Stranica 4 od 80 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3963

Tema: preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    309

    Početno

    U Lidl odlazim od prvih dana kako su u Hrvatskoj. Hvalospjeve njihovoj ponudi smo već iznijeli, djelatnici su po mom mišljenju isto za svaku pohvalu. Jedino im se ponekad dogode pogreške (u prijevodu) kod opisa proizvoda. Npr. oglašavali su aluminijske ljestve, ali su bile čelične. Za pekač kruha su napisali da je za kruh težine do 400 g (to mi je odmah bilo sumnjivo), a zapravo je do 900g.

  2. #152
    oriel avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    grad gdje spavaju anđeli
    Postovi
    237

    Početno

    Citiraj njokica prvotno napisa
    Pretpostavljam da su mislili na pelene Toujours. Htjedoh, ali još nisam probala. Imaju i neke svoje druge pelene u malim (kao putnim) pakiranjima, al te su proizvedene u Češkoj pa mi se ne da probavat (ako je netko probao pa da su dobre, molim obavijest )
    Koristili smo njihove pelene-gaćice prilično dugo jer T. nije bilo moguće premotati u ležećem položaju.
    Jeftinije od Pampersa a bile su o.k.

  3. #153
    anita_m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    moj dom
    Postovi
    395

    Početno

    sve više i više

    njihovu nutelu, sladoled i sve ostale slatkiše jer su puuno jeftiniji, a odlične kvalitete

    meso mi je povoljno, isto sam zadovoljna kvalitetom i pakiranjima

    sokovi

    na akcijama svaki put nešto, samo je nekad nemoguće naći jer sve odmah nestane (ili si prodavačice ostave za sebe :? )

  4. #154
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    saška, uglavnom idem u Lidl u Đakovu jer tu radim, pa mi je pod nosom, a obzirom da često putujem u Austriju i Njemačku onda i tamo navratim ako trebam nešto kupiti za po putu ili u hotelu ako mi fali, pa pregledam ponudu u onim košarama kroz sredinu.Drugačija ponuda je od one kod nas.
    trenutno imaju zanimljive jaknice, kao kaputići za cca 70-80 kn (nisam baš sigurna za cijenu jer sam to gledala sad u Berlinu kad sam bila), premišljala sam se i nisam kupila, mislila sam za igranje po zimi a sad kad razmislim ni ne mora biti za igranje, fini je, može i za svaki dan za vrtić...

  5. #155
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,296

    Početno

    I mi se sve više prebacujemo na Lidl (iako idemo i u Mercator i Superkonzum). U kvartu nam je sve navedeno, pa možemo birati...

    Moj stariji sin obožava njihove jogurte (i obične i one kremaste s čokoladom), mm i mlađi sin su veći fanovi sira u listićima i fine šunkice, zimi i špeka. Ima i fine čokolade - mm obožava one s visokim postotkom kakaa.

    Od špeceraja kupujem gotovo sve, zimi kupujem i povrće (kad nema na placu), meso pogledam i kupim prema prilici (isto kad nema u kvartovskoj mesnici). Dečki obožavaju njihove medenjake (nema ih baš uvijek nego sezonski, pred Božić zna bit veliki izbor). Zna se naći pristojnih vina po pristojnoj cijeni (i drugih pića) pa to uvijek imamo u vidu kad nam treba za neki poklon. Pivo - Daruvarski Deep je fakat jeftin i ok, ne znam ima li negdje jeftinije. To smo pili dobar dio ljeta.

    A kad smo išli na more, nakupovala sam njoka, tjestenine, riže, umaka za salatu i inih stvari za tak male nofce da nisam mogla doći k sebi. I ne smeta me što nije hrvatska firma - ima unutra dosta hrvatskih proizvoda (meso, mlijeko, ulje, šećer...ima toga).

    Došla sam na to da u veliki shopping idem prvo u Lidl, pa tek onda u neki drugi dućan kupiti ono što nisam našla tamo. Čak se popravio i izbor začina... jedino nema bučinog ulja, a prije ga je bilo. ALi zato litra jabučnog octa košta 4,99 kn.

  6. #156
    sunca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    372

    Početno

    moram priznat da kupujem masu stvari i zadovoljna sam.

    uglavnom volim pogledat proizvođača i preferiram hrvatske proizvode jer mi se čini da imaju manje kemije nego stranjski (to je moja slobodna procjena). kemiju mi ne smeta u proizvodima za čišćenje pa tu gledam samo cijenu.

    od mesa kupujem samo piletinu. probala sam i junetinu ali mi je bila koma. sada mi frendica kaže da je par puta uzela neke svinjske kotlete i da su joj super.

    odjeća mi se nekako tammo ne kupuje, ali čujem od ljudi da su zadovoljni. sada su kod nas svjetleće tenisice za curke po 25kn (ljudi si kupuju po par brojeva da se nađe i dogodine).

  7. #157

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno

    Hranu baš i ne kupujemo(ali ste me vi sada zaintrigirale )ali smo već par puta kupili odjeću i alat za MM
    Kvaliteta je odlična!
    čarape,gaće MM,trenirke i majice za klince-prezadovoljni

  8. #158
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    evo info-jaknica, kaputić unisex, sivi, zimski 89 kn-kupljeno :D
    Također imaju i samtane kaputiće svijetlo roza na dvoredno kopčanje isto 89 kn samo što su rukavi nekako čudno kratki ili ja baš nisam dobro gledala.

  9. #159
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,647

    Početno

    Predobre dječje samterice za 44 kn
    Danas svježe ubrano

  10. #160
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    danas sam kupila za 16 kn po komadu zaštitu za malu djecu (za vrata, ladice, pećnicu... da si ne pričvekne prste). Ne znam kolko takve stvari koštaju u TL, ovo mi se učinilo ok. marka je Safety 1st

  11. #161
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Da ne budu samo pohvale, probala sam iz Lidla mozzarelu i zrnati sir, i nije mi se svidjelo, tj. nije baš loše, ali Dukatovi, pa i K+ isti proizvodi su mi puno bolji. Onda, kupila sam na akciji prostirke za pod u kupaonici i jako su tanke i u stvari bezvezne (za 22 kuna možda nisam trebala više niti očekivati ). Vino mi je, kao što već rekoh, loše.

  12. #162
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Evo mog izvještaja nakon isprobanih više stvari iz Lidla. Čips - dobar, smrznuta pizza sa šunkom - ok, niš posebno, savijača od jabuka - niš posebno, sladoled - ok, čini mi se malo presladak, pekmez od šljiva - fin, polugotove lazanje - nisu baš nešto, Choco Nussa - ok, ali Nutella je bolja, pomfri - ok, ali Ledov mi je bolji jer ih režu na duže komade, rezana dimljena šunka - fina, kukuruzne ciabatte - fine.

    Moram priznati da mi se najviše sviđa to što nema onih posebnih odjela za kruh, nareske i sl. gdje su u drugim dućanima uvijek veliki redovi (pogotovo u Mercatoru). Tu je sve fino zapakirano i možeš normalno birati bez da čekaš u redu 15 minuta.

    Najveće otkriće su nam smrznuti potato wedges! Mljaaaaaac! Prefino, košta 9.99 kn. I prošli tjedan mi se nije dalo ići do Lidla, pa sam kupila neke druge u Mercatoru za 14 i nešto kuna i bili su prepregrozni! (Trebala sam zapravo znati da ne valjaju kad se zovu McCain. ) Sva sreća da smo ove iz Lidla prve probali, jer bi inače mislili da nijedni ne valjaju i ne bi više isprobavali.

    Čak se i MM malo pomalo otkravio i priznao da stvarno ima dobrih stvari u tom Lidlu. (Ali još uvijek nije nijednom ušao u njega. )

    Danas sam MM-u kupila one sirne namaze u trokutićima, pa čekam njegovu ocjenu, ja to ne jedem. I već se dugo brusim na one njihove tosteve - jednom sam ih jela kod mame i bili su mi fini, ali mi više nemamo toster, pa moramo prvo njega nabaviti. :/

    I da, ako nekome treba Choco Nussa, na sniženju je do 30.9. po 8 kn!

  13. #163

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    far away
    Postovi
    115

    Početno

    šta san god kupila od odjeće i obuće pokazalo se kvalitetno,o cijeni da i ne govorim

    evo zadnje sam kupila dva bodija dugih rukava-dva za 29 kuna

    bodiji su kvalitetni od finog pamuka

  14. #164
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    I mene je ovaj topic usmjerio put Lidla (inače sam bila jednom prije Božića kupiti marcipan).
    Kupila sam knedle, one vrećice od kilu, muffine i vafle, plemenite čokse i ono sredstvo W5 za maščobe (i fakat dobro čisti). I rezač za voće (npr. jabuke).

  15. #165

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    275

    Početno

    kupujemo sve osim mesa i vrhnja

  16. #166

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    352

    Početno

    Upravo probala Choco Nussu ... nije loša, uopće nije loša

  17. #167
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    majice za klince 3 kom 55 kn, pamuk kao i obično super, dvije su jednobojne (svjetlo roza, ciklama)i jedna na crtice.Ima i za dečke.Ako za ništa drugo dobre su za fleke u vrtiću ili za spavanje

  18. #168
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Jučer kupih u Lidlu nešto što bih ja nazvala džem, a oni nazivaju voćnim namazom. Pakirano je u plastične čaše, mase 500g, a cijena 8,99kn. Prepreprefino! Ima nekoliko okusa - jagoda, šumsko voće, malina, marelica. Za sad sam probala ovaj od jagode i od šumskog voća. Komadići voća u tome su prefini, a masa je ugušćena pektinom... Toplo preporučam sladokuscima!

  19. #169
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Imaju mješavine za pečenje kruha 6 kn kila. Idealno za pekače.

  20. #170
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Imaju, i dobre su, posebno ona koja se zove Bauernbrot, ali opet u tim smjesama ima svakakvih dodataka pa ih ja nerado koristim.

  21. #171
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Vidim da većinom svi hvalite Lidl, a meni nekako nije po guštu. Kad sam prvi put ušla u njega imala sam osjećaj da me je neko katapultirao nazad u doba socjalizma i onih kvartovskih samoposluga. Očigledno sam postala razmažena pa me više privlače centri poput Intespara ili Konzuma jer mi se čini bogatija ponuda, a nije za zanemariti ni lagana muzika koja svira u pozadini Što se tiče cijena, u Lidlu ima stvarno nekih proizvoda koji su jeftiniji od konkurenata, ali to onda kupuje MM kojem je ionako bitno što prije završiti sa šopingom. Ja sam priznajem od onih koji vole laganini razgledanje, mozak na pašu, ali ipak pri tom imam kočnice pa uglavnom ne kupujem stvari koje mi nisu baš potrebne. Inače, u Lidlu me nervira i to što nema skoro ništa od stvari koje su u katalogu. Ne znam da li je to zato što dođemo prekasno ili je u Zg bolja opskrbljenost.

  22. #172
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,296

    Početno

    Ne hvalimo Lidl. Navodimo što kupujemo tamo, kao što se zove topic.

    Ja već unaprijed znam čega nema (kao i za druge trgovine) i planiram si shopping-obilazak prema tome što mi treba.

    Lagana muzika???? :shock:

    Nikad nisam primijetila da negdje svira, a negdje ne... Meni su to samo trgovine (ovakve ili onakve) - uđem, uzmem što mi treba, platim i izađem. Nije mi to psihoterapija, niti će mi ikad biti. I meni je bitno da to čim prije bude gotovo (i ide se s popisom).

  23. #173
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    I meni je bitno da to čim prije bude gotovo (i ide se s popisom).
    I sa što manje potrošenih kuna. Pa zato topik o Lildlu.

  24. #174
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Ja sam se spasila jer u Lidlu nema muzike! Kad uđem u dućan pogonjen muzikom i reklamama sve na 9 ... izlazim nakon 5 minuta.

  25. #175
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Probala sam iz Lidla njihovo sredstvo za pranje inoxa, i zadovoljna sam.
    Košta 14 kuna, zaboravila sam doduše koliko košt asredstvo mr. Proper koje sam do sad koristila (jer se to ne kupuje baš često), ali mislim da je bilo skuplje.

  26. #176
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj BODULICA prvotno napisa
    pa me više privlače centri poput Intespara ili Konzuma jer mi se čini bogatija ponuda, a nije za zanemariti ni lagana muzika koja svira u pozadini
    misliš vana kad se dere: "Baš za mene, interšpar za mene..."

  27. #177
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj BODULICA prvotno napisa
    pa me više privlače centri poput Intespara ili Konzuma jer mi se čini bogatija ponuda, a nije za zanemariti ni lagana muzika koja svira u pozadini
    misliš vana kad se dere: "Baš za mene, interšpar za mene..."

  28. #178
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    Citiraj BODULICA prvotno napisa
    pa me više privlače centri poput Intespara ili Konzuma jer mi se čini bogatija ponuda, a nije za zanemariti ni lagana muzika koja svira u pozadini
    misliš vana kad se dere: "Baš za mene, interšpar za mene..."
    Joj, to sam danas odslušala, nisam znala tko pjeva. Užas!

  29. #179
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Evo poslušala sam neke vaše savjete i upravo guštam čokoladu, onu s kavom u narančastom omotu ... odlična i topi se pred menom...
    A kupila sam i po 19 kn zamrznute knedle sa šljivama...
    I odlične jabuke Zlatni delišes po 10 kn 2 kg.
    I jogurtiće one gdje je bakica nacrtana, sva tri okusa.
    Ne znam jel zbog trudnoće ili ne, ali baš sam zadovoljna.
    Još ću postati vjerni Lidlov potrošač

  30. #180
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,296

    Početno

    Za razliku od Konzuma, Lidl ima primjerno čist i uredan wc! MOj sin je bio delegat... Nije da obilazim, ali bila sam jednom u kratkom vremenu u oba. Možda je bilo slučajno, ali dojam je u Lidlu bio bolji. Bez obzira na nedostatak muzike...

  31. #181

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    mu uglavnom kupujemo sladoled (mm ga jako voli, meni je... onak), brašno, čokolade, voćne jogurte, tjesteninu (mm-u se ne sviđa), voće ako naletimo da je nešto baš dobro/povoljno (preferiram plac kad mogu iako znam od kud oni kupuju, ali navike su navike).
    zadnji put sam uzela camambert, svidio mi se.
    kupili smo i maslinovo kad je bilo na akciji jer smo ostali bez domaćeg, i bilo je taman takvo da ga koristim samo za kuhanje. pregorko mi je.

    kupili smo i gumene čizme kad su bile, i od onda ih curka prešetava po stanu, ne voli papuče, pa si rađe priušti tursku kupelj.

    čisto za info, lidl u sloveniji ima puno bolju ponudu, recimo sireva. i tamo se zna naći onih smrznutih (istočnoazijskih) zamotuljaka, ne mogu se sjetiti kako se zovu. prijateljica je vikendom kod svojih tamo, pa si dovlači tih par stvari redovno.

  32. #182
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    tekući deterdžent za rublje - trenutačno na akciji
    kupujemo : jogurt ,mlijeko, svježi sir,vrhnje,trapist unaprijed nasječen u listiće ,voće i povrće, sredstvo za pranje sanitarija,suđa ,slatkiše,ulje ....


    knedle uglavnom pravim domaće, ali ovaj put ću kupiti !

  33. #183
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa
    Za razliku od Konzuma, Lidl ima primjerno čist i uredan wc! MOj sin je bio delegat... Nije da obilazim, ali bila sam jednom u kratkom vremenu u oba. Možda je bilo slučajno, ali dojam je u Lidlu bio bolji. Bez obzira na nedostatak muzike...
    Tako je! 8) Posvuda vodim i djecu pa mi je njihov invalidski WC taman - stane cijela obitelj. Čistoća je zaista takva kakve u drugim centrima nema niti će je ikad biti.

  34. #184
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Nekidan u Merkatoru gledam crnu sortnu čokoladu, kad ono ~60kn za pločicu od 50g

    I mam mi dođe srcu milo na Lidlove tamne čokolade.

  35. #185
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,296

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Nekidan u Merkatoru gledam crnu sortnu čokoladu, kad ono ~60kn za pločicu od 50g

    I mam mi dođe srcu milo na Lidlove tamne čokolade.
    Joj, ovo kao da je mm napisao.... I on i djeca pretežno jedu baš te tamne čokolade.

  36. #186

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Lidl ima primjerno čist i uredan wc
    Ovo je jako točno, stvarno za svaku pohvalu!
    Ja sam isto ljubitelj crne čokolade, ali ih jako rijetko jedem, Lidlove su odlične

  37. #187

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    ja imam novo otkriće
    oni mali sirići kao dukatino , danonino , whatever
    koštaju 10 kn za 6 kom

  38. #188
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Imam i ja novo otkriće, naravno, čokoladno

    Čokolada Animation s mentolom

  39. #189

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    sinoć smo probali potato wedges iz Lidla
    kaže mm odlični su , samo fale kremenadle

  40. #190
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Nisam čitala sve, ali prijavit ću da kupujemo njihov čips za 6-7kn mislim - super mi je sličan kao chio, ima raznih vrsta i lisnato razvaljano je zakon!!

  41. #191
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    sinoć smo probali potato wedges iz Lidla
    što je to zapravo? :/

  42. #192
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Kavin prvotno napisa
    Nisam čitala sve, ali prijavit ću da kupujemo njihov čips za 6-7kn mislim - super mi je sličan kao chio, ima raznih vrsta
    To je taj koji ja kupujem, fin je, a cijena genijalna!

    Citiraj Zara1 prvotno napisa
    Citiraj dalmatinka prvotno napisa
    sinoć smo probali potato wedges iz Lidla
    što je to zapravo? :/
    http://www.wickedfood.co.za/blog/wp-...485601_bg1.jpg

    Mljaaaaaac!

  43. #193
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    opet nemam pojma

    pečeni krumpir?

  44. #194
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Pa da, pečeni krumpir, ali ja sam antitalenat za kuhinju, pa ti ne znam bolje opisati.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    na deklaraciji piše seljački krumpir
    predpečen sa začinima

  46. #196
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    i ja sam jednom kupila seljački krumpirić. radi se ko smrznuti pomfrit, samo je drugog oblika.

  47. #197
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj cinderella prvotno napisa
    i ja sam jednom kupila seljački krumpirić. radi se ko smrznuti pomfrit, samo je drugog oblika.
    I finiji.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    ja ga nisam pržila
    nego pekla u pećnici na papiru za pečenje

  49. #199
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ja i muž smo otišli danas po lazanje, bacili oko na povrće i zaključili da se trebamo prebacit u Lidl svakodnevno! Ne idem na pijacu pa mi je kvartovska vočarna skuplja, krastavci npr. duplo :shock:
    Za pohvalu su mi njihovi corn flakes-i svih vrsta

  50. #200
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    njoki i tortelini sa sirom

Stranica 4 od 80 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •