključuje drugo... ne možeš biti i mama i sexy žena... priroda to ne dopušta... osim Milli Jovovich...

  32. #32
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Ja nisam (čini mi se) ni više ni manje sexy nego što sam bila prije djeteta. Nisam nikad bila oličenje sexy žene. Ne oblačim minice, štikle, dekoltirane bluzice..jednostavno nije to moj đir. Sa mužem provodim manje vremena jednostavno zato što on sad više radi. Kad je doma i kad malena zaspe (a rano zaspe) posvetim se njemu. Meni je intimnije i draže kad zagrljeni u krevetu poćakulamo o tom danu, malo o poslu, malo o djetetu, planovima...nego sam sex.
    Inače, imam sreću da su baka servisi na raspolaganju pa mogu otići na aerobic i kad mm nije raspoloživ za čuvanje. Još samo da mi je neke novčiće malo uložiti u neku fensi šmensi odjeću :/

  33. #33
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    jedno isključuje drugo... ne možeš biti i mama i sexy žena... priroda to ne dopušta... osim Milli Jovovich...
    A Angelina? 8)

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    far away
    Postovi
    115

    Početno

    ma koja Angelina...hodajući kostur

    na 168 cm ona ima 44 kile :shock: ,pa kome je to lipo?

  35. #35
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    MENI

  36. #36
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    ona?to ja ne zovem ženom..hodajuči kostur i još k tome pola plastika....
    kaže moj mm bolje da ljulja nego da žulja..... :D

  37. #37
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    jedno isključuje drugo... ne možeš biti i mama i sexy žena... priroda to ne dopušta... osim Milli Jovovich...
    Kad sam vidjela naslov, odmah sam znala tko će se javiti....

    Naši su (yes, yes, yes!) malo veći klinci, iako još ima posla oko njih, ali me (i uz moj viškić kila) moj suprug počeo prije dvije-tri godine uvjeravati kako sam ja njemu super hot mamma. Meni je to bilo ispočetka smiješno, pa sam mislila da me zeza, ali mi se to sad toliko svidjelo da mu se sama neki put "isprsim"
    Što bi reklo, uspio me uvjeriti. Tak da je, moguće je, jer me ne dira mišljenje drugih, nego onog koji mi je doma i do kog mi je stalo više od svih drugih.

  38. #38
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    ona?to ja ne zovem ženom..hodajuči kostur i još k tome pola plastika....
    kaže moj mm bolje da ljulja nego da žulja..... :D
    e sad, baš, da se angelinu jolie ovako opisuje... je malo too much... za moj ukus.

  39. #39
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    joe svako ima svoje mišljenje..pa tako i ja svoje prema njoj....svaka čat njoj..ali što je previše je previše(točnije za nju..što je premalo je premalo....

  40. #40
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Citiraj mrč prvotno napisa
    ma koja Angelina...hodajući kostur
    na 168 cm ona ima 44 kile :shock: ,pa kome je to lipo?
    Koja li sam buca-debeljuca s 55 kg/165 cm
    Gđe Jovovich i Jolie su jedan svijet, a ja sam s neke udaljene (još neotkrivene) planete.
    Imam posebno ogledalo u kojem su svi lijepi!

    Ogledalo, ogledalce reci tko je najljepši?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    jedno isključuje drugo... ne možeš biti i mama i sexy žena... priroda to ne dopušta... osim Milli Jovovich...

    pojasniš malo?! :/
    zašto nebi žena mogla i jedno i drugo?
    ne mislim na "zvijezde" s po tri dadilje po djetetu,

  42. #42
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj daisy may prvotno napisa
    Citiraj Moover prvotno napisa
    jedno isključuje drugo... ne možeš biti i mama i sexy žena... priroda to ne dopušta... osim Milli Jovovich...

    pojasniš malo?! :/
    zašto nebi žena mogla i jedno i drugo?
    ne mislim na "zvijezde" s po tri dadilje po djetetu,
    prije nego skočiš, promotri tko je napisao post.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa
    prije nego skočiš, promotri tko je napisao post.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno


  45. #45
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    jedno isključuje drugo... ne možeš biti i mama i sexy žena... priroda to ne dopušta... osim Milli Jovovich...
    Baš sam jučer vidjela njezinu fotografiju. Tim više mi tvoj komentar nije jasan :?
    Takve žene viđam svuda oko sebe. I imaju djecu, da.

  46. #46
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    ona?to ja ne zovem ženom..hodajuči kostur i još k tome pola plastika....
    kaže moj mm bolje da ljulja nego da žulja..... :D
    A Jennifer Lopez?

    Ili baš treba biti Roseanne tip da ne žulja

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •