Stranica 27 od 80 PrviPrvi ... 1725262728293777 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 3963

Tema: preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

  1. #1301
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Knedle sa sljivama.... Mljac... Puno bolje od Ledovih koje su mi skoro nejestive.

  2. #1302
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Knedle sa sljivama.... Mljac... Puno bolje od Ledovih koje su mi skoro nejestive.
    potpisujem... i hvatanje akcije za dječju robicu...

  3. #1303
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...s.xsl/7528.htm

    Link za akcije.

    Gore odabereš opciju akcije, a desno koji dan. Mislim da je to ono što tražite.

  4. #1304
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    slijedeći tjedan su u katalogu punjive baterije
    mi imamo 2 seta i super su ako imate punjač i brdo igračaka na baterije

  5. #1305
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ja sam dosla do zakljucka da mm mora ici u lidl. ja sam maloprije skrsila pare, a bar 50% toga nam nije esencijalno potrebno.

    ali probala sam njihov cvrsti jogurt, onaj koji je pakiran u 8 manjih casica je super. opcenito mi se cini da su im mlijecni proizvodi dobri. jos moram probati maslac, slatko i kiselo vrhnje.

  6. #1306
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam dosla do zakljucka da mm mora ici u lidl. ja sam maloprije skrsila pare, a bar 50% toga nam nije esencijalno potrebno.

    ali probala sam njihov cvrsti jogurt, onaj koji je pakiran u 8 manjih casica je super. opcenito mi se cini da su im mlijecni proizvodi dobri. jos moram probati maslac, slatko i kiselo vrhnje.
    kiselo i slatko vrhnje ti mogu ja potvrditi da su totalno ok... ja sam bila jučer kupila neke šlafroge naravno manji broj, jer nisam stigla u 8 ujutro tad su se već svi potukli.. a ove baterije čekammm i ja

  7. #1307

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Maslac mi je nekako plastični... Nije mi baš.

  8. #1308
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Ni meni maslac nije nešto..ja kupim u sparu onaj zagrabački puter za 10 kn ili bohnec..isto za 10 kn.

  9. #1309
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    U Lidlu kupujem uglavnom sve. Odjeća za klince im je povoljna, a dosta kvalitetna...

  10. #1310

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Ja sam nedavno kupila čarape dosta povoljne ali svaka čarapa ima svoju priču npr. lijeva 30 desna 33 tak da mi na mojoj klinki to tak smješno stoji i takva su sva tri para, a piđama se sva izvitoperila.

  11. #1311
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ponuda voća i povrća je smanjena. cijene su dostigle konzum. npr. rajčica po 20kn... banane samo 50 lipa jeftinije - a puno lošije.
    smrznutog povrća (koje je bilo odlično, a i prihvatljivo cijenom) ima sve manje.
    neki proizvodi samo nestaju s polica nakon što smo se na njih navikli (jeftiniji, skuplji ostaju!). banalan primjer: kroki (smoki whatever nešto takvo) od kikirikija - cca 5kn - više ga nema. ali je ostao onaj iste količine po 15kn...
    hrenovke koje su bile cca 6,5kn - sad su preko 8. tako da kupovinu obavljam u nekoliko dućana... dio u konzumu (na akciji i/ili istih cijena kao u lidlu), dio u sparu, dio u lidlu (određeni proizvodi kojih nema drugdje)..

  12. #1312
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Nama je masalc super - samo kao što kaže sorci gore - naglo je poskupio sa 9.90 na 11.99kn.
    NEMA SMRZNUTIH ŠTRUDLA - već dugoooooo, a zakaj nemam pojma. To mi je nahgore od svega, tak smo ih obožavalli....

    Od robice kupujte samo onu marku LUMPILU, ne biste vjerovali - PRATITE MALO MODELE HLAĆA I MAICA, pa usporedite sa H&M -ovim stvarima, ima par identičnih artikala (trapke, jedna piđama i skafander- bar kaj sam ja našla i kupila) - jer ta firma radi povremeno i za H&M ( ili oni daju Lidlu višak, ne znam), samo je druga etiketa, pa valja kad ima ostane previše od H&M-ove narudđbe ubace još dva cvjetića na hlaće i stave Lumpi lu etiketu i ide u Lidl, pa drastično nižoj cijeni.
    Izvidite malo, ja sam dugo bila u nevjerici. Sad sam zadnje kupila skafander za malu po 79kn, držala sam isti u H&M-u za 30€.

  13. #1313

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    smrznutog povrća (koje je bilo odlično, a i prihvatljivo cijenom) ima sve manje..
    Smrznuto povrće nigdje nisam našla jeftinije; još je snižena cijena sa 16 kn na 14 kn za 750 grama (talijanski i meksički mix je super). Grašak i mahuna isto fantastično...Puno ga koristim i nadam se da ga kod nas u Klc neće biti sve manje.

  14. #1314

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj ribice prvotno napisa Vidi poruku
    Ni meni maslac nije nešto..ja kupim u sparu onaj zagrabački puter za 10 kn ili bohnec..isto za 10 kn.
    Hvala na info...
    Nadam se da neće za nekoliko dana cijena biti 14. O kako sve poskupljuje, .

  15. #1315
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    Smrznuto povrće nigdje nisam našla jeftinije; još je snižena cijena sa 16 kn na 14 kn za 750 grama (talijanski i meksički mix je super). Grašak i mahuna isto fantastično...Puno ga koristim i nadam se da ga kod nas u Klc neće biti sve manje.
    ljiljana - bilo je prije mrkve, karfiola, prokulice, brokule, špinata u kockama... raznih drugih mixeva... sad kao da skupljaju nekakve ostatke. povremeno ubace bonduelle (grašak-mrkva) - i to je to... bilo je odličnog povrća u staklenkama - ni toga više nema. tako da mi se čini da dobivamo samo ono što ostane u "finim" državama...

  16. #1316
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    obožavali smo njihovu brokulu u smrznutoj vrečici od 750gr, naravno da je više nema, ni takvog pakiranja žutih mahuna......cvil, kaj se to dešava?

  17. #1317
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    mi smo danas probali lazanje koje su se ovdje spominjale uglavnom pozitivno - iako sam bila skepticna (nisam ljubiteljica gotovih jela, ni okusom ni cijenom), moja ocjena je odlican! jako dobro, socne, blage (mrzim kad su lazanje jako spicey, prepune zacina), brzo gotove i jeftine (na akciji 19,90)

  18. #1318
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ako ste primijetili - nedavno je bila XXL akcija u lidlu.

    kad sam preračunala "povoljnu" ponudu čokoladnog namaza u većem pakiranju - cijena je bila ista kao da se kupuje i malo pakiranje (možda par lipa razlike). toliko o "akciji"... vidim da se uredno prilagođavaju okruženju.

  19. #1319
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Danas sam baš vidjela taj namaz na xxl akciji i primijetila da ne piše cijena za kg. Zato ga nisam ni uzela. Onako "od oka" mi je djelovalo da i nije baš jeftiniji od manjeg. Svašta

  20. #1320
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj romi prvotno napisa Vidi poruku
    obožavali smo njihovu brokulu u smrznutoj vrečici od 750gr, naravno da je više nema, ni takvog pakiranja žutih mahuna......cvil, kaj se to dešava?
    Hm da, nema ni kave koju smo kupovali...

  21. #1321
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Kod Lidla je to tipično - neke robe ima sezonski...

    Jučer sam tražila Bianku kavovinu (koju sam prije tamo kupila) i nema. Nema slanutka u limenci. Nije bilo nekakvog sira koji moji dečki vole. I oni fini čajevi od raznih biljaka - nekad ima, nekad nema... Ponekad je dobro doći ponedjeljkom ili četvrtkom (kad imaju novu robu) jer ljudi pokupuju, pa nema.

  22. #1322
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    a kod nas slanutka ko u priči, na akciji. bila sam u četvrtak.

  23. #1323

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Nemaju više potato wedges , toast im je od ljeta skočio sa 4.49 na 6.49 , a nemaju
    ni hrv.proizvoda koje su nekad imali - npr.abc sir.
    Nisam uspjela pronaći ni pšenični griz .
    Također nemaju više ni refužo orahe , bademe , grah.

  24. #1324

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ako ste primijetili - nedavno je bila XXL akcija u lidlu.

    kad sam preračunala "povoljnu" ponudu čokoladnog namaza u većem pakiranju - cijena je bila ista kao da se kupuje i malo pakiranje (možda par lipa razlike). toliko o "akciji"... vidim da se uredno prilagođavaju okruženju.
    Da, mene brzopletu su dobili.
    Tek sam doma izračunala kako sam "dobro" prošla.
    Kao i XXL toalet papir, oko pola kune jeftiniji nego da kupujem pojedinačno.

  25. #1325

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ali skidam im kapu zbog mlijeka. Kod mene se troši jedno pakovanje tjedno - 12 litara. Nigdje, ali nigdje nema ga po 4,5 kn za liru mlijeka od 2,8% mm. Ovo je neko bosansko iz Kozarske Dubice i nema niti jedan razlog da ga smatram lošijim od našeg.

  26. #1326
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    Ali skidam im kapu zbog mlijeka. Kod mene se troši jedno pakovanje tjedno - 12 litara. Nigdje, ali nigdje nema ga po 4,5 kn za liru mlijeka od 2,8% mm. Ovo je neko bosansko iz Kozarske Dubice i nema niti jedan razlog da ga smatram lošijim od našeg.

    a čuj - nešto moraju imati . zakaj bi im inače došla?

  27. #1327
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    a kod nas slanutka ko u priči, na akciji. bila sam u četvrtak.
    kikica se osula od slanutka, tako da to više ne kupujemo... nemreš bolivit...

  28. #1328
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    kriv je slanutak sam po sebi ili njihov slanutak?

  29. #1329
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Ima li tamo tune u salamuri?
    Nisam mogla otkriti na njihovoj stranici.

  30. #1330
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    deedee ima.meni je jako fina.cijena je oko 8 kn (cini mi se da je poskupila nedavno).Mi ju redovno kupujemo jer ide u salate sa povrcem fenomenalno.

  31. #1331
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj romi prvotno napisa Vidi poruku
    Nama je masalc super - samo kao što kaže sorci gore - naglo je poskupio sa 9.90 na 11.99kn.
    NEMA SMRZNUTIH ŠTRUDLA - već dugoooooo, a zakaj nemam pojma. To mi je nahgore od svega, tak smo ih obožavalli....

    Od robice kupujte samo onu marku LUMPILU, ne biste vjerovali - PRATITE MALO MODELE HLAĆA I MAICA, pa usporedite sa H&M -ovim stvarima, ima par identičnih artikala (trapke, jedna piđama i skafander- bar kaj sam ja našla i kupila) - jer ta firma radi povremeno i za H&M ( ili oni daju Lidlu višak, ne znam), samo je druga etiketa, pa valja kad ima ostane previše od H&M-ove narudđbe ubace još dva cvjetića na hlaće i stave Lumpi lu etiketu i ide u Lidl, pa drastično nižoj cijeni.
    Izvidite malo, ja sam dugo bila u nevjerici. Sad sam zadnje kupila skafander za malu po 79kn, držala sam isti u H&M-u za 30€.

    Istina, ja sam kupila neku šminkersku vestu sinu za crkvu i slične izlaske, i platila je štojaznam 16 E u HM-u. Da bi ta ISTA ISTA ISTA koštala 44 kn u LIDLU. Sad čekam da LIDL prezentira svoju kolekciju, pa onda u HM.

  32. #1332
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ajvar 'pagusa' im pravi vitaminka. jako fin ajvar.

  33. #1333
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    ajvar 'pagusa' im pravi vitaminka. jako fin ajvar.
    x

    To mi kupujemo kad pojedemo svoju zimnicu (trenutno je zadnja staklenka pri kraju).

  34. #1334
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kod nas slanutka na kartone, valjda jedina ja to kupujem . jučer sam kupila odličan umak,od rajčica s mljevenim mesom, 400 gr 11 kn.
    inače ponuda im se bome dosta pojednostavila, nema hrpe povrća u frizu, nema štrudla, pšenični griz već mjesec dana vidim da nema i tako... u svakom slučaju i dalje ostajem kod njih jer su mi još uvijek najbolji.

  35. #1335

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Bila jučer u Lidlu u Sloveniji.
    Dakle...


    • Granaroma cappuccino Lidlov koji kod nas stoji 19,99 kn u Sloveniji je 1,45€. Da, manje od 11 kn.
    • Maramice četveroslojne Floralys (one odlične, mekane) koje su kod nas 8,99 kn, tamo su - 0,65 € (ispod 5 kn po tečaju 7,4)
    • Kvasac - 7 centi. pola kune.
    • Svi slatkiši jeftiniji. Kao da su pomaknuli decimalni zarez (pa to ispada bar trećinu skuplje kod nas). Npr. oni medvjedići za grickanje Teddys hit kod nas su 8,99 kn, kod njih 0,89 € (6,6 kn).
    • Kupila sam sad prvi put i njihovu zubnu pastu mint fresh 125 ml za - 0,60 €. Četiri i pol kune. Sasvim solidna pasta.
    • Krastavci oni fini od 650 ml - 0,60€. Takvih mislim kod nas ni nema. Preodlični, a 4,5 kn.

    Budući da je Hofer odmah do, skoknula i opet


    • Vanilin šećer u pakiranju od 12 komada - 0,36€ (2,70 kn).
    • isto toliko dođe i pecilni prašak, samo je 8 u pakiranju.
    • 8 čokoladica u pakiranju, dječjih finih, okus i izgled kao Happy (kršitelj koda)o - 1,39 €
    • Pazi sad - staklenka velika 700 ml španjolskih maslina - 0,99€!
    • Cikla u staklenci 0,59 €
    • Brašno bijelo 0,39 €
    • Brašno za kruh, mješavina s kvascem (seljački, raženi, suncokretov, integralna mješavina...) - 0,95€ po kg. Od toga moja mama peče odličan kruh.
    • Kupila sam i jušne kuglice 310 g za 0,54 €.

    Imali su i refraktorski teleskop za 49,99€.

    Muesliji jeftiniji.
    Mlijeko 3,2% masnoće neko iz Njemačke po 0,55€ po litri. To nisam uzimala, ali tek zbog cijene.
    Maslac je 1,19€ (8,80 kn).

    I tako... čini se da ću skoknuti još koji put. Ovo je sad bilo samo razgledavanje.

  36. #1336
    Janis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    311

    Početno

    Evo upravo sam vidjela na LIDL-ovim stranicama da u četvrtak kreće ponuda odjeće za djecu. Evo link

  37. #1337
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa Vidi poruku
    Bila jučer u Lidlu u Sloveniji.
    Dakle...


    • Granaroma cappuccino Lidlov koji kod nas stoji 19,99 kn u Sloveniji je 1,45€. Da, manje od 11 kn.
    • Maramice četveroslojne Floralys (one odlične, mekane) koje su kod nas 8,99 kn, tamo su - 0,65 € (ispod 5 kn po tečaju 7,4)
    • Kvasac - 7 centi. pola kune.
    • Svi slatkiši jeftiniji. Kao da su pomaknuli decimalni zarez (pa to ispada bar trećinu skuplje kod nas). Npr. oni medvjedići za grickanje Teddys hit kod nas su 8,99 kn, kod njih 0,89 € (6,6 kn).
    • Kupila sam sad prvi put i njihovu zubnu pastu mint fresh 125 ml za - 0,60 €. Četiri i pol kune. Sasvim solidna pasta.
    • Krastavci oni fini od 650 ml - 0,60€. Takvih mislim kod nas ni nema. Preodlični, a 4,5 kn.

    Budući da je Hofer odmah do, skoknula i opet


    • Vanilin šećer u pakiranju od 12 komada - 0,36€ (2,70 kn).
    • isto toliko dođe i pecilni prašak, samo je 8 u pakiranju.
    • 8 čokoladica u pakiranju, dječjih finih, okus i izgled kao Happy (kršitelj koda)o - 1,39 €
    • Pazi sad - staklenka velika 700 ml španjolskih maslina - 0,99€!
    • Cikla u staklenci 0,59 €
    • Brašno bijelo 0,39 €
    • Brašno za kruh, mješavina s kvascem (seljački, raženi, suncokretov, integralna mješavina...) - 0,95€ po kg. Od toga moja mama peče odličan kruh.
    • Kupila sam i jušne kuglice 310 g za 0,54 €.

    Imali su i refraktorski teleskop za 49,99€.

    Muesliji jeftiniji.
    Mlijeko 3,2% masnoće neko iz Njemačke po 0,55€ po litri. To nisam uzimala, ali tek zbog cijene.
    Maslac je 1,19€ (8,80 kn).

    I tako... čini se da ću skoknuti još koji put. Ovo je sad bilo samo razgledavanje.

    E vidiš, to ti nije bedasto...ja sam znala skoknut do Hofera u Ormož, ali tamo nema lidla, sad sam išla tražit i vidim da ga imaju u Ljutomeru 4 km dalje :D

  38. #1338

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ja sam bila u Lendavi. To je par km od granice s Murskim Središćem, vidi ako ti je bliže. Meni je 20-tak km.

  39. #1339
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ova robica izgleda zgodno ali mislim da to nije čisti pamuk, čim se pere na 40 C.

  40. #1340
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    kriv je slanutak sam po sebi ili njihov slanutak?
    slanutak sam po sebi

  41. #1341
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Meni je 20 km do Ormoža...
    Do Lendave imam cca 40 km. Hvala na uputi
    Inače je Kik moja glavna stanica tamo...pa usput onda obavim i Hofer..da nije Kika ne znam gdje bi našla hrpu love za obuć svoju princezu..

  42. #1342

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    Ali skidam im kapu zbog mlijeka. Kod mene se troši jedno pakovanje tjedno - 12 litara. Nigdje, ali nigdje nema ga po 4,5 kn za liru mlijeka od 2,8% mm. Ovo je neko bosansko iz Kozarske Dubice i nema niti jedan razlog da ga smatram lošijim od našeg.
    Plodine imaju mlijeko koje im radi PIK Rijeka za 3.99, a Interspar također, samo ne mogu se sjetiti proizvođača (hrvatski)

  43. #1343
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Gdje nam je najbliži slovenski LIDL od Zagreba... ak ću skakat do HM-a da i tamo skočim

  44. #1344
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje nam je najbliži slovenski LIDL od Zagreba... ak ću skakat do HM-a da i tamo skočim
    Brežice, mislim.

  45. #1345
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Ifigenija prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje nam je najbliži slovenski LIDL od Zagreba... ak ću skakat do HM-a da i tamo skočim
    Najbliži je u Brežicama.

  46. #1346
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    ako ste primijetili - nedavno je bila XXL akcija u lidlu.

    kad sam preračunala "povoljnu" ponudu čokoladnog namaza u većem pakiranju - cijena je bila ista kao da se kupuje i malo pakiranje (možda par lipa razlike). toliko o "akciji"... vidim da se uredno prilagođavaju okruženju.
    I ja se danas zaletila na taj namaz i bas sam se razocarala kad sam vidjela kakva je mala razlika, 50 lipa... Pih... Pa sam uzela malo pakiranje. Veli mm da mu je jako dobar,a ima i mrvicu veci postotak ljesnjaka od Linolade.

  47. #1347
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Kakvo je to mlijeko u plodinama za 3,99? Trajno ili sviježe? Meni je super što je povoljno mlijeko u lidlu sviježe, sva ostala povoljna su trajna.
    Ifi, idemo skupa i brežice i ja bi

  48. #1348

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa Vidi poruku
    Plodine imaju mlijeko koje im radi PIK Rijeka za 3.99, a Interspar također, samo ne mogu se sjetiti proizvođača (hrvatski)
    Hvala, provjerit ću u Intersparu, Plodina kod nas u Klc nema.

  49. #1349
    deedee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    NZ
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    deedee ima.meni je jako fina.cijena je oko 8 kn (cini mi se da je poskupila nedavno).Mi ju redovno kupujemo jer ide u salate sa povrcem fenomenalno.
    Puno, puno hvala! Vise je nigdje drugdje nema za kupiti, ili ako ima cijene su astronomske!

  50. #1350
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    danas mi se raspala lidlova rezalica za jabuke

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •