Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 96 od 96

Tema: "blaži" protokoli

  1. #51
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Hocu negdje napisati sta Simunic kaze o uspjehu IVFa:

    iz Simunicevog pisma Rodi: http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...208141#2208141
    O IVF-u u Hrvatskoj. Prema analizi od 1.1. – 15.9.2009.g. rođeno je gotovo 500 djece iz 1600 ciklusa. Uspješnost: ET (2,1 j.st. prosječno) = 27,8%  ukupno 31%
    Iz Simunicevog intervjua u dvomjesecniku HZZO-a br. 5, prepisala ella roo: http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...206491#2206491
    Prof.dr Velimir Šimunić:
    .....Novi Zakon o medicinskoj oplodnji usmjerit će liječnike na blage protokole, što znači jedan do dva zametka za embrio transfer i 22 do 24 posto šanse za trudnoću.
    Identicni rezultati su bili u Italiji prije i poslije primjene njihovog skoro identicnog zakona - s tim da se povecao broj trojki, a za pojedine kategorije pacijenata uspjesnost pala za pola.

    28% prije, 23% poslije zakona. To trebamo svi znati. I znate kome zahvaliti. Zahvalite im se na slijedecim izborima.

  2. #52
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    dobila i ja protokol

    1 suprefact spray
    20 gonala
    1 ovitrelle

    od 1 dc suprefact
    2-6 dc 2 gonala
    7 dc 1 gonal a za dalje vidjet ćemo

  3. #53
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Nina, ja sam gore u utorak (22.dc) i nadam se isto da ću dobit protokol. Ko ti je dao protokol, K.ili T? Koliko si platila suprefact i ovitrelle?

  4. #54
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa
    Nina, ja sam gore u utorak (22.dc) i nadam se isto da ću dobit protokol. Ko ti je dao protokol, K.ili T? Koliko si platila suprefact i ovitrelle?
    ja sam kod tomića , on mi je dao protokol koji mi identičan prošlom samo je manji broj gonala ..
    suprefact sam platila 498,48 kn a ovitrelle 263,30 kn
    kupila sam u ljekarni na vv ...
    suprefact sam tražila u ljekarni kraj vinogradske , kraj petrove (gdje sam zadnji put kupila ) i jedino sam našla na vv ...

  5. #55
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Nina, a ja sam naručila 16 menopura, jer mi ih je sestra toliko izbrojila prema naputku od doktora. to je do 7.dana. A što ako će mi ih trebat za dalje? I još mi je rekla da mi je doktor trebao napisati 30 komada, koje mi ona sad ovako ne može dati jer je on napisao 2.i 3.dan po 3 (6) i 4.5.6.i 7.dan po 2 (8), ukupno 14.
    Kako je tebi to bilo?

  6. #56

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ja ovaj put tek od 6-og dc krecem sa 2 klomifena svako jutro,12,dc prvi uzv,Ponijet cu Manopure sa sobom (za svaki slucaj) iako ne znam hoce li mi trebati.Javim vam kako je proslo.

  7. #57
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa
    Nina, a ja sam naručila 16 menopura, jer mi ih je sestra toliko izbrojila prema naputku od doktora. to je do 7.dana. A što ako će mi ih trebat za dalje? I još mi je rekla da mi je doktor trebao napisati 30 komada, koje mi ona sad ovako ne može dati jer je on napisao 2.i 3.dan po 3 (6) i 4.5.6.i 7.dan po 2 (8), ukupno 14.
    Kako je tebi to bilo?
    ako ti nije napisao na povijesti bolesti koliko ukupno kom da se naruči , zovi ili odi gore ...
    ako ti je 16 menpura samo do 7 dana, to ti neće biti dovoljno , 100 % će ti trebati više... kad si na uzv 7 dan onda ti dr prema tome kako si reagirala propisuje koliko dalje da uzimaš , ne završavaš stimulaciju 7 dc

    prvi put mi je propisao 30 gonala , potrošila 21 a sad mi je propisao 20 jer se ipak ide na manje js... do 7 dana uzv ću potrošiti 11 kom

  8. #58
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ajoj Nina, dobro da si mi rekla. Sad sam zvala i općeg gin. i Tomića. Sestra je već poslala zahtjev i ne može se korigirati, a Tomić mi je rekao da dođem k njemu i da će mi napisati dodatno. Tako da sad idem s posla trčati to obaviti, uh... ali glavno da je na vrijeme...

  9. #59
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    Citiraj AuroraBlu prvotno napisa
    Ajoj Nina, dobro da si mi rekla. Sad sam zvala i općeg gin. i Tomića. Sestra je već poslala zahtjev i ne može se korigirati, a Tomić mi je rekao da dođem k njemu i da će mi napisati dodatno. Tako da sad idem s posla trčati to obaviti, uh... ali glavno da je na vrijeme...
    držim fige da ti uspije još dodatno naručiti ....
    ma nije mi jasno kako ti nije napisao koliko komada trebaš??? :?

  10. #60
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Ma joj, jučer sam toliko bila uzbuđena cijeli cjelcasti dan zbog toga što konačno krećem u akciju, da sam ja zakomplicirala: naime, sestri sam pokazala onaj papir gdje piše protokol po danima i što sve trebam nabavit. A u povijesti bolesti je pisalo 30 kom. Suma sumarum: naručit će mi sutra još, ali to će mi se računati kao da sam iskoristila 2 postupka. Dosta glupo, ali mene baš briga jer imam 39 godina (Tomić mi jučer kaže da se mogu stimulirani svakih 6 mj.) tak da nisam ni planirala potrošit sve besplatne, a vrtit ću i prirodnjake...
    Sad znam za sljedeći put hvala ti da si mi skrenula pažnju danas da se ne bi 7.dc našla u čudu

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Ma kako ti to moze racunati u 2 postupka nije mi jasno kad vidi da si se zabunila i da ti za 1 treba 30 komada?Ma ljuta sam na to i nemoj to tako lako dopustiti.

  12. #62
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    slažem se da nije u redu da ti se to računa kao 2 postupka ali... ako tebi odgovara onda ok, glavno da nabaviš sve što ti treba.

    Sretno

  13. #63
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Danas popodne ću naručiti tu drugu turu, jučer nisam uspjela jer nisam imala fotokopiranu povijest bolesti (a to treba za hzzo jer na osnovu toga daju lijekove). Ma totalno debilno je to, jer i hzzo će vidjeti da se radi o jednoj narudžbi, samo u 2 dijela - vidi se po datumu- 2 dana razmaka, i po ukupnom broju naručenih komada. Ali neću se oko toga uzrujavati, jer nisam ni planirala raditi 6 stimuliranih, nego 2 ili 3 i između njih prirodnjake, pa ako uspije - uspije.

  14. #64
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    Citiraj mmaslacak prvotno napisa
    1.DC Suprefact spray 3xdnevno do primanja Choragona, 2-3DC Menopur75 -3 ampule, 4-7DC Menopur 2amp.
    Dobila 4 jajne stanice.

  15. #65
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Mmaslačak, idealno! Takav je i moj protokol za sljedeći mjesec, nadam se da ću reagirati kao ti
    A kako je išlo nakon 7.dana?

  16. #66
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    20 gonala
    suprefact
    ovittrel

    danad dobili 5 stanica
    ovaj put Vili
    punkcija za poželit

  17. #67
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    danad=danas

  18. #68
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Moj 1 IVF - terapija Klomifem + 10 Gonala

    Pila Klomifeme od 3 do 7 dc , 8dc jedan folikul od 21 mm .Zbog naglog rasta folikula dali su mi samo dva Gonala.

    Na punkciji 10 dc prazan folikul..

    toliko o blagoj stimulaciji.. i glupom zakonu

  19. #69
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Moj prvi IVF- samo klomifen od 5-9 dc
    estrofem od 11 dc
    2 folikula i samo jedna jajna stanica- oplođena i lijepo se dijeli
    nemam baš prevelika očekivanja obzirom da je samo jedna js- mislim da bi šanse bile puno veće da je stimulacija bila jača

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Od 6.dc po 2 klomifena ujutro, 11.dc uzv, 5 folikula na lijevom jajniku na desnom nista.Nastavljamo jos 3 dana sa po 2 Merionala +1 klomifen.13.dc stoperica, 15.dc punkcija 3 jajne stanice.Oplodjene 2, vracena 2 cetverostanicna embija 3.dan.

  21. #71
    LittleBirdie avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    128

    Početno

    Drage, mm i meni najvjerovatnije slijedi vantjelesna (u pitanju je muška neplodnost) pa me zanima kome se preporučuju blaže stimulacije. Inače, imam 26 godina i uredne menstruacije.

  22. #72
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    sad vecinom daju blaze stimulacije , ali zbog zakona... nema smisla davati jake i dobiti puno jajnih stanica kad se smiju oploditi samo 3... neki navodno vec imaju opremu za zamrzavanje jajnih stanica, ali ja osobno svoje ne bih dala zamrznuti jer apsolutno sumnjam u tu metodu... i dalje je samo eksperimentalna i nema bas nekih uspjeha... bolje skupljat lovu i bjezat prek granice...

    sretno!

  23. #73
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj LittleBirdie prvotno napisa
    Drage, mm i meni najvjerovatnije slijedi vantjelesna (u pitanju je muška neplodnost) pa me zanima kome se preporučuju blaže stimulacije. Inače, imam 26 godina i uredne menstruacije.
    Vidim da si iz BiH i ako nemaš osiguranje u Hrvatskoj, ne isplati ti se u Hrvatskoj ići u postupke, kad je manja uspješnost. Pogledaj gore post od pino.

    U svakom slučaju sretno!

  24. #74
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa
    Citiraj LittleBirdie prvotno napisa
    Drage, mm i meni najvjerovatnije slijedi vantjelesna (u pitanju je muška neplodnost) pa me zanima kome se preporučuju blaže stimulacije. Inače, imam 26 godina i uredne menstruacije.
    Vidim da si iz BiH i ako nemaš osiguranje u Hrvatskoj, ne isplati ti se u Hrvatskoj ići u postupke, kad je manja uspješnost. Pogledaj gore post od pino.

    U svakom slučaju sretno!
    Potpisujem i dodajem da buduci da imate vremena (zbog godina), pravi izbor je Maribor, posto su oni zaista specijalizirani za MPO kod muskog faktora. Puno srece!

  25. #75
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    pa sto nije i dr.Res u Ljubljani specijaliziran za muski faktor? tako sam ja shvatila... a i radi iskljucivo icsi...

  26. #76
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa
    pa sto nije i dr.Res u Ljubljani specijaliziran za muski faktor? tako sam ja shvatila... a i radi iskljucivo icsi...
    ja obicno nastojim pisati o onome sto znam - a Mb sam iskusila. ako neko ima pozitivno iskustvo kod Resa, sigurno ce se javiti

  27. #77
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    mislim da broj trudnica kod Resa od proslog mjeseca govori sam za sebe

    nek svima bude tak

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa
    mislim da broj trudnica kod Resa od proslog mjeseca govori sam za sebe

    nek svima bude tak
    Hm, ovo bih voljela prikazati s konkretnim podacima. Kad su se jedna za drugom zaredale trudnoce kod dr. Resa cini mi se da se stekao dojam kako su sve od reda kod njega ostale trudne. Taj dojam je izgleda ostao zato imam potrebu da rezimiram forumski uspijeh kod dr. Resa u 9. i 10. mjesecu:

    Trudne su splicanka, magi7 i kate32.

    Aurora* je imala biokemijsku trudnocu, a coolerica blighted ovum.

    Dok mace2, mala garava, nirvana i loks nisu ostvarile trudnocu.

  29. #79
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Aurora, to o cemu pises je upravo razlog zasto bih nekome preporucila kliniku na temelju 2 kriterija: vlastitog iskustva i zvanicne statistike o uspjesnosti klinike - "forumska" statistika moze jako varirati, posebno sto se ovdje okupljaju veteranke MPO, manje-vise.

    Ranije sam vec pisala ne temu odabira klinike, meni je (bilo) bitno da:
    1. da za novac dobijem ocekivani kvalitet usluge
    2. mogucnost zamrzavanja (koju nazalost nismo imali prilike iskoristiti)
    3. ljekar ili tim imaju dovoljno vremena za sve sto me zanima
    4. temeljitost u pripremi postupka - iscrpni nalazi da bi se uslo u postupak (ovo, pak, zna varirati i nekad se najbolje osloniti na vlastite resurse)
    5. anestezija za punkciju

  30. #80
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    samo pokusavam malo dici atmosferu...
    9. i dio 10.mj. sam izbjegavala forum tako da sam (kad sam se vratila) vidjela da je od 5 zena u 10.mj. 4 trudno... nisam skuzila za coolericu ... dosta sam citala i proucavala o Resu i vecina ljudi je jako zadovoljna. i mi smo ga kontaktirali i MM je odusevljen - on je i razgovarao s njim. vjerujem da je Mb super sto se svega tice i da vise paznje pridaju nekim stvarima, ali i moj dr. kaze da su rezultati sigurno gotovo pa isti kod jednih i drugih... mada to naravno ovisi od slucaja do slucaja... mi cemo sigurno prvo u ljubljanu ako ovdje ne uspije... mada ne bih ni pomisljala na sloveniju uopce da nije ovog sramotnog zakona jer imam apsolutno povjerenje u svog dr.-a i VV...

    kako god - zelim svima uspjeh gdje god se zaputili

    cure

  31. #81
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Malo smo OT, ali frka, tak smo i mi išli. U biti smo se nekako istovremeno prijavili i pošto kod dr. Reša se ide expresno, taman smo bili usred stimulacije kad smo dobili termin za konzultacije u Mb, tako da smo nakon (na žalost) neuspješne stimulacije kod dr. Reša sa samo 5 stanica, došli u Mb i dobili 16 stanica. Sad nas čekaju eskimići

  32. #82
    LittleBirdie avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    128

    Početno

    Cure, hvala vam na savjetima. Meni je prvi izbor bila Cito, u Mb mi se nije išlo zbog dugog čekanja. Sad sam :?
    Naime, naš urolog je digao ruke od svega (otvoreno, i to pred još četvoricom urologa sa klinike), ja sam se nadala da će se pozabaviti bar leukocitima i bakterijama iz spermiograma, ali ništa, njegov odgovor je da u BiH nema prave ustanove koja se bavi sterilitetom.
    Sada jedina stvar koja mi pada na pamet jeste da se prijavimo u Mb a posjetimo Cito radi liječenja (u vezi sa ovim leukocitima i bakterijama). Šta vi mislite o ovome?

    P.S.
    Sorry što ne pišem o protokolu ali gdje da se prebacim kako bi nastavila o ovome?

  33. #83
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    klinika VV
    dijagnoza: ja - jedan jajovod, 2 jajnika (od kojih je onaj bez jajovoda smanjio produktivnost), MM - ok
    protokol: od 1-11 DC sprej (3x2), od 3-11 DC ukupno 20 ampula Menopura, stoperica 11 DC.
    Dr L. je spomenuo da imam 6 folikula. Sutra punkcija pa javim dobitne brojeve

  34. #84
    Miki76 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    586

    Početno

    Evo mojeg "blažeg" protokola i dosadašnjih rezultata:
    Terapija: 5 dana po 2 klomifena + 5 dana po 2 gonala.
    - 2 js punktirane u utorak, 1 oplođena i danas izvršen ET (2dpo) - godine i dijagnoza u potpisu.

    A ovo je situacija kod cura koje su sa mnom bile na punkciji i transferu (ista terapija kao moja):
    - 6 js punktirano, 3 oplođene i vraćene - cura 26 godina, problem kod muža (mislim oligoastheno), prvi IVF. Nisu joj rekli što je bilo s ostale 3 js
    - 3 js punktirane, sve oplođene i vraćene - cura 24 g., nema jednog jajovoda, a drugi začepljen, prvi IVF
    - 1 js, nema ET - cura 32 g., mislim da NJM ima asthenoterato, a ona endometriozu (s nama je na forumu pa će se ona sama još javiti, a ja joj šaljem veliki i i od srca joj želim najveću sreću već u slijedećem postupku)
    - 0 js punktirano - cura jako mlada, prvi IVF, ne znam dijagnozu, ali cura je jako mršava pa moguće da je i tu caka

    Još su s nama bile 2 cure od drugog dr.:
    - 2 js punktirane, obje oplođene i vraćene - oko 35 g., već ima IVF curicu od 16 mjeseci, bez jajovoda, terapija 5 dana po 2 klomifena + ukupno samo 2 gonala
    - 3 js punktirane, sve oplođene i vraćene - od ove cure ne znam više detalja jer je povučenija. Po mojoj slobodnoj procjeni ima 30-35 godina.

  35. #85
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj LittleBirdie prvotno napisa
    Cure, hvala vam na savjetima. Meni je prvi izbor bila Cito, u Mb mi se nije išlo zbog dugog čekanja. Sad sam :?
    Naime, naš urolog je digao ruke od svega (otvoreno, i to pred još četvoricom urologa sa klinike), ja sam se nadala da će se pozabaviti bar leukocitima i bakterijama iz spermiograma, ali ništa, njegov odgovor je da u BiH nema prave ustanove koja se bavi sterilitetom.
    Sada jedina stvar koja mi pada na pamet jeste da se prijavimo u Mb a posjetimo Cito radi liječenja (u vezi sa ovim leukocitima i bakterijama). Šta vi mislite o ovome?

    P.S.
    Sorry što ne pišem o protokolu ali gdje da se prebacim kako bi nastavila o ovome?
    mozete otici na Polikliniku Salus, isto u Splitu radi uroloske dijagnostike i eventualnog tretmana - i MM je svojevremeno isao i tamo je konacno potvrdjena varikokela.
    no, ne ocekujte izlijecenje - danas se muska neplodnost zaobilazi IVF-om, ne lijeci se.
    uvijek mozete pokusati prirodnim preparatima, ima hrpa informacija o tome na forumu.
    sretno!

  36. #86
    LittleBirdie avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    128

    Početno

    Hvala na info. Ma iskreno, ne očekujem izlječenje već tračak nade da se može nešto učiniti sa ovim leukocitima i navodnim bakterijama, ja se ne mogu ponašati kao da ih nema

  37. #87
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    klomifen od 4. dc.
    menopur 9. - 11. dc., 7 kom
    3 js - jedna nezrela
    1 oplođena i transferirana - 2dpo

  38. #88
    AuroraBlu avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,688

    Početno

    Suprefact od 1.dc do štoperice
    2.-3. dc po 3 menopura
    4.-9. dc po 2 menopura
    10. dc štoperica (ovitrelle)
    Rezultat:
    - 5 jajnih stanica, od kojih 2 nezrele, 3 oplođene i vraćene 3 blastociste 5.dan
    29.11.čekam betu

  39. #89
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    1 kutija klomifena, 10 gonala, nema jajne stanice

  40. #90
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    1 kutija klomifena, 10 gonala, nema jajne stanice
    Ksena, nemoj gubit nadu !. Viđala sam sličnih reakcija na takve protokole, tipa femara i 8 menopura tri folikula i ništa, sve prazno, a onda u punoj stimulaciji 10 zrelih stanica, 5 blastocista itd. Radilo se o pacijentici s jednim mikroc. jajnikom i malo zrelijoj, di je to jednostavno bilo nedovoljno za išta, a u punoj stimulaciji odlična reakcija. Imaš PP. Sretno, tvoja situacija nipošto nije beznadežna, samo moraš pronaći odgovarajući protokol i/ili kliniku koja to može izservisirati !

  41. #91
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    ja sam planirala blažu klomifensku stimulaciju sa gonalim,ali doc me odgovorio baš zbog ovakvih slučajeva gdje nema stanica itd...izbjegava klomifen,gonali su mu na prvom mjestu.

  42. #92
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    1 kutija klomifena, 10 gonala, nema jajne stanice
    Hej draga nemoj odustati vidiš da je kod mene bila slična situacija..
    Nakon ovog iskustva nema šanse da me itko više ikada nagovori na Klomifem- tražim isključivo stimulirani postupak..

    i nedam se otjerat s VV..

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    656

    Početno

    Klomifen od 3-7dc, 3 folikula, jedna jajna stanica oplođena i vraćena 3 dan

  44. #94
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    1. AIH
    klomifen od 5-9 DC. po tbl, eSTROFEM 3X1 TBL. OD 10. dc, OD 14. dc Gonal F amp./3dana, potom 2 amp./ 4 dana (ukupno 11 ampula) napokon AIH 24.DC!!!!!!!!!!
    I da, jedan folikul 18 mm na dan štoperice...

  45. #95
    zedra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    743

    Početno

    Klomifen 2 tbl.

  46. #96

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Miki76 svaka cast za izvjestaj.Dobro si sve to zapamtila.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •