Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: drage mame andjela

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    CG
    Postovi
    53

    Početno drage mame andjela

    drage mame andjela

    samo vam zelim reci da vas vec dugo vremena redovno citam i da sam svim srcem uz vas i vase

    divim vam se na neobicnoj hrabrosti da o svojoj boli pisete, da svoje strahove podjelite jedna sa drugom i mislim na vas cesto

  2. #2
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    hvala ti draga, na ovako lijepim riječima!
    od sudbine se pobjeći ne može, a puno je lakše kad se s nekim podijeli! zato hvala divnim ženama na ovom forumu što su nam omogućile ovo mjesto, gdje sve mi pronalazimo mir i utjehu!
    hvala ti što misliš na nas i naše anđelčiće!

  3. #3
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa
    hvala ti draga, na ovako lijepim riječima!
    od sudbine se pobjeći ne može, a puno je lakše kad se s nekim podijeli! zato hvala divnim ženama na ovom forumu što su nam omogućile ovo mjesto, gdje sve mi pronalazimo mir i utjehu!
    hvala ti što misliš na nas i naše anđelčiće!

  4. #4
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    Citiraj bzara prvotno napisa
    hvala ti draga, na ovako lijepim riječima!
    od sudbine se pobjeći ne može, a puno je lakše kad se s nekim podijeli! zato hvala divnim ženama na ovom forumu što su nam omogućile ovo mjesto, gdje sve mi pronalazimo mir i utjehu!
    hvala ti što misliš na nas i naše anđelčiće!
    ovaj pdf me je znao dignuti kada sam bila na samom dnu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    draga, hvala ti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    i od mene hvala ti na ljepim riječima i potpore,a za mene osobno ovo je mjesto gdje s ponosom mogu reči ja sam MAMA

  7. #7
    leekt avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb-zapad
    Postovi
    86

    Početno

    i ja vas cesto čitam i divim vam se!!!
    često puta ovdje pronađem smisao!!

  8. #8
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I ja vas čitam stalno. Ovaj podforum je najemotivniji a vi ste najposebnije žene na forumu. Divim se vama, vašoj snazi, vašoj ustrajnosti, mudrosti i svaki vaš uspjeh proživljavam ko da se radi o nekoj meni bliskoj osobi. (Roza Gorza, ja samo čekam kad ćeš javiti da si rodila Špiru, malog, veselog i glasnog dječaka).
    Niste same

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Kao što je Trina rekla i ja vas čitam stalno.
    Cure ja se vama divim. Mi koje smo bez problema zatrudnjele, donjele zdravu djecu na svijet i kad počnemo kukat radi sitnica.....
    Eto i ja sam imala blizance u drugoj trudnoći ali jedan zametak se nije primio i tak. Iz te trudnoće imam ljepog dečkića, ali stalno se pitam kak bi to izgledalo da su bili dvojčeki.
    Gledala sam jednu seriju na nekom programu gdje je žena zatrudnila sa bilizancima, i muž se probudio jer joj je jedan od bizanaca rekao da mora otići jer se tako dogovorio sa sestrom jer to je preveliko poterećenje za njezinu mamu, ali da ne brinu i da ne budu tužni da će se on vratiti. Drugo jutro žena je prokrvarila izgubila jedno djete(rana trudnoća), drugo djete je rođeno zdravo. A nakon godinu dana sigao je i brat....

    Jednu noć probudila se misla da moram krenuti na posao jar vani je bio dan. I nešto me povelo da dignem roletu a kad ono puni mjesec zvijezde mir, tišina oblaci koji putuju. I samo sam pomilila Bože hvala ti za ovaj trenutak ljepote . I tak ja gledam tu idilu i mislim na vas sve i sve ljude koje koji imaju stvarnih problema, i svatim da sam ustinu sretna. Pomolila sam se za sve vas da što prije postanete mame jer ste to istinski zaslužiile.
    Rozga, tvoj Špirek je poslan jer se Bog vidio da se raspadaš da svoj Križ ne možeš više nositi, i vjerujem da svi tvoji anđeli će se vratiti, a tvoj Šprek zaista ima puno anđela čuvara.
    Ja više ne planiram imati djece no možda moj anđelek mi se vrati. (Iako sam mu rekla da ode onom kome je najpotrebniji).

  10. #10
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    drage cure hvala vam na divnim riječima podrške

  11. #11
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Tibi prvotno napisa
    drage cure hvala vam na divnim riječima podrške
    Jedan veliki zagrljaj i od mene

  12. #12
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    I ja vam svima šaljem zagrljaje i

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    trina, zvjerka,cure hvala na toplim rječima i zagrljajima

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    I ja vas cure čitam, tako vam se divim i od sveg srca vam svima želim ostvarenje majčinstva
    Roza Groza , brojim dane s tobom i veselim se danu kad će nam doći Špiro.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •