Stranica 28 od 30 PrviPrvi ... 182627282930 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 1452

Tema: POTPOMOGNUTA U ČEŠKOJ

  1. #1351
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Hvala cure, ma vidjet ću kako će to ispasti s tim pregledom što se tiće anestezije, pa neznam da li je baš to potrebno da se je u anesteziji? Malo me to brine jer imam urođeni problem sa srcem, pa moram godišnje radiit kontrolne ultrazvuke srca, pa sada neznam da li se baš mora biit u potpunoj anesteziji

  2. #1352
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    bok suborke...
    kao što neke znaju i mi se pridružujemo ovom pdfu...idemo najesen u PFC...poslali su nam pretrage za obaviti zasada...
    svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~za bebaće

  3. #1353

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Drage moje, danas popodne sam dobila na mail nalaze iz laboratorija i kad sam vidjela troznamenkasti broj sam se skoro onesvijestila. Nikad me ništa nije do sada toliko razveselilo. Suze,šok,nevjerica......

    Beta HCG je 618!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Danas 13 dan nakon transfera.

    Ne znam šta sad, toliko sam izgubljena i sretna da vam nemogu opisati riječima.

    Sutra se nalazim sa mojim dr.Radončićem pa ću biti valjda pametnija

    P.S. Zadnjih par dana imam sve simptome trudnoće, ali sam mislila da sam sve umislila.

    I da ne zaboravim, danas su me zvali iz HZZO-a da je gotovo rješenje

    Pusa svima velika i hvala vam na podršci!!!I dalje sam tu i bit ćemo u kontaktu.

  4. #1354
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Hej marti78 sve cestitke na fantasticnoj beti!!!!!!
    PS.rijesenje od HZZO malo okasnilo... ali..

  5. #1355
    anđeo sa neba avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    marti78 TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! Vesela sam, radosna i sva sam se naježila zbog tebe!!!!!!
    Čuvaj se draga! Ma nemam riječi....

  6. #1356
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Čestitam praškim trudnicama i svima ~~~~~~~~~~~~ da što prije dočekaju pozitivne bete

  7. #1357
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga marti, bravo, presretna sam , ma to je perekrasno, uživaj i sretno ti! htijela bi te pitati u vezi riješenje, ako se ga podnese prije odlaska, sada recimo ko u tvom slučaju, da li je moguće i da li će moći sada taj novac refundirati, ja bi htijela podnjeti zahtijev prije odlaska, ali me mući to da li se može refundirati novac i da li je problem što ja i moj partner nismo u bračnoj zajednici, a i meni bi bilo prvi put , pa je to skuplje i da li ja to riješenje nosim u zg , pošto nisam iz zg?

  8. #1358
    mia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    514

    Početno

    marti cestitam od sveg srca!!!!!!!

    milivoj, dobro dosao i sto prije javio sretne vijesti!!!

    svima ostalima brdo ~~~~~~~~~~~~~~ za sve sto vam treba....

  9. #1359
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Bravo marti to je prekrasna vijest za Vas dvoje a i za nas koje se uskoro spremamo za Prag.

  10. #1360
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Bok milivoj dugo se nismo čuli od PDF-a potpom.u Slavoniji dobro došao i što prije nas ostavio

  11. #1361
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    a eto mi smo selice po pdfovima...(Slavonija, VV,Vili, Češka...)
    marti čestitke!!!!

  12. #1362

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    43

    Početno

    Bravo Marti bas sam sretna prekrasne vijesti! Evo i mene s svježim vijestima, bili smo na kontroli i imamo dva !!! I mrvice su već malo porasle jedan je 4.7 mm a drugi 5 mm lijepo napredujemo. Meni su počele mučnine pa vas više ne pratim prečesto ali mislim na vas i želim vam da što prije držite svoje smotuljčiće. Šaljem vam puno ~~~~~~~~~~~ da vam čim prije uspije!puse svima

  13. #1363

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Draga Hop, prije svega hvala na čestitkama. Zahtjev mora biti pozitivno rješen prije samog odlaska na liječenje jer inače nema refundacije!!!Mislim da je pametno da zahtjev predaš minimalno 2,ako ne i 3 mjeseca prije termina odlaska da budeš sigurna da će biti sve na vrijeme.Zahtjev treba poslati poštom u Margaretsku 3.
    Pozdrav

  14. #1364

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Draga Kika, puno hvala na dobrim željama. Kakva je bila tvoja beta na početku?Znači dva srčeka nosiš!Superrrrr

  15. #1365

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Sutra idem ponovo vaditi betu!Puno vam hvala na dobrim željama!!!!!!!!!!!!!!!!!Pusa velika!!!!!!!

  16. #1366

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    43

    Početno

    Ja sam prvu betu vadila 14dpt i bila je 802,a druga 16dpt 2002. Sretno danas Marti,da se beta lijepo dupla!

  17. #1367

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    52

    Početno

    Danas 15dpt beta je 1367!!!!!Kika,moglo bi i kod mene biti dva srčekaSad ćemo čekati prvi UZV.....

  18. #1368
    AB7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    282

    Početno

    Bok curke jedno pitanje koliko ste dugo ostajale u Pragu primjerice kas ste radile KET.pitam čisto iz puke znatiželje jer smo planirali ostati 7 dana pa nam se čini malo predugo.

  19. #1369

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj marti78 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 15dpt beta je 1367!!!!!Kika,moglo bi i kod mene biti dva srčekaSad ćemo čekati prvi UZV.....
    Draga Marti čestitam ti draga ,baš si sretnica.Čuvaj nam se i pazi!

  20. #1370
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    marti čestitam ti na velikoj beti,nemogu ti opisati koliko sam sretna kad vidim puno pozitivnih beta,lipo odmaraj i javljaj nam se evo i ja odbrojavam još sitno za krenuti u češku jedva čekam

  21. #1371
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    marti,kika i sve ostale čestitam,super
    evo vidiš marti kad si se najmanje nadala i bila razočarana nakon transfera
    mi smo se jučer vratili iz Praga i trebamo puno vibrica
    naime kad smo kretali mene je već bolio trbuh,pripisivala sam to nervozi,međutim putem i noć prije nego je trebao biti transfer ja sam doslovno umirala od bolova,nisam oka sklopila i što je najgore nisam imala ništa kod sebe za bolove,jedva sam dočekala jutro,zvala dr,i ona mi kaže da pričekam kad dođem pa ćemo vidjeti na ultrazvuk,došli mi tamo u dogovoreno vrijeme,imali smo šest dobrih i još mi kaže da obzirom na moju situaciju čak razmišlja da mi vrati tri,ali ajmo vidjeti na ultrazvuk,kad moj miom od tri centimetra u desetak dana narastao na pet i ubija me bolovima,katastrofa ,ne mogu vam opisati kak sam se osjećala ,ležim na stolu ,boli me sve živo a dr razmišlja i komentira što sad uopće napraviti,raditi transfer ili ne,uglavnom na kraju smo nekako usuglasile da je obzirom na situaciju sve rizik i ipak je bio transfer,vratili smo se jučer u zg,malo me ipak manje boli,dala mi je neke slabe tabletice protiv bolova,i sda čekamo dalje desetak dana,samo da ti bolovi prestanu,dosad se nisam uspjela od njih ni razveseliti mrvicama koje su ipak u meni
    sretno svima i vibrajte i za mare41 ona još par dana do bete

  22. #1372

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Marti78 čestitam i ~~~~~~~za dalje
    I mi se jučer vratili iz Praga nakon cjelotjednog boravka u tom bajkovitom i čarobnom gradu. ET dva odlična embrija prošao OK, utisci iz Pronatala OK, izležavanje još 1 dan i sinoć dođosmo kući.ß 02.08.
    Đurđa vibr~~~~~~~am za tvoju ß i sve praške ß koje ćemo oglašavati krajem srpnja na ovom pdfu.
    Svima pozdravi

  23. #1373

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    ...i još... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za Mare41 koja ne može do kompa pa vas sve skupa pozdravlja preko mene ~~~~~~~~~~~~~

  24. #1374
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj AB7 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke jedno pitanje koliko ste dugo ostajale u Pragu primjerice kas ste radile KET.pitam čisto iz puke znatiželje jer smo planirali ostati 7 dana pa nam se čini malo predugo.
    mi smo bili 3 dana,dvije noci.
    dakle,stigli dan prije,prenocili,ujutro na KET i tu noce prenocili, 3-ci dan ujutro krenuli nazad.

  25. #1375
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Tužna, da li si ti išla sa donorskim ili su tvom dragom nešto našli u Pragu biopsijom , koliko sam shvatila bila si tri puta tamo ili?

  26. #1376
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    nasli su biopsijom,tj. onom mTESA sto mi zovemo,a kod njih je to mesa/tesa,cini i se.
    nisma sigurna vise ni da li je to isto.
    da,isla sam 3 puta, mada imamo zaledene 4 morule iz prvog postupka i planirala sam ,ako mi se sve ovo sanira,ako konacno prestane ovaj spotting,da u septembru idemo po te preostale embrije,pa cemo vidjeti sta poslije toga.
    mnogo sam razmisljala i o promjeni klinike,ali to je vec druga prica

  27. #1377

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    157

    Početno

    bravo marti! beta je divna! moguce da je visetruka trudnoca!

    nisam dugo svracala, a docekase me divne vesti.
    a nisam svracala jer sam krvarila u vise navrata i lezala u bolnici, ali sreceom moji blizanci divno napreduju i danas im je 3 meseca i 3 dana! dobili smo i rezultate dabl testa koji je odlican tako da cemo verovatno i pored godina preskociti amniocintazu!

    jos za dve nedelje da vidimo dal da se radi serklaz... pa polako dalje!


    sve vas pozdravljam i vucem za nos, i jedva cekam da bude vise ovakvih lepih vesti kao sto procitah martine! idem sad na prethodne stranice da iscitam i ostale!
    sve najbolje!!!!

  28. #1378
    anđeo sa neba avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    135

    Početno

    nena3beba čuvaj nam se!!!

  29. #1379
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Tužna, neznam, niti se baš razumijem , zašto je nažalost tako,ne volim tako čuti, najrađe bi da sve ostanemo od prvi puta trudne, ali eto, znam da si rekla da imaš problema malo sa štitnom, ali opet nije ni to razlog, nebi trebao biti,neznam ko te priprema za postupak, ja ću ići na v.v, a išla bi u 10.mj u Prag, tj, tako planiramo! Samo naprijed i sretno, sve ćemo mi biti trbušaste, zaslužile smo!

  30. #1380
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    ma,to sa stitnom je moje misljenje.naime,tsh mi varira,nakon stimulacije skoci,a prirodno se vrti oko 2-2,5,ja sam razmisljala da ga tabletama snizim ispod 2,ali to niko nece ni da cuje!
    sad sam samoinicijativno odradila i neke testove za trombozu, te neke imunoloske testove,jer zelim i to da iskljucim.
    za trombozu radim analize jer imam porodicnu anamnezu.
    lkad bolje razmislim,mislim da je ovo ipak najvise zasluga gluformina,ali je steta sto smo imali 1js,jedan embrij i nismo imali izbora nego njega vratiti,a svi dobro znamo kako je mala sansa sa 1 embrijem starim 3 dana,koji nije ni do blastice dogurao(da,bio je idealan,osmostanicni,grade I na treci dan,ali tek cetvrti dan se desava ono najbitnije,mnogo embrija valjda ne prezivi taj dan,ako sam dobro shvaila da se tad aktivira gen materijal oca)
    uglavnom,iduci put pametnije,naci dr koji ce mi ovdje u BiH samo mjeriti folikule,a ne petljati se u odredivanje stimulacije,jer sam zbog pogresnih instrukcija,pa cak i mjerenja dr.-a koji se ,kao ,i sam bavi MPO,zavrsila sa 1js.
    s druge strane,smatram napretkom da smo dogurali do ovoga,da se desila i biokemijska,jer to jos nisam dozivjela do sad.
    ipak je beta,kad sam otkrila trudnocu bila 111,dakle,prije je bila i veca.
    moj slucaj je bio specfican,jer sam dobila menstruacije,a implantacija je bila bas neka kasna,jer na dan menstruacije nije bilo poz testa,a 11 dana nakon toga,zbog spottinga,uradim test,trudnoca mi niej bila ni na kraj pameti,ja se vec organizovala za dalje,jer proslo je 11 dana od akd sam dobial pravu petodnevnu menstruaciju,bas na dan kad ju i trebam dobiti,kad test poz i beta 111!
    smatram ipak napretkom da se desilo nesto konacno.....
    sretno svima,ima mnogo trudnica u zadnje vrijeme

  31. #1381
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Tužna, eto ja ti samo mogu reći što se tiće štitne, za ovo otalo, nebi znala, jer nisam još ni išla na postupak, nego ću u 10.mj,meni je doktor rekao da će mi dati dodatnu terapiju zbog štitne, jer su mi antitjela povišena i bolujem od kroničnog limfocitnog tireoditisa, ovi drugi hormoni su ok od štitne, dao bi mi prednizon ili dextametason.Reci mi kakva ti je to pretraga na trombozu?Je da ima puno trudnica i to mi je jako drago čuti i daje mi snagu!

  32. #1382
    MBM74 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Hi Marti78,

    nova sam na ovom forumu i trebala bih par informacija. Ako sam dobro shvatila ti si bila u Češkoj na umjetnoj oplodnji, možeš li mi objasniti cijeli postupak, kome se moram javiti,
    da li se u Zagrebu pripremam za postupak u bolnici u koju već idem na umjetnu oplodnju. Spominjala si nenakvo rješenje od HZZO-a, da li to znači da za postupak u Češkoj mogu refundirati novac od HZZO-a?

    Hvala unaprijed,

    MBM74

  33. #1383
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj hop prvotno napisa Vidi poruku
    Tužna, eto ja ti samo mogu reći što se tiće štitne, za ovo otalo, nebi znala, jer nisam još ni išla na postupak, nego ću u 10.mj,meni je doktor rekao da će mi dati dodatnu terapiju zbog štitne, jer su mi antitjela povišena i bolujem od kroničnog limfocitnog tireoditisa, ovi drugi hormoni su ok od štitne, dao bi mi prednizon ili dextametason.Reci mi kakva ti je to pretraga na trombozu?Je da ima puno trudnica i to mi je jako drago čuti i daje mi snagu!
    uradila sam fibrinogen,D dimere, APTV,TV, protein SiC cu nadams e odraditi uskoro,
    a od imunologije radial sam imunoglobuline:Igm,IgG,IgA

  34. #1384
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Tuzna, to si radila ukupni imunoglobulin ili antikardiolipinski aCl-IgM i IgG?

  35. #1385
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    nemam pojma,samo je pisalo igM,igG,igA.
    u rubrici imunologija.
    valjda je to ukupni dok nema neke oznake posebne

  36. #1386
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    marti78 čestitkeeeeeeeeeeeee

    i svima ostalima sretno,tuda sam ali ljeto me tjera vani da ne mislim o onome sto je bilo nego kujem nove planove

  37. #1387
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Draga opa, mislim na tebe, pa eto da ti se javim, ako se dobro sječam, ovi dana bi trebala početi sa stimulacijom , ili ne , ako se varam! Želim ti reći da se molim za tebe i želim ti svu sreću.Molim te javi se, eto ako bi mi htijela pomoći, jer sve smo u istom i borimo se za isto. Pa kada ti Danica pošalje koji ti nalazi trebaju da ne budu stariji od tri mj, pa mi javiš, mada pretpostavljam koji bi to trebali biti, i naravno kada dođeš, o smještaju, pogotovo ako ćeš boraviti u hotelu u sklopu klinike i ostalo! Ja neznam da li bi se trebala javiti joj, mada nisam još naravno dobila protokol i ostalo,to ću u 9.mj na v.v, tako da bi tamo u 10.mj išla, pisala sam joj u 1.mj, o našoj situaciji i svemu i što bi htijeli, a ona je na to odgovorila da se javim kada to sve obavim, mislim da bi se tek trebala sada javiti kada dobim protokol od doktora na v.v, znaći u 9.mj i onda da kažem da bi u 10.mj došla i naravno kada počnem sa stimulacijom, neznam to se javim prvi dan kada počem

  38. #1388
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Evo da se javim dragim Pražankama nakon neuspjelog postupka u PFC-u, bez obzira na rezultat oduševljeni smo klinikom i ići ćemo opet tamo.
    Marti, iskrene čestitke! prekrasne vijesti.
    Đurđa, draga, kad je test? Uskoro, jel da, šaljem puno ~~~~~~ i kiss.
    Svima želim puno uspjeha.

  39. #1389
    opa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    257

    Početno

    ej drage moje eto još malo pa i ja počinjem s pikanjem,evo danas sam kupila sve potrebno(gonale,decapeptyle,ovitrelle i ultrogestane),i počinjem s 20-im dc koji bi trebao biti 14.08,naručena sam kod dr u citu 04.08 pa će mi on sve objasniti kad i kako počinjem,moram priznati da me već krpa trema kako ću ja to ali idemo naprijed konačno je došlo i moje vrime za dalje.Danici se javljam prvi dan kad počmem s pikanjem pa će mi onda valjda reći koje nalaze tribam poniti sa sobom i dogovoriti sve ostalo,hvala ti hop što si se sitila mene u ovim trenutcima i ja se nadam da će sve proći ok i da ćeš i ti uskoro početi s pripremama,sigurno se pitaš koliko sam platila sve potrebne ljekove pa mogu ti reći da sam super prošla s cijenom i dobila sve za 5500 kn i naravno da ću vam se javljati sa svim novostima a što se tiče smještaja eto s obzirom da nam je prvi put ipak ćemo ići u njihov hotel svim curama želim puno sreće i puno pozitivnih beta jer mislim da smo mi to nakon svih razočaranja i neuspjeha zaslužile a ako ne uspije prvi put za sve postoji drugi ,nesmijemo se predavati nego glavu gore i misliti pozitivno jer kako kažu iza svake kiše izlazi sunce.!!!!!!
    Citiraj hop prvotno napisa Vidi poruku
    Draga opa, mislim na tebe, pa eto da ti se javim, ako se dobro sječam, ovi dana bi trebala početi sa stimulacijom , ili ne , ako se varam! Želim ti reći da se molim za tebe i želim ti svu sreću.Molim te javi se, eto ako bi mi htijela pomoći, jer sve smo u istom i borimo se za isto. Pa kada ti Danica pošalje koji ti nalazi trebaju da ne budu stariji od tri mj, pa mi javiš, mada pretpostavljam koji bi to trebali biti, i naravno kada dođeš, o smještaju, pogotovo ako ćeš boraviti u hotelu u sklopu klinike i ostalo! Ja neznam da li bi se trebala javiti joj, mada nisam još naravno dobila protokol i ostalo,to ću u 9.mj na v.v, tako da bi tamo u 10.mj išla, pisala sam joj u 1.mj, o našoj situaciji i svemu i što bi htijeli, a ona je na to odgovorila da se javim kada to sve obavim, mislim da bi se tek trebala sada javiti kada dobim protokol od doktora na v.v, znaći u 9.mj i onda da kažem da bi u 10.mj došla i naravno kada počnem sa stimulacijom, neznam to se javim prvi dan kada počem

  40. #1390
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Cure, da provjerim, pa neznam da li će biti problema, ako ja i moj dragi nismo u bračnoj zajednici, ha šta kažete? Jedna je forumašica pisala u pronatal , nema partnera, pa su joj rekli da samo rade sa parovima, mislim mi jesmo par, ali nismo još u bračnoj zajednici, pa sada neznam da li bi to bio problem, pomozite, joj da nebi bilo da dođemo tamo a ono da bude problema oko toga

  41. #1391
    đurđa76 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    601

    Početno

    Mare bit će više sreće idući put,ja sad imam laganu paniku od testa,a vikend se bliži.pozdrav svima i vibram za sve Pražanke
    Hop-,nisam sto posto sigurna ali mislim da treba biti bračna zajednica,najbolje ti je da ih kontaktiraš i da provjeriš direktno-sretno

  42. #1392
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Mare41

  43. #1393
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Cure, samo se u našoj državi traži da ljudi moraju biti u braku, nigdje drugdje, vjerujte, hop, nema nikakvih problema, nismo ni mi vjenčani, njima je važno samo da je par i ne zanimaju ih papirnati dokazi.

  44. #1394
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Pa cure , sada ste me zbunile što se tiće bračne zajednice, neznam ni sama što da radim, da im pišem da ih pitam ili što, sada neznam da li je drugačije u pronatalu i novoj klinici, ja bi išla u pronatal, pa mi pomozite, cure koje ste tamo išle, dali se mora biti u bračnoj zajednici? DRaga mare i đurđa da li ste vi išle u novu kliniku na donaciju sjemena ili jajne stanice! Želim vam svu sreću što prije, teško je ali uspijet ćemo!

  45. #1395
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    rade s parovima,bez obzira na papir....samo kod nas traze potvrde na papiru,samo smo mi u srednjem vijeku
    ne brini hop,da ti je duša mirna mozes im pisat ali nema ti tu problema

    mare sreco moja...zagrljaj veliki s juga pa cemo drugi put zajedno u nove pobjede

  46. #1396
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    draga ivy kiss, jesen je naša.

  47. #1397

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    43

    Početno

    Draga hop, netreba ti nikakav papir i netrebaš biti u braku njima to nema veze kao našim iz kamenog doba oni jedino ne rade donacije istospolnim parovima i samohranim majkama i ne dopuštaju surogat majčinstvo tako da se za ostalo netrebaš brinuti što god vam treba dobiješ bez problema.
    Mare jesen je tvoja , drži se!
    Evo naše mrvice su krenule u sedmi tjedan poslije transfera i brzo i lijepo rastu jedan je 2.5 cm a drugi 2 cm, ja imam mučnine al sve se lakše izdrži uz dva . Cure koje najesen krećete u postupke puno sreće držimo vam fige da uspije!

  48. #1398
    hop avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    421

    Početno

    Hvala ti puno kika na lijepim željama. Baš mi je drago zbog tebe i sviju drugih cura. Uživaj u najljepšim trenucima nama ženama,želim ti sve najbolje od srca i tvojim srčekima!

  49. #1399
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    kika, hvala na lijepim željama, uživajte u vaša dva srčeka, pusa.

  50. #1400

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    307

    Početno

    Citiraj kika84 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga hop, netreba ti nikakav papir i netrebaš biti u braku njima to nema veze kao našim iz kamenog doba oni jedino ne rade donacije istospolnim parovima i samohranim majkama i ne dopuštaju surogat majčinstvo tako da se za ostalo netrebaš brinuti što god vam treba dobiješ bez problema.
    Mare jesen je tvoja , drži se!
    Evo naše mrvice su krenule u sedmi tjedan poslije transfera i brzo i lijepo rastu jedan je 2.5 cm a drugi 2 cm, ja imam mučnine al sve se lakše izdrži uz dva . Cure koje najesen krećete u postupke puno sreće držimo vam fige da uspije!
    Cestitam na trudnoci!

    Moj suprug ima azoo pa idemo u devetom il desetom mj. u PFC radi donora. Možeš li mi molim te reci u kojem ste hotelu bili,
    tko vam je uopce rezervirao smještaj, kolko vas je koštala oplodnja sa donorom sa svim troškovima (ljekovi,prijevoz, smještaj).
    Kolko si cekala od punkcije do transfera?
    Kakav si imala protokol, dugi ili kratki?
    Oprosti ak sam dosadna al puno bi mi znaćilo da mi odgovoriš. Hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •