Stranica 77 od 77 PrviPrvi ... 2767757677
Pokazuje rezultate 3,801 do 3,811 od 3811

Tema: preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

hehe, ok, kako sam shvatila tvoj prvi post, sjetila sam se svoje sestre koja je "imala peglu doma", pa kad sam ja nakon nekoliko godina došla kod nje i trebala nešto ispeglat, s iste sam napokon skinula etiketu

marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Ako nisi jedna od onih koje na parnoj postaji žele peglati sve uključujući čarape, onda ti je dobra i pegla iz Lidla. To želim reći, ali danas mi nešto ne ide jasnoća i jednostavnost.
    Posljednje uređivanje od marta : 15.05.2019. at 10:02

tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Hvala ti, dala si mi reassurance po koji sam došla

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ako nisi jedna od onih koje na parnoj postaji žele peglati sve uključujući čarape, onda ti je dobra i pegla iz Lidla. To želim reći, ali danas mi nešto ne ide jasnoća i jednostavnost.
    U Lidlu je trenutno uz peglu i parna postaja Tefalova za 777kn. Jel to valja kaj, inače su njihove oko 1500kn.

MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U Lidlu je trenutno uz peglu i parna postaja Tefalova za 777kn. Jel to valja kaj, inače su njihove oko 1500kn.

Nemam baš tu peglu, nego neku od prije 10 godina, ali mi se čini da ova nema baš veliki spremnik za vodu i mogućnost dodavanja vode tijekom peglanja (kad potrošiš vodu, moraš čekati da se ohladi i onda tek otvoriti spremnik i dodati još vode). Meni bi to bio jedini razlog da je ne uzmem. Naravno, ovisi o tome skupljaš li gomilu veša i onda odlučiš sve odjednom ispeglati ili više voliš pomalo

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam baš tu peglu, nego neku od prije 10 godina, ali mi se čini da ova nema baš veliki spremnik za vodu i mogućnost dodavanja vode tijekom peglanja (kad potrošiš vodu, moraš čekati da se ohladi i onda tek otvoriti spremnik i dodati još vode). Meni bi to bio jedini razlog da je ne uzmem. Naravno, ovisi o tome skupljaš li gomilu veša i onda odlučiš sve odjednom ispeglati ili više voliš pomalo
    Ne volim uopće.
    Hvala, nisam znala ovo za dodavanje vode. Budem se onda držala klasične pegle, za moju količinu peglanja ne treba mi još i trauma puknute pegle.

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Ja imam takvu parnu postaju, možda nije baš identičan model, ali je Tefalova i bila joj je otprilike takva cijena u Sparu.

Meni je savršena, doduše to mi je prva parna postaja u životu, tako da ne znam za bolje.

Spremnik je 1 l i izdrži oko sat vremena peglanja, a više od toga ne bih ja mogla izdržati

no, pegla se neusporedivo brže nego običnom peglom.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Da imam prostora, ja bih to sebi odmah kupila, ali nemam gdje držati svu tu skalameriju, pa ću se i dalje snalaziti s običnom parnjačom.

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Ja sam raščistila jednu policu u ormaru - zapravo, pola police.

pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006

Početno

od kad imam parnu postaju, ne bih se više vraćala na obično glačalo

MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Zaboravila sam dodati da se nakon parne postaje nikad, nikad ne bih vratila na običnu parnu peglu jer je peglanje brže i lakše i odjeća je bolje ispeglana. Peglu držim u ormaru u kojem držim i košaru s neispeglanim vešom.

Stranica 77 od 77 PrviPrvi ... 2767757677

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •