E kako je nama loše krenulo( nakon laringitisa,suhog kašlja i pada na nos) sinoć se D.nešto rasplakao i u tom plaču počne jaukati da mi nešto smeta u oku i da ne može gledati.Koliko smo MM i ja uspjeli pogledati oko, ničega nije bilo.Kako je bilo vrijeme za spavanje , D.je u tom plaču i zaspao.Nadala sam se da će ujutro kad se oči odmore sve biti u redu, no nakon buđenja on opet plače da ne može gledati na desno oko.Oko je bez krmelja , crveno i suzi, on ga stalno trlja.Mislila sam ,sigurno mu nešto upalo u oko, odemo hitno na očno , nakon kapanja doc gleda onim svojim mikroskopima i kaže da ničega u oku nema, da je možda i bilo ali je s kapima otišlo.Prepisala nam tobrex kapi(3x) i mast za navečer.Tokom cijeloga dana oko je i dalje crveno,pomalo suzi a on se često žali da ga boli, da ga peče i sl.Čini mi se da mu svijetlo smeta ,pa sam mu stavila sunčane naočale.Ima li netko sl.ikustva.Jel bi tako izgledalo ako je imao nešto u oku? Jel normalno da nema značajnijeg poboljšanja nakon svega dva kapanja?Ludim od brige !