Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Izrada vozacke

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Izrada vozacke

    Imam par pitanica

    1. Kad prodes voznju dobiješ onaj neki papir da si prošao i sa tim ides napraviti vozacki. Zanima me dali sa tim papirom smijes voziti ili tek sa onom iz mupa?

    2. Ako si radio tipa prije 3-4 godine novu osobnu dali trebaju slike ili povuku te slike?

    3. Moze li se samo u Heinzlovoj izraditi ili se moze i u Petrinskoj?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Imam par pitanica

    1. Kad prodes voznju dobiješ onaj neki papir da si prošao i sa tim ides napraviti vozacki. Zanima me dali sa tim papirom smijes voziti ili tek sa onom iz mupa?

    2. Ako si radio tipa prije 3-4 godine novu osobnu dali trebaju slike ili povuku te slike?

    3. Moze li se samo u Heinzlovoj izraditi ili se moze i u Petrinskoj?

    1. Nakon položenog ispita Upravljanje vozilom, elektroničkim putem Vam se izdaje Uvjerenje o položenom vozačkom ispitu. Zatim u najbližoj policijskoj upravi zatražite izradu vozačke dozvole. Potreban
    vam je osobni identifikacijski dokumenat, te liječničko uvjerenje ne starije od 15mjeseci - kopirano s web stranice jedne autoškole

    2. Nije potrebno priložiti fotografiju ukoliko je podnositelju zahtjeva u proteklih pet godina izdana biometrijska putovnica, elektronička osobna iskaznica, osobna iskaznica koja sadrži OIB ili e-vozačka dozvola izdana od 04.09.2017. godine, za čije je izdavanje priložena fotografija, a izgled osobe nije bitno promijenjen.

    3. možeš u bilo kojoj policijskoj upravi ili postaji koja izvršava poslove izdavanja i obnavljanja vozačkih dozvola. Heinzelova može. Petrinjska ne, oni se preuređuju i preselili su u Vukovarsku 70 (ne znam može li se sada i tamo to obaviti, najbolje da nazoveš i provjeriš)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Imam par pitanica

    1. Kad prodes voznju dobiješ onaj neki papir da si prošao i sa tim ides napraviti vozacki. Zanima me dali sa tim papirom smijes voziti ili tek sa onom iz mupa?
    Tek s onom iz MUPa, ali najprije će dobiti samo potvrdu o predanom zahtjevu za vozačku dozvolu. Sama vozačka bude gotova u roku od cca 30 dana. S tom potvrdom o predanom zahtjevu smije voziti, ali samo unutar granica Hrvatske, ne i u inozemstvu.

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ok. Puno hvala na odgovorima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •