Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 75

Tema: igraonice u knjižnicama ili sl.?

  1. #1
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno igraonice u knjižnicama ili sl.?

    Bio je jednom topic o tome, ali ne mogu ga naći, mislim da je netko čak i skupljao članstvo za grupni upis (gdje?). Trebam neku igraonicu za Anu gdje bih skupa s njom 1-2 put tjedno mogla ići i igrati se (boraviti pola sata-sat)) sa sličnim uzrastom (19mj.) Vodi li netko klince na takva mjesta i gdje?

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    vidi www.knjizmed.hr

    igraonica za bebe je jednom tjedno, sat vremena. ali mi tada spavamo.

  3. #3
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    knjiznica medvescak, na trgu zrtava fasizma
    ja sam ivara vodila tamo dok je bio mali i nije isao u vrtic, nama je bilo bas dobro.

  4. #4
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    lada je najmlađi član knjižnice medvešćak-krenule smo na igraonicu kada je imala osam mjeseci. igraonica je ok, možeš posuditi knjige i igračke za dijete i knjige za sebe. išle smo neko vrijeme, ali onda je lada uhvatila ritam dnevnog spavanja baš u vrijeme igraonice pa nam je do daljnjega to samo pusta želja. uživajte!

  5. #5
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Po knjižnicama (nekim) grada Zagreba možeš naći igraonice za klince iznad godinu dana, a također imaš i privatne igraonice. Mi idemo u knjižnicu na Ravnicama jer nam je najbliža, srijedom od 18-19 h (zimi, naravno, jer smo ljeti vani u parkiću).

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Nazvala sam knjižnicu na Trgu žrtava, imaju podružnicu i na Medveščaku, pa se može uz plaćanje godišnje članarine od smiješnih 50kn kombinirati obje igraonice:
    pon. srij. 15-16 Trg žrtava
    uto. čet. 15.30-16.30 Medveščak

    Krećemo sutra!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Mi idemo na glazbenu igraonicu u jedan privatni dj. vrtić blizu Britanca. Imali smo ljetnu pauzu, a od 1.10. krećemo ponovo. Jako smo zadovoljni, voditeljica je završila glazb. akademiju, klinci obožavaju šuškati, svirati bubnjiće :D itd, jednom tjedno po 45 min. Ak' nekog zanima poslati ću broj telefona pp-om. Inače, to su klinci od 18-24 mj.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Mi idemo na glazbenu igraonicu u jedan privatni dj. vrtić blizu Britanca. Imali smo ljetnu pauzu, a od 1.10. krećemo ponovo. Jako smo zadovoljni, voditeljica je završila glazb. akademiju, klinci obožavaju šuškati, svirati bubnjiće itd, jednom tjedno po 45 min. Ak' nekog zanima poslati ću broj telefona pp-om. Inače, to su klinci od 18-24 mj.

  9. #9
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    možeš poslati detalje tipa adresa, cijena, termini i sl., ili web ako imaju!

  10. #10
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ivarice, a koje termine oni imaju za "bebe"

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    vidi www.knjizmed.hr

    igraonica za bebe je jednom tjedno, sat vremena. ali mi tada spavamo.
    pa ne mogu vjerovati da nisam znala za to - a tako nam je blizu!! danas smo tamo, jeeee :D

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    hej tweety, ja pogledala na site-u; pon. i sri. od 15-16 h.

  13. #13
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa
    hej tweety, ja pogledala na site-u; pon. i sri. od 15-16 h.
    :/ u 16:20 ga tek pokupin iz jaslica

  14. #14
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    http://www.kgz.hr/mladi/sdogadjanja/...t.asp#glazbena

    Na ovoj adresi je popis (i termini) knjižnica koje imaju razne aktivnosti, pa tako i igraonice za male.

  15. #15
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    hagulkica, čekamo podatke...

  16. #16
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pinokijice, zainteresirala si se?

    meni je medveščak IDEALNA lokacija, ali vrijeme nikako ne paše. možda se andrejček ipak odluči prebaciti na jedno spavanje (evo opet nije spavao popodne - drž'te fige!)

    na čokoladinim linkovima ima svašta zanimljivo, ali za nas malene ništa... ili bar ne u razumnoj blizini. :šmrc:

  17. #17
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ajvi, gotovo sve knjižnice imaju prostor za igru s igračkama i slikovnicama koje se mogu posuđivati. Tako mala djeca se naravno još uvijek igraju uz roditelja, ali meni je važno da bude u blizini još klinaca. Evo, napr. sad sam zvala knjižnicu Tin Ujević, na križanju Nove ceste i Trešnjevačkog, pa su mi rekli da imaju za bebeke termine utorkom i četvrtkom u 10 i 17h, ali da se zapravo može doći bilo kad (jedino što u ovim terminima sigurno ima još klinaca, tj. bit će ih čim malo zajeseni). Kad krene beskonačna kiša i zimska dosada mislim da ćemo biti česti gosti tamo. Ana isto spava od 12 do 15, pa mi je Medveščak malo nezgodan (iako imamo baku u blizini).

  18. #18
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čoksa (mljac... kad s tobom pričam mam posežem za čokoladom ), i meni je primarno da ima kikača u blizini kad krene zima pa parkići ne budu opcija. a medveščak mi je pola minute od posla i 5 minuta od bake pa bi ga ona mogla dovesti a ja ih pokupim u 4. moram djetetu objasniti kakva je situacija. :kolutić: no dobro, kao što ti kažeš - uvijek se može doći i u drugo vrijeme i nadati se da će se zateći još pokoji malac!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    hagulkica, evo cekamo detalje te glazbene igraonice.

    Nego, zna li netko nekakve igraonice na Svetom Duhu ili Crnomerac?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Sve knjižnice Vladimira Nazora - Kajfeš, Kustošija, Vodovodna...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Mi idemo u Knjižnicu na Ravnicama i super nam je, srijedom od 18-19, čak nam i vrijeme odgovara.Probati ćemo i u ovu na Trgu žrtava fašizma jer ima dosta termina.Meni je jedini minus u ovoj na Ravnicama što je u podrumu pa nikako da se malo prozrači i da uđe danjeg svjetla.Inače ima puno igraonica u Zagrebu, međutim ja ne znam za niti jendu koja dopušta da su roditelji zajedno s bebom te da zajedno sudjeluju u igri.Sve su tipa ostavi dijete na čuvanje dok ti nešto obavljaš. :/

  22. #22
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    [quote="ivarica"]knjiznica medvescak, na trgu zrtava fasizma
    quote]

    jedne od najljepših uspomena svoga djetinjstva nosim upravo iz knjižnice mewdveščak.
    ja nisam išla u vrtić,ali me deda 3 puta tjedno vodio tamo u igraonicu...
    i bilo je prekrasno...i edukativno...i nezaboravno...
    i pored knjiga, smjele su se posudit igračke...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Da, samo šteta je da se igračke mogu posuditi samo u Medveščaku
    Osobno imam pozitivna iskustva s igraonicama u knjižnici i mislim da se osim socijalizacije djece koja ne pohađaju vrtić razvija i navika čitanja i odlaska u knjižnicu u kasnijoj dobi. Moji klinci obožavaju knjižnicu!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Mi smo pohodili knjiznicu na Ravnicama oko godinu dana. I dalje idemo ali u pravilu ne ostajemo na igri jer sad već puni 3 g., vecinom su manja djeca, ali i dalje tamo pregledavamo slikovnice i posuđujemo ih za doma. (M. je shvatio princip knjižnice, voli ići po nove slikovnice a i na taj način mi skužimo koje slikovnice su posebno drage da bi ih imali za doma).
    Zadovoljni i preporučujemo!

  25. #25
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Zna li netko igraonicu na području Savice, Kruga...?!

  26. #26
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    jok...ali i ja bih voljela znati...
    jedino ona u čitaoni knjižnice marin drzic (ugao vukovarske i drziceve)...
    pa onda ona bibo na velesajmu...baš baš igraonica koja nema veze s knjigama...a ni medveščak onda nije daleko...

  27. #27
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    da li je netko bio na likovnim radionicama da nam malo opiše kako to izgleda?
    moja Matea stalno crta, reže škarama... pa mislim da bi joj to bilo interesantno
    malo nam je problem što je to u 17, ja radim do 16.30, živimo u Gorici itd.
    vidjet ću što nam je najbliže pa će mm uskočiti

  28. #28
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa
    Zna li netko igraonicu na području Savice, Kruga...?!
    Knjižnica Savica
    Zagreb, Ljerke Šram 4
    tel. 6115 927
    e-mail : knjiznica.savica@knjiznica-drzic.hr

    Predškolci
    PRIČAONICA čet 17.30 - 18.30 h
    IGRAONICA pon 10.30 - 11.30 h

    Školarci
    DRUŠTVENE I KOMPJUTORSKE IGRE
    pon 12 - 15 h, 17 - 19 h
    uto 12 - 15 h, 17 - 19 h
    sri 17 - 19 h
    čet 10 - 15 h
    pet 10 - 15 h
    sub 10 - 12 h

    Knjižnica Ivane Brlić Mažuranić
    Zagreb, Folnegovićevo naselje, Laurenčićeva 8
    tel./faks 6144-533
    knjiznica.i.b.mazuranic@kgz.hr

    Dječji odjel
    Ponedjeljak 17 - 18 h Likovna radionica
    Utorak 17 - 18 h Igraonica
    Srijeda 17 - 18 h Društvene igre
    Četvrtak 17 - 18 h Igraonica
    Petak 17 - 18 h Društvene igre

    Dječja knjižnica M. Držića
    Zagreb, Av. Marina Držića 10
    tel. 6158 273
    e-mail : djecja.knjiznica@knjiznica-drzic.hr

    DRUŠTVENE IGRE svakodnevno
    KOMPJUTORSKA IGRAONICA svakodnevno
    VIDEO PROJEKCIJE prema rasporedu u Događanjima
    TEEN BRBLJAONICA prema rasporedu u Događanjima
    SUSRETI I PREDAVANJA prema rasporedu u Događanjima

    Predškolci (vođene aktivnosti)
    PRIČAONICA ponedjeljak 17.00 - 18.30 h
    IGRAONICA - MAŠTAONICA utorak 17.00 - 18.00 h

    Školarci (vođene akrivnosti)
    KVISKOTEKA srijeda 17.00 - 18.00 h
    ŠIŠMIŠ (škola informatike za djecu) četvrtak 17.00 - 19.00 h
    Inače, kad god želite možete doći s djetetom, poigrati se na dječjim odjelima knjižnica. Sve navedene knjižnice (provjereno ) imaju hrpu slagalica, kocaka, didaktičkih igračaka, opreme za likovno izražavanje te, naravno, slikovnica

  29. #29
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Vidjela sam da Knjižnica na Savici ima uto i čet i to baš u terminu kad idemo na bebe-ribe :/
    Sutra ću navratiti vidjeti kako to izgleda i imaju li još nešto za najmanje.

  30. #30
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa
    Vidjela sam da Knjižnica na Savici ima uto i čet i to baš u terminu kad idemo na bebe-ribe :/
    Sutra ću navratiti vidjeti kako to izgleda i imaju li još nešto za najmanje.
    Nemaju organizirano, samo ako ćeš se ti samoinicijativno doći zabaviti s djetetom.

  31. #31
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    To mogu i doma. Meni je poanta bila u druženju s drugom djecom jer ih već lovi po cesti

  32. #32
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Za Međimurke

    Knjižnica Nikola Zrinski Čakovec
    IGRAONICA “BAMBLEK” (telefon 310 595, kućni 16)

    Namjenjena je djeci predškolskog i školskog uzrasta za koje organiziramo različite radionice :

    * likovne
    * glazbeno-scenske
    * kompjuterske
    * pričaonice
    * video projekcije

    Svi programi u sklopu Igraonice su besplatni.


    RADNO VRIJEME IGRAONICE
    - svaki dan 10,00 - 17,00

    PREDŠKOLCI: PONEDJELJAK I ČETVRTAK
    Starija grupa:
    ponedjeljak: 15,00 - 17,00
    četvrtak: 10,30 - 12,00
    Mlađa grupa:
    četvrtak: 16,00 - 17,00 (1. grupa)
    17,00 - 18,00 (2. grupa)

    ŠKOLARCI: UTORAK I PETAK

    utorak: LIKOVNE RADIONICE
    10,00 - 12,00
    15,00 - 17,00

    Petak: GLAZBENO-SCENSKE, ČITATELJSKE
    10,00 - 12,00
    15,00 - 17,00

    srijeda: KOMPJUTERSKE IGRE
    DRUŠTVENE IGRE
    ORGANIZIRANE POSJETE ŠKOLA I VRTIĆA

    subota: VESELA SUBOTA - igre po izboru djece 10,00 - 12,00

    Kopirano sa http://www.kcc.hr

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Koliko sam ja informirana osim Medvešćaka, Nazora i Ravnica vođene igraonice u knjižnicama ne postoje. U ovim je knjižnicama to organizirano i igraonicu vode dipl. odgojiteljice, i rade po verificiranom programu ovjerenom i odobrenom u ministarstvu prosvjete i športa

  34. #34
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Bio MM večeras u Knjižnici Savica i rekli su da je Igraonica ponedjeljkom pod nadzorom teta. Idem u ponedjeljak pa javim.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Pitaj da li su fakat odgajateljice ili su knjižničarke... :/

  36. #36
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Pitati ću. Ja ju ne mislim tamo ostaviti samu već mi je bitno da ima druge djece s kojima se može igrati i "komunicirati" i netko tko ih animira.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    I? Jesi bila?

  38. #38
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Jesam! Imaju hrpu super igračaka, sve to vodi teta koja tamo radi, dolaze klinci razne dobi i zabavljaju se njima interesantnim stvarima. Nažalost nije bio nitko "mali" kao mi ali smo obišli cijelu knjižnicu, pogledali sve igračke, upoznali se sa tetom i bilo nam je lijepo.

  39. #39
    mali magarac avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    evo iz prve ruke...
    radim u knjižnici na ravnicama (trenutno na porodiljnom ).
    ovak, većinom (tako je i kod nas) na odjelu za djecu rade dipl. knjižničari koji nisu pedagozi. ako je netko studirao i pedagogiju ili sl., to je samo plus, no ne i uvjet za rad na dječjem odjelu. teško se može potrefiti da netko ima obje struke u isto vrijeme. većinom se onda gleda na afinitete, recimo, ja radim na dječjem, po struci sam prof. hrvatskog (dakle, imala sam ipak i neke pedagoške predmete i nešto prakse) i dipl. knjižničar, a završila sam i primijenjenu (dobro dođe kod kreativnih radionica!). e sad, ja sam većinom vodila igraonice za malo stariju djecu, najviše likovnu, radila izložbe, dok je kolegica ajmo reći više bila "posvećena" najmlađima.
    kod igraonice za bebe (1-3 god.) je bitno to da roditelji obavezno moraju biti uz djecu i zamišljena je upravo kao prvo druženje beba s bebama i mama s mamama, pogotovo dobrodošlo onima koji još ne idu u vrtić. kako mi nismo pedagozi, tu smo samo da pazimo da se svi pridržavaju nekog reda u igraonici, ako su "bebe" starije, možemo se s njima igrati prvih društvenih igara, slagati slagalice, čitati slikovnice, čak i slikati...naravno, pod budnim okom mama, tata, deda, baka...upravo je ta interakcija roditelja, djece i teta bitna kod tih najmanjih!
    drugo su veća djeca, ona dolaze i sama, imaju organizirane likovne i druge radionice, svaki put s drugom temom, i tak...važno je da ih potaknemo na što kreativnije provođenje slobodnog vremena. a to znači da i mi moramo svaki dan smišljati nešto novo, tražiti ideje zajedno s njima, čitati, učiti...
    evo tak, maleni mi je u rukama, nemrem baš koncentrirano pisati...

  40. #40
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj mali magarac prvotno napisa
    evo iz prve ruke...
    radim u knjižnici na ravnicama (trenutno na porodiljnom ).
    ovak, većinom (tako je i kod nas) na odjelu za djecu rade dipl. knjižničari koji nisu pedagozi. ako je netko studirao i pedagogiju ili sl., to je samo plus, no ne i uvjet za rad na dječjem odjelu. teško se može potrefiti da netko ima obje struke u isto vrijeme. većinom se onda gleda na afinitete, recimo, ja radim na dječjem, po struci sam prof. hrvatskog (dakle, imala sam ipak i neke pedagoške predmete i nešto prakse) i dipl. knjižničar, a završila sam i primijenjenu (dobro dođe kod kreativnih radionica!). e sad, ja sam većinom vodila igraonice za malo stariju djecu, najviše likovnu, radila izložbe, dok je kolegica ajmo reći više bila "posvećena" najmlađima.
    kod igraonice za bebe (1-3 god.) je bitno to da roditelji obavezno moraju biti uz djecu i zamišljena je upravo kao prvo druženje beba s bebama i mama s mamama, pogotovo dobrodošlo onima koji još ne idu u vrtić. kako mi nismo pedagozi, tu smo samo da pazimo da se svi pridržavaju nekog reda u igraonici, ako su "bebe" starije, možemo se s njima igrati prvih društvenih igara, slagati slagalice, čitati slikovnice, čak i slikati...naravno, pod budnim okom mama, tata, deda, baka...upravo je ta interakcija roditelja, djece i teta bitna kod tih najmanjih!
    drugo su veća djeca, ona dolaze i sama, imaju organizirane likovne i druge radionice, svaki put s drugom temom, i tak...važno je da ih potaknemo na što kreativnije provođenje slobodnog vremena. a to znači da i mi moramo svaki dan smišljati nešto novo, tražiti ideje zajedno s njima, čitati, učiti...
    evo tak, maleni mi je u rukama, nemrem baš koncentrirano pisati...
    Samo da te pozdravimo!!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    A zašto i vi kao knjižnica Medvešćak ili Nazor nemate zaposlenu odgajateljicu koja bi vodila igraonice za predškolce

  42. #42
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    jel zna neko za ovu glazbenu radionicu. to ej prije bilo u onoj igraonici na zelengaju, a gdje je sad?

  43. #43
    mali magarac avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj maza36 prvotno napisa
    A zašto i vi kao knjižnica Medvešćak ili Nazor nemate zaposlenu odgajateljicu koja bi vodila igraonice za predškolce
    oni do nedugo nisu spadali u knjižnice grada zagreba. bili su sami za sebe, imali vlastitu organizaciju i vjerojatno je to bilo lakše organizirati nego u tako velikom skupu knjižnica kao što su kgz.
    sada knjižnice grada zagreba broje negdje četrdesetak knjižnica, a u skoro svakoj postoje neka vrsta pedagoško animacijskih aktivnosti za djecu i mladež. te aktivnosti organizira sama knjižnicakao dio svojih usluga i te igraonice se naravno razlikuju od vrtićkih i drugih...specifične su i dio su knjižnice kao cjeline. knjižničarke sa dječjih odjela svaki mjesec imaju specijalne sastanke i radionice u vezi tih aktivnosti kako bi ih dovele na što višu razinu.
    to je odgajanje malih korisnika kojima kroz igru i ostale aktivnosti nastojimo približiti knjižnicu kao mjesto gdje će se oni ugodno osjećati i što sveobuhvatnije koristiti njezine usluge.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    181

    Početno

    Mi u knjižnici na Savici, 2 put tjedno. imaju i pričaonicu, bude ekipa iz kvarta. priču priča teta koja tamo radi i to upotpuni s izrezanim likovima od papira iz priče, dijeli pez bonkase i sl.
    kasnije svak može napraviti lneki od likova od plastelina iz priče i teta to stavi u izložbeni prostor knjižnice.
    imaju i fora haba igračke od drveta i puuuno edukativnih igračaka.
    kao predvrtić varijanta skroz ok.

  45. #45
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    ako koga zanima...

    u Travnom je Međunarodni centar za usluge u kulturi (MCUK) gdje se održavaju razne radionice, npr. lutkarska, dramska, likovna, plesna..., a imaju i predstave i nešto sadržaja za odrasle

    za predškolsku djecu su lutkarska, likovna i plesna radionica

    upisi su u 9 mjesecu, ali zvala sam i teta veli da nema problema da se dođe.
    mi danas idemo na likovnu radionicu, pa ćemo vidjeti kako će se Matei svidjeti

    evo link:
    http://www.mcuk.hr/

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Upravo sam vidjela jedan zgodan članak u časopisu "Moj vrtić" o igraonici u knjižnici...

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Ide li ove godine nečije djetešce u igraonice u knjižnicama? Iskustva?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    u centru u blizini sheratona ima likovna i sportska radionica

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    zagreb-savica
    Postovi
    72

    Početno

    Mi idemo u knjiznicu na savici. I to u termin igraonice za malu djecu, ali znamo doci jos poneko kisno popodne. D. se jako svidja.

  50. #50
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    http://www.ententini.hr/glavna.htm igraonica na Poljanicama
    vidim da u Sesvetama ima čitaonica i pričaonica, je li itko išao na to od vas koji ste na istoku grada?
    Ove likovne radionice i predstave u knjižnici Dubrava su za veću djecu ili....?
    Moja će bebica napuniti 2 g za 2 mjeseca obožava plesati a i pomalo pjevušiti( crtanje isto voli).
    Zna li netko postoji li u Zg-u, još bolje u ovom istočnom djelu Zg-a kakva plesna radionica za djecu mlađu od 3g ili barem glazbena i likovna?
    Hvala puno!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •