Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Dojenje i zubići

  1. #1
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno Dojenje i zubići

    Mojoj curici su prekjučer sa nepunih 6 mjeseci počeli izlaziti prvi zubići. E sad, danas se već vide i jako ju oštri. Danas kad je cicala na kraju me za obje bradavice malo ugrizla sa nepcima i osjetila sam zubiće.

    Znam da ju nepci sad svrbe i smetaju i grize sve što joj dođe pod ruku, pa se valjda i na kraju dojenja malo "zaigrala". Nije to sad bila neka strašna bol, ali zabolilo je jače nego kad stisne samo s nepcima. Zato se i pitam, kad izađu skroz van... uf ne smijem niti razmišljati o tome...

    Zanima me kakvo je dojenje kod beba sa zubićima? Da li se bebe naviknu na te zubiće i pripaze kasnije da ne ugrizu ili se ponekad dogodi da se zaborave?

  2. #2
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    moj mora vaki novi zub isprobati na svakoj bradavici da vidi kako mu legne. doduše, meni nije smiješno u tom trenutku, vidim sve zvijezde. u početku je radio baš to- slučajno. onda je namjerno i tako samo po jednom- dva puta sa novim zubom. nadam se da će i kod vas biti maksimalno takva učestalost!
    nemoj se samo smijati ili jako jakuati da ne potakneš dodatno griženje. sretno!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    384

    Početno

    Nia,
    Neki klinci više isprobavaju zubiće, neki manje...
    Moj klinac već 2 mjeseca ima zubiće i tek ih je jučer odlučio malo isprobati...

    Pogledaj malo ovaj tekst: Upomoć, moja beba grize!

  4. #4
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Hvala
    Uf, nadam se da neće isprobavati baš svaki novi zubić
    Ah da, čini mi se da su mi neki tekstovi promaknuli, trebala bi ponovo početi iščitavati tekstove, jer je beba sad veća i počet ćemo s dohranom, a ima još i drugih situacija s kojima ćemo se susretati uskoro.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •