Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: "Nemoj ju učiti na ruke"

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Tuzla, BiH
    Postovi
    53

    Početno

    I mi se nosimo vec 6 i po mj, kad god moja N to zeli. Nije mi tesko, iako ona ima vec preko 8 kg, uzivam u tome a kucne poslove ostavljam za navece kad ona zaspi...i svi se cude kako imamo mirnu bebu, koja nikad ne place 8)

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj TIGRICA prvotno napisa
    Upravo sam pričala sa sestrom kako sam već umorna od nošenja sina.Ima 7kg,pa nemožeš toliko ga nositi. Bili su ona i njezin muž kod nas i komentar je bio da smo ga naviknuli na ruke. Sling pola sata da mira,a onda opet ruke. PItam ja vas,pa kako onda ručak napraviti,a da ne opečeš dijete? Kako jesti? Kako išta pospremiti,makar može i bez toga par dana,a već peti dan više nemožeš gledati svinjac??
    I dalje sam za nošenje,ali nekada je neizdrživo. A moj čak i plače na rukama,šta onda? :?
    upravo to! šta kad plače i na rukama?znam da nije gladna,žedna,presvučena je nego čista obijest bude u pitanju.Baš napravi ljutu njuškicu i zahtijeva nosanje.Stvarno obožavam svoje dijete i nosam ju i vani i po doma ,al ponekad mama mora kuhat,jest,a čovjek ne bi povjerovao, mora i na wc!

  3. #53
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    I mi se puno nosimo , pogotovo pred spavanje jer drugačije ne želi zaspati.Također je mali bucko od preko 7kg , a ja metar i čevap Kad počne cendrati i na rukama , a znam da je sit , to je znak da mu se spava.Slučajno sam to skužila jer mi nije bilo logično da je pospan vrlo brzo nakon buđenja.Uvod u to uspavljivanje je vrlo glasan,protestira , ali ne zadugo
    Ja na svu sreću stigne sve obaviti jer ga smjestim na krevet gdje ga oboružam sa svih strana igračkama pa si on priča sa njima

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    ja sam stalno nosala i uspavljivala na rukama dok sa njenih 8mj nisam uklještila vratnu kralježnicu i nisam mogla pomaknut glavu tjedan dana.tada je to završilo,naučila sam ju samu da zaspe(knjiga "kako uspavati bebu bez plakanja") i šetali smo u kolicima,po kući maksimalno smanjili. sad čekam drugo,kam da metnem ovo prvo ako će drugo stalno htjet bit na meni,pa ne budem se starije odrekla zato?uglavnom,najbolja odluka leži najčešće u sredini,dakle svega pomalo,malo nosanja,malo samostalnosti.
    slažem se da neka djeca traže više ruku,a neka manje,ali dosta toga ovisi i o nama,o tome na što ćemo ih naviknuti.nekima samima bude dosta ali neki ne odustaju...

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    181

    Početno

    Mi smo isto naučeni na ruke, i ne zna se tko više uživa, ja ili on!
    Iako ima 8,5 kg i voli gledati prema van (što je meni teži položaj) i ne miruje dok ga se nosi nego svoje oduševljenje izražava mlataranjem nogicama. Jedino je miran u slingu, u njemu blažen zaspe.
    Ali uživamo!
    Vidjet ćemo kako ćemo s drugom bebom, al nadam se da on/ona neće doći dok G. ne bude dosta samostalan pa i njoj/njemu možemo pružiti istu uživanciju!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •