Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 193

Tema: Čudesno putovanje Mickeya i Minnie u dvorani Arena Zagreb

  1. #101
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Ja cu se samo nadovezat s komentarom da je to veca spika mamama nego djeci....oni bi se zadovoljili i sa vasim igrokazom sa sjenama na zidu.... bila bi im jaca spika nego nesto sto nece bas vidjet cisto a vi ste masno platili za to......

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    mi smo kupili karte za subote...
    i
    mali smo problema prilikom kupovine karata preko eventim-a.
    skinuli su nam lovu na pbz-u, ali onda je sve zastekalo i naravno nismo dobili potvrdu o kupovinu. i sada cekamo povrat novca, a karte smo otisli kupiti u dallas.
    da li je netko imao slicnih problema?

    u svakom slucaju radujemo se svi troje odlasku u zagreb na disney on ice...

  3. #103
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Iva prvotno napisa
    Ja cu se samo nadovezat s komentarom da je to veca spika mamama nego djeci....oni bi se zadovoljili i sa vasim igrokazom sa sjenama na zidu.... bila bi im jaca spika nego nesto sto nece bas vidjet cisto a vi ste masno platili za to......
    A cuj, ja bi rekla da ovako razmisljaju oni koji nisu djecu odveli na predstavu, pa sami sebe ovako uvjeravaju.

  4. #104
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj Iva prvotno napisa
    Ja cu se samo nadovezat s komentarom da je to veca spika mamama nego djeci....oni bi se zadovoljili i sa vasim igrokazom sa sjenama na zidu.... bila bi im jaca spika nego nesto sto nece bas vidjet cisto a vi ste masno platili za to......
    Pa evo, meni je i to ok razlog da idemo. Mi troje idemo svuda skupa, pa ćemo onda evo i mene, mamu uveselit jako, a njih dvoje idu da ja ne idem sama i zato što ovu predstavu želim s njima odgledati.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    idemo i mi

  6. #106
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj Iva prvotno napisa
    Ja cu se samo nadovezat s komentarom da je to veca spika mamama nego djeci....oni bi se zadovoljili i sa vasim igrokazom sa sjenama na zidu.... bila bi im jaca spika nego nesto sto nece bas vidjet cisto a vi ste masno platili za to......
    Prvo, nije Rency nego muž. Eto slučajno sjedim pored nje pa komentiramo pa moram se oglasit.

    Na Čudesno putovanje ne ide mama nego tata s kćeri. I mi smo zastupljeni u odgoju i bavljenju s djecom(koliko god mi šutjeli o tome)
    A sjena na zidu je možda interesantna mom 9-mjesečnom sinu, ali 3-godišnjoj kćeri koja zna o krokodilima više od mame sigurno nije.

    S druge strane sam show je inače vrhunske produkcije, svjetska atrakcija koja je prisutna već godinama i sigurno je, što se Hrvatske tiče, u rangu s koncertima velikih zvijezda. Cijena možda djeluje "masno", ali to je više stvar niskog hr. standarda nego visoke cijene. A tu je i stvar afiniteta.

    Uglavnom, kćer i ja idemo,kupili smo karte prije mjesec dana i jedva čekamo :D

    Eto, sori mame i Rency na uletu

  7. #107

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Iva prvotno napisa
    Ja cu se samo nadovezat s komentarom da je to veca spika mamama nego djeci....oni bi se zadovoljili i sa vasim igrokazom sa sjenama na zidu.... bila bi im jaca spika nego nesto sto nece bas vidjet cisto a vi ste masno platili za to......
    samo se zavaravaj 8)

    ali eto, ja prva priznajem- jedva čekam :D isto kao što sad u Disneylandu bila oduševljena, ushićena, van sebe od sreće jer sam vidjela Mikija. Ali nitko mi ne može reći da je ta moja sreća bila sebična i neka "spika" za mene a ne za moje 6-godišnje dijete.
    Nda, je, baš bi mu bilo fora da sjedimo doma i na zidu radimo sjene- što možemo svaki dan.
    Ovo je doživljaj, istina i za roditelje ali posebno za djecu.

    I stvarno je licemjerno javljati se ovakvim upadima ne temu- ok, nejdeš na taj spektakl ali nemoj onda liječiti frustraciju na onima koji idu. Na kraju krajeva, ako je i skupo- plaćam to iz svog džepa.

    A sad pitanje mislim da je vissnja bila- kako je sa unosom fotoaparata? Jel se smije to?

  8. #108
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    I mi idemo u petak u 19 :D :D

  9. #109
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Mi smo bili :D , uzivali podjednako i mama i sin. Karlo me je odmah pitao da li cemo opet da dodjemo, a na pauzi nije hteo da napusti mesto da ga slucajno ne bi odvela kuci. Ukoliko ne mozete da odbijete svoje dete, spremite novac i za kokice koje su negde oko 40-50 kuna, obojeni led ili secernu vatu po istoj ceni. Igracke su od 50 kuna pa na vise.

    Uzivajte

  10. #110
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Mi smo bili :D , uzivali podjednako i mama i sin. Karlo me je odmah pitao da li cemo opet da dodjemo, a na pauzi nije hteo da napusti mesto da ga slucajno ne bi odvela kuci. Ukoliko ne mozete da odbijete svoje dete, spremite novac i za kokice koje su negde oko 40-50 kuna, obojeni led ili secernu vatu po istoj ceni. Igracke su od 50 kuna pa na vise.

    Uzivajte

  11. #111
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    kakve igračke?

  12. #112
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Od igracaka je bilo, mac Petra Pana, neki stap koji se vrti ciini mi se od Zvoncice, plisane igracke Miki, Mini...Od plastike prelep Miki kojem mi nismo mogli da odolimo itd...
    E da, bile su i bojanke po ceni od 300 din, negde oko 30 kuna...

  13. #113
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    oo Petar Pan...moje dijete se zaljubilo u PP (da, stalno se smijulji kad ga netko spomene, sva se nekako "izgubi").. i vidim da ćemo pazariti

  14. #114

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Nigdje ne mogu pronaci informacije o tome sto se smije ponijeti (fotici, voda i sl.) - zna li netko?
    Koliko prije treba doci?

  15. #115

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj Mama Natasa prvotno napisa
    Nigdje ne mogu pronaci informacije o tome sto se smije ponijeti (fotici, voda i sl.) - zna li netko?
    Koliko prije treba doci?
    takodjer i mene zanimaju odg. na navedena pitanja

    molila bih one koje idu u petak da nam jave kako je bilo...

    juhuuu nestrpljivo cekamo subotu...

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    248

    Početno

    Mi idemo u nedjelju :D

    Ja sam zadnje bila u Areni na Erosu i uredno sam fotkala i snimala koncert sa fotićem, tako da i sada nosim fotić. Što se tiče plastičnih boca, bilo ih je dosta na podu na ulazu kod kontrole, pa sam zaključila da ih se ne može unijeti, jer ih je kontrola uzimala.

  17. #117
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Organizatori su dozvolili snimanje i fotografisanje ali samo za licnu upotrebu. Kod nas u Arenu se ne sme unositi voda ili neko drugo pice.

  18. #118
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Pa normalno da je snimanje ili fotkanje za moju potrebu, ne kužim

    a to da se ne smije unositi voda ili nešto drugo za piće je totalna ludost, zamislite klince sa kokicama 2 sata bez vode :shock: , no chance, ili možda žele da dam za čašicu vode 10 kn i non stop hodam po nju u onoj gužvi.

    Mi idemo sutra i već se vidim kako se svađam sa onima na ulazu jer ja bez vode sa njima ne idem ni u park, ako ništa prošvercat ću je pa i u grudnjaku

  19. #119
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Vi koje ste bile, što mislite, je li bebač od 16 mjeseci premalen? Kad sam kupovala karte mislila sam da on neće s nama, a sad mi je nekako žao dane ide. S druge strane, bojim se da će mu biti predugo... :/

  20. #120

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa
    Pa normalno da je snimanje ili fotkanje za moju potrebu, ne kužim
    to obično znači da nemaš profesionalnu opremu. frenda ljetos na U2 nisu htjeli pustiti s mašinerijom, čim sam ga vidjela znala sam da ćemo imati problema. no isprintao si je da to nije profesionalna oprema pa su ga ipak pustili.

    s time da ne znam sto su organizatori ove priredbe zabranili

  21. #121
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Možda je pitanje glupo, ali ono što me zanima je to da li je to predstava kao predstava u kojoj likovi pričaju ili je to samo klizanje likova, ako je ovo drugo mislim da će nam biti dosadno

  22. #122
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa
    a to da se ne smije unositi voda ili nešto drugo za piće je totalna ludost, zamislite klince sa kokicama 2 sata bez vode :shock: , no chance, ili možda žele da dam za čašicu vode 10 kn i non stop hodam po nju u onoj gužvi.
    imaš u areni za kupit boce vode po nekoj suludoj cijeni :shock:

    bolje ti je da je prošvercaš, ali fakat u grudnjaku jer uglavnom torbe provjeravaju

  23. #123
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Ewa, ne razumem sta ti nije jasno? Vrlo je moguce da neko snimke ili fotografije iskoristi za neke druge potrebe i oni su ovim naglasili da stite svoja autorska prava.

    Freja, ne verujem da ce bebacu biti dosadno, mada to zavisi od deteta tako da je najbolje da sama procenis. Moj K. je sa 18 meseci mogao da izdrzi dva sata ali njemu je bilo bitno da je oko njega guzva i da se bilo sta desava. Ono sto bi moglo biti nezgodno za bebaca je veeelikiiii krokodil i ogromna vestica (ili sta je vec ) jer su se i dosta starija deca su se uplasila.

    Uzivajte sutra i za nas!

  24. #124
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Ewa, prica se prica...

  25. #125
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Ewa, ne razumem sta ti nije jasno? Vrlo je moguce da neko snimke ili fotografije iskoristi za neke druge potrebe i oni su ovim naglasili da stite svoja autorska prava
    Ma skužila sam, pomislila sam da ne dozvoljavaju uopće fotkanje pa mi bilo malo glupo, thx za "priča se, priča"...javim dojmove i šverc sa vodom

  26. #126
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa
    a to da se ne smije unositi voda ili nešto drugo za piće je totalna ludost, zamislite klince sa kokicama 2 sata bez vode :shock: , no chance, ili možda žele da dam za čašicu vode 10 kn i non stop hodam po nju u onoj gužvi.

    Mi idemo sutra i već se vidim kako se svađam sa onima na ulazu jer ja bez vode sa njima ne idem ni u park, ako ništa prošvercat ću je pa i u grudnjaku
    nemoj se ovome čudit jer se već duže vrime ne smije unosit boce, pa ni plastične, ni na stadione ni u dvorane. nema veze što je voda za malu dicu. meni su preklani, kad je L. imala blizu 3 godine, uzeli bocu s vodom na ulazu na stadion. usred lita. i nije bilo milosti čak ni kad je L. počela plakat za bocom. uspili smo odgledat pola nogometne utakmice i skoro pa plazeći po podu od žeđi otišli sa stadiona.


    p.s. ja vam zavidim šta idete na predstavu. da sam u mogućnosti i da sam bliže bome bi se nekako skrpala za 2 karte i otišla to pogledat. prvo za svoj gušt, a onda za gušt diteta. jer ipak je miki pojam mog, a ne njenog djetinjstva

  27. #127
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Čudim se iz razloga što je to predstava i ne vidim razloga uzimanja bočica sa vodom ili sokom, i kad idemo u kazalište ne pretresaju nas zar ne ok...kužim da se na utakmicama to ne dozvoljava radi divljanja navijača i mogućnostima bacanja na igrače, ljude..ali na ovakvim događanjima mi je totalna nebuloza...

  28. #128
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj ewa prvotno napisa
    Čudim se iz razloga što je to predstava i ne vidim razloga uzimanja bočica sa vodom ili sokom, i kad idemo u kazalište ne pretresaju nas zar ne ok...kužim da se na utakmicama to ne dozvoljava radi divljanja navijača i mogućnostima bacanja na igrače, ljude..ali na ovakvim događanjima mi je totalna nebuloza...
    bila tebi to nebuloza ili ne - tako ti je.
    i meni je bila nebuloza jer ni ja ni dite mi od niti 3 godine sigurno ne bi bacali boce po stadionu. usrid lita. na skoro 40 stupnjeva. ali smo ostali bez boce.

  29. #129
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    jbg....izgleda da ću ja biti ta koja će cijelu predstavu trčati po vodu i voditi klince na pišanje , ali bumo vidli

  30. #130
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    A sto ako ponesemo sokic na slamcicu? Ili mlijeko? Hoće li nam i to uzeti?
    Cicu sigurno neće!

  31. #131
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    A sto ako ponesemo sokic na slamcicu
    :D

  32. #132
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    mi idemo sa sinom od 13mj..i sigurna sam da če ga zanimati predstava..jer kad gledamo reklamu na tv za mickya sav je oduševljen...
    e pa neče i valjda oduzet njegove flašice sa skokom i klopom....
    ako čujete da se netko svađa...ta sam...
    dovoljno su ovako skupi što se tiče karata,pa još da im plačam neku vodu....a neee...........

  33. #133
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa
    A sto ako ponesemo sokic na slamcicu? Ili mlijeko? Hoće li nam i to uzeti?
    Cicu sigurno neće!
    :shock: da se nemože voda na "dječju "predstavu unjet :/
    I ja sam odma pomislila da je dobro da još cicamo

    Jel netko prodaje povoljnije karte za danas :?

  34. #134
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Ima li netko friški info ko je odgledao danas u Zg, kako je bilo?

    Kako je na kraju s tom vodom u boćicama za djecu?

    Kako je kod ulaza, jer baš cjepidače za karte za klince, ako je 2-3 godine, a bez karte?

  35. #135
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Evo upravo sam se vratila. Bila sam s kumom i trogodišnjim klincem.

    Bilo je super. Sve skupa traje 1 i 50 min. s pauzom od kojih 10 min.

    Bočicu s vodom za klinca smo bez problema unijeli ( naravno nismo ju vadili sve dok nismo sjeli na svoje mjesto) . . .

    Užasno je smrdjela salama podriguša tako da si je netko i večerao

    oko 30 % mjesta je bilo prazno tako da ne kužim zašto su rekli sve je rasprodano.. :?
    Ovo za cjepidlačenje s kartama ne znam jer mi smo imali tri karte i bilo nas je troje.. a zapravo smo sjedile na dva mjesta jer je mali sjedio u krilu..

    Dok likovi kližu puštaju pjesme tako da je jako veselo i dost zanimljivo..

  36. #136
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Bilo je super :D mi bi još
    Možete unjet ama baš šta hočete
    Za karte neznam dali cjepidlače jer smo ih imali

  37. #137
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Mi smo sinoć bili, bilo superrr
    Kako smo dobili 2, onda smo treću kupili sinoć.
    Za manjeg nismo kupovali, nosila sam ga, niti me tko šta pitao.
    Imali smo ulaznice od 80 kn.
    Za vrijeme pauze smo se spustili niže jer su ova mjesta po meni previsoko.
    Ali bili smo i sve super.
    Jedino što sam ubundala djecu a nije bilo hladno. Mislila da sam da će smrznuti od silnog betona.

    A što se tiče stvari, pregledaju torbe ali se unosi piće i klopa.
    Jedna teta ispred mene unijela sendviče u foliji, sa salamom naravno.

  38. #138
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Koliko prije treba doći, jel dosta pola sata?

    Parking?

    Imamo 3 karte, trebali bi još jednu - da li se može kupiti na licu mjesta?

  39. #139
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Mi smo posli pola sata prije, bas zbog te treće ulaznice i kupili je na šalteru.
    A ima i švercera koji nude, al neznam cijenu.

  40. #140
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Super, mozda onda povedemo i tatu! On inace radi u smjenama, pa nismo znali da li ce ovu subotu raditi ili ne.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    670

    Početno

    Bilo je prekrasnoooo!
    Curice od 2,5 god i 3 god su kada je bilo gotovo rekle:

    Ne, pa gdje svi idu, mi bi još!
    Uživajte.
    Nama nisu pregledali torbe.

  42. #142
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Moj se na kraju skoro rasplakao jer je mislio da će biti na ledu i izbavitelji.

    A kokice u kutiji 20 kn, a kantica 40

  43. #143
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    evo mi bili danas u 11, bilo super
    i da, nas tri smo ušli s dvije karte, nitko ništa nije pitao za n. premda je mene uhvatila frka kad sam vidila da mame nose karte i za puno mlađu djecu od nje. i nitko nas nije pregledavao, najnormalnije smo unijeli svoju vodu

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    di je bio taj štand s kokicama?

    mi kupili male kokice po trideset kuna, a velike u kantici bile 70..mislim, zbilja...

    inače, prilikom ulaza u dvoranu je skoro bila situacija stampeda, govorim o predstavi danas u 11, to mi je velika zamjerka, ipak je nova dvorana, ako im se stvaraju takvi čepovi i gužve na ulazu, nešto nije kako treba

    meni je predstava bila korektna..producentski je izvrsna, kostimi su super, isto tako klizačko umijeće..neke točke su sjajne, a neke su nam bile i dosadnjikave (lilo i stich, primjerice)

    sve u svemu, ok

    (poslije smo bili badava u MSU i ipak se malčice bolje zabavili za nula kuna, a i spustili se toboganom )

  45. #145
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Koliko prije treba doći, jel dosta pola sata?

    Parking?
    I mene ovo zanima. Jel ima dosta parkinga? Jel mozda neka "zona" pa da je parkiranje vremenski ograniceno?

  46. #146
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Evo i naši dojmovi:

    Ušli normalno, niko nas ništa nije pitao za dijete,
    nisu nas pregledavali

    Čep na ulazu, a vjetar brije li ga brije - to je zamjerka veeelika jer je bilo još jedno 6 onih rampi koje su mogli otvoriti, a puštali su čini mi se na samo dvije-tri.

    Mana je što prije predstave i tijekom pauze prikazuju na video zidu promotivni filmić u kojem je bilo puno više drugih disney priča i mali je na kraju pitao: a gdje je ovo, a zašto nije bilo ono...? :/

    Donijeli smo svoje kokice, za onu kutiju nebi dala 30kn, nema šanse, a što se ostalih stvari tiče - tu mač su skupe - figura petar pan 75kn, neki svjetleći štap 100kn i da ne nabrajam.

    Što se predstave tiče složila bi se sa sofke
    ocjena -4,
    ali nebi htjela da se oni koji tek idu vode time, na svakog ostavlja drugačiji dojam, naravno.

  47. #147
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Parking - mi smo parkirali kod okolnih zgrada jer je bila kolona za parking od arene i mislim da je tako najbolje, došli smo jedno pola sata prije.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

  49. #149
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    :/ ne kužim o kakvim čepovima se priča,jer mi smo nekih 6-7min do 19h
    ulazili na područje arene-ja plavuša se sparkala oko 19 smo bili na ulazu,našli mjesta i taman oko 19i10 je počela
    Usput smo i pitali na štandovima za Bambi otišli piškit...i stigli na početak
    Ok istina je da si mama danas nije stigla cipele obuči dok sam ja djete i sebe kompletno obukla i krenula iz stana

  50. #150
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    bilo je super, nitko nas nije pregledavao tako da smo unijeli dosta ića i pića :D :D ...da se pohvalimo...hm.bili smo u vip loži tako da smo imali i svoj wc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •