Pokazuje rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Trazim dinosaure u gipsu

  1. #1
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno Trazim dinosaure u gipsu

    Andrija je za rodjendan dobio dinosaura u gipsu i odusevio se. Sad zeli jos jednog za Bozic. Medjutim u TL ih vise nema. Znam da sam to tamo vidjala. Trebam informaciju gdje se jos moze kupiti, LOM, skrinjica, Onetoplay, Mueller?
    Tih ducana nema u Si pa vas molim, ako netko ide djeci kupovati igracke, da samo baci oko i na ovo.

  2. #2
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    možda ih ima u tl u zg-u. ja ti danas pogledam (i u tl i još drugdje) pa ak ima da ti kupim. u subotu idemo na cijeli dan u sisak na natjecanje iz plivanja, pa ti ga mogu donijeti. samo napiši kojeg imate da ne kupim isti.
    e da, još da pitam na kraju , jel to onaj koji se iskopa i složi?

  3. #3
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    imaš pp

  4. #4
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ako se ne varam, marta je u šibeniku, ne u sisku.
    j je dobio tog dinosaura, ja mu kupila jer mi je fora izgledalo. na kraju je u smeću završio - nitko nije imao strpljenja kopati po gipsu.
    eto, bolje da sam ga marti poslala.

  5. #5
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    suzizana imas pp.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    ako se ne varam, marta je u šibeniku, ne u sisku.
    j je dobio tog dinosaura, ja mu kupila jer mi je fora izgledalo. na kraju je u smeću završio - nitko nije imao strpljenja kopati po gipsu.
    eto, bolje da sam ga marti poslala.
    Ja sam našeg na kraju zviznula pravim velikim čekićem...da popuca gips da bude lakše kopat s onim malim plastičnim

  7. #7
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa
    ako se ne varam, marta je u šibeniku, ne u sisku.
    a ježi ga, ja vidla si, pa mislila sisak
    moj je bio oduševljen kad ga je dobio, tak da je htio još jednog i donio mu ga je sv. nikola prošle godine.
    danas ih nisam našla, nisam obišla sve kaj sam planirala, jednostavno nisam stigla.

  8. #8
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Leona je isto dobila takve dinosaure za rođendan i cijela obitelj je zdušno grebala i kopala cijelu večer da ih oslobodi
    Fora je, ako je dijete strpljive naravi, ali ako nije, jao i pomagaj

    Yaya za metodu

    ps. Meni se čini da sam ih vidla u one2play, ali nisam sigurna

  9. #9
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Yayinom metodom se služimo i mi da ubrzamo proces negdje pola sata do maksimalno sat od početka iskapanja (inače bude frustriran) - do sada smo iskapali dinosaure, dvaput vitezove i jednom zlato.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Mislim da ih je bilo u TL-u svojedobno. Ne znam ima li ih još uvijek.
    I Andrej je dobio jednog za rođendan, iskapala sam ga ja, on je slagao. Uspjeli smo i bez velikog čekića

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Nekad ih je bilo i u Algoritmu.

  12. #12
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Mene sad nakon Yayinog posta živo zainteresiralo kakve su to čudne igračke!

    S obzirom na to koliko je moja cura strpljiva, morat ću zabraniti da nam to itko donese

  13. #13
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    neki su ih topili u vodi i tako preskakali mukotrpno kopanje
    mi smo jednog natenane kopali fakin 9 mjeseci, (jer se ja nisam htjela služiti prečicama), a jedan je kod selidbe napola iskopan otišao u smeće, NISAM MOGLA podnijeti pomisao da se s njim preselim
    ionako je to kopanje samo mene veselilo

  14. #14
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    P. je dobila jednog prije nekoliko godina. D. i ja smo marljivo kopali, pravim čekićem, a ona je kao prava dama-paleontologinja samo pobrisala prašinu četkicom i sastavila ga.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    jedan je kod selidbe napola iskopan otišao u smeće, NISAM MOGLA podnijeti pomisao da se s njim preselim

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    i mi smo lani imali to čudovište i jedva sam se othrvala da i sama sebi kupim jednog ; marta daj vidi uvoznika ili proizvođača pa ćemo štogod iskopati na netu

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja isto ne mogu vjerovati da su ti dinosauri nestali iz TL :/

    Gledam ih godinama i baš sad kad sam zaključila da bi to konačno bilo za Leu, više ih nema.

    Mi smo inače nedavno iskopavali jedan kostur iz gipsa, dobili smo to u gusarskom časopisu Kapetan Sharky. Ali to je mali komadić gipsa.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb,Trešnjevka
    Postovi
    1,581

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Mene sad nakon Yayinog posta živo zainteresiralo kakve su to čudne igračke!

    S obzirom na to koliko je moja cura strpljiva, morat ću zabraniti da nam to itko donese
    To ti izgleda kao cigla u kojoj se nalaze kosti dinosaura...uz tu ciglu dobiješ mali plastični čekić, malu četkicu i nekakvu strugalicu..i onda iskopavaš...Imaš osim kosti i neke dijamante, zlatnike i još nešto ali sam zaboravila što.. Mi smo prvog dinosaura s onim mali alatima kopkali pa par mjeseci..pun stan prašine, gipsa, komada....pa sam kod drugog htjela skratit postupak tako da ga odalamim

  19. #19
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jel ima netko kutiju, bar da znam proizvodjaca ili uvoznika, tako cu lakse naci?

  20. #20
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj yaya prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Mene sad nakon Yayinog posta živo zainteresiralo kakve su to čudne igračke!

    S obzirom na to koliko je moja cura strpljiva, morat ću zabraniti da nam to itko donese
    To ti izgleda kao cigla u kojoj se nalaze kosti dinosaura...uz tu ciglu dobiješ mali plastični čekić, malu četkicu i nekakvu strugalicu..i onda iskopavaš...Imaš osim kosti i neke dijamante, zlatnike i još nešto ali sam zaboravila što.. Mi smo prvog dinosaura s onim mali alatima kopkali pa par mjeseci..pun stan prašine, gipsa, komada....pa sam kod drugog htjela skratit postupak tako da ga odalamim
    Ja nisam dala da se to radi doma - to nam je bila idealna ljetna igračka za u hladu.

  21. #21
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    AAaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ne zacetavajte mi topic. Trebma informacije, a ne senzacije!

  22. #22
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj yaya prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Mene sad nakon Yayinog posta živo zainteresiralo kakve su to čudne igračke!

    S obzirom na to koliko je moja cura strpljiva, morat ću zabraniti da nam to itko donese
    To ti izgleda kao cigla u kojoj se nalaze kosti dinosaura...uz tu ciglu dobiješ mali plastični čekić, malu četkicu i nekakvu strugalicu..i onda iskopavaš...Imaš osim kosti i neke dijamante, zlatnike i još nešto ali sam zaboravila što.. Mi smo prvog dinosaura s onim mali alatima kopkali pa par mjeseci..pun stan prašine, gipsa, komada....pa sam kod drugog htjela skratit postupak tako da ga odalamim


    A super mi zvuči igračka! Ali vjerujem da bi više mene zabavila nego moju curu...barem dok ne napuni jedno 15 godina

    Sorry, Marta

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    188

    Početno

    Evo, imam ja jednog doma (koji čeka Božić) i na kutiji ima ovu web stranicu: http://www.4m-ind.com/

    Ja sam svog dinosaura našla u TL u Zagreb, u Gajevoj, prije 2 tjedna i tada je bilo još samo dva komada, tako da ne znam da li ih dalje ima...cijeli sam Zagreb prekopala da bi ga našla tako da ne vjerujem da ih baš ima na pretek... :/

  24. #24
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Nema ni u Osijeku u TL-u. :/ Bilo ih je početkom 11 mj., kupila sam ga za poklon. Valjda su ga sad rasprodali pred sv. Nikolu.

    Meni je to super igra za po ljeti vani, klinci isto obožavaju.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ao kupuješ preko interneta ukucaj samo dig a dino skeleton otvorit će ti se miljun stranica, ali malo ih dostavlja u RH ili je dostava skupa kao i sam proizvod :

    dig a dino skeleton

  26. #26
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Bas sranje.

  27. #27
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Predugačak je link, a ja ge ne znam skratiti , ali ima ih u neckermannu, 89 kn na akciji.

  28. #28
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj yaya prvotno napisa
    Ja sam našeg na kraju zviznula pravim velikim čekićem...da popuca gips da bude lakše kopat s onim malim plastičnim
    ja sam ovo napravila nakon dvije minute.

    svejedno sam usisavala ciglenu prašinu još danima.

    marta, jesi baš sigurna da ih želiš?

    ako želiš - da nazoveš TL pa da ti daju ime proizvođača/uvoznika?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •