Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 65 od 65

Tema: dali mogu ostati trudna kad imam menstruaciju

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    3

    Početno

    i meni je bila čudna ideja seksa sa menstruacijom, ali kad sam probala mogu slobodno reći da je osjećaj uufff doobar ))

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    mene cudi odnos za vrijeme menstruacije, ali to sam ipak samo ja ....
    probaj definitivno.... osim malo nereda osjećaj je preeedobar ))

  3. #53

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, imam 18 godina, za 3 mjeseca 19, menstruacija mi se uglavnome ustalila... i okej, trebam pomoć...
    Znam da moram ginekologu ali ipak, dok ne stignem kući, da čujem vas.

    27. 6. sam imala spolni odnos prvi put u životu, bez zaštite, jedva da je ušao u mene nekoliko puta i to je bilo to. Mislim da mi čak nije ni probio himen. Bila sam sva u strahu što će biti, nije svršio u mene znači, ali ipak napravili smo to bez zaštite, tj. dečko je pretjerao, i eto. Uglavnom, dobila sam menstruaciju poslije toga 13.7., znači 16 dana poslije spolnog odnosa.

    Ujedno je 13.7. bio i datum očekivane menstruacije odnosno 28. dan ciklusa.

    Međutim, sad sam od 10.8. na moru, i 10.8. sam trebala ponovno dobiti mengu, danas je 16.8., 6 dana kasni i još ju nisam dobila. Brinem se užasno, je li zaista moguće da sam ostala trudna iako nije niti svršio u mene, i imala sam redovitu menstruaciju 16 dana nakon spolnog odnosa... U narednom periodu poslije nisam imala apsolutno nikakvih odnosa, znači, nije bilo seksa. Čitam ovo gore, dva jajašca, kako je moguće da se spermij oplodi za vrijeme menstruacije... I užasno sam isprepadana.

    Nemam apsolutno nikakvih simptoma trudnoće (od onih meni poznatih...) tako da... ne znam.
    Ni infekcija..niti me išta boli ni peče. Baš ne znam što je. Liječnik neće moć prije ponedjeljka. Pa eto, do tad ako ima koja od vas koje mišljenje... zahvaljujem.

  4. #54
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj upomoc prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, imam 18 godina, za 3 mjeseca 19, menstruacija mi se uglavnome ustalila... i okej, trebam pomoć...
    Znam da moram ginekologu ali ipak, dok ne stignem kući, da čujem vas.

    27. 6. sam imala spolni odnos prvi put u životu, bez zaštite, jedva da je ušao u mene nekoliko puta i to je bilo to. Mislim da mi čak nije ni probio himen. Bila sam sva u strahu što će biti, nije svršio u mene znači, ali ipak napravili smo to bez zaštite, tj. dečko je pretjerao, i eto. Uglavnom, dobila sam menstruaciju poslije toga 13.7., znači 16 dana poslije spolnog odnosa.

    Ujedno je 13.7. bio i datum očekivane menstruacije odnosno 28. dan ciklusa.

    Međutim, sad sam od 10.8. na moru, i 10.8. sam trebala ponovno dobiti mengu, danas je 16.8., 6 dana kasni i još ju nisam dobila. Brinem se užasno, je li zaista moguće da sam ostala trudna iako nije niti svršio u mene, i imala sam redovitu menstruaciju 16 dana nakon spolnog odnosa... U narednom periodu poslije nisam imala apsolutno nikakvih odnosa, znači, nije bilo seksa. Čitam ovo gore, dva jajašca, kako je moguće da se spermij oplodi za vrijeme menstruacije... I užasno sam isprepadana.

    Nemam apsolutno nikakvih simptoma trudnoće (od onih meni poznatih...) tako da... ne znam.
    Ni infekcija..niti me išta boli ni peče. Baš ne znam što je. Liječnik neće moć prije ponedjeljka. Pa eto, do tad ako ima koja od vas koje mišljenje... zahvaljujem.
    Kupi test za pocetak.ili vadi krv

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Sanja :) prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi test za pocetak.ili vadi krv
    znate li možda treba li se vađenje krvi platiti? pregled kod ginekologa, ultrazvuk? za kućni test nemam novaca.
    ginicu svoju imam ali bila sam samo jednom i nisam imala razloga ići prije pa nisam upućena u proceduru kako ide inače, što se treba platiti, što ne. i ako možda znate - tj. mislite da se plaća, da li išta pokriva dopunsko osiguranje?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    test košta 20-30 kuna, na moru si, zar nemaš ništa novaca?

  7. #57
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A možda ti kasni zato što si promijenila klimu, kupaš se, a i strah radi čuda sa ženskim hormonima. Imala si redovnu menstruaciju, koja je trajala uobičajeno dugo dana i nakon toga nisi više imala odnose, zar ne? Tako da je vjerojatnost trudnoće gotovo nemoguća. Sigurno ćeš u idućih dva-tri dana dobiti.
    A ubuduće...a znaš što ću ti reći, pamet u glavu. Seks bez zaštite nije pametan, jer izaziva strahove i zbog mogućnosti trudnoće i zbog mogućnosti bolesti i zbog utjecajha na cijeli budući život. A seks bi trebao biti vrhunac ljubavi i nešto lijepo. Zato, ili NE seksu, ili seks sa kondomom (najjednostavnija zaštita). Može?

  8. #58
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ima testova za trudnoću već od 15 kuna, odi u ljekarnu i riješi se stresa

  9. #59

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Cure bok...imam pitanje.
    Sta mislit dali je moguce da sam trudna, a imala sam odnos sa deckom i svrsio je drugi i treci dan menstruacije u mene, inace mi traje 5 dana?

  10. #60
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ne vjerujem da si trudna i molim te koristi zaštitu kod odnosa manje ćeš brigati

  11. #61
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Potpisujem Xenu, ali Nika treba da znas da je vijek spermatozoida 72 sata, i da uvijek ima sanse za trudnocu...ja sam ostala trudna u neplodnim danima, ali sam zeljela. Et' ... Koristi zastitu, bar su nam te info dostupne.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Voljela bi biti tako da nije bed

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa Vidi poruku
    da
    imaš 2 radnosposobna jajnika
    menstrualni ciklus se ravna po jednom, a drugi može u svakom trenutku imati ovluaciju
    Ovo je post iz 2009, ali bila bih jako zahvalna ako ovo itko potvrdi. Je li ovo utemeljeno na necemu? Ima neko neki link?

  14. #64
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Koliko ja znam ovulacija se dešava naizmjence, svaki mjesec drugi jajnik

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko ja znam ovulacija se dešava naizmjence, svaki mjesec drugi jajnik
    Ja znam jednu curu koja je zatrudnila na takav način... jedan jajnik je ovulirao, a kasnije drugi.. potvrđeno je folikulometrijom... cura je ostala trudna znači blizancima, ali je jedan propao u ranijem periodu dok je drugi sad živahan momak

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •