Stranica 52 od 54 PrviPrvi ... 2425051525354 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,551 do 2,600 od 2666

Tema: POTPOMOGNUTA U SLOVENIJI

  1. #2551

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Maxime hvala sto si se javila. Ja sam postavila to pitanje jer u Beogradu u klinici gde sam ja radila insistiraju na kompletnoj depilaciji pre punkcije.

  2. #2552

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    istra
    Postovi
    19

    Početno

    bok cure! Evo, ja bila kod dr.Reša i dao mi terapiju puregon 3 ampule na dan + cetrotide.probat ću nabaviti lijekove ovdje kod nas , al u apoteci me pitaju od koliko je puregon. zna li možda koja od vas kako se naručuje puregon? inače, odmah bi krenula, od 2 DC sa puregonima.

  3. #2553
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    gaia, sretno, sjećam se da je bilo cura koje su koristile puregon kod dr Reša, mislim da je i bilo postova ovdje o tome pa probaj potražiti, a ako ti se niko ne javi ili ne nađeš- pošalji mu mail ili ga nazovi.

  4. #2554

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    gaia, ako te zanima puregon 600 (700 ml) mozes mi se slobodno javiti na PP.

  5. #2555
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Draga gaia,
    Ja sam ti prije mjesec i pol bila na istoj terapiji kod dr. Reša.
    Jedna osnovna ampula Puregona ti je 50 jedinica (za razliku od Gonala i Menopura gdje su ampule 75 jedinica).
    Dakle, možeš uzeti ampule od 50 jedinica i svaki dan koristiti po 3.
    A možeš uzeti i Puregon Pen, pa kupiti veće ampule (postoje od 300, 600 i 900 jedinica) i onda si na brojčaniku Pena svaki dan naštimavaš 150 jedinica. Vrlo jednostavno za koristiti.
    Mi smo radi čiste komocije i Pen i ampule uzimali direktno kod Reša i davao nam je potrebne količine od kontrole do kontrole. Prvi put nam je dao ampulu od 900 jedinica, što je odgovaralo potrebnoj količini za 6 dana. Nakon toga mi je jednu dozu uštrcao kod sebe na licu mjesta te dao još ampulu od 300 jedinica za zadnja dva dana i to je bilo to.

    Puregon sam koristila od 2dc do 10dc, a Cetrotide od 9dc do 11dc. Ovitrelle (štoperica) išla je 11dc u 20h, a punkcija je bila 13dc.

    A rezultat ove moje terapije pogledaj u potpisu.

  6. #2556
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj zvezdicad prvotno napisa Vidi poruku
    Maxime hvala sto si se javila. Ja sam postavila to pitanje jer u Beogradu u klinici gde sam ja radila insistiraju na kompletnoj depilaciji pre punkcije.
    zvezdicad,ja sam se normalno izdepilirala kao i svaki put kad imam neki pregled,normalno ostavila sam mali čuperak da nije skroz golo. I uopće me nitko nije pitao za frizuricu,tak da vjerojatno nema veze kakva je.
    A anestezija ide u VENU.

  7. #2557

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    istra
    Postovi
    19

    Početno

    Cure HVALA! Ipak sam svejedno poslala mail doktoru, da mi i on potvrdi. još se razmišljam dal ću odmah u postupak,ili da odgodim za jedan mjesec.

  8. #2558
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    Miki76 nisam baš u toku pa tek sad vidim tvoj potpis...pa čestitam od srca, bravo za dr Reša

  9. #2559

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    10

    Početno

    Strike hvala ti na odgovoru

  10. #2560
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Nisam se prije stigla javiti-frizura je po izboru.A što se tiče anestezije ja sam dobila i u venu-a kako me ta nije uspavala-nakon kratkog vremena sam dobila masku.I ako vas poslije boli,slobodno tražite injekciju-oni ostave iglu u veni baš iz tog razloga

  11. #2561
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    dobro veče cure . Upravo mi je stigla m, pa sad nisam sigurna da li se danas računa kao 1. dan ciklusa budući da je već 21 sat? To mi je važno jer treći dan ciklusa moram u Maribor na 1. UZV gdje će mi odrediti stimulaciju.

  12. #2562
    Strike avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    658

    Početno

    Citiraj Marnie prvotno napisa Vidi poruku
    dobro veče cure . Upravo mi je stigla m, pa sad nisam sigurna da li se danas računa kao 1. dan ciklusa budući da je već 21 sat? To mi je važno jer treći dan ciklusa moram u Maribor na 1. UZV gdje će mi odrediti stimulaciju.
    Ja bi tek od sutra računala kao 1.dan ciklusa.

  13. #2563
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    ako do 17 h dođe je 1.dan ciklusa, a kasnije se računa sutra dan kako 1.dan c

  14. #2564
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Hvala!

  15. #2565
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da javim da je jučer Ketyy bila na punkciji i da je ispunktirano 20 folikula (ali nije sigurna da li su joj to rekli broj jajnih stanica ili folikula, šta vi mislite?).
    Ako su joj to rekli nakon punkcije, ono kad je dr. došla u sobu obvještavati sve koji je rezultat i kad je najvjerojatnije transfer, onda je to bio broj aspiriranih tj. dobivenih jajnih stanica, ne broj punktiranih folikula.

  16. #2566
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako su joj to rekli nakon punkcije, ono kad je dr. došla u sobu obvještavati sve koji je rezultat i kad je najvjerojatnije transfer, onda je to bio broj aspiriranih tj. dobivenih jajnih stanica, ne broj punktiranih folikula.
    ovo smo već konstatirali na 51str.-da se ne ponavljamo stalno

  17. #2567
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ja sam jucer bila na punkciji, dobili smo 6js, transfer u petak.Tjesi me sto sam bila sa jos 3 koke mojih godina koje su skoro jednako odreagirale jer od ovih mladahnih sa desecima js padam u komu.Mislim da sam jedna od rijetkih koja je isla 5x na UZV i primila 48 Menopura.
    Pcelice, vidimo se na transferu.

  18. #2568
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    ma šta te tješi taco-6 je super.Ja ni ne bi više htjela.Evo jedna cura što je bila sa mnom imala je 3 i oplodile se 2 i to 8 i 10 stanični 3.dan.Pa kud ćeš bolje.Nemoj zaboraviti da je broj j.s. podijeljeno sa 1.3=oplođeni.Ovo što si dobila je odlično.Ja imam 8 i dovoljno.Baš mi je drago što ćemo se upoznati.Čim uđem u sobu za skidanje pitat ću :Tko je Taca?Jel u 8.30?Već sam zaboravila.

  19. #2569
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Pcelice, nama rekli u 9h prvo kod biologa pa ce nam reci sta dalje.Valjda trebam odmah gore na odjel.Ne mozes me promasit kad vidis jedno smede cupavo visoko stvorenje. Btw. nisam znala da 3dc mogu biti 10st mislila sam da je max.8st.Covjek se uci dok je ziv.

  20. #2570
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    6 je dobar rezultat. Preko 20 je već problematično s obzirom na kvalitetu, i Maxime je o tome pisala. Sretno, cure!

  21. #2571
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    da ne bediramo cure s 10 i više-sve je to individualno.Bitno je da nam imaju šta za vratiti.Svima sretno

  22. #2572
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    taca70, pa to je super broj! (i ja bi tako ).
    Nego danas sam malo zbunjena. Prvi mi je dan ciklusa (dobila sam m jučer iza 21 sat, pa su mi u Mariboru rekli da bi se računalo danas kao 1. dan ciklusa) i jutros sam vadila FSH, LH i E2. Dr. V. mi je rekao da mogu vaditi 1. ili 2. dan ciklusa. I kad sam dobila nalaz malo sam ostala , jer mi je FSH 9,2 IU/L (što nije loše za mene budući da mi je bio i oko 40), ali LH je 1,1 IU/L što mi nikada nije bio tako nizak! E2 je 83,6 pg/ml - što je malo povišeno, pa mi je sestra rekla da dođem sutra odmah na UZV u Maribor da vidimo kakvo je stvarno stanje i da nema neke ciste (iako, bila sam 21 dc na UZV-u i sve je bilo ok, samo su se vidjele antralne folikule). Zašto mi je LH tako nizak? Da li netko ima takvog iskustva. Doduše, dr. R iz Vilija mi je na UZV-u 21. dc dao progesteron da uzimam 8 dana da malo pojačamo endometrij. Možda je to utjecalo...joj...samo da mi sutra kažu da je sve ok i da uđem u postupak.

  23. #2573
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Marnie, nemas razloga za brigu, kod nas starijih koka (oprosti ako sam predirektna) odnos FSH i LH je sve veci, tj.FSH raste a LH se snizava. Sto se tice E2, moj je na 2.dc bio oko 93pg/ml, sto je isto povezano s godinama, trebao bi biti ispod 80pg/ml.Znaci, sve to samo ukazuje na malo smanjenu plodnost ali jos uvijek nije alarmantno stanje.Godine cine svoje.

  24. #2574
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Ma nisi uopće predirektna, svjesna sam ja svojih godina hehe. Hvala na objašnjenju, jer sam svugdje nalazila na tumačenja za slučajeve kada je LH veći od FSH, ali nigdje nisam mogla naći što znači tako velika razlika kao u mom slučaju. Zanimljivo da skoro svaki drugi, treći mjesec vadim te hormone, već par godina i ovo je prvi puta da mi je LH tako nizak. Ali kao što si rekla: godine čine svoje (ne bunim se uopće, jer sam još uvijek super zdrava, imam dobar vid i bar izgledam mladoliko ).

  25. #2575
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj pčelica2009 prvotno napisa Vidi poruku
    da ne bediramo cure s 10 i više-sve je to individualno.Bitno je da nam imaju šta za vratiti.Svima sretno
    10-20 bih rekla da je idealno. Ali, u pravu si, sve je to individualno. Sretno svima!

  26. #2576
    Marina27 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    97

    Početno

    Da vas utjesim, pogledajte moje godiste pa sam nakon stimulacije jedva dobila dvije j.s. sa 22 menopura, doduse to je milinovic-stimulacija.....da ima 6 j.s skakala bi od srece!!!!!!!!!!
    Tak da mislim da nema to nikakve veze sa godinama, nego je to vise individualno....
    Sretno svima!!!!!!!

  27. #2577
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam jucer bila na punkciji, dobili smo 6js, transfer u petak.Tjesi me sto sam bila sa jos 3 koke mojih godina koje su skoro jednako odreagirale jer od ovih mladahnih sa desecima js padam u komu.Mislim da sam jedna od rijetkih koja je isla 5x na UZV i primila 48 Menopura.
    Pcelice, vidimo se na transferu.
    ma 6js je super, vidi moje godište ja sam sa 36 menopura dobila 5js, sretno

  28. #2578
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    Pozz...
    samo da javim i prijavim da nam je vec stigao protokol iz MB za 6 mj. ...tako da uskoro krecemo sa kontracepcijskim....

  29. #2579
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    A kada si poslala dokumentaciju tj. koliko dugo čekaš?

  30. #2580
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Evo i ja sam danas poslala papire za Maribor.....koliko treba odprilike čekati da se dobije odgovor i kako ga najčešče daju..dali na mail ili te nazovu?

  31. #2581
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    Prvo smo u 6 mj./09 zvali za konzultacije, dobili termin i bili tamo krajem 8.mj./09., a papire smo poslali u međuvremenu, krajem 7 mj./09.
    Ispadne tocno godinu dana od kada smo ih kontaktirali.

  32. #2582
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i ja sam danas poslala papire za Maribor.....koliko treba odprilike čekati da se dobije odgovor i kako ga najčešče daju..dali na mail ili te nazovu?
    Corina, nadam se da si slala poštom papire za Mb. Ako si slala poštom, vjerujem da ćeš i poštom dobiti odgovor. SRETNO... i prvi odgovor očekuj kroz nekih 4-8 tjedana. Još nešto,oni uglavnom NE zovu telefonom.

  33. #2583
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Da papire sam poslala poštom s svim nalazima koje imam čak sam i fotokopirala naše putovnice jer sam pročitala da i to traže.
    Hvala svim curama s ovog foruma koje su mi pomogle s savjetima što i kako poslati papire za Maribor.

  34. #2584
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    I ja sam krajem 7-og mj. poslala pa se sve nadam da će i mene ubaciti u 6 mj.

  35. #2585
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Cure planiram poslati papire u Maribor, jel trebam prije zvati telefonski za termin ili je dovoljno samo postom poslati sve papire pa ce se oni meni javiti kad ih dobiju?

  36. #2586
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Trebali bi ti javiti termin ali nisu baš brzi, meni je došao odgovor sa datumom termina nakon 6 mj. , a većini za 2,3 mj. no zabilježe te odmah čim prime dokumente i pošalju samo obavijest da su primili poštu.

  37. #2587
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Pčelici2009 i Taci70 ~~~~~~~~~~~~~ za sutrašnji transfer ..... i naravno ostalim Mariborčankama ~~~~~~~~~~~~~1

  38. #2588

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Cure moje stize i moje protokol prije sat vremena! Totalno sam bila izgubljena kad me sestra Jasna nazvala na mob. da mi kaze da salje protokol za par minuta da sam pricala s njom kao u snu. Sad kontam pa sta ce biti kad odem tamo kad me sad uhvatio strah. Ali oprasta mi se, prvi je put pa sam bez iskustva. Sve mi je novo. Ostaje mi da cekam mengu koja naravno po svom starom dobrom obicaju kasni ali nadam se i tome ovih dana. A onda ce slijediti navala pitanja i podpitanja. Eto toliko da javim da se maj poceo pokretati sa pripremama i da ja prezivi svojih godinu dana cekanja za koju sam mislila da je vjecna.
    Za cure u MB i njihov sutrasnji transfer mnogo ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  39. #2589
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    Pčelici2009 i Taci70 ~~~~~~~~~~~~~ za sutrašnji transfer ..... i naravno ostalim Mariborčankama ~~~~~~~~~~~~~
    X
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #2590
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    Cure moje želim vam puno sreće od da vam svima uspije ~~~~~~~~~~~

  41. #2591
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Taca70, Pčelica2009 i Ketyy sretno na transferu i da nam se vratite sa malim, slatkim mrvicama!

  42. #2592
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~svim curama na transferu
    Ja sam jučer bila u Mariboru na UZV 3. dan ciklusa i na žalost moram preskočiti ovaj mjesec postupak . Moja smanjena rezerva js i moje godine tjeraju moj organizam na "očajničke" stvari, tako da je dr. primjetio da mi vodeći folikul počne rasti već u prethodnom ciklusu, znači prije same menstruacije, tako da sam jučer imala već jedan folikul veliki 1,5 cm. Stimulacijom ne bi ništa napravili, tj. hranili bi samo taj jedan folikul koji bi za 3. dana već bio spreman za punkciju i js (ako bi je uopće i bilo) ne bi bila dobra (to mi se dogodilo u Zg na stimulaciji i dr. se čudio kako to da mi se stvorila ta "cista" - a to je bio folikul velik 3 cm na 8. dc - kad naši ne rade te ultrazvuke na 3. dan ciklusa) . Dr. je predložio kontracepciju već u ovom ciklusu, kako bi spriječili razvoj vodećeg folikula za idući ciklus i onda početkom četvrtog krećemo sa stimulacijom. Nadam se da će to uroditi nekim plodom i da ću konačno biti u postupku .
    Svim curama želim da brzo dobiju protokole!

  43. #2593
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Marnie, draga žao mi je...no dobro je što Maribor uvijek ima rješenje za sve...
    i ovo je vrlo zanimljivo..nisam znala da je to moguće..

  44. #2594
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Marnie, dobro je da je tako i da je doktor to na vrijeme primjetio, sada samo još malo strpljenja do idućeg ciklusa...

    Enca77 i Zvjezdica 2 kako vi napredujete? I vama bi ovih dana trebala biti punkcija!? Nadam se da je sve ok i da ste zadovoljne razvojem situacije.

    Ja se polako več navikavam na svakodnevno bockanje i poprilično se dobro držim, nemam nekih nuspojava osim što sam stalno umorna i stalno mi se spava. ne znam da li je to od kombinacije bromergon-cilest-decapeptyl ili je to samo proljetni umor. A MM se pokazao kao pravi "medicinski brat", stvarno ima dobru i mirnu ruku!

  45. #2595
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Pčelica, taca cure ~~~~~~~~~~~~~~~~ za punkcije danas.
    Sandric za protokol.
    Kadauna
    Svim Mariborčakama i Rešovkama želim puno sreće u postupcima.

  46. #2596
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Marnie, upravo takva situacija i uzrokuje taj poviseni estradiol i FSH ali nisam znala da folikul vec tako rano moze toliko narasti.Kontracepcija ce sigurno pomoci.Bolje da se malo odgodi nego da se bezveze mucis.
    Ja sam danas bila na transferu sa pcelicom, malo smo se izbrbljale i skratile vrijeme dok smo lezale.Docekalo nas je 5 mrvica, 2 vracene a 3 ce ostaviti jos 2 dana da vide kako ce napredovati.Uglavnom, s Mb sam extra zadovoljna, i uvjetima, i tretmanom i atmosferom, stvarno bih svima preporucila odlazak tamo.

  47. #2597

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    taca70 jako dobro zvuci tvoje iskustvo s MB! Od srca ti zelim da i krajnji rezultat bude tome primjeren.

    Cekamo jos pčelicu2009 s jednako dobrim vijestima!

  48. #2598
    Marnie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,414

    Početno

    Citiraj taca70 prvotno napisa Vidi poruku
    Marnie, upravo takva situacija i uzrokuje taj poviseni estradiol i FSH ali nisam znala da folikul vec tako rano moze toliko narasti.Kontracepcija ce sigurno pomoci.Bolje da se malo odgodi nego da se bezveze mucis.
    Ja sam danas bila na transferu sa pcelicom, malo smo se izbrbljale i skratile vrijeme dok smo lezale.Docekalo nas je 5 mrvica, 2 vracene a 3 ce ostaviti jos 2 dana da vide kako ce napredovati.Uglavnom, s Mb sam extra zadovoljna, i uvjetima, i tretmanom i atmosferom, stvarno bih svima preporucila odlazak tamo.
    Da i meni je bio kad sam na UVZ vidjela toliki folikul, ali mi je sada lakše, jer bar znam što se događa sa mnom. Odlično za tvoj transfer ! A držim fige i da bude smrzlića .
    Posljednje uređivanje od Marnie : 19.03.2010. at 18:51

  49. #2599
    enca77 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    42

    Početno

    Evo da se i ja javim, danas mi je bio prvi UZ, ) DC imam 4 vodeća folikula, 20,20,19,17 i dosta manjih,endometrij 13mm pa je punkcija vwć zakazana u nededelju, većeras štoperica, nadam se da će biti kvalitetne jajne stanice , dr je zadovoljna, nema više stimulacije, valjda sam odmah reagovala na gonal, držite mi fige, javim vam se poslije punkcije u nedelju u osam je, uzela sam naravno anesteziju!

  50. #2600
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    taca70 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ . baš mi je drago da si zadovoljna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •