Stranica 3 od 54 PrviPrvi 123451353 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 2666

Tema: POTPOMOGNUTA U SLOVENIJI

  1. #101

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj CERES prvotno napisa
    Splićanka, želim ti prekrasnu betu za dva dana!
    Imam pitanja za tebe: koliko vam se stanica oplodilo ( od tih 19)?,
    da li imate i smrzliće? Ljekove ste kupili kod dr.Reša?
    Poz ceres, od 19, šest se oplodilo, imamo 4 smrzlića. Ljekove smo kupili kod dr. Reša, odlučili smo se za purogen koji je nesto skuplji, negdi desetak eura po dozi, al eto i to smo tili provat

  2. #102
    CERES avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    131

    Početno

    Hvala Splićanka, i sretno dalje!
    Baci pogled na odbrojavanje, imamo prvu jesensku trudnicu (AURORA)
    od dr.Reša! :D :D

  3. #103
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    evo i ja došla s punkcije kod dr.Reša. primila 18 Menopura i dobila 14 jajnih stanica. Punkcija nije strašna, počelo boliti tek pred kraj. Nisam dobilla ništa protiv boli i doktor me pohvalio da sam bila hrabra. A inače sam baš mimozica mene i AIH boli. Pomoglo je što me je zabavljao pričom i svaki ubod najavio sa 1-2-3-ide. Aurorina vijest me tako razveselila i ulila puno nade..baš mi je ovo super nedjelja!!nek bude i vama svima

  4. #104
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Ajde super da je i punkcija prošla. Kad ideš na transfer?

  5. #105
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    ja ti već poslala pp.. u srijedu je transfer.

  6. #106
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Cure koje ste bile na postupku stvarno se nadam da će uspjeti obavještavajte nas i dalje, mislim da će sad i kod dr. Reša biti navala

  7. #107
    CERES avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    131

    Početno

    Sretno coolerica, nek ih se što više oplodi! I ja se spremam kod
    dr. Reša, u 01. ili 02. mjesecu (čim mi se suprug vrati s broda),
    jako me razveselila ova vijest od Aurore. Vidim da ima dosta cura
    trenutno u postupku kod dr. Reša, nadam se samo da se neće i kod
    njega uskoro morati čekati na postupak.....

    Svima želim puno, puno sreće, bitno da je krenulo..... :D

  8. #108
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Zanima me kakve sve nalaze dr Reš traži za ući u postupak i koliko moraju biti friški?

  9. #109
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Nadam se da će biti puno trudnica kod dr. Reša

  10. #110
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Mi danas obavili transfer kod dr. Reša :D
    Od 6 js 3 su se oplodile, ( 2 su vratili, jedna 8-stanična a jedna u stadiju morule ) a jednu će zamrznuti ako se bude razvijala do 5. dana ( kaže da zamrzavaju samo blastice ).
    Transfer nije bio tako bolan kao punkcija ali pošto meni grlić maternice nije ravan bilo je i tu nekih problema pa nije bilo baš ugodno - MM je bio unutra kod transfera i pozlilo mu je, on inaće ne podnosi takve stvari, kaže dr. Reš da mora vježbati jer kako će onda izdržati na porodu
    Super mi je to što na ekranu vidiš sve što radi, cijeli transfer i svoje male mrvice
    Test trebam raditi 18.10. ali ja ću betu otići vaditi 16. ( petak ), to je 12 dpt i beta bi već trebala biti poprilična ako smo uspjeli!
    Sretno svima!

  11. #111
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    maca2 PUNO PUNO PUNO SREĆE TI ŽELIM ZA VELIKU BETU!

  12. #112

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    SAMOBOR
    Postovi
    110

    Početno

    Maca2 navijam za veliku betu!

  13. #113
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj tina prvotno napisa
    Maca2 navijam za veliku betu!

  14. #114

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    24

    Početno

    Maca, sve najbolje ti zelin, da uspije!

  15. #115
    nirvana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Karlovac
    Postovi
    150

    Početno

    maca2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za veliku betu

  16. #116
    aleksandraj avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    953

    Početno

    Danas sam usla u trecu fazu -dr. V mi prepisao 4 ampule menopura dnevno..malo sam zbunjena jer sam uz njihovu suglasnost kuplia gonale..zar to nije isto,


  17. #117
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Curke moje, hvala na vibrama i lijepim željama !
    Sutra zovem da vidim što se događa s ovim 3 zametkom, nadam se da će ga zamrznuti pa da imam tu rezervnu opciju ako ova ne uspije :/
    Pitalo me par cura koliko je sve to zajedno koštalo, pa evo moje računice:

    - menopur ( 20 kom ) : 400 eura
    - citrotide ( 3 kom ) : 120 eura
    - štoperica ( pregnyl ) : 24 eura
    - 3 ultrazvuka + konzultacije i spermiogram : 120 eura
    - troškovi puta ( gorivo + vinjeta ) : cca 200 eura ( ZG - Ljubljana x5)
    - ICSI postupak : 1100 eura

    UKUPNO : 1764 eura

    U svakom slučaju mislim da se kod naših privatnika u HR uopće više ne isplati ići, skuplji su a i zbog novog zakona uspjeh će im biti znatno manji nego u SLO. Treba iskoristiti ovih 6 postupaka što nam daje HZZO i kombinirati ih s inozemstvom. Iako, ja se i dalje nadam da će se zakon uskoro promijeniti :/

  18. #118
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Maca2, daj mi reci jel te jako boljela punkcija, ja u srijedu idem na ultrazvuk (8 dc) pa me baš zanima kada će biti punkcija. Užasno me strah te punkcije na živo, do sada sam uvijek dobivala anesteziju.

  19. #119
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    kate32, ja sam na punkciju išla 13 dan ciklusa, punkcija je dosta bolna ali da se izdržati ( ja popila 1 ketonal i normabel sat vremena prije ).
    Kod mene je desni jajnik smješten skroz visoko i iza maternice pa je dr. trebao probijati maternicu i prolaziti kroz cijelu njezinu širinu kako bi došao do folikula - e to je bilo , nažalost na kraju su svi folikuli iz tog jajnika bili prazni pa me bezveze mučio ali nije mogao znati da će biti tako.
    Punkcija na "normalnom" jajniku nije strašna i stvarno se da izdržati, osjetiš ubode igle ali stvarno ide brzo. Nemoj se ništa bojati, sve se da izdržati - pogotovo kada čuješ embriologa iz laba kako viče imamo js, još jednu, još jednu... :D
    Nakon punkcije dr. kaže popijte što god hoćete protiv bolova jer vam sada ne može štetiti. Možda da si poneseš jastuk u autu pa ga staviš ispod guze tijekom vožnje - meni je pomogao preko onih neravnina na cesti kada mi se stresla cijela unutrašnjost :shock:
    Sretno i samo hrabro!

  20. #120
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    zanima me sta bih mogla popiti protiv bolova A DA NIJE KETONAL!!!

    KETONAL je zabranjen zenama koje se bore protiv neplodnosti

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...117ebdb3a1ceb0

    i meni je dok to nisam procitala bio najdraza droga

  21. #121
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    I ja sam za to već prije čula i pitala dr ali on kaže da nije čuo za to i da već godinama odobrava ketonal :?
    Ja sam popila 2 pa mislim da mi ne mogu štetiti.
    Pokušaj s voltarenom rapid - oni su isto dobri!

  22. #122
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    bokić svima!
    evo i da ja javim svoja iskustva pa iako je milion informacija već dostupno možda nekome baš i moje zatrebaju. u petak sam bila na transferu kod dr. Reša i sve je prošlo super. prošli utorak sam imala punkciju i koliko sam se toga bojala pa na kraju stvarno bez problema. osjeti se i zaboli malo kad bocne, al itekako izdrživo, jedino šta ih ja nisam imala jako puno (8) pa možda i zato. vjerojatno je teže curama koje imaju više fol. Ostalo ih je "živo" super puno od tih 8 tako da su doktor i laborant bili jako jako zadovoljni, a i dosta ih je uspio zamrznut pa da treba i slijedeći put (kojeg se nadam neće biti) ne moram prolaziti hormnalnu terapiju. poslije punkcije nisam krvarila jedino šta me naknadno taj dan boljelo, al pretpostavljam da je to više od puta, pa uz jednu tableticu voltarena, malo odmora kod kuće i to je prošlo. doktor ima stvarno puno parova istovremeno u postupku, al rješava to bez problema. totalno je organiziran i sve funkcionira kako treba. nikada nismo čekali duže od 20 min. a u njegovor ordinaciji budeš najduže 10tak min. imam još brdo informacija i doživljaja koje bi podijelila ali neću davit. sve je to već napisano samo šta svaka od nas prolazi i doživljava to na svoj način. doktor je rekao da napravim test za trudnoću za 14 dana, nije ni spominjao vađenje krvi. nešto mi je puno trudnica dr.Reša u điru...joj nadam se da ću i ja biti među njima...
    cure moje svima puno sreće želim i veliki pozzz
    javim rezultat!

  23. #123
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    cure moje ,eto i ja sam u postupku kod Reša ali mene tek čeka punkcija. U srijedu mi je 8 ultrazvuk pa ćemo vidjeti. Iako ste rekle da vas nije baš toliko boljela punkcija mene je sveejdno toga užasno strah pogotovo kad pročitam neka iskustva drugih žena.A valjda će biti sve ok, želim vam svima pozitivne bete

  24. #124
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    8 ultrazvuk= 8 dc utrazvuk

  25. #125
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    jel postoji kod dr reša čekanje konzultacija? koliko uopće traje period od prvog kontakta do postupka?

  26. #126
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    jel postoji kod dr reša čekanje konzultacija? koliko uopće traje period od prvog kontakta do postupka?
    Ksena, nema čekanja za konzultacije ( bar nije bilo do sada), pošalješ im e-mail ili zovneš, naručete za par dana na konzultacije i već taj ili sljedeći ciklus možeš u postupak ( ovisi koji ti je dan ciklusa, naravno).

  27. #127
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    A sto kazu u LJ...zasto ne daju nista kod aspiracije JS?

  28. #128
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    jel postoji kod dr reša čekanje konzultacija? koliko uopće traje period od prvog kontakta do postupka?
    Nas je naručio na konzultacije nakon 3 dana od 1. maila, meni je htio vidjeti sredinu ciklusa zbog naših urednih nalaza (a to mi je sad), a i moja dob požuruje konzultacije, inače su rekli da naručuju za početak 11. mjeseca.

  29. #129
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    A sto kazu u LJ...zasto ne daju nista kod aspiracije JS?
    da, to i mene zanima

  30. #130
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    A sto kazu u LJ...zasto ne daju nista kod aspiracije JS?
    da, to i mene zanima
    Vjerojatno zato što nemaju anesteziologa

  31. #131
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    splicanka sretno! :D

  32. #132
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    loks, imaš pp.

  33. #133
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Ja sam čula od jedne frendice koja je tamo bila da nema čak ni sestre koja za njega radi ne znam jel to istina ili se tako potrefilo kad je ona bila?
    Hoću reći ako je tako vjerojatno zbog manjka kadra anesteziologa i slično ni ne može sve to izorganizirati (mislim na anesteziju)
    Ali da se to izdržati meni je bilo stvarno bolno zadnji put pa ipak idem ponovo u postupak na isto mjesto i vjerojatno neću dobiti niš osim one inekcije za bol

  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    24

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa
    Ja sam čula od jedne frendice koja je tamo bila da nema čak ni sestre koja za njega radi ne znam jel to istina ili se tako potrefilo kad je ona bila?
    Hoću reći ako je tako vjerojatno zbog manjka kadra anesteziologa i slično ni ne može sve to izorganizirati (mislim na anesteziju)
    Ali da se to izdržati meni je bilo stvarno bolno zadnji put pa ipak idem ponovo u postupak na isto mjesto i vjerojatno neću dobiti niš osim one inekcije za bol

    POz cure

    puno uspjeha svima zelim kod dr Resa prije svega. Ja kad sam kod njega bila dva puta u Ljubljani nije bilo sestre, u Postojni je isto tako nema, al njemu to ni ne triba jer je čovik kako je vec neko napisa stvarno super organiziran. Svima puno srice zelin i da van prode sta bezbolnije

  35. #135
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    kad sam ja bila na konzultacijama bile su 2 sestre..a na folikulometrije sam stizala u 5 ujutro pa nije bilo nikoga..piše na ležankinom postu da dolaze u 6 i pol..a ležankini postovi su obavezno štivo za svakog ko ide k Rešu- čovjek opisao svaki zavoj na cesti i svaku stolicu u čekaoni. spasio me od traženja ordinacija . u postojni samo dok i biolog. al bila je nedjelja pa nemam pojma za inače

  36. #136
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj coolerica prvotno napisa
    kad sam ja bila na konzultacijama bile su 2 sestre..a na folikulometrije sam stizala u 5 ujutro pa nije bilo nikoga..piše na ležankinom postu da dolaze u 6 i pol..a ležankini postovi su obavezno štivo za svakog ko ide k Rešu- čovjek opisao svaki zavoj na cesti i svaku stolicu u čekaoni. spasio me od traženja ordinacija . u postojni samo dok i biolog. al bila je nedjelja pa nemam pojma za inače
    Coolerica dali je doktor tamo već u 5? Meni je rekao da dođem između 5 i 6 ujutro, a i ja sam pročitala u ležankinom postu da svi dolaze tek u 6 i 30, neznam dali sam nešto krivo skužila. Ja idem sutra na ultrazvuk, pa da ne idem prerano ako nema potrebe.

  37. #137
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    u 5,00 ti se otvaraju ona pokretna vrata na ulatu u centar i doktor već bude tamo. samo jednom sam ga vidila da u civilki otključava vrata al tad sam i ja stgla malo prije 5, tako da možeš slobodno doć u 5 (ja sam uvijek bila druga na redu tako da ima i većih ranoranioca)

  38. #138
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Evo ja se sad čula s dr. Rešom u vezi mog 1 zamteka što je ostao za zamrznuti - nažalost ništa od toga, nije se razvio do blastice
    Sada mi je jedina nada da će se primiti jedan od ova dva koja su mi vratili u nedjelju...
    Mislim da bih lakše podnijela neg. rezultat znajući da me čeka jedan smrzlić

  39. #139
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Splićanka čestitam!!!!! :D
    Upravo pročitala na odbrojavanju da je test pozitivan! Baš si mi sada uljepšala dan nakon ove loše vijesti o smrzliću
    Daj mi molim te reci kakve su ti zametke vratili ( koliko stanica ) i koji dan ? Može i na pm .

  40. #140
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj kate32 prvotno napisa
    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    A sto kazu u LJ...zasto ne daju nista kod aspiracije JS?
    da, to i mene zanima
    Vjerojatno zato što nemaju anesteziologa
    malo sam off topic ali to i mene interesira ... ja u vinogradskoj nisam dobila anesteziju (da zaspim) ali sam dobila neki koktelčić tramala i još nečega koji me lijepo omamio , to mi nije dao anesteziolog nego sestra... pa zar se ne može platiti da se dobije nešto protiv bolova ??? :?

  41. #141
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Vidim da je u Sloveniji dobro krenilo :D :D

    Želim im još više sreće i punnno trudnica! :D

  42. #142

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    24

    Početno

    Svima zelin puno srice, Mare kad se vratis odma se javi! Krenilo je kod dr. Reša, mislin da cemo se jos pun veselit, bice puno novh trudnica :D :D :D

  43. #143
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Evo mene s konzultacija od dr Reša, bilo je sasvim ok i ugodno, doktori ne vole raditi s mojom dobi, al hoće da probamo, sasvim je sve bilo dobro.

  44. #144
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    da, i hvala lezanki na opširnom i detaljnom postu, imala sam osjećaj ko da sam tamo već bila, i hvala splicanki na informacijama.

  45. #145
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj nina1 prvotno napisa
    Citiraj kate32 prvotno napisa
    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    A sto kazu u LJ...zasto ne daju nista kod aspiracije JS?
    da, to i mene zanima
    Vjerojatno zato što nemaju anesteziologa
    malo sam off topic ali to i mene interesira ... ja u vinogradskoj nisam dobila anesteziju (da zaspim) ali sam dobila neki koktelčić tramala i još nečega koji me lijepo omamio , to mi nije dao anesteziolog nego sestra... pa zar se ne može platiti da se dobije nešto protiv bolova ??? :?
    OVO i mene zanima

    pa nisam u cita dobila anesteziju ko u filmu, dobila sam inekciju u dupe, nakon punkcije sam zakrmila 40 min na krevetu, pa mi je sve bilo super i pomaknuto ostatak dana. kakvi ba anesteziolozi? majke mi, kupit cu digdi taj koktel i zasit ga sebi u dupe prije nego mu skocim na stol.

    zadnju su mi punkciju svi dr proglasili najdramaticnijom ove godine u njihovoj klinici. mislim da bi crkla bez inekcije

    kakva mu je to fora pobogu????
    a i ja baljezgam, pitat cu ga u cetvrtak, gore sam oko 15 na konzultacijama

  46. #146
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    OVO i mene zanima

    pa nisam u cita dobila anesteziju ko u filmu, dobila sam inekciju u dupe, nakon punkcije sam zakrmila 40 min na krevetu, pa mi je sve bilo super i pomaknuto ostatak dana. kakvi ba anesteziolozi? majke mi, kupit cu digdi taj koktel i zasit ga sebi u dupe prije nego mu skocim na stol.

    zadnju su mi punkciju svi dr proglasili najdramaticnijom ove godine u njihovoj klinici. mislim da bi crkla bez inekcije

    kakva mu je to fora pobogu????
    a i ja baljezgam, pitat cu ga u cetvrtak, gore sam oko 15 na konzultacijama
    ja dobila injekciju u ruku i bilo je ok ...
    daj ga onda u četvrtak pitaj, pa javi

  47. #147
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Evo mene od dr. Reša, jutros sam bila na uzv, 8 dc, nije baš nešto, folikula je malo. 3 na jednom i 3 na drugom jajniku. U subotu opet, kada će biti aspiracija ne znam još. Baš sam nekako tužna i razočarana , jer sam očekivala više folikula, a ovo mi je baš nekako malo za osmi dan. I još me šokiralo to što mi doktor nije rekao da uzimam diphereline do 8 dc, nego samo 14 dana, dakle od 22 dc prethodne menstruacije, a pošto mi je m kasnila ja sam sa njima završila u nedjelju, pa mi je danas rekao da opet uzimam do subote. Sad me malo hvata panika što će biti ako sam napravila 2 dana pauze. jooooj očajna sam...

  48. #148
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    kate32, nemoj se živcirati oko broja folikula - važna je kvaliteta a ne kvantiteta
    Ja sam imala 10 folikula a na kraju je ispalo da su mi na jednom jajniku sve bile prazne
    Na kraju su se samo 3 uspjele oploditi ali ne shvaćam to tako tragično jer je jedna došla do stadija morule - što je odlično i do sada mi nije nikada uspjelo
    Ja smtram da je bolje imati 1-2 jako dobre kvalitete nego više nekvalitetnih!

  49. #149
    kate32 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    307

    Početno

    Hvala ti maca2, ali nekako se ne nadam previše. U prvom i drugom postupku sam uvijek imala više js ( 9,10) pa mi je ovo :shock: .I totalno me zblesalo ovo sa dipherellinima, možda i to ima utjecaj. Baš sam i :/ .

  50. #150
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hmmm
    diphereline? res ima neke cudnjikave lijekove... koji je ekvivalent ovom dipherelinu? decapeptyl?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •