Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Aktivost za četverogodišnjaka u Vel.Gorici

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno Aktivost za četverogodišnjaka u Vel.Gorici

    Molim Vas ako imate neku preporuku tipa karate, mačevanje, ples... na spomenutom području , sa kontaktima i dojmovima.Budući da nejdemo u vrtić mislim da bi mu neka aktivnost sa vršnjacima dobrodošla.

  2. #2
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    topla preporuka sportski vrtić PINKY ( )
    sorry, tek sada vidim ovaj post, ne znam da li ste zakasnili sa upisom ali možeš probati
    smješteni su kod vatrogasnog doma (ulaz kod RVG)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Hvala Maya&Leon .Imaš možda neki njihov kontakt?Jel tvoji klinci tamo idu, čime se bave, može malo detalja ,molim te .

  4. #4
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Dakle, radi se o sportskom vrtiću koji djeluje u sklopu judo kluba.

    To ne znači da već uče judo, nego je to više zamišljeno kao igranje i trčanje, sa osmišljenim "zadacima". Ona djeca koja pokazuju dobru motoriku mogu se uključiti u učenje osnovnih elementa juda poput premetanja, koluta i sl. a to u konačnici izgleda otprilike ovako (naravno, prilagođeno njihovom uzrastu - govorim samo o prvom dijelu snimke na kojem se vide koluti/premetanja/padovi, nemoj se prestrašiti jer su na snimci naši treneri i iskusni judaši 8) ):
    http://www.youtube.com/watch?v=4DGpkfCTrDk

    Inače, mi idemo već 2. godinu, za njih imam samo riječi hvale, izvrsno rade sa djecom, kikići se fino razgibaju a da ne govorim koliko to ide u prilog motorici i općenito snalaženju.

    Za tvog dječačića bi bila grupa koja radi utorkom/četvrtkom od 17-18 h (možda će biti i subotom, mi se jaaaako veselimo toj mogućnosti, naročito sada kada dolazi zimski period :D ). Trener se zove Ivan Kelava. Radi u duetu sa trenericom Danijelom.

    Što se kontakta tiče - najbolje je doći sa djetetom osobno, oni će dijete svakako pustiti da odgleda dio sata, zajedno odlučite da li vam se to sviđa ili ne, a i dijete ima vrijeme prilagodbe, odnosno daje im se na volju sat/dva da odgledaju i - ako žele - uključe u rad grupe.

    Nadam se da nisam ništa propustila, ako te još nešto zanima - tu sam

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Uspjela sam saznati da upisi traju cijelu godinu tako da mi je drago da nismo zakasnili i sigurno čemo uskoro doći pogledati.Maya&Leon , ako sam dobro skužila i tvoj je maleni otprilike bio D.dobi kad je krenuo, jel tako ? Koliko ima klinaca u grupi i kojeg su uzrasta ?Jel su svi onako baš pravi sportski tipovi ili ne mora biti. Koja je cijena ?

  6. #6
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Leon je godinu dana stariji od tvojeg dječarca (10/2004.) ali da - krenuo je upravo u toj dobi.
    U grupi ih ima oko 20-25, no gotovo nikada nisu svi na treningu.

    Ima ih baš pravih spretnih sportskih tipova, ali to svakako nije uvjet primanja. Pa nismo baš svi sportski talenti
    Dakle, ne moraš brinuti ako tvoje dijete nije "sportski tip". Bitno je da se dobro zabavlja i dok god ga bude veselilo dolaziti - to je to.
    Što se uzrasta tiče - pa svi su tu negdje +/- godinu, dvije (max).

    Cijena je 250 kn/mjesečno. Ukoliko dijete nije bilo na treningu više od pola treninga, neće ti naplatiti punu cijenu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Super.Hvala ti puno

  8. #8
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    mali ispravak: cijena je 200 kn/mjesečno

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    O.K.Samo što D.nije oduševljen tom idejom kao ja, vjerojatno mu nisam to uspjela dobro dočarati .Mislim da je od cijele moje priče on samo čuo onaj dio gdje ga ja ostavljam i čekam u drugoj sobi da se on poigra , jer ga valjda to asocira na pravi vrtić od kojeg ima fobije ( sad ga čuva baka) . Odvest ću ga jednom bez prethodne najave , pa čemo onda vidjeti.

  10. #10
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    pa da, to će možda biti najbolje
    kada vidi onoliko nasmješenih (i očito zadovoljnih) dječaka kao što je on - vjerujem da će rado ostati
    sretno, i dođite nam što prije

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Evo jedne preporuke www.centar-dmo-vg.hr. Svi programi su besplatni, a djelatnice centra su super!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Hvala VGmama.Za nas bi bila "igraonica za pretškolce ".Imaš li konkretna saznanja baš o tome, npr.koliko djece je u grupi, čime se bave i sl.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Nazalost nemam osobnih iskustva, moj sin ide u vrtić, za njih znam preko "mama iz parka" Mislim da ima jedna grupa u jutarnjim satima i jedna popodne, ali najbolje da tamo nazoves i vidis jer se grupe jako brzo popune. Osobno sam sudjelovala u programu "Roditeljstvo na drugačiji način" meni je bilo super i svakako preporuka svima - dobra stvar je da je u prizemlju osigurano čuvanje djece dok roditelji sudjeluju u programu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •