Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Lijeva, desna ... sisa!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    38

    Početno Lijeva, desna ... sisa!

    Moja bebi je od pocetka preferirala desnu ciku, lijevu je odbijala i plakala kad bi joj je dala, sad 5 mjeseci nakon moje borbe i izdajanja i muke s tom lijevom cicom - ona je PRAZNA?????!!!!! Jeli to moguce, da u jednoj ima u drugoj NE!!???? Kad se pokusam izdojiti izađe doslovno 2 kapi.
    Iako sad kao da hoce i tu lijevu!!??? A u njoj pretpostavljam nema nista jer dugo doji i bude nervozna pa odmah trazi onu drugu.
    Da ne spomijem lijeva mi je trojka, desna petica. Grozna razlika i vidi se.
    Hoce li se to vratiti u normalu kad prestanem dojiti?
    Jeste li imale slicnih iskustava??????

    Hvala unaprijed drage mame

    xxx

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    o, jako je puno takvih iskustava, i na Forumu i na SOS telefonu

    vrlo često su mliječni kanalići u jednoj dojci neprohodniji od drugih, često je i prije trudnoće/dojenja jedna dojka manja od druge...
    iz neprohodnije dojke mlijeko teže izlazi pa je dijete manje voli.
    kako je manje voli, slabije je stimulira što dovodi do sve slabije proizvodnje.
    naposlijetku - proizvodnja u toj dojci potpuno izostane.

    ako je tvoja curica u zadnje vrijeme "zavoljela" tu lijevu dojku, sad je slobodno stavljaj čak i ako nema mlijeka: stimulacijom i dojenjem "u prazno" mlijeko se opet može "navući" i dojenje normalno uspostaviti.

    što se sindroma "limuna i dinje" tiče (tako nazivamo kad je jedna dojka znatno manja)... e, tu ti nema pomoći osim u kupovini dobrog grudnjaka, umetanja jastučića...
    izjednačit će se kada prestaneš dojiti, ali neka ti to bude najmanji problem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •