Stranica 20 od 30 PrviPrvi ... 101819202122 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 1452

Tema: POTPOMOGNUTA U ČEŠKOJ

  1. #951

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj opa prvotno napisa Vidi poruku
    draga neno sretan početak ka ostvarivanju najljepših snova i ja mislim da ti je danas 2dc
    hvala ti draga!
    Posljednje uređivanje od nena3beba : 25.04.2010. at 21:48

  2. #952
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    nena, sve super pikaš i sve je to normalno, javljaj kako ide, sretno!

  3. #953

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    mare care!
    hvala!

  4. #954

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj đurđa76 prvotno napisa Vidi poruku
    evo cure da se javim,bili smo u pfc na konzultacijama i oduševljeni smo i zadovoljni razvojem situacije.postupak donacije jajne stanice i krećemo za dva tri mjeseca.doktorica je predobra i draga ,za svaku preporuku,i Mirna,ma same pohvale.e sad zanima me da li je koja od vas pila cycloprogynovu i gdje se to može nabaviti,jer su mi kod nas rekli da se ona više ne proizvodi
    Đurđa76.....pozdrav ti ..znači išli ste na konzultacije u pfc? Ja sam ovako mailom dogovorila da ne idemo na konzultacije isto u pfc rekli su mi da nije nužno pa zbog troškova ćemo to izbjeći.Isto trebam na donaciju js....čeka se dva mjeseca i to će brzo proći.Daj pričaj što su tebi rekli da trebaš donijeti od nalaza i kad počinješ s postupkom,jel te priprema tvoj gin. ovdje ili? Jesi li davala sad na konzultacijama neke podatke ili sve to im dostaviš naknadno? Plizzz-hvala!

  5. #955

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Nena3beba sretno u postupki!

  6. #956
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    venera3
    pa u biti ja ne trebam raditi nikakve dodatne pretrage i čekamo da nas kontaktiraju da su našli donatoricu,u međuvremenu pijem hormone kako bi izazvali moj ciklus i da počnemo sa usklađivanjem,rekla je doktorica da misli do sedmog mjeseca svakako.inače,dragi je dao svoje tako da dolazimo samo na transfer
    Posljednje uređivanje od đurđa76 : 26.04.2010. at 09:47

  7. #957

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj đurđa76 prvotno napisa Vidi poruku
    venera3
    pa u biti ja ne trebam raditi nikakve dodatne pretrage i čekamo da nas kontaktiraju da su našli donatoricu,u međuvremenu pijem hormone kako bi izazvali moj ciklus i da počnemo sa usklađivanjem,rekla je doktorica da misli do sedmog mjeseca svakako.inače,dragi je dao svoje tako da dolazimo samo na transfer
    Pa znaš i mismo mislilli ako Bog da u sedmom mjesecu.Ja sam im ovako poslala svoje podatke visinu,težinu i to zbog odabira donatorke,trebam im javiti još krvne grupe i Rh faktore za obojee datum posljednje menge,a meni baš se sad nešto zdrmalo i trebala sam dobiti ,a nisam još očito hormoni, pa ne znam što im javiti.....sačekat ću još pa im poslati sve te podatke odjedanput.Znači ti ne moraš nikakve nalaze vaditi,a ciklus ti usklade ovdje s ciklusom donatorke ili sam krivo shvatila.Kakvi su ti dojmovi općenito o klinici i dr.?

  8. #958

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    javila mi se danica na mob. rekla je da se onaj dan ne racuna kao prvi ali posto sam dala inekciju posle 25h u redu je.
    uz mi zakazan za petak 7dc u 14 i 40h
    inekcije cu da primam oko 13h ubuduce

  9. #959

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Bok svima!Evo da vam se javim malo. Test sam napravila u petak i definitivno je pokazao minus. Odlučila sam ovaj ciklus preskočiti i ponovo ići na transfer u 6 mjesecu.
    Inače, danas mi je muž predao dokumente u HZZO (Margaretska 3) da nam odobre liječenje u inozemstvu i sada čekam odgovor. Na HZZO stranici skinete dokument u pdf obliku koji se zove "liječenje inozemstvo", vaš liječnik vam to popuni i potpiše se, vi napišete zahtjev (par rečenica) u kojem tražite odobrenje liječenja i priložite svu potrebnu medicinsku dokumentaciju.
    Sada čekamo što će nam odgovoriti. Navodno se čeka tjedan dana odgovor.
    Svima koji idete sljedeći mjesec držim fige da vam uspije postupak i da vas razveseli jedna pozitivna beta!!!

  10. #960
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Citiraj venera3 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa znaš i mismo mislilli ako Bog da u sedmom mjesecu.Ja sam im ovako poslala svoje podatke visinu,težinu i to zbog odabira donatorke,trebam im javiti još krvne grupe i Rh faktore za obojee datum posljednje menge,a meni baš se sad nešto zdrmalo i trebala sam dobiti ,a nisam još očito hormoni, pa ne znam što im javiti.....sačekat ću još pa im poslati sve te podatke odjedanput.Znači ti ne moraš nikakve nalaze vaditi,a ciklus ti usklade ovdje s ciklusom donatorke ili sam krivo shvatila.Kakvi su ti dojmovi općenito o klinici i dr.?
    klinika,doktorica,Mirna- odlično,nemam prigovora

  11. #961

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    evo jos neka dva smestaja blizu pronatala
    http://www.hotelgradient.cz/cenik.php
    http://www.tzpraha.cz/

  12. #962
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Marti koji točno liječnik, da li mpo liječnik ispunjava zahtjev za odobrenje, ja idem na vv?Žao mi je zbog neuspjeha, ali uspjet ćeš i uskoro biti prava ljetna trudnica!!

  13. #963

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Draga Hop, baš su me danas nazvali iz HZZO-a. Treba biti mpo liječnik, ali svakako iz Ustanove koja ima ugovor sa HZZO. Ja ću morati naći nekog iz Petrove jer mi neće priznati liječnika iz Privatne poliklinike.

  14. #964
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Samo naprijed draga Marti, ja se nadam da ćeš uspijeti, jer ne vidim razloga odbijanja zahtijeva, imate dokumentaciju i to je tu kod nas neizvedivo tako da bi se to trebalo odobriti.Znaći treba biti mpo liječnik, eto ja sam na vv,a i može se u Pertovoj! Molim te javljaj što god bude novoga i navijam od srca da uspijete!!!!

  15. #965
    talia7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    466

    Početno

    Iako sam i više nego na iglama, iako još uvijek niti ne pomišljam na to da bih se mogla ludo radovati ipak imam 513 betu danas
    Nisam mogla izdražati i vadila sam krv i prije nego je Mardešić rekao i beta je bila 28, onda dva tri dana nakon toga 37 Već tad sam mislila ništa od svega jer ne raste onako kako bi trebala rasti i onda izvadim krv 23.4 kad je dr. rekao i beta je bila 44. hmmmm zbunila sam se jer sam bila sigurna da je biokemijska i da će nakon tih 37 padati, no 26.4 sam opet ponovila i beta je narasla na 165, danas je 513!!
    Tako da ni sama ne znam šta da mislim, valjda je ok, ali opet ko zna, taj polagani rast, pa ovaj ajmo reći pravilni uffffff ko zna.

  16. #966
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    talia7, samo neka tako lijepo polagano raste, puno ~~~~~za to

  17. #967
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    talia 7 čestitam na pozitivnoj i velikoj beti i neka raste iz dana u dan sve veća i veća............

  18. #968

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Draga Talia, čekala sam tvoju poruku danima...Čestitam ti od srca!!!!Baš sam imala neki pozitivan feeling da će ti upaliti.Supeeerrrr!!!!Pa mogli bi i blizanci biti Laganim tempom sad i javljaj nam se....
    Pozdrav!!!

  19. #969

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Talia , čestitam i ~~~~~~~~~~~~za dalje

  20. #970

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj talia7 prvotno napisa Vidi poruku
    Iako sam i više nego na iglama, iako još uvijek niti ne pomišljam na to da bih se mogla ludo radovati ipak imam 513 betu danas
    Nisam mogla izdražati i vadila sam krv i prije nego je Mardešić rekao i beta je bila 28, onda dva tri dana nakon toga 37 Već tad sam mislila ništa od svega jer ne raste onako kako bi trebala rasti i onda izvadim krv 23.4 kad je dr. rekao i beta je bila 44. hmmmm zbunila sam se jer sam bila sigurna da je biokemijska i da će nakon tih 37 padati, no 26.4 sam opet ponovila i beta je narasla na 165, danas je 513!!
    Tako da ni sama ne znam šta da mislim, valjda je ok, ali opet ko zna, taj polagani rast, pa ovaj ajmo reći pravilni uffffff ko zna.
    Talia7 sretnooooo do svih visina!!!

  21. #971

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Gričanaka ...kako si ti...kako teku tvoje pripreme još malčice i primaklo se malena zar ne?

  22. #972

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj venera3 prvotno napisa Vidi poruku
    Gričanaka ...kako si ti...kako teku tvoje pripreme još malčice i primaklo se malena zar ne?
    ... da bilo bi ... kad ne bi bilo epididimitisa
    Odgodili smo postupak zbog radi iznenadne bolesti MMa... još čekam odgovore iz Pronatala, a MM se liječi. Nadam se da nećemo dugo čekati
    Eto i kad se kockice lijepo slože, i nema mjesta grešci... uvijek ima za neki zez (iliti z***b)
    Svima podrav

  23. #973

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj gričanka prvotno napisa Vidi poruku
    ... da bilo bi ... kad ne bi bilo epididimitisa
    Odgodili smo postupak zbog radi iznenadne bolesti MMa... još čekam odgovore iz Pronatala, a MM se liječi. Nadam se da nećemo dugo čekati
    Eto i kad se kockice lijepo slože, i nema mjesta grešci... uvijek ima za neki zez (iliti z***b)
    Svima podrav
    Draga zbilja mi je žao,daj ne sekiraj se .....ma tko zna zašto je to dobro!
    Nekad nismo ni svjesni koliko nas nevidljiva ruka dobro vodi!
    Pozdrav ti,a mužić da što skorije ozdravi!

  24. #974
    talia7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    466

    Početno

    ej draga gričanka, meni je ovaj put sve išlo naopako, sve van svih planova, pa pripreme za Prag su mi trajale od jeseni 2009 a nije bilo nikakvih problema niti poteškoća. Ginekologica mi liječila vaginalni bris u koje su bili nesignifikantni difteroidi.
    Mrzim kad mi to govore grrrrrrrrrrrrr ali opusti se, sve nekako dođe na svoje mjesto i u pravo vrijeme!

  25. #975

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Draga Talia, pričala sam o tebi Radončiću i odmah te se sjetio. Rekla sam mu da si se javila sa lijepim vijestima i baš mi kaže da je primio tvoj mail Kak se osjećaš?! Jesi imala kakvih simptoma dok si čekala rezultate?!
    Mi ćemo za Prag krajem 6 mj i ležat ću na trbuhu ovaj put Šalim se malo. Znam da tu nema pravila. Treba pozitivno razmišljati i biti uporan.
    Čuvaj mi se. Pozdrav!

  26. #976
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    draga talia,iskrene čestitke

    proljeće je krenulo, a s njim nadam se i lijepe stvari za sve nas.da nam bude što više praških trudnica......

    mi smo u pripremama za put na sjever i nervoza me lagano ispunjava hehe

  27. #977
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Evo pitanje za sve cure, kako su vaši dragi prihvatili činjenicu za donora, da li se vesele tom trenutku , trude i iščekuju, sve vezano za tu našu sreću, jer ipak to nam je jedina šansa da budemo majke, a i njima da budu očevi, makar ne biološki,možda je i malo privatne prirode, ali koja hoće voljela bi da mi odgovori! Malo sam tužna, jer imam osječaj da se moj dragi ne veseli ko ja, ili griješim, neznam ni sama, pa bi htijela čuti kako vaši dragi reagiraju!

  28. #978
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga talia čestitke od srca, presretna sam zbog tebe, samo tako neka se nastavi!!!

  29. #979

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno Crinone 8% vaginal gel

    Zanima me da li je koja od vas koristila ovaj crinone 8% vaginal gel koji je najbolja vrsta progesterona
    bar tako sam cula od cura koje su ga koristile.
    Dali ga ima za kupit u Hr i koliko kosta po tubi jer se koriste 2 tube na dan.
    Ova cura je isla na donaciju js i savjetovali su je da koristi ovaj gel i ostala je trudna od prve mada je bila 10god u ranoj menopauzi.

  30. #980

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    hop- mm i ja od nasih samih početaka znamo da jedino donacija postoji kao opcija ukoliko želimo dijete tako da oko toga nije bilo nikakvih problema ili čudnih osjećaja. isto tako su reagirali i svi ostali kojima smo rekli (familija i neki prijatelji) jedino ih je više zanimalo kak to sve ide i sl.

    što se tiče našeg odlaska u PFC- sa zadovoljstvom vam javljam da je danas bio transfer-vraćena 2 super embrija (punkcija bila prije 4 dana) i 4 ostala zamrznuta. ß vadim 20.5 pa držite fige!

  31. #981
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga leeloo, hvala na odgovoru i drago mi je zbog tebe i želim ti da budeš prava proljetna trudnica!!

  32. #982

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Draga Hop, ja ti mogu dati skoro identičan komentar kao leeloo77. Moram priznati da je moj muž bio više uzbuđen oko samog transfera nego ja. Uglavnom samo pozitivna reakcija od svih najbližih.
    Jednostavno nemamo drugog rješenja i ako želimo zajedničko dijete to je jedina opcija. Ponekad mi je jako teško i suze mi krenu, pomislim kako je život nepravedan i pitam se zašto nam se to događa, a onda okrenem na pozitivu i razmišljam o svom djetetu...

    U svakom slučaju nije lako donijeti takvu odluku...

    Leeloo77 držimo fige!Laganijim tempom sad....

    Pozdrav svima!

  33. #983
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    Citiraj hop prvotno napisa Vidi poruku
    Evo pitanje za sve cure, kako su vaši dragi prihvatili činjenicu za donora, da li se vesele tom trenutku , trude i iščekuju, sve vezano za tu našu sreću, jer ipak to nam je jedina šansa da budemo majke, a i njima da budu očevi, makar ne biološki,možda je i malo privatne prirode, ali koja hoće voljela bi da mi odgovori! Malo sam tužna, jer imam osječaj da se moj dragi ne veseli ko ja, ili griješim, neznam ni sama, pa bi htijela čuti kako vaši dragi reagiraju!
    draga hop evo i ja ti mogu reći da mm i meni nije bilo lako u početku prihvatiti činjenicu da nećemo moći imati djecu ali evo fala BOGU on nam je dao tu mogućnost da možemo na ovaj način imati djecu pa s vremenom kako su godine prolazile kroz mnogo razgovora i ljubavi prihvatili smo to i sad jedva čekamo ljeto da krenemo put praga u nadi da će nam uspjeti,a što se tiče rodbine i prijatelja svi nas podržavaju.

  34. #984
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me da li je koja od vas koristila ovaj crinone 8% vaginal gel koji je najbolja vrsta progesterona
    bar tako sam cula od cura koje su ga koristile.
    Dali ga ima za kupit u Hr i koliko kosta po tubi jer se koriste 2 tube na dan.
    Ova cura je isla na donaciju js i savjetovali su je da koristi ovaj gel i ostala je trudna od prve mada je bila 10god u ranoj menopauzi.
    Ja sam u 2 postupka koristila Crinone gel koji sam kupovala u Pragu tako da ne znam koje su cijene u RH.
    U ostalim postupcima sam koristila Utrogestan koje u RH mozes dobiti na recept.
    Ostala sam trudna u postupku u kojem koristim Utrogestan.

    Sto se tice bolje - losije iskustva, Crinone mi je bilo jednostavnije koristiti jer se koristi 2x dnevno i nekako je vise higijenski zbog aplikatora.
    Ali nije niti Utrogestan tako los pa se naviknes traziti WC gdje ces oprati ruke, staviti svoju dozu i ici dalje (naravno ako nisi kod kuce).
    Koliko sam razgovarala sa razlicitim lijecnicima nitko od njih bas nije nesto vise preferirao Crinone od Utrogestana.

  35. #985

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno Hvala Mia

    Jos zanima ako se sjecas koja je cijena u euro bila za 1 tubicu gela
    Ja se spremam uskoro u PFC pa cu vidit sta mi preporuce gel ili utrogestan.
    Imas li iskustva sa Climara flasterima ili nekom drugom vrstom estradiola u ovom obliku?

  36. #986

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    Jos zanima ako se sjecas koja je cijena u euro bila za 1 tubicu gela
    Ja se spremam uskoro u PFC pa cu vidit sta mi preporuce gel ili utrogestan.
    Imas li iskustva sa Climara flasterima ili nekom drugom vrstom estradiola u ovom obliku?
    Rado bih ti pomogla ali baš nekih informacija o tome još ne znam.Isto se spremam na PFC....donacija js.planirali smo u sedmom mjesecu pa vidjet ćemo.Kad ti ideš...isto donacija js. ili što drugo?

  37. #987

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    afrika
    Postovi
    257

    Početno

    Citiraj venera3 prvotno napisa Vidi poruku
    Rado bih ti pomogla ali baš nekih informacija o tome još ne znam.Isto se spremam na PFC....donacija js.planirali smo u sedmom mjesecu pa vidjet ćemo.Kad ti ideš...isto donacija js. ili što drugo?
    Ja isto idem na donaciju js jos sam u pregovorima za juli rekli su mi da idu na godisnji u avgustu neznam dal cijeli avgust ili 2-3 tjedna.

  38. #988

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto idem na donaciju js jos sam u pregovorima za juli rekli su mi da idu na godisnji u avgustu neznam dal cijeli avgust ili 2-3 tjedna.
    Znači isto planiraš ako Bog da u sedmom mjesecu.Jesi li išla na konzultacije ...ja nisam ,ovako su mi mailom rekli da ne moram...htjeli smo izbjeć naravno zbog financija. Jesi li ih zvala telefonom s kim si kontaktirala i eventualno se dogovarala.Oprosti mi ako te davim ili sam znatiželjna previš...no nije zlonamjerno.Hvala ti!

  39. #989
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    Citiraj pretorija prvotno napisa Vidi poruku
    Jos zanima ako se sjecas koja je cijena u euro bila za 1 tubicu gela
    Ja se spremam uskoro u PFC pa cu vidit sta mi preporuce gel ili utrogestan.
    Imas li iskustva sa Climara flasterima ili nekom drugom vrstom estradiola u ovom obliku?
    Ja sam kupovala cijelu kutiju, mislim da nije postojala mogucnost da kupis pojedinacne aplikatore.
    Mislim da je cijena kutije bila oko 150-200 kuna. A ako se ne varam u RH je cijena kutije oko 400-500 kn.
    Nemoj me pitati koliko ima aplikatora u kutiji, to se stvarno vise ne sjecam.

    Sto se tice flastera koristila sam Estraderm TTS 100. Isto ga mozes dobiti na recept, mislim da se po kutiji mora nadoplatiti 20 kn.

  40. #990

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Đurđa 76.... Kako ste vi išli autom ili busom.Jeste li gdje rezervirali prenoćište u blizini PFC.....kakve su cijene....Hvala ti!

  41. #991

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    evo da ja odgovorim jer smo taman stigli iz praga... spavali smo u hotelu denise koji je 5 min vožnje do PFC klinike. hotelčić je u mirnoj ulici,doručak je fin a cijena je bila puno povoljnija od hotela neposredno uz kliniku.6 noći sa doručkom nas je došlo u prosjeku oko 52 eura.(taman je najskuplje preko 1.5 inače bi bilo još i jeftinije). u blizini je tramvaj tako da auto nismo micali 5 dana-od punkcije do transfera. preporučam vam rezervacije hotela preko stranice venere.com jer je naš hotel 20 eura jeftiniji ako idete preko te stranice nego direktno preko hotelske. smiješna je situacija bila kad smo morali produžiti ostanak još jednu noć pa smo iz kreveta u hotelu (wireless) internetom produžili boravak umjesto da smo otišli na recepciju jer bi nas to ,nevjerojatno,došlo puno skuplje. hotel naplaćuje parking ako želite stati točno ispred ali cijeli kvart se ne plaća i nađe se mjesta. inače na str od hotela piše da je parking 12e a preko venere.com 8eura.
    u blizini ima i slatki pub u kojem ima dobre klope pa je još i to plus
    sve u svemu,preporučam!

  42. #992

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Leeloo77 hvala ti na ovim informacijama....samo da potvrdim jesam li krivo shvatila to znači da je noćenje s doručkom po osobi 52 eura?
    A tebi draga moja želim od srca da sve bude dobro i da budeš majska trudnica.Hvala ti i veliki pozdrav!

  43. #993

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Leeloo77 opet ja evo otvarala sam tu stranicu i našla sam taj hotelčić ali ne znam kako bih se rezervirala....još mi ne treba, ali sam isprobavala.Baš sam smotana i moj engleski je loš, što sve trebam kliknuti i znati da sam dobro uradila.Hoću li dobiti neku povratnu informaciju.Oprosti ako te davim,još mi to ne treba ali bih htjela znati i informirat se bez panike.

  44. #994

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    imam malo vremena, a nigde neta... samo da vam javnem. protokol antagonista mi nije prijao. imam samo 2 vodeca folikula, jos 3 na levom janiku manja koji je uz to i nepristupacan. u sredu aspiracija, pa se molimo Bogu da ta dva budu dobra i urode plodom!

  45. #995
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    nena, šačjem puno ~~~~~za te ljepotane da budu dobitni, stignu se i ta 3 razbuditi.

  46. #996

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    draga venera! otvori stranicu http://www.venere.com/hotels/prague/hotel-denisa/ na stranici piše "enter the dates of your stay" (pri vrhu,narančasto polje) i tu upiši datume koji te zanimaju i nakon toga stisni search. izbacit će ti par opcija ukoliko imaju slobodne sobe u tom terminu. neke sobe kod rezervacije moraš odmah platiti (br kreditne kartice) jer su s nekim popustom.kod njih ti piše prepaid-not refundable.( http://www.venere.com/hotels/prague/...7,20100512,2,1)
    upravo sam gledala i ima soba i za cca 45 eura,sve zavisi o terminu. mi smo prosječno platili 52 eura jer su nam neki dani (1.5 npr) bili i po 80 eura a neki jeftiniji od 45. malo pročačkaj-sigurna sam da ćeš naći nešto.
    tolko od mene,nadam se da vas nisam udavila

    hvala na dobrim željama! tebi i svim curkama držim fige da što prije dođu do svojih smotuljaka

  47. #997

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    zaboravih...nakon što prihvate tvoju rezervaciju dobit ćeš mail sa svim podacima.to si možeš isprintat tak da imaš kad dođete u hotel ali nije obavezno.

  48. #998

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku
    zaboravih...nakon što prihvate tvoju rezervaciju dobit ćeš mail sa svim podacima.to si možeš isprintat tak da imaš kad dođete u hotel ali nije obavezno.
    leeloo77...baš si srce hvala ti do neba i još više i još dalje! Čuvaj se!
    Puno pozdrava za tebe i sretno iščekivanje! HVALA TI!
    Posljednje uređivanje od venera3 : 04.05.2010. at 14:30

  49. #999

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno


  50. #1000

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    evo ugrabih opet malo vremena da se javim.
    aspiracija uradjena u sredu, i izvadjeno neverovatnih 7jc. 2 sa desnog i cak 5 sa ovoj levog koji se spustio u anesteziji pa su mu mogli prici.
    od toga se posle 24 sata oplodilo 6 jc jer je jedna bila nizeg stepena zrelosti.
    ocekuju transfer u nedelju ili ponedeljak, ali jos ce me sutra zvati da kazu kako se celije dele... kako napreduju...
    istog dana je sa mnom bila jedna devojka iz rijeke na aspiraciji. i ona je imala 7 folikula -al ne pitah je posle koliko celija...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •