Stranica 54 od 54 PrviPrvi ... 444525354
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,666 od 2666

Tema: POTPOMOGNUTA U SLOVENIJI

  1. #2651
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Citiraj hibiskus prvotno napisa Vidi poruku
    cure, a gdje se sve ide na uzv?

    - u bolnicu, ljubljanska 5
    - u novoj vasi, proleterskih brigada

    jel' ima jos koja adresa ili je su samo te dvije?
    Samo te dvije-i nema pravila-meni je dr.Vlaisavljević radio sve uzv osim onaj zadnji u bolnici-petak-pred punkciju.Stalno sam bila u Novoj Vasi

  2. #2652
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    ma da, objasnila mi je sestra jasna, moj estradiol bez suspresije je 200, ali je granicna vrijednost 50-600pmol/L.
    znam da svaki labos ima svoje mjerne jedinice, naknadno sam u att. poslala nalaz, nadam se da u 11 navecer nije bila preumorna da ga pogleda.

    meni se ovaj detaljan pristup hormonima svidja, nemam nista protiv da ne idem u stimulaciju dok ne ulovimo dobar ciklus, s tim se nosim bez problema, al da do 5 do 12 jos uvijek nista ne znam, hmmm
    sestra jasna se ispricava da puno rade i imaju ludnicu, ne stignu gledat mail, ne pale mob,jer ih odmah zatrpaju, ali koji drugi nacin komunikacije preostaje? jos kad rodin forum ne radi...
    ma zapravo mi dodje da puknem od muke do kud nas je vrli ministar doveo, poslat cu mu razglednicu vrlo ugodnog sadrzaja!

  3. #2653
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    cure hvala na savjetima.

    pcelice i taca vi cekate betu, zar ne?
    ogromne brojeve vam zelim, od srca!

  4. #2654
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    hvala Hibiskus i opusti se-u dobrim si rukama
    Posljednje uređivanje od pčelica2009 : 26.03.2010. at 08:53

  5. #2655
    GIZMOS avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    834

    Početno

    Jučer sam pregledavala jedan filmić o davanju injekcija što je pino stavila na rodu i nisam se mogla suzdržati od suza...opet me uhvatila panika da smo od početka sve radili krivo, ali što je tu je-povratka više nema i sve će se vidjeti na ultrazvuku. Danas sam dobila menzis i u ponedeljak idem na kontrolni ultrazvuk u maribor. Ne znam što da mislim, što da očekujem, baš sam tužna, a ne želim biti, ne želim da me preplave negativne emocije sad pred postupak. Onda si mislim da je možda ipak sve ok, da je to sve od napetosti...Što se više bliži dan D počinjem sve više razmišljati i o hiperstimulaciji (ne baš pozitivno iskustvo od Ketyy navelo me da i o tome razmišljam) i ne znam kako bi je preživjela obzirom da imam velikih problema s probavom pa mi je trbuh i bez uvećanih jajnika napuhan i bolan već na dodir...jedem samo voće, povrče, juhe, pijem donat...ali sve uzalud-grozno!

    Taca70, Pčelica i Ketyy...još samo malo stpljenja, toliko ste blizu snovima-želim vam da vem se ostvare!
    Enca77, nadam se da je s tobom sve ok, da su punkcija i transfer protekli u redu, da si zadovljna. Čekamo te da nam se javiš!
    Gabi i Karla1980, mi se nadam se vidimo u ponedeljak u Mariboru! Mi ćemo vjerojatno krenuti ranije pa možda stignemo na kavicu pa uz kavicu pošaljemo pozdrave našem "dragom" pajacu-to će mi biti posebno zadovoljstvo!

  6. #2656
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Ja sam se bola i lijevom i desnom rukom-i u rame i u stomak i u podlakticu-nekad na žmirećki jer je igla stala i nije htjela dalje.I imala 8 jajnih stanica.Hoću ti reći da se opustiš i ne brineš-bitno je da je sadržaj otišao u tijelo.Pa da si se i u guzu bola-on je u tijelu.Sve će biti ok-vjeruj mi

  7. #2657

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    GIZMOS, nemoguce da si se toliko 'krivo' pikala! Ja sam se toga isto bojala prije odlaska u Maribor i dosla do zakljucka da taj strah dolazi iz silnog iscekivanja postupka i strah od moguceg neuspjeha - svi smo mi samo ljudi i tu i tamo moramo puci. Biti ce sve ok, vjeruj mi

  8. #2658
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Citiraj GIZMOS prvotno napisa Vidi poruku
    Gabi i Karla1980, mi se nadam se vidimo u ponedeljak u Mariboru! Mi ćemo vjerojatno krenuti ranije pa možda stignemo na kavicu pa uz kavicu pošaljemo pozdrave našem "dragom" pajacu-to će mi biti posebno zadovoljstvo!
    Dobro ti je pčelica rekla, sve će biti OK, ništa se ne brini!

    Ja sam ti jučer imala kontrolni UZV, poslala nalaz sestri jasni i sada čekam odgovor sa koliko Gonala trebam krenuti u ponedjeljak.
    A prvi UZV u Mb. mi je 05. ili 06. 04., to isto čekam da mi javi sestra.

    SRETNO!

  9. #2659
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    cure, molim vas odazovite se molbi, vrijeme je da lazovu zacepimo usta!!

    http://forum.roda.hr/threads/54266-H...m-4-para-DANAS

  10. #2660
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    MOLIM VAS DA NAPIŠETE MAIL MINISTRU I ISKAŽETE SVOJE NEZADOVOLJSTVO NOVIM ZAKONOM.

    http://forum.roda.hr/threads/54242-q...ne-samo-oni%29

    ispada da na kraju kukamo svaka na svom pdf-u a nitko nista konkretno ne uradi. nije ni cudo sto milinovic smatra da je zanemariv broj nas koji se borimo sa neplodnoscu...

  11. #2661
    loks avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    508

    Početno

    evo da se priključim...na koji se to mail šalju pisamca?

  12. #2662

  13. #2663
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Ministar nas je sam pozvao da mu se javimo...i javit ćemo se!!!

    Gizmos, vidimo se u ponedjeljak.

  14. #2664

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    BIH
    Postovi
    180

    Početno

    Gabi, Karla 1980 i Gizmos mnogo mnogo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za vas i drzim vam fige da u MB prodje sve super. I curama sto ste tamo šaljem puno podrške!
    Ja sam u nekakvom depra stanju, da li sam se previše opteretila od početka postupka ili sam sišla s uma u zadnjem momentu nemam pojma, znam samo da još nisam dobila i da brojim dane i da mi kasni baš poprilično kao da trenira moje nerve. Radila sam test za svaki slučaj i negativan je a menge nema i nema i nikako da krenem sa kontracepc. I baš sam nešto bezveze i uprkos želji da se ne nerviram. I tako ti je to kod mene, plače mi se svake sekunde a još nisam konkretno ni krenula u postupak. Zadnja menga mi je 12.02. i dobijala sam u prosjeku 35 dan a sad od nje ni traga ni glasa. Samo mi još fali da ne dobijem do 12.04. do kad protokol važi pa da petljam i oko toga.

  15. #2665
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

  16. #2666
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Možda niste vidjele
    traži se par za htv koji ide u Mb da kaže par riječi
    javite se ovdje
    http://forum.roda.hr/threads/56018-z...-ide-u-maribor


    ajmo cure ovo je vaša borba



    Posljednje uređivanje od MIJA 32 : 18.05.2010. at 17:07

Stranica 54 od 54 PrviPrvi ... 444525354

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •