Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: hip seat

  1. #1

    Početno hip seat

    nama je suuuuuper bilo za nošanje pa da podijelim sa vama!
    http://www.(kršitelj koda)ychick.com/index.cfm/...ychick_hipseat

    jako smo se puno nosili, zapravo još uvijek (2 g.)

  2. #2
    Nuktemeron avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno (kršitelj koda)ychick za nošenje djeteta na boku

    Slažem se!Genijalna nosiljka!


    Nakon hug-a-buba prešli smo na (kršitelj koda)y chic, i sad je to moj umjetni dodatak boku!
    Quinny curbb koji se nosi na boku sam kupila i odbacila, kao i pouch.
    Nisam probala Mei hip , Infantino siderider kao ni sling (ne znam zašto me toliko odbija).
    ma li netko ovo? Pitam se je li to bolje za slobodne ruke
    http://www.tragemaus.de/tragemaus-p4...NEW-STYLE.html

    Hipseat
    Loše:
    Imam osjećaj da nije idealan za poboljšavanje mišićnog dna zdjelice...
    Ne može se koristiti u trudnoći
    Moram pridržavati dijete jednom rukom
    Kako ću to zimi preko jakne nositi?

    Dobro:
    Vrlo, vrlo neupadljiv. Rijetko tko primijeti da je dijete na nosiljci, izgleda kao da ga nosim.
    Nema nikakvog urezivanja u nogice kao kod drugih nosiljki.
    Ne grije
    Sjajan je za vožnju u tramvaju, jer u sekundi mogu smjestitti dijete u krilo.
    Dijete uživa u "vožnji"

    - ima više kopija, tko bi sad znao tko je bio prvi..
    easy rider, carrybum, (kršitelj koda)ychic hipseat, kangobaby, kiddy-cabby...


    navodno je easy rider prvi, nastao 1995.
    iako je porijeklo još starije Hip carriers are based on the ancient wooden baby carriers which are fasten on to the hips of mothers. Also known as hipseats.


    http://www.easy-kinderideen.de/e-010...easyrider.html

    ovo se prodaje u neckermannovom katalogu za 30 eura.
    Izgleda mi bitno bolji od mog (kršitelj koda)ychic hipseat.

  3. #3
    Ivac avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

  4. #4
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Vidim da nije zazivjela tema,ali moram nadopisati i izjaviti svoje odusevljenje hip seat nosiljkom.Nisam uzela i-angel ili skuplje varijante,eksperimentalno sam kupila na ebayu jednu koja mi se cinila optimalna sto se tice cijene,kvalitete i mojih potreba.I nisam pogrijesila.Moja ramena,kicma i cijela postura je spasena u zadnji cas.Moje zlato od 12 kg nosilo bi se 24 sata(da,da cak i nocu) na dan da moze,a kako nije prihvatio sling od malena,u igri su bile samo ruke.Istina,sad ga moram jednom rukom pridrzavati iza ledja ali to je nista naspram dosadasnjih nosanja i posljedica istog.Odlican se pokazao za nosanje po ducanima(jer mrzi voznju u kolicima u ducanu),a rijesio je i moj problem opcije transporta djeteta u jaslice i iz njih(jer smo relativno blizu a ne vozim).Svakako toplo preporucam roditeljima starije dojencadi koja nije prihvatila nosiljke jer,koliko vidim,ovu bi mogla obozavati.Lice mog malog ozari se kao suncan dan kad vidi da je opasem oko struka i -hooop-la,zacas je gore.Cak mi se cini da mu je udobnije nego dok sam ga nosila na podlaktici.Preporuke!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •