Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: 3.razred koma

  1. #1

    Početno 3.razred koma

    stariji sin mi ide u treći razred i skoro ništa ne stigne ili ne piše pod satom. uz sav moj trud da ga nekako potaknem na rad čini mi se da niš ne pali.imam malu bebu pa sam zabrinuta da možda tako traži više pažnje. kaj da radim? :?

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    podizem

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    Ja imam puno mlađu braću .Između njih je 6 god. razlike i uvijek smo starijeg "uvlačili" u brigu oko bebe.Idemo presvući bracu,idemo svi skupa.Pogotovo stariji braco koji mora brinut o malom.Naravno bilo je ljubomore,no to se sve riješavalo kroz igru.Npr. uzmi ga u krilo dok je beba u kolicima.Znam primjere kad je dijete starije bilo prvi razred osnovne i počelo mokriti u gaće.Kad je mama zagalamila na njega,reko joj je pa na bracu ne galamiš.Htio je i on pelene.Probaj mu pričat kakav je on bio ko mala beba.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    357

    Početno

    Rimblitza, jesi li provjerila vid starijeg sina. Ja sam kao dijete imala isti problem dok se nije ustanovilo da ne stignem prepisati s ploce jer ne vidim. Naime, i pored toga sto sam imala naocale nisam sve stizala prepisati dok lijecnici nistu ustanovili da su mi dali naocale s pogresnom dioptriom. Kad je ta greska ispravljena vise nisam imala nikakvih problema. Prije toga mi je ucenje bilo pravo mucenje i sve mi je bilo jako, jako mrsko (citanje, pisanje, crtanje...).

  5. #5

    Početno

    doma imam dvije curice, jedna je 3, druga 4. razred i dečkića od 4 godine. Imala sam takav problem i ja, riješila sam ga tako što bezuvjetno pronađem sat vremena dnevno samo za nju (sada je 3 razred) i njenu zadaću i dajem joj dodatne zadatke.također sam je učlanila u radionice (engleski jezik, dramska, ekološka) i puno joj bolje ide. Još nije idealno, ali vidim da se trudi.

  6. #6

    Početno

    doma imam dvije curice, jedna je 3, druga 4. razred i dedeckica od 4 godine. Imala sam takav problem i ja, rijesila sam ga tako sto bezuvjetno pronadjem sat vremena dnevno samo za nju (sada je 3 razred) i njenu zadacu i dajem joj dodatne zadatke.takodjer sam je uclanila u radionice (engleski jezik, dramska, ekoloska) i puno joj bolje ide. Jos nije idealno, ali vidim da se trudi.

  7. #7

    Početno slicno stanje

    doma imam dvije curice, jedna je 3, druga 4. razred i dedeckica od 4 godine. Imala sam takav problem i ja, rijesila sam ga tako sto bezuvjetno pronadjem sat vremena dnevno samo za nju (sada je 3 razred) i njenu zadacu i dajem joj dodatne zadatke.takodjer sam je uclanila u radionice (engleski jezik, dramska, ekoloska) i puno joj bolje ide. Jos nije idealno, ali vidim da se trudi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •