Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: OBJEKTIVNOST FORUMA RODA

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    597

    Početno OBJEKTIVNOST FORUMA RODA

    Otvaram ovu temu kao javno demokratsko pravo u nastojanju da mi se neće opet zaključati pravo govora i slobode mišljenja, te izražavam otvoreni kriticizam na uočeno postupanje administracije foruma RODA.

    Naime, dotična tema "Pišete li pisma svome djetetu" koja je naprasno nestala s tapete dodnedavnih vrlo aktivnih rasprava (odnosno slijepih podržavanja), smatram da je itekako zorni prikaz manipulativnog iskorištavanja ovog forumskog medija, sa strane vlasnice teme, stoga smatram da je itekako korisno i edukativno zadržati njeno postojanje ovdje!!!

    Barem sam tako naivno očekivao! Razumljivo mi je zašto je zaključana i u kojem momentu... iako sam svjestan da se nije predočila i druga strana medalje i dalo to objektivnije sagledavanje istine, vjerojatno bi se uredno natovarilo još 20-tak stranica slijepe nekritičke podrške!

    Pod prozaičnim pamfletom "U svrhu zaštite interesa maloljetnika tema je uklonjena." Naime Forum CICE koje su mnogi ovdje citirali, pa neki u startu nazvali čak i vrlo simpatičnim mjestom, simpatičnih ljudi, pa na kraju krajeva i Gđa K. se tamo javila, na otvoreni linč čovjeka prozvanog bez rezerve IMENOM I PREZIMENOM, zanimljivo ipak NIJE uklonio temu u "interesu zaštite maloljetnog djeteta"! Dok su se maloljetnom djetetu pisala high-emotion pisamca i objašnjavalo kako se u vrtiću nose njene slike, sudski spisi i sa CZSS papirološke procjene, zanimljivo nije se imalo za shodno maknuti temu "u svrhu zaštite interesa maloljetnika"?!?!. Zanima me gdje se onda desila ta kritična prekretnica... i tko točno o tome presudi?!?

    Smatram da se "in fact" ovdje radi o zatiranju osnovnog načela demokracije, u obliku mogućnosti predočenja i druge strane medalje, kao i iznošenja javnog mnijenja forumaša koji razmišljaju drugačije od Forumaških "uzdanica".

    Isto tako obzirom da se radi o primjeru nečasnog i manipulativnog korištenja medija, smatram da se činom micanja istog sa tapete, javno zatire objektivnost istine, a sakrivanjem od "nepodobnih" reakcija, samim time kreira jasan pravac rasprava i mišljenja koji se ovdje tolerira - "nekritičko zastupanje samo ženske strane"!

    Samim time baca se velika licemjerna ljaga na naslovnost same organizacije "RODA".

    Dakle očito je da tu nema veze sa "Roditeljima u akciji" nego očito samo sa "Majkama u akciji" i to onim radikalnijim kojima je, svaka mogućnost gledanja Očeva kao kvalitetnih i brižnih roditelja svojoj djeci, samo bogohuljenje roditeljstva kao takvog!

    Samim time dižem apel na promjeni imena organizacije ili konačno promjeni te njene uske nedopustive politike veličanja samo jedne strane u roditeljstvu!

    Jednako tako, tražim da mi se dostavi adresa povjerenstva za etiku foruma RODE, odnosno voditeljstva same organizacije RODA, a obzirom da je tema nestala sa forumske scene, inzistiram da mi se mailom dostavi cjelovita kopija dotične teme!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno


  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Tata! bitno je da si ti objektivan i na strani pravde. Ne poznaš čovjeka, al znaš da je u pravu. Znaš onu poslovicu: rugala se sova sjenici...

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kako sam jucer napisala kod zakljucavanja

    zakljucavam temu, komunikacija svima nama na sramotu
    to da je ovo forum (a ne zivot?) ne moze i nije opravdanje za ovakav nacin

    sve primjedbe saljite na moju adresu ili na adresu adminice, a ako otvarate novu temu tipa Zasto je zakljucano...., ona moze imati veze samo s nacinom moderiranja, nikako s konkretnim slucajem

    vjerujem da je vecini laknulo zbog zakljucavanja, ali ako vama nekima nije, sutra ce vec biti lakse, dvaput csi, jednom kosti, gotovcevi...
    molim da ne pocinjete raspravu o konkretnom slucaju jer ce biti brisana.
    ne vidim razloga da tati! ustupimo kopiju topika, imao je priliku sejvati ga, kao sto vjerujem da ima znanja da to naknadno napravi sa svoje kante
    ipak, predlazem terapiju jucer opisanu, nova teve i erteel

    a zamisli da zbog tate mijenjamo ime
    u koje? u majke?
    pa to ime vec bare koristi, a sram ih bilo, nemaju nijedne majke

    tema nema veze s podforumom 3-6, zakljucat cu je, ali to nikog ne iznenadjuje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •