Stranica 13 od 80 PrviPrvi ... 311121314152363 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 3963

Tema: preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

  1. #601
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    U Plodinama je plaća dosta mala, prije nekih godinu dana su davali početnu od 2100,
    ali ono što je njihova prednost što praktički na prvom produženju ugovora (ako su zadovoljni djelatnikom) daju ugovor na neodređeno,
    što je dobro onima koji trebaju dizati kredite i sl.

  2. #602
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Moram pohvaliti blagajnice/ke u Lidlu (Oranice), vrlo susretljivi i ljubazni, takvu brzinu naplate nisam baš nigdje dosad susrela, nema šanse da se i po najvećoj gužvi čeka, očitavanje artikala je tako brzo da ne stižem uopće potrpati u torbu ili košaru, a nakon blagajne nema produženog pulta (valjda da se spori kupci ne zadržavaju). I svaki put mi pomognu stavljati stvari u plac-torbu, da brže budem gotova (Nadam se samo da ih nisu bičevali dok su to postigli).
    Kad to usporedim s Konzumom i beskonačnim čekanjem u redovima...
    Mene ta njihova brzina skeniranja izluđuje, ne stignem stavljati u vrećicu kako oni brzo natrpaju onaj majušni pult. Imam dojam da me time požuruju da brže pakiram, a to ne volim.
    Tamo uglavnom kupujem tamne čokolade (odlične su, a cijena isto super), uzimamo onu 60 i 70%. Nedavno sam otkrila i super parmezan u komadu (ribani ne kupujemo već godinama) tako da ga sad redovito tamo uzimam. Super su mi i njihovi sićušni krastavci - kornišoni. MM voli i njihov kakao. Kupila sam mu nedavno Kraš express jer mi je Lidl bio van ruke za otići s kolicima, pa me MM par puta pitao da li sam mu stavila uopće kakao u jutarnji musli s tamnom čokoladom jer ga uopće ne osjeća. I onda kad sam probala sam skužila da je taj Krašev kakao čisti šećer bez okusa po čokoladi ili kakaou. Benko još može proći, ali Kraš express - katastrofa, kao uostalom i svi njihovi slatkiši, srozali su se totalno.
    Tu kupujem još i čokoladne kekse, talijanske s nekim bijelim cvijetom s prednje strane, veliko pakiranje u papirnatoj vrećici.

    Fali mi što ne drže Vindijine jogurte i mlijeko, jer samo njihovo mlijeko kupujem, sva ostala mi smrde kao da su kisela. Mislim da je to netko već napisao .
    Još može proći eventualno Alpsko mleko osim Vindijinog
    Ne drže više ni Ledo smrznute štruklice, a to uvijek trebamo.

  3. #603

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    U Lidlu žure na blagajni jer im obračunavaju vrijeme potošeno na svakog kupca.
    U minuti imaju normu koliko artikala mora proći kroz blagajnu.


  4. #604
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Njihova jaffa mi je the best ever !

  5. #605
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    U Lidlu žure na blagajni jer im obračunavaju vrijeme potošeno na svakog kupca.
    U minuti imaju normu koliko artikala mora proći kroz blagajnu.

    pa to je kao na tekućoj traci, strašno.

  6. #606
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    U Lidlu žure na blagajni jer im obračunavaju vrijeme potošeno na svakog kupca.
    U minuti imaju normu koliko artikala mora proći kroz blagajnu.

    mene izludi kad mi sve stvari u sekundi pobaca na onaj mini pult
    mislim još ni vrecicu ne izvadim iz torbe da to posložim, a ona već skenira drugom kupcu

  7. #607
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    stekla sam dojam da je zapravo lidl njemačka jeftinjara (ne kažem da imaju nekvalitetne proizvode)da im je naglasak na tome da roba bude što povoljnija pa u stilu trpaj i nosi. zato su im i takve police i mal pult na koji se priključe kolica. vani to izgleda malo drugačije nego kod nas. nabacaju se stvari na traku, a žena svemirskom brzinom ukucava cijene i samo provlači robu tako da ti ni ne stigneš ništa pakovati nego samo sa trake bacaš u kolica. ispravite me ako griješim vi koji živite vani.
    meni su u lidlu najbolji slatkiši. recimo čokoladne grožđice su najpovoljnije i jako ukusne, a moj sin ih obožava. a ja obožavam sve slatkiše

  8. #608
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    U četvrtak je na akciji pekač kruha. Ak se tamo nacrtam prije 8, tak da odmah uletim (jer žurim dalje na posao, važna mi je svaka minuta), hoće li na polici biti pekača, ili ih oni tek tada stavljaju? Kad sam jednom došla kupiti štapni mikser, u cca 9, lidlovke su ih stavljale s onih teretnih kolica.

  9. #609
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Zadnji put je pekača bilo i popodne, nisu se odmah rasprodali.

  10. #610
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnji put je pekača bilo i popodne, nisu se odmah rasprodali.
    A jesu li po istoj cijeni bili (300 kn)? Ak se sjećaš.

  11. #611
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa da, normalno, po istoj cijeni. Ima sad posvuda pekača po toj cijeni, samo pitanje je kakvi su.

  12. #612
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Dali je netko isprobao milbonino slatko vrhnje u čašici od 200 g. Vidjela sam u katalogu da će biti na akciji (do sada nism doduše niti znala da to imaju). Vrlo je povoljno, 3,33 kn za 200 g, ali me zanima kakvo je, jer za vikend slavimo rođendan pa da ne eksperimentiram...

  13. #613
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ja stalno kupujuem, kad je na akciji posebno. Dobro je i kad rok prođe kojih 20 dana, i onda se da fino umutiti.

  14. #614
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Otišlo 2 puta, pa sam ovu drugu obrisala.
    Posljednje uređivanje od ivancica : 25.03.2010. at 22:14

  15. #615
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    I nikad mi nisi rekla da ima dobrog i jeftinog slatkog vrhnja... C,c,c...

  16. #616

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    U Lidlu navodno ima rola za djecu. Je li netko kupio, jesu role dobre i kvalitetne?

  17. #617
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,281

    Početno

    Citiraj mendula prvotno napisa Vidi poruku
    U Lidlu navodno ima rola za djecu. Je li netko kupio, jesu role dobre i kvalitetne?
    Mi gledali ranijih godina, ali nikada nismo uspjeli naći veličinu. Nemaju oni toga puno... Trenutno su po 249 kn dječje, odnosno 299 kn za odrasle. To je neka srednja cijena - znalo je u Planet obući biti i jeftinijih, ali bez mogućnosti razvlačenja. Evo ih tu:

    Ove koje su sad u Lidlu na akciji (vidjela sam u katalogu http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...ndex_11764.htm) imaju tu mogućnost, pa ja razmišljam da uzmem za sebe jedan par. Moram otići probati. Djeci nisam uspjela naći, pa voze Roxa (mali, naslijedio od brata) i Roces (veliki, kupili mu prošle godine). Više su koštale od ovih.

    Inače, štitnike imamo iz Lidla već nekoliko godina i sasvim su OK, a bili su dosta jeftiniji.

  18. #618

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Ovaj link u katalogu sam i ja prije gledala. Zbunjuje me što piše da su role dječje, a navedeni su brojevi 37-42.

  19. #619
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Kupili smo role (kotači u nizu) i mislim da su OK. Solidne su i prilagodljive, a nogu dobro drže. Probali smo par puta ali malac više voli bicikl pa se nije baš ufurao. Uz role smo kupili i komplet štitnika. Kad kupuješ štitnike obrati pažnju da su obično u istoj košari pomiješani štitnici za djecu i odrasle.
    Jeftino i dobro.

  20. #620
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    mi smo jutros kupili role za MM-a u Lidlu - čine mi se jako dobre za tu cijenu (a dobili smo i preporuku baš za njih)

    imaju i dječje i ove za odrasle, ali samo po par komada u svakom broju (osim ako ih imaju još u skladištou pa će ih donijeti naknadno)

  21. #621

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Znači, valjaju za početnicu .
    Hvala vam...

  22. #622
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    u subotu u Lidlu, na Jankomiru, vidjela sam pekač za kruh,a kupili smo puzzle, za (mislim) 24,90..uglavnom Disney, za 3+, 5+, 6+, 7+, s tim da unutra ima od 3-5 puzzli, ovisno o veličini (starosti)

  23. #623
    fakinTin avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Pretprošlu subotu kupili na akciji u Lidlu 1+1 gratis sok HohesC (inače ga kupovali u At ili De) za 20 kn, toplo se nadam da će ga biti i ubuduće!!!

  24. #624
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Njihovi ubrusi Floralys su super, pakovanje od 4 kom. je oko 16. kn. ali su super nikad ih potrošiti!

  25. #625

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    40

    Početno

    jel zna netko kadf bi se trebao otvoriti lidl u dubravi?

  26. #626
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    nadam se uskoro,ja jašem gore u teretani pa kad vidim odmah javim.

  27. #627
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sam potaknuta ovom temom bila u lidlu neki dan

    nosila popis top proizvoda odavde

    spatzle ok
    kupila sam ono lisnato, još nisam probala, nešto ću za vikend smotati

    čokolada od kave, tako tako
    nije loša, ali mi je malo preslatka
    vraćam se dorini i mikadu

    oni jastučići sa nugatom
    kaže moje dijete da izgledaju kao pseća hrana
    ja bi rekla da imaju i takav okus

    uzela sebi gumene bombone, mede (volim gumene bombone )
    bolji su mi haribovi, ovi su nekako mekani

    uzela hohes C, još nisam probala

    razmišljala sam o onom čoko nus ili kako se već zove, kao nutela, ali ipak sam uzela staru dobru lino ladu

    papirnati ručnici ok

  28. #628
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    A meni je choco nus otkriće!
    Udavila sam se u njemu.... Što se doduše, vidi i po trbuhu...

  29. #629
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bas sam se navikla kupovati u Lidlu, prodavaci su mi OK, uvijek susretljivi, ako je red na blagajni odmah se otvara druga.
    Kupujem sve vise toga iz redovnog asortimana, a cesto uleti nesto s njihovih akcija, npr. neki dan 2 potkosulje za 39kn, 3 puzzle isto za 39kn.

  30. #630
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    kupila caj od melise - Lord Nelson
    nije los, ako volite biljne cajeve
    ali od komoraca je bolji

  31. #631
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    e čaj
    ja kupila taj lord nelson
    neki od 6 vrsta biljaka
    nije nešto
    (očito ja nisam za lidl)

    a ta brzina blagajnica
    meni su malo prebrze
    nisam stigla trpat stvari u kolica koliko je ona bila brza
    i fali mi što nema, ko u konzumu i mercatoru, malih vrećica :ekološki neosviještena:

  32. #632
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    meni je koma ta brzina, i cinjenica da nemas gdje stavljati stvari osim bacati u kolica dok ona brzinom munje blokira...

    a nisam od onih sto slazu pedantno slazu u vrecice dok repina iza njih ceka da plate

  33. #633
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    oni jastučići sa nugatom
    kaže moje dijete da izgledaju kao pseća hrana
    ja bi rekla da imaju i takav okus

  34. #634
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Curke, molim pomoć!

    Vidjela sam reklamu za Lidl da će ono zeleno pivo u limenci biti 3.99kn, ali nisam vidjela od kojeg datuma je u ponudi po toj cijeni :/ Stranica im ne radi pa nema šanse da provjerim.

    Pa ako je neka cura upratila reklamu, ili ako ste kupovale/imate prospekte/čule ste od nekoga, bila bih vam jako zahvalna na pomoći!

  35. #635

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Eh nisam vidla za pivu, a bila sam jučer i kupila super polo majice za sina, onak za svaki dan po super cijeni cca 30 kn i kargo hlače kojima se nogavice daju skinuti cca 50 kn. Sve je od broja 122 na dalje pa ako nekome treba, škicnite.

  36. #636
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ma ne treba mi robica, piva mi treba!

    Možda bi prikladnije bilo da sam pitala na servisnom kutku i možda bih prije dobila odgovor, ali sramota me zbog pive otvarati novu temu

    I ne, nisam alkoholičar, samo MM voli ponekad popiti dotično pivo, a sutra je feštaaaa

  37. #637

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    I ja si volim popit tu pivu samo je nešto već duže izbjegavam da ne dođem u napast. Kak sam raspoložena mam bih paket ispraznila...Heh nisam alkička samo volim pivu .

  38. #638

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Evo ja otvorila Lidlov prospekt, piva u zelenoj limenci na sniženju samo ovaj petak 30.04 za 3,99 kn.

  39. #639
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    ma piva je prehrambeni proizvod

    Hvala ti punooo!!!

  40. #640
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Da i ovdje kopiram....

    U ponedjeljak- 3 Lupilu majice kratkih rukava sa printom od broja 86 na dalje- 44kn u Lidlu Mislim da nema povoljnije

    Još šta mi je upalo u oči, ali nam trenutno ne treba...komplet od 2 suknjice, 2 kratke hlačice ili kapri hlačice- 52.99kn, set donjeg rublja-potkošulja+gaćice 22kn, 4 para dječjih čarapica 19.99kn.

    Ja sam osobno sa svim tekstilom kupljenim u Lidlu bila i više nego zadovoljna

  41. #641
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Tek sam nedavno "otkrila" Lidl i moram priznati da sam zadovoljna.
    Nije dućan za mjesečni špeceraj (pola proizvoda nema, škrinja je naveče poluprazna) no neke stvari su super.

    Slatkiši su super - iako smo probali samo tri stvari.
    Kupili smo njihove jaffa kekse i odlični su, bolji od "pravih".
    Super su mi i oni medenjaci s punjenjem, 5kn kutija.
    A najveće otkriće su mi keksi sa čokoladnim komadićima, 150g je 7kn.

    Kupila sam i naranđastu Gavrilović paštetu, te su mi najbolje a nema ih u Konzumu. Isto su povoljnije, jedna je 5kn.
    Kad smo bili zadnji put na akciji su bile gljive i pivo. Gljiuve si dobre, a za pivo kaže MM da je tak tak.

    E da - a jednom prije sam kupila set za kuhinju - metalni držac koji se zakači iznad radne ploče - stalak za salvete, ubruse, začine... To mi je izuzetno praktično, a bila je neka smiješna cijena.

  42. #642

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Keksi sa čokoladnim komadičima su zakon, ja ih obožavam i niti u jednima kao u njima nema tako puno čokolade, kad odem njih obavezno kupim i čokoladne bananice.

  43. #643
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Sladoled na štapiću tipa King, mislim da se zove Gelatina, u kutiji ih ima 6 komada, odlični su

  44. #644
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Lidlovi keksi su i meni fini, ali nakon svih njihovih keksi u ustima imam neki malo "čudan" okus. Nakon npr. Kraševih tog okusa nema. Tekstil - nešto ok, nešto ne. Plahte s gumicom su mi super, dječji donji veš mi nije dobar - daleko mi je bolji Mannin. Lidlov je nakon kuhanja sav ofucani. Često kupujem voće i povrće koje je puno kvalitetnije nego u konzumu (avokado, naranče, ananas).

  45. #645
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj kikic prvotno napisa Vidi poruku
    Sladoled na štapiću tipa King, mislim da se zove Gelatina, u kutiji ih ima 6 komada, odlični su
    potvrđujem, meni čak i bolji od kinga, kupili smo kad je bio na akciji po 3 kn, u usporedbi s cijenom kinga...

  46. #646
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam danas kupila sladoled koji je na akciji ovaj tjedan, okus orah 1l, 12kn i jako je fin
    probala sam prošlo ljeto od te vrste i čokoladu i isto je puna komadića čokolade

  47. #647
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    A najveće otkriće su mi keksi sa čokoladnim komadićima, 150g je 7kn.
    Icy, zbog tebe sam jučer kupila ove kekse i mogu reći da su odlični. A sad su na sniženju manje od 5 kn, tako da trk u nabavku!

  48. #648
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Cure drage,citam vas i sve mi sline cure
    Kod nas jos nema Lidla,ali imam iskustva s kupovinom kada smo na letovanju u Grckoj.
    Unapred se veselim svim delicijama koje nabrajate,sastavljam spisak

  49. #649
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,281

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa Vidi poruku
    Tek sam nedavno "otkrila" Lidl i moram priznati da sam zadovoljna.
    Nije dućan za mjesečni špeceraj (pola proizvoda nema, škrinja je naveče poluprazna) no neke stvari su super.
    Mi koji dulje vrijeme kupujemo u Lidlu znamo kad treba, a kad ne treba ići... Ne vodim uvijek o tome računa, ali četvrtkom popodne mijenjaju robu (da bude friška za vikend) pa tada ima nekih stvari na akciji, a drugih uopće nema. Ne volim ići vikendom jer su gužve, pa obično odem petkom ravno s posla. Vikendom je bolji izbor mesa. Ne znam da li je i drugdje tako, znam samo za Lidl na Sveticama.

  50. #650
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Podižem - kupili neki dan onu zaštitu od sunca, za plažu, model koji se navodno sam rasklapa, pop up Školjka.
    http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...fferdate=14296

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •