Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 193

Tema: Čudesno putovanje Mickeya i Minnie u dvorani Arena Zagreb

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj daisy may prvotno napisa
    Mi idemo s 19mjesečnim sinom,
    kad mu više bude dosta, lako se izađe van,
    pa nakon pola sata opet uđe......

    daklem, izađem pa uđem za pola sata (npr..., a možda ni nebude potrebno) sve x 1......


    mislim, jesami ja.....
    raspravljam bespotrebno..... :/
    Idemo i .

  2. #52
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    ninni ja se nadam da neće, vjerovatno će bit prevelika gužva, a i ne mogu oni ocjeniti koliko je dijete staro
    uzmi je u ruke kad ulazite

    sve ovisi o pravilima koje je postavio organizator
    za kino moraš imati kartu bez obzira koliko je dijete staro i da li će sjediti roditelju u krilu
    u trešnju ne puštaju dijete da sjedi roditelju u krilu
    u MS do 2 ili 3 godine nakon toga mora imati kartu gdje god sjedilo
    u HNK puštaju negdje do 6 godina, mi idemo s V, koja ima 6.5 još uvijek bez karte i nikad nas nisu niš pitali
    ali idem jer znam da mogu, da su mi rekli da može dijete do 4. bilo bi me strah ić s djetetom od 6 da me ne vrate s ulaza

    ninni
    p.s. idete u školu?
    evo vidiš, a nas tri neki dan i u trešnji bile s dvije karte...

    ne idemo još u školu, na jesen, i ne mogu ti reći koliko sam sretna zbog te godine poštede, a ni h. se ne tuži, uživa u vrtiću. vi???

  3. #53
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    dobro da imamo topic o recesiji na 15 strana, a nikome nije puno 750 kn za predstavu :/

  4. #54
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    sasvim suvišan komentar po meni ..... jer recimo nemaš pojma tko se čega od nas odrekao za ovu predstavu......

  5. #55
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    a posebice kad pročitam tvoj potpis (ovaj citat, naravno)......

  6. #56
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja uopće nisam dovela u pitanje tko se čega odrekao, ali ne možeš mi reći da nije puno dati toliko novaca za nešto čega se , barem ova manja djeca neće ni sjećati nitio doživjeti na pravi način.

    a pogotovo kad postoji sasvim pristojna domaća produkcija revije na ledu po puno nižim cijenama i prilagođenija manjoj djeci, ako nikakao drugačije, onda duljinom predstave.

    i kakve veze s ovim ima moj potpis?

  7. #57
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    odricanje...
    ja ću radije dati te novce za predstavu, nego za komad robe ili cipela, frizera, šminku ili sl....
    recesija nije kraj života, zapala je i moju obitelj (za sada samo smanjenjem plaće za 20%), troškova imamo više nego inače (radi bolesti u obitelji i svega što to nosi od lijekova do prijevoza), ali i mi idemo na predstavu.
    meni ništa ne pruža veće zadovoljstvo nego zadovoljan i uzbužen pogled moje djece... i uvijek ću se truditi da im priuštim novo iskustvo...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa
    ja uopće nisam dovela u pitanje tko se čega odrekao, ali ne možeš mi reći da nije puno dati toliko novaca za nešto čega se , barem ova manja djeca neće ni sjećati nitio doživjeti na pravi način.

    a pogotovo kad postoji sasvim pristojna domaća produkcija revije na ledu po puno nižim cijenama i prilagođenija manjoj djeci, ako nikakao drugačije, onda duljinom predstave.

    i kakve veze s ovim ima moj potpis?
    Kao i sve u životu, i skupoća je relativna (npr. možeš proći i ispod 750 kn). Svatko kupuje ono što mu odgovara i što smatra da mu je dobro (ili dobro za dijete). Ono što je tebi nepriuštljivo, možda je nekome drugom priuštljivo (ne znači nužno da je i jeftino).
    Uz to ako netko ide na predstavu u Arenu, ne znači da neće ići i u Dom sportova.
    Smatram da je skroz neozbiljno prozivati ljude koji idu na Mickyja samo zbog cijene karata. Na svu sreću u gradu ima predstava/događanja za široke mase populacije - velike i male, po širokom rasponu cijena ulaznica, pa ćak i besplatnih.

    Mi idemo i na Mickyja (kupili karte s popustom) i na Čarobnjaka iz Oza, i da karte nisu jeftine, ali moja djeca će uživati i to vrijedi tih novaca.

  9. #59
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja nisam rekla da mi je nepriuštljivo, nego da je puno. a to je činjenica.
    bez obzira na kupovnu moć, puno je. a ja osobno ne mogu proći ispd 600 kn ako idu obojica s jednim od nas dvoje, jer koji je smisao kupiti karte za sjedala s kojih se ništa ne vidi?

    i nisam nikoga prozvala, ali iz nekih postova na onoj temi je vidljivo da si ljudi uskraćuju puno važnije stvari od cipela, torbe ili frizure, ali se za predstavu nađe. i to mi je :/ , ali oprostite što glasno razmišljam.

    i by the way, može se proći još jeftinije, ima nagradna igra na t portalu

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa

    i nisam nikoga prozvala, ali iz nekih postova na onoj temi je vidljivo da si ljudi uskraćuju puno važnije stvari od cipela, torbe ili frizure, ali se za predstavu nađe. i to mi je :/ , ali oprostite što glasno razmišljam.

    i by the way, može se proći još jeftinije, ima nagradna igra na t portalu
    Možda neki ipak misle da nije sve u materijalnom i da će djeci i one nematerialen stvari i iskustva dobro doći u životu. Nije da se bez predstave ne može, ali ja sam ipak mišljenja da će se djeca toga sjećati i da će im ostati negdje pohranjeno bili smo tamo s mamom i tatom i vidjeli smo to i to. I mislim da će im to nešto i značiti kasnije u životu, više od neke igračke ili slatkiša...

    I uvijek (bar većina nas) si čovjek nešto mora uskratiti da bi si nešto drugo priuštio (što god to bilo), a mi sami određujemo gdje oduzimamo, a gdje dodajemo, prema vlastitim afinitetima i stavovima.

  11. #61
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    cure, ne želim se petljati u raspravu ali mislim da bi bilo bolje da se vratimo na temu, ovo su teme za antirecesijski topik ili možda neki recesijski ili možda neki ....

    pitala sam prije x postova, pa ako netko zna, vi koji ste bili u Areni na nekim drugim događanjima da li je netko bio na gornjoj tribini i kako se vidi odozgo

  12. #62
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa
    dobro da imamo topic o recesiji na 15 strana, a nikome nije puno 750 kn za predstavu :/
    Puno je. I kaj sad? Cemu ovakav komentar?Ako hoces odi, ako ne ides, nemoj ici.Ali nemoj drugima kvariti zadovoljstvo ovakvim komentarima.
    Glupo mi je opravdavanje koliko tko ima i na sta trosi. Netko radije pusi i potrosi za svoje cigarete, nego da odvede djecu na predstavu. I zgraza se da su karte skupe. Ima x primjera.
    Cinjenica je da su dobre stvari rijetko jeftine.
    Jos nije dosla voda do grla da se bas svega moramo odricati.
    Recesija - postala je izlika za sve. Najbolje da se i hrane odreknemo.

  13. #63
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    i kada smo kod cijena i meni je puno, i one najjeftinije su mi puno i nažalost kalkuliramo i za kazalište, i za kino i za sve... ali nekako se provlačimo, ponekad provučemo jedno dijete besplatno, nekad igramo nagradnjače i ponekad dobijemo, a nekad malo zažmirimo i platimo

  14. #64
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa
    Citiraj babyboys prvotno napisa

    i nisam nikoga prozvala, ali iz nekih postova na onoj temi je vidljivo da si ljudi uskraćuju puno važnije stvari od cipela, torbe ili frizure, ali se za predstavu nađe. i to mi je :/ , ali oprostite što glasno razmišljam.

    i by the way, može se proći još jeftinije, ima nagradna igra na t portalu
    Možda neki ipak misle da nije sve u materijalnom i da će djeci i one nematerialen stvari i iskustva dobro doći u životu. .
    a po čem si molim te zaključila da sam ja materijalist?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ne vidim svrhu daljnjih komentara tvojih postova, pa cu stati.

  16. #66
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Jeste se dale u raspravu .

    Ja sam samo htjela napisati da imam kupon iz 24sata za onaj popust na kupnju ulaznica i vrjedi do 5.11.
    Pa ako nekome treba i ako želi slobodno se javite :D

  17. #67

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Netreba se dati uvuci u nesuvislo raspravu.
    Svaka odrasla osobe je odgovorna za nacin na koji trosi svoj kucni budzet i tu nema prostora za diskusije ili opravdanja.

    Moja kraljica je jucer na televiziji vidjela najavu za Disney on ice i sva je bila izvan sebe od srece kada je povezala da ce ju mama voditi bas na tu predstavu a i ja jedva cekam da provedem par opustenih sati sa svojom kcerkicom i Disneyjevim likovima

  18. #68
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Nikome ne treba kuponz za popust :?

  19. #69
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa
    Nikome ne treba kuponz za popust :?
    Pa kad izlazi 2x tjedno, ima ga i u besplatnom izdanju.

  20. #70
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Evo da se i ja pohvalim, idemo i mi na predstavu.

    Mi smo slali crtež na nov@ tv, tema je bila disney.
    i jedni smo da nagrađenih s 2 ulaznice :D

    Naravno da sam sretnija od sina.

  21. #71
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    A vi se ne bojite gripe? Ja sam htjela za poklon kupiti seki i njenom klinji, no mislim da je preriskantno s toliko klinaca na jednom mjestu. :shock: A kažu da nema okupljanja. Pa sretno!

  22. #72
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    pa ja nekako razmišljam da će sva ta epidemija počet jenjavat do tada... barem se nadam, jer mi kad smo kupili karte svinjske gripe nije bilo još kod nas u ovim omjerima :/

    Ako bude frkovito nećemo ići i gotovo

  23. #73
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Čestitam Monax!!!!!

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj Hady prvotno napisa
    pa ja nekako razmišljam da će sva ta epidemija počet jenjavat do tada... barem se nadam, jer mi kad smo kupili karte svinjske gripe nije bilo još kod nas u ovim omjerima :/

    Ako bude frkovito nećemo ići i gotovo

    mi smo isto karte kupili čim su puštene u prodaju,
    isto se tada nije još gripa pojavila kod nas,
    još ima mjesec dana pa budemo vidli kak bude,

  25. #75
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    I mi smo htjeli ici, ali smo odustali zbog gripe.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Mi imamo karte i idemo osim ako baš mi ne budemo bolesni!?Stvarno grozno kako su napravili paniku sa gripom

  27. #77
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj polonca prvotno napisa
    Mi imamo karte i idemo osim ako baš mi ne budemo bolesni!?Stvarno grozno kako su napravili paniku sa gripom
    Nisam panicarka, ali kad imam dijete osjetljivog zdravlja i 6 god sam stalno po bolnicama i doktorima pa bolje sprijeciti nego lijeciti.

  28. #78
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    A i rekli su jučer na tv-u da će biti na vrhuncu početkom prosinca.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Prvo, onaj komenatr mi je totalno nepotreban. Jer i ja ću se, kao što netko reče, odreći novih cipela, jakne ( i to stvarno mislim) ili koječega i kupiti npr skuplju organsku hranu ili kartu za ovakvo što.
    I krajnje je neprimjereno nekoga prozivati odakle mu novci i što s njima radi. Ako ih je, naravno, pošteno zaradio.

    Drugo, i ja sam si razmišljala što ćemo i kako ćemo radi gripe, ali još me uvijek drži ono da nećemo paničariti i da ćemo normalno živjeti. E sad...za 3 tjedna ćemo vidjeti

  30. #80
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    A i rekli su jučer na tv-u da će biti na vrhuncu početkom prosinca.
    A neće valjda svi zarazni kvragu doći baš na Disney on Ice......

  31. #81

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj jkitanov prvotno napisa
    A i rekli su jučer na tv-u da će biti na vrhuncu početkom prosinca.
    A ja sam negdje onako usput sa pola uha ulovila da će kulminacija gripe biti ovaj i sljedeći tjedan. Nadam se da će do sredine 12. sve biti pod kontrolom.

  32. #82

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Ja bih pitala kaj više ne izlaze kuponi u 24 sata ?

  33. #83

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa
    Mi isto idemo s jednom kartom, G će mi sjediti u krilu.

    Zvala sam organizatore i pitala kako dokazati na ulazu koliko je dijete staro oni su rekli nikako, dijete nema osobnu :/
    Tko je organizator, htjela bih i ja nazvati i pitati nešto

  34. #84
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Zovi eventim!

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Zvala sam eventim, nema više kupona za popust idem onda ipak kupiti karte bez popusta, obećala sam klincima.

  36. #86
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Ja sam imala sreće da se mali potrudio pa lijepo nacrtao malu sirenu, mickeya i zaslužio 2 ulaznice.
    Meni to više znači nego njemu.
    Samo se nadam da ćemo biti zdravi na dan predstave.

  37. #87

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Držim vam fige, pa da ponosna mama ode sa sinovima na predstavu. Igram i ja jednu nagradnu, ali ne znam da li da čekam ili da ipak kupim ulaznice. Razmišljala sam o ovima za 160 ili 190 kuna, valjda to nije jako daleko pa ćemo dobro vidjeti. Za sada na eventimu ima tih karata.

  38. #88
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja V je nacrtala, a ja nisam poslala
    mislila sam da je to sve namješteno
    čestitam vam monax :D

  39. #89
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Trebala si poslati njen crtež, jer onda postoji mogućnost da dobije. Nikad se nezna.

    I ja često pomislim da su igre namještaljke, ali već sam imala dobrih dobitaka.
    Meni su nagradne igre kao neki hobi, volim skupljati i slati...
    isprva sam bila bila uvjerena da ćemo dobiti ulaznice.
    Al kad sam vidjela snimku i kad sam skontala da je igra za djecu od 0-18, razočarala sam se da bi iznenađenje poslije bilo još veće kad sam našla njegovo ime među nagrađenima.
    Sad molim boga da se nerazbolimo, iako ja vučem prehladu već mjesec dana.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Čestitke Monax i mi htjeli poslati, kad sam provijerila do kada traje vidjela sam da kasnimo 1 dan...

  41. #91
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj monax prvotno napisa
    Ja sam imala sreće da se mali potrudio pa lijepo nacrtao malu sirenu, mickeya i zaslužio 2 ulaznice.
    Meni to više znači nego njemu.
    Samo se nadam da ćemo biti zdravi na dan predstave.
    I koje ste karte dobili za koliko kuna odnosno na kojim mjestima.

  42. #92
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Neznam koje su karte, ali one od 250 pa više neželim kupovati sve i da mogu.
    A opet i one jeftinije od 80 su skupe ukoliko se loše vidi, mada sam uvjerena da ćemo biti i više nego zadovoljni.

  43. #93
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    ja i mm bi voljelin otiči na disney sa našim štrumfekom..pa me zanima dali je možda to prerano,tj dali je premali za takvu predstavu pošto ima 1god...
    jako voli muziku i ples...
    dali se za njega plača ulaznica i dali ulaznica ima još u prodaji??

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    194

    Početno

    Da li će izdržat ovisi o djetetu, nisam sigurna da li će izdržat moja dvogodišnjakinja no idemo probat.
    A karte? Cure koje su pitale kažu da do 2 god djeca ne plačaju, a da li ih ima provijeri na stranicama Eventima, može i naručiti online, nama su stigle za dva dana

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi kupili kartu, idemo u nedelju :D
    Uspela sam da uhvatim kartu za prve redove, jeste skupa, ali kod nas se ne plaća za decu do 3 godine, pa nam treba samo jedna.
    Koliko sam shvatila isti je show, kod nas će biti ovog vikenda a kod vas sledećeg.
    Dobila sam i upozorenje od jedne mame čija su deca gledala baš ovu predstavu: kad se u mrklom mraku bude čulo samo tik-tak, tik-tak pripremite decu da će se pojaviti ogroman krokodil. Kaže mi ta mama da je gomila, čak i velike dece plakala
    Javim u nedelju kako je bilo.

  46. #96
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    hvala na upozorenju ,mi se nemremo docekat idemo u subotu :D

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ja samo javljam da je bilo super!!! Evo sad smo došle i Nađa spava snom pravednika a ja pregledavam slikice.
    Ona je bila sva u čudu, zabezeknuta, nije baš mnogo govorila, nije htela ni da tapše, ali kad sam je pitala da li joj se sviđa - samo je klimala glavom. Ni jednog trenutka nije tražila da izađemo, bila je pauza i ja sam joj ponudila da idemo ako joj je previše, ali ona nije htela.
    Bez problema je izdržala 2h.

    I naravno, ona bi na klizanje...

  48. #98
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    vissnja sta bi s krokodilom?
    Mi smo sad vec nestrpljivi!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Bio je veeeeeliki krokodil, ali nije došao iz mraka tako da nije bilo strašno.
    Nađa se jedino uplašila na početku, majmunskog plesa u Kralju lavova.

  50. #100
    leonardica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    105

    Početno

    Ako netko slučajno iz nekog razloga prodaje 2,3 karte za nedjelju u 15:00 po povoljnijoj cijeni , neka mi se javi :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •