Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 601 do 621 od 621

Tema: POTPOMOGNUTA U AUSTRIJI

  1. #601

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    58

    Početno

    Anaši1507, ja sam bila u Kinderwunschklinik u Welsu i u prvom pokušaju sam ostala trudna. Ja imam samo riječi hvale za sve njih tamo. Ako te nešto zanima samo pitaj, pomoći ću ti koliko mogu.

  2. #602

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Molim te kontakt klinike ili broj mob od nekog da stupim s nekim u kontakt

  3. #603

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    58

    Početno

    Anaši 1507, nazovi na +43-7242-22- 44- 66 i na engleskom ili njemačkom traži dr. Bojanu Zečević. Ona ti je biolog u klinici. Ona će te uputiti dalje. Možeš joj poslati i mail ako hoćeš bojana.zecevic@kinderwunschklinik.at
    Ja sam prvo poslala upit preko web stranice njihove, sljedeće jutro su me nazvali (zvala me gđa Marić isto zna hrvatski), potvrdila mi je termin za koji sam ja napisala da bi mi odgovarao.
    Došli smo na prvi razgovor i za mjesec dana smo bili u postupku.

  4. #604
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Cure zna li koja dali se u Austriji može kupiti lijek na hrvatski recept? Bit ću tamo na putu a možda ću trebati kupiti YAZ pilule.

  5. #605

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    strategija: neznam ali ako zelis mogu nazvati neku apoteku (zivim u Becu). Kad sam bila u Mariboru sam bez problema kupovala ljekove s receptom iz Slovenije u HR.

  6. #606
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Joj Maxime bila bi ti jako zahvalna ako bi mi mogla to provjeriti. Ja isto mislim da nebi trebalo biti nekih problema ali malo me ipak kopka ako mi ih nedaju. Prvi dan m trebam nazvati doktora da mi kaže dali da ih počnem piti ili ne.

  7. #607

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Evo nazvala sam apoteku u centru Beca i potvrdili su da se s hrvatskim receptom mogu kupovati ljekove (ja sam svoje vremena ispunjavala obrazac za povrat PDVa - u Sloveniji na primjer 7% a povrat podizes u apoteci kod iduceg dolaska).

  8. #608
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Zlatna si! Hvala ti od <3

  9. #609
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Maxime,

    Da li to znači da u Austriji mogu kupovati i sa receptom iz Bsne ili zavisi od zemlje do zemlje? Prvi put sam na ovoj temi, a sledeće sedmice putujem za Austriju,pa sam mislila tamo vidjeti imaju li Pregnyl jer u Bosni nisam našla dovoljno.

    Još me interesuje ima li neka od klinika u Austriji da je više za muški steriitet? Kakva je kod njih mogućnost zamrzavanja spermija pri punkciji ili biopsiji? Kakve su cijene?

  10. #610

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav,Zovem se Vjeran i dolazim iz Varaždina...žena i ja imamo problem oko djece i odlučili smo se za Beč za kliniku.Molim Vas ako nam možete malo uputiti oko ovoga.Koja klinika je najbolja kome se javiti i slična pitanja.I od kuda uopće krenuti...puno hvala

  11. #611

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav iako ste ovo napisali prije skoro 6 godina molim vas da nam pomognete.Moje je ime Vjeran i dolazim iz Varaždina HR.Moja žena i ja imamo problem oko djece i odlučili smo se posjetiti kliniku u Beču.Možete mi reći od kuda početi i kamo da se prvo javimo.Ako mi možete reći barem neke stvari koje ste vi prolazili od početka....hvala

  12. #612

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj picekvz prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav iako ste ovo napisali prije skoro 6 godina molim vas da nam pomognete.Moje je ime Vjeran i dolazim iz Varaždina HR.Moja žena i ja imamo problem oko djece i odlučili smo se posjetiti kliniku u Beču.Možete mi reći od kuda početi i kamo da se prvo javimo.Ako mi možete reći barem neke stvari koje ste vi prolazili od početka....hvala
    Vjeran nezz dal si vec dobio odgovore koje si trazio i mozda ste vec u postupku ali ja cu svejedno odg dati.
    Mi smo u Becu i tu smo bili u postupku 2 puta i oba puta uspjesno nazalost s jednim spontanim. Bili smo u klinici Goldenen kreuz za mene najbolji jer su bili uspjesni u nasem slucaju. Ugl.bitan ti je prvi razgovor s dr.koji traje sat vremena i koji kosta 140€ s UZV-om,osoblje jako jlubazno doktori susretljivi i uvijek spremni na suradnju i razgovor ugl od naseg prvog razgovora do oplodnje proslo je 3mj moglo je i manje ali uvijek neki nalaz los pa cekanje i ponovno vadenje. Imaju nasu doktoricu ako ti je njemacki ili engleski problem. Ako te jos sta zanima slobodno se javi ili ovdje ili pp. Sretno

  13. #613

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    3

    Početno

    Dali mi mozes detaljnije objasniti kako da dodem do njih. Jel to najbolja Klinika u Austriji? Zasto si bas tu odabrala?
    Molim te, ja sam prosla vec 8x stim ivf/icsi privatno u Zgb. Isla bih probati u Austriju

  14. #614

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    71

    Početno

    Cisto informativno, netko je u postupku mpo u Austriji ili ima namjeru uskoro? Interesiraju me nova iskustva.

  15. #615
    makajica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    169

    Početno

    Poštovane, i ja sam se malo sa Češkog foruma prebacila ovdje... tko može malo podijeliti iskustva sa donacijom jajnih stanica u Austriji ?

    Hvala

  16. #616
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Pozdrav svima, mi smo se na kraju odlučili za Wunschbaby institut Feichtinger. U utorak imamo prve konzultacije, za sada sam dobila na mail pretrage koje trebamo napraviti pa se nadam da bismo mogli u prvi postupak u veljači. Inače, na svoju ruku sam napravila test koagulacije pa mi nisu najbolji nalazi tako da se uz azoospermiju još stvari komplicira.

  17. #617

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Kakva su vaša iskustva sa tom klinikom? Koja je cena ICSI metode?

  18. #618
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Za sada imamo jako dobre dojmove. Vrlo su pristupačni, dostupni putem maila i telefona te na svaki upit jasno odgovaraju. Na prvim konzultacijama smo bili prije cca 3tjedna, trajalo je sat vremena, cijena 150e. Nakon konzultacija ginica je napravila uzv koji nismo platili. Ovako, mi se nismo zanimali za ICSI tako da nemam točne informacije nfo za to ali mislim da je oko 5000e da je to kroz razgovor rečeno. IVF je cca 3900e.

    Slijedeći put idemo napraviti javnobilježnički akt i izabrati donora. Bilježnika ćemo platiti 300e a uz njega moramo platiti i sudskog tumača te prijevod tog akta/ugovora što nije uključeno u cijenu i košta oko 150-200e.

  19. #619
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Evo, vraćamo se iz Beča pa ću nabrzinu navesti današnje troškove. Iako nas nema puno na ovoj temi mozda nekom bude od koristi.
    -izjava kod javnog bilježnika-300eura
    -prevoditelj kod javnog bilježnika-150eura (plaća se po satu, nama je sastanak trajao nekih pola sata)
    -odabir donora (razgovor s liječnikom koji vodi odjel za donacije) + razgovor s psihologom - 160 eura.

    Iskreno, na ovih 160eura nismo računali al eto, naša greška je što nismo pitali.
    Posljednje uređivanje od ERA : 18.02.2020. at 16:20

  20. #620

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj ERA prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, vraćamo se iz Beča pa ću nabrzinu navesti današnje troškove. Iako nas nema puno na ovoj temi mozda nekom bude od koristi.
    -izjava kod javnog bilježnika-300eura
    -prevoditelj kod javnog bilježnika-150eura (plaća se po satu, nama je sastanak trajao nekih pola sata)
    -odabir donora (razgovor s liječnikom koji vodi odjel za donacije) + razgovor s psihologom - 160 eura.

    Iskreno, na ovih 160eura nismo računali al eto, naša greška je što nismo pitali.
    @ERA pozdrav,
    vidim da si zadnja aktivna na ovoj temi - zanima me ima li neki izvor vezan za austrijske klinike u smislu opreme, stručnosti i slično što bi pomoglo u odabiru klinike za program donorstva!
    Hvala! može i na PM odgovor

  21. #621
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Pozz Ivane,
    Ja sam pokušavala pronaći neki izvor ali na kraju nisam našla ništa. S njemačkim nisam baš na vi tako da je moguće u tome problem. Nadam se da ćete vi imati više sreće.
    Doslovno smo izvukli klinike u Beču (ima i u drugim gradovima ali nama je ovo zbog prijevoza bilo najjednostavnije), vadili neke informacije van i onda odlučili..

Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •